כתב נושא: טענה שמאלנית:למה לא הורסים בתים של "מחבלים" יהודים.  (נקרא 2818 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק איתי הראל

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • הימין החיפאי
בעקבות ההחלטה של דיכטר להרוס או לאטום את ביתו של המחבל
בכל הפורומים עלו תגובות כאלו.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
  באמת צריך להרוס גם בתים של מחבלים יהודים: הבית של טלי פחימה, הבית של יריב אופנהיימר, הבית של שולמית אלוני, וכן הלאה וכן הלאה. כל אלה מחבלים מוסמכים עם דם יהודי על הידיים. רק אני לא בטוח שהם עונים לתואר "יהודים"..

מנותק יהודי בלב ובנשמה

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  באמת צריך להרוס גם בתים של מחבלים יהודים: הבית של טלי פחימה, הבית של יריב אופנהיימר, הבית של שולמית אלוני, וכן הלאה וכן הלאה. כל אלה מחבלים מוסמכים עם דם יהודי על הידיים. רק אני לא בטוח שהם עונים לתואר "יהודים"..

אהבתי.
"חיילי האויב ייסוגו אחור מול עצמתו של צה"ל ורוחו העשויה ללא חת. ביום הדין יוצאים חיילי האוגדה יחד עם כל צבא ישראל להכות באויב ולהוסיף דף מפואר בספר מערכות ישראל"

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
כל מי שסוגר מרפסת בתל אביב ללא אישור דופקים אותו כי הוא לא ערבי, מה, לא מספיק להם?

אגב, יש טיפוס אחד שיהיה מאוד קשה להרוס לו את הבית, קוראים לו אהוד אולמרט, והסיבה המרכזית היא שאף אחד לא יודע מאיזה מהם להתחיל.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
כל מי שסוגר מרפסת בתל אביב ללא אישור דופקים אותו כי הוא לא ערבי, מה, לא מספיק להם?

אגב, יש טיפוס אחד שיהיה מאוד קשה להרוס לו את הבית, קוראים לו אהוד אולמרט, והסיבה המרכזית היא שאף אחד לא יודע מאיזה מהם להתחיל.
אני אוהב את חוש ההומור שלך :D ;D

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בס"ד

למה לא הורסים את הארמונות שהערבים בונים ברחבי-הארץ?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק איתי הראל

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • הימין החיפאי
ולא משלמים מיסים עליהם :tickedoff:

מנותק omri

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • שונא ערבי בדם!
וואלה אחי אתה צודק צריכים להרוס את הבתים שלהם למשל אם משוה ממכם נסע לכיון הצפון ועבר באום אל פאחם אתם רואים בתים שכול בן אדם היה משלם עליו את כול הכסף שלו והם חיים טוב כמו שואמרים למה לא לבוא ולהרוס להם תבתים ולפנות אותם מעזה הרי קרו שמה הרבה פיגועי יריר לעבר מכניות  של יהודים שעוברים בדרך  והם ערבי ישראל תקלטו שהם צריכים להיות נאמנים למדינ שלנו אני אומר ככה צריכים לגרש את הערבים מארץ למשל ערב הסעודית היא יותר גדולה מישראל שהם לא יקחו אותם עליהם אהה....

מנותק איתי הראל

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • הימין החיפאי
וואלה לא הבנתי

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  חח אהבתי!!