כתב נושא: סיבה ומוצדקת למה להרוג "אזרחים חפים מפשע" בעזה  (נקרא 3910 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
ככה תענו לאדם שאומר שאסור להרוג אזרחים חפים מפשע בעזה.

"תזכרו את זה שחמאס הוא ארגון טרור שנבחר בבחירות דמוקרטיות בעזה!!!

זאת אומרת התושבים בעזה "החפים מפשע" תומכים בחמאס!

המסקנה :מגיע ל"אזרחים החפים מפשע" למות!

כי הם תומכי טרור ומבצעי טרור!"

;)
« עריכה אחרונה: מרץ 26, 2008, 00:34:02 על ידי דוקא_כך »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
תשובות טובות מאוד, כמובן שהטיעון המוחץ ביותר הוא הקוראן והחדית' בעצמם, ומעל הכל "אל אינסן אל קאמיל".
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
תשובות טובות מאוד, כמובן שהטיעון המוחץ ביותר הוא הקוראן והחדית' בעצמם, ומעל הכל "אל אינסן אל קאמיל".
אל אינסן אל קאמיל?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אל אינסן אל קאמיל?
בתרגום מערבית= "האיש המושלם"---היחיד שקיבל את הכינוי הזה הוא "נביאם" מוחמד, על פי עיקרון זה על כל מוסלמי ומוסלמי ללמוד מדרכיו ולחקותם ככל שיעלה בידו, זאת אומרת מלחמת חורמה נגד הכופרים, עריפת ראשי שבויים, אונס נשים וילדות, אחזקת יותר מאישה אחת, הטפה לחיסול ורצח של הכופרים, הפצת הרצחנות האיסלמית בכח הזרוע- "דין מוחמד אל סייף", ועצם העובדה שמאז ביטול הח'ליפות המוסלמית אחרי קריסת האימפריה העות'מנית, מצוות הג'יהאד עברה מן השליט/האמיר/הח'ליף/השולטן וצבא קונבנציונלי, היא עברה אל כל מוסלמי באשר הוא שם, היא עתה מצווה המוטלת על האינדיוידואל.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
"אל אינסן אל קאמיל".
אם נדייק, התעתיק העברי הוא "אל אנסאן אל כאמל". الإِنْسَان الكَامِل.

מנותק איתי הראל

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • הימין החיפאי
סיבה לא צריך סיבה במלחמה ל"צערינו" מתים גם חפים מפשע.

Aaron

• אורח
כשבריטניה הפציצה את ברלין, לא נראה לי שהיו בריטים שבכו על אזרחים גרמנים נאצים חפים מפשע שנהרגים.
או כשרוסיה הפציצה את צ'צ'ניה והרגה מלא אזרחים.
או כשארה"ב הטילה אטום על יפן.
או במלחמת איראן-עיראק כשעיראק ירת טילים כימיים על ריכוזי אוכלוסיה באיראן.
ויש עוד מלא דוגמאות...

למה רק פה יש כל כך הרבה יפי נפש בוגדים, שעושים כל כך הרבה רעש מכל "אזרח" ערבי נאצי תומך טרור שנהרג?

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
כשבריטניה הפציצה את ברלין, לא נראה לי שהיו בריטים שבכו על אזרחים גרמנים נאצים חפים מפשע שנהרגים.
או כשרוסיה הפציצה את צ'צ'ניה והרגה מלא אזרחים.
או כשארה"ב הטילה אטום על יפן.
או במלחמת איראן-עיראק כשעיראק ירת טילים כימיים על ריכוזי אוכלוסיה באיראן.
ויש עוד מלא דוגמאות...

למה רק פה יש כל כך הרבה יפי נפש בוגדים, שעושים כל כך הרבה רעש מכל "אזרח" ערבי נאצי תומך טרור שנהרג?

מסכים איתך אחינו !!
ותכלס זה באמת רק פה!! אני יוסיף לדברייך
שהאמריקאים קיבלו דיווח שבעיראק משגרים טילים ומתחבאים טרוריסטים בתוך מסגד ...תנחש מה עשו??
אני יתן לך רמז : הם ממש לא חשבו על כל המתפללים "החפים מפשע" או על מה שהאו"ם יגיד או צרפת או לא יודע מה...הם עשו את מה שצריך לעשות
אבל פה זה בחיים לא יקרה לצערנו

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ככה תענו לאדם שאומר שאסור להרוג אזרחים חפים מפשע בעזה.

"תזכרו את זה שחמאס הוא ארגון טרור שנבחר בבחירות דמוקרטיות בעזה!!!

זאת אומרת התושבים בעזה "החפים מפשע" תומחים בחמאס!

המסקנה :מגיעה ל"אזרחים החפים מפשע" למות!

כי הם תומכי טרור ומבצעי טרור!"

;)

נו, ומה? הם ידיגו לך שלא 100% בחרו בחמאס, שבעזה יש גם ילדים ללא זכות בחירה, מה תגיד אז?

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
נו, ומה? הם ידיגו לך שלא 100% בחרו בחמאס, שבעזה יש גם ילדים ללא זכות בחירה, מה תגיד אז?

הילדים האלה עוברים שטיפות מוח איסלאמיות יום-יום באמצעות מערכת ה"חינוך" ותוכניות טלויזיה של החמאס והראשות ה"פלסטי"-נאצית. כשהם יתבגרו, גם הם יהיו רוצחים או תומכי טרור בדיוק כמו הוריהם.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
הילדים האלה עוברים שטיפות מוח איסלאמיות יום-יום באמצעות מערכת ה"חינוך" ותוכניות טלויזיה של החמאס והראשות ה"פלסטי"-נאצית. כשהם יתבגרו, גם הם יהיו רוצחים או תומכי טרור בדיוק כמו הוריהם.

זה מדרון תלול וחלקלק ביותר, אם אתה כרשות מדינית מרשה לעצמך לחזות מראש שאזרח קטין יהפוך לרוצח כשידגל, אז לפי ההיגיון הזה יש לאסור ילדים שנולדו בשכונות עוני מסויימות שיש בהן נטייה לפשע, ילדים שנולדו לאבות עבריינים, הרי כל הסיכויים שהם גם יפשעו כשיגדלו אז למה לחכות עד אז?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
זה מדרון תלול וחלקלק ביותר, אם אתה כרשות מדינית מרשה לעצמך לחזות מראש שאזרח קטין יהפוך לרוצח כשידגל, אז לפי ההיגיון הזה יש לאסור ילדים שנולדו בשכונות עוני מסויימות שיש בהן נטייה לפשע, ילדים שנולדו לאבות עבריינים, הרי כל הסיכויים שהם גם יפשעו כשיגדלו אז למה לחכות עד אז?
אם אתה לא מסוגל להבחין בין אידאולוגיה דתית רצחנית בת 1400 שנה ששולחת דור אחר דור למות בשם חרבו של מוחמד לכמה בודדים מתוך שכונות מצוקה שהיו נהפכים לרוצחים בשל מצבם הסוציו-אקונומי אז כל שנותר לאחל לכבודו הוא---רפואה שלמה מין השמים רפואת הנפש ורפואת הגוף השתא בעגלא ובזמן קריב ואמרו אמן!
אלוף מיל. בני פלד ז"ל