כתב נושא: נץ כתב לי ערבי מסכנין  (נקרא 2436 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
נץ כתב לי ערבי מסכנין
« ב- : מרץ 12, 2008, 14:49:31 »
זכותנו להניף את דגל פלשתין כמו שבמקומות אחרים מניפים את הדגל האמריקני.מה היית משיב לערבי הזה?
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק איתי הראל

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • הימין החיפאי
נץ כתב לי ערבי מסכנין
« להגיב #1 ב- : מרץ 12, 2008, 16:54:03 »
שאלה קשה אם אתה לא רוצה להיות גס רוח

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נץ כתב לי ערבי מסכנין
« להגיב #2 ב- : מרץ 12, 2008, 16:59:49 »
זכותנו להניף את דגל פלשתין כמו שבמקומות אחרים מניפים את הדגל האמריקני.מה היית משיב לערבי הזה?
זה לא דגל של מדינה, זה דגל של פיקציה שמתיימרת להיות יישות מדינית, ואגב, זה אפילו לא דגל מייצג, הייתי גם אומר לו שהדגל של ערב הסעודית הרבה יותר מייצג, עם הכיתוב: "לא עילא אלא אללה ומוחמד ראסול אללה", אז על מי הוא מנסה לעבוד, מבחינת הערבים כולם השטח הזה הוא שטח אינטגרלי של ה"בילאד אל שאם" (סוריה הגדולה) בדיוק כפי שנזף בזמנו חאפז אל אסד בעראפת במילים: "שתוק יא חמור", והוא העמיד אותו שם במקום.
וכן כל בר דעת יודע שהדגל הזה מיועד להחליף את זה עם הכחול-לבן ומגן דוד ולא להיות לצידו, וכן הייתי שואל אותו לשם מה הוא מניף את הדגל הזה אם בין כה וכה הדגל הזה כבר עם מדינה רשמית מעבר לנהר הירדן (דגל ירדן דומה לזה שתי טיפות מים, כל ההבדל הוא במשולש האדום עם הסמל של המלכות האשמית, דבר שכבר הטעים בעבר חוסיין מלך ירדן).
« עריכה אחרונה: מרץ 13, 2008, 00:06:07 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק איתי הראל

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • הימין החיפאי
נץ כתב לי ערבי מסכנין
« להגיב #3 ב- : מרץ 12, 2008, 17:18:23 »
רק ערבי יבין את זה ;D