סקר

איזה תרחיש ינצח אירופה מוסלמית או שואה מוסלמית על אדמת אירופה

שואה מוסלמית על אדמת אירופה
אירופה מוסלמית (אירביה)

כתב נושא: סקר: נצחון האיסלם באירופה או שואה מוסלמית על אדמת אירופה?  (נקרא 46601 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
חברה, נא הסבירו את בחירתכם
איזה תרחיש? שלי על מות אירופה הנוצרית וכיבוש מוסלמי של אירופה, או שמא התרחיש של DJ luminus שטוען שאירופה הלבנה הנוצרית תחזור ותבצע שואה במוסלמים ובכל שאר המיעוטים?!

להלן מאמר שמנתח את הצדדים, מה שבטוח יהיה אקשן!!!
http://www.kivunim.org.il/article.asp?id=206

« עריכה אחרונה: מרץ 05, 2008, 00:34:55 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
לדעתי הם אכולי רגשות אשמה והם מודעים לכך שזה מה שיהרוג אותם אבל הם יגישו את הלחי כמו נוצרים טובים....

והנה מאמר שפורסם באחד מעיתוני ספרד(!!) כל מילה מיותרת.....:

אירופה שבקה חיים לכל חי באושוויץ

מאת: סבסטיאן וילאר רודריגז (*)

טיילתי ברחוב בברצלונה, כאשר לפתע התגלתה לי אמת נוראה: אירופה מתה באושוויץ.

הרגנו ששה מליון יהודים והחלפנו את מקומם ב20 מליון מוסלמים. באושוויץ שרפנו תרבות, מחשבה, יצירה, כשרון. הכחדנו למוות את העם הנבחר, נבחר באמת, כי יצאו ממנו גדולים ונפלאים ששינו את פני העולם.

התרומה של העם הזה היא בכל שטחי החיים: המדע, האמנות, המסחר הבינלאומי ובמיוחד הם היו המצפון של העולם. אלו הם האנשים ששרפנו.

ותחת מסווה של סובלנות, ומכיוון שרצינו להוכיח לעצמנו שנרפאנו ממחלת הגזענות שלקינו בה, הלכנו ופתחנו את שערינו ל20 מליון מוסלמים, שהביאו לנו טמטום ובערות, קיצוניות דתית וחוסר סובלנות, פשע ועוני שנובעים מחוסר רצון לעבוד ולפרנס את משפחותיהם בגאווה.

הם הפכו את ערינו היפות בספרד לעולם השלישי, טבול בזוהמה ובפשיעה.

סגורים בדירות שהם מקבלים חינם מן הממשלה, הם מסתודדים ומתכננים פעולות רצח והרס נגד מארחיהם התמימים.

וכך, בעליבותנו, החלפנו תרבות בשנאה פאנאטית, כושר יצירה בכושר הרס, אינטיליגנציה בפיגור ובאמונות טפלות. החלפנו את רדיפת השלום של יהודי אירופה ואת כשרונם להמשיך ולקוות לעתיד טוב יותר לילדיהם, את ההצמדות לחיים בכל הכוח כי החיים הם הקדושה עצמה, ברודפי מוות, באנשים אכולי תאוות מוות לעצמם ולאחרים, לילדינו ולילדיהם.

איזו שגיאה נוראה עשתה אירופה האומללה.

(*) זהו תמצות ממאמר שהתפרסם לאחרונה באחד מעיתוני ספרד
« עריכה אחרונה: מרץ 05, 2008, 01:11:35 על ידי גור-אריה »

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בס''ד

שפיכות-דמים היא תכונה בולטת של בני עשיו וישמעאל יש''ו !!--ולנו הם לא '' נתנו את הלחי השני'ה '' --וכמובן שהנצרות תראה לנכון היא תשלח את האויב הערבי הנאצי יש''ו לתאי הגאזים !!--ללא שום ספק !!
                                                                          הגולה בארץ  :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
יתכן וחלקים מאירופה ינצלו.
אבל רוב רובה תיפול תחת החושך המוסלמי.
הבעיה היא ישראל ולא אירופה והאם ישראל תנצל מאותם הצרות.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
לעזעזאל בטעות הצבעתי 1 במקום 2 לא שמתי לב :(

אני אומר שאירופה תיהיה מוסלמית,הולנד,בלגיה,אנגליה,ספרד,דנמק ואני בטוח שעוד מדינות הם כבר "דאלאת איסלם"(לא נראה לי שאני מבטא זאת נכון,תקנו אותי אם זו טעות).
זה רק עיניין של זמן עד שיהיה רוב מוסלי במדינות האלה או שהם יהפכו למוסלמיות!

הנה הסרטון המצויין בנושא הזה של עז77

הערת המנהל- אושרי ההגדרה היא: "דאר אל איסלם"
« עריכה אחרונה: מרץ 06, 2008, 00:11:38 על ידי נץ וגאה בזה »

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
זה הולך להיות מעניין.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בחרתי

בחרתי ב 2.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
בס''ד

שפיכות-דמים היא תכונה בולטת של בני עשיו וישמעאל יש''ו !!--ולנו הם לא '' נתנו את הלחי השני'ה '' --וכמובן שהנצרות תראה לנכון היא תשלח את האויב הערבי הנאצי יש''ו לתאי הגאזים !!--ללא שום ספק !!
                                                                          הגולה בארץ  :smil037:
מסכים, זה רק עניין של זמן עד שתושבי אירופה יבחרו בדמגוגים "קיצוניים" שיבטיחו יישום "פתרון סופי" ל"בעיה המוסלמית", בדיוק כמו שהיטלר יש"ו בזמנו הבטיח פתרון סופי ל"בעיה היהודית".  לדעתי, זה לא י'הי'ה כתוצאה מהנצרות, אלא תוצאה של הטבע האנושי.  כשדוחקים חיה לפינה, היא הופכת לאכזרית.  להזכירך, הנאצים לא היו נוצרים --- הם היו אתאיסטים שרצו להחליף את הנצרות באידאולוגיה הנאצית.  (לא שאני מנסה להגן על הנצרות, שאיתה יש לנו חשבון מאוד מאוד ארוך...)
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
מסכים, זה רק עניין של זמן עד שתושבי אירופה יבחרו בדמגוגים "קיצוניים" שיבטיחו יישום "פתרון סופי" ל"בעיה המוסלמית", בדיוק כמו שהיטלר יש"ו בזמנו הבטיח פתרון סופי ל"בעיה היהודית".  לדעתי, זה לא י'הי'ה כתוצאה מהנצרות, אלא תוצאה של הטבע האנושי.  כשדוחקים חיה לפינה, היא הופכת לאכזרית.  להזכירך, הנאצים לא היו נוצרים --- הם היו אתאיסטים שרצו להחליף את הנצרות באידאולוגיה הנאצית.  (לא שאני מנסה להגן על הנצרות, שאיתה יש לנו חשבון מאוד מאוד ארוך...)
אם אתה שואל אותי, אני לא רואה דבר כזה קורה, החסמים הבירוקרטיים והחוקיים שהעמידו במערב אירופה כנגד תנועות אלו, יחסמו עלייה לשלטון של תנועה שכזו, זה חלק מהלקח של מדינות אלו מהמשטרים של היטלר ומוסוליני.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אם אתה שואל אותי, אני לא רואה דבר כזה קורה, החסמים הבירוקרטיים והחוקיים שהעמידו במערב אירופה כנגד תנועות אלו, יחסמו עלייה לשלטון של תנועה שכזו, זה חלק מהלקח של מדינות אלו מהמשטרים של היטלר ומוסוליני.
נקודה טובה, אבל החסמים האלה לא יחזיקו מעמד לאורך זמן.  במוקדם או במאוחר מפלגות "פאשיסטיות" לאומניות יקבלו יותר ויותר תמיכה מהבוחרים, יושיבו יותר נציגים בפרלמנטים של ממשלות אירופה, ונציגים אלו, בצורה דמוקרטית, יסירו את כל ה"חסמים" למיניהם.  אם יתמזל מזלם של המוסלמים, הם רק יגורשו.  אבל לי יש הרגשה שהאירופאים יארגנו להם שואה, בדיוק כמו שהם אירגנו ליהודים, ובעוד שהשנאה כלפי יהודים בתקופה שקדמה למלחמת העולם הראשונה היתה תוצאה של תעמולה שקרית, השנאה כלפי המוסלמים מבוססת על ידיעה אמיתית ונכונה של אופי המוסלמים ופשעיהם על אדמת אירופה (גניבות, הצתת רכבים, אונס נשים אירופאיות, פריצה לבתים, הצהרה בפומבי על כוונותיהם להשליט את האיסלם על תושבי אירופה, וכו').
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נקודה טובה, אבל החסמים האלה לא יחזיקו מעמד לאורך זמן.  במוקדם או במאוחר מפלגות "פאשיסטיות" לאומניות יקבלו יותר ויותר תמיכה מהבוחרים, יושיבו יותר נציגים בפרלמנטים של ממשלות אירופה, ונציגים אלו, בצורה דמוקרטית, יסירו את כל ה"חסמים" למיניהם.  אם יתמזל מזלם של המוסלמים, הם רק יגורשו.  אבל לי יש הרגשה שהאירופאים יארגנו להם שואה, בדיוק כמו שהם אירגנו ליהודים, ובעוד שהשנאה כלפי יהודים בתקופה שקדמה למלחמת העולם הראשונה היתה תוצאה של תעמולה שקרית, השנאה כלפי המוסלמים מבוססת על ידיעה אמיתית ונכונה של אופי המוסלמים ופשעיהם על אדמת אירופה (גניבות, הצתת רכבים, אונס נשים אירופאיות, פריצה לבתים, הצהרה בפומבי על כוונותיהם להשליט את האיסלם על תושבי אירופה, וכו').
דווקא_כך, אתה לבטח מכיר את המדרש על המלאכים שמלווים את היהודי לביתו אחרי תפילת ערבית של ערב שבת, יש מלאך טוב ומלאך רע, אם המלאך הרע רואה בית יהודי חם, אין מריבות, כיבוד אב ואם, קדושת שבת, משפחתיות, דבר תורה על השלוחן, זמירות וכו' אזי המלאך הטוב מברך שכך יהיה בשבת הבאה והמלאך הרע נאלץ בעל כורחו לענות אמן, וכן להפך באם הסיטואציה הפוכה, זה המשל.
הנמשל הוא, שאם אתה וDJ לומינוס צודקים ואכן אירופה תקום ותתקומם ותתערוך שואה למוסלמים אצלם אני הראשון שאענה אמן! בשמחה גלויה מתוך צפייה שזו תהיה אבן דומינו ראשונה בשורה של מכות איומות על המוסלמים בכל העולם, ואם אני צודק...................May G-d have mercy on our souls, או לחלופין בעברית כפי שנכתב בסידור בשעת נפילת אפיים "ויאמר דוד אל גד, צר לי מאוד, נפלה נא ביד ה' כי רבים רחמיו וביד אדם אל אפולה" אני הייתי מחליף את המילה "אדם" במילה "איסלם".
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני בחלט מאמין שתהיה שואה מוסלמית באירופה, אבל לא לפני שמאות או אלפי אירופאים חפים מפשע יירצחו על ידי הבהמות המטונפות בני הדת המוסלמית. אם ישראל לא תפעל נגד הגרעין האיראני, יבואו התקפות גרעיניות לא רק על ישראל, אלא גם על ארה"ב ואירופה בנוסף לפיגועי טרור נוספים שיתרחשו במדינות המערב. התקפות כאלה יגרמו נזק אדיר לכלכלת ארה"ב, אירופה ושאר העולם. המנטליות האירופאית תשתנה בין לילה, והאירופאים יחזרו לימי מלה"ע השניה, זה בטוח.

נכון להיום קיימים ארבעה סוגים של אירופאים:

1) האירופאי הממוצע שלא איכפת לו ולא מעניין אותו מה קורה במדינה שלו, ביבשת שלו ובעולם. רב המערב-אירופאים כאלה, הם חיים טוב, מצבם הכלכלי מצויין ובראש שלהם רק לבלות ולעשות כסף. אלו אנשים שחיים את הרגע מבלי לחשוב על עתידם, עתיד מולדתם ועתיד ילדיהם. רב האנשים האלה כבר לא מאמינים בנצרות או מאמינים בה באופן חלקי. האנשים האלה לא בנויים להלחם ואין להם את היצר להלחם כדי לשרוד. כשהמצב במדינותיהם יהיה כל כך קשה בגלל המוסלמים, אם לפני ההתקפה הגרעינית על ארה"ב או אחריה, הם אולי יעזבו או ישנו את תפיסת העולם שלהם ויחזרו להיות אכזריים כפי שהם היו עד הדור שבא אחרי מלה"ע השניה.

2) המזרח-אירופאים, שגם אותם לא מעניין כל כך מה קורה במדינותיהם. כל מה שמעניין אותם הוא להרויח מספיק כסף כדי לסגור את החודש ולפרנס את משפחותיהם. חייהם בדרך כלל קשים ומצבם הכלכלי הוא בדרך כלל קשה-בינוני. במדינות שנכנסו לאיחוד האירופאי המצב משתפר, אבל מדינות שהן לא חלק מהאיחוד הן מדינות עולם שלישי. רובם שונאים ערבים, צוענים, מוסלמים וזרים אחרים. רובם מאוד מאמינים בנצרות ולעולם לא יוותרו על אמונתם לטובת הטינופת האסלאמית. הם בעלי יצר הישרדות חזק, ואת זה ניתן לראות במשטרה ובכוחות הביטחון שלהם שלא מהססים להשתמש באלימות ואכזריות נגד פושעים וטרוריסטים, אבל גם ביניהם יש המון עשירים ומסודרים כלכלית בעלי מנטליות זהה לזו של המערב-אירופאים. כמעט ואין במדינותיהם מוסלמים, לכן סביר להניח שאם המוסלמים ישתלטו על שטחים באירופה המערבית, מליוני מערב-אירופאים יברחו למזרח אירופה. לאחר ההתקפה הגרעינית על ארה"ב מצבם הכלכלי של אזרחי מדינות מזרח אירופה ידרדר עוד יותר. סביר מאוד להניח שהשואה המוסלמית במדינות מזרח-אירופה תחויר לעומת השואה שתבוא על המוסלמים במערב-אירופה, וזה משום שרוב המזרח-אירופאים רגילים לחיים קשים ולעוני. המערב-אירופאים לעומתם רגילים לחיים טובים ולפינוקים, וכשפתאום כל זה יילקח מהם, הם יהפכו לחיות טרף בלתי ניתנות לריסון.

3) האירופאי השמאלני. אין הרבה מה להסביר. תסתכלו על השמאלנים בישראל ותבינו. אחרי ההתקפה הגרעינית על ארה"ב והבעיות הכלכליות שיבואו אחריה, השמאל האירופאי יאבד את תמיכת רב בני העמים האירופאים. קשה לחזות מה יעלה בגורלם של הבוגדים האלה.

4) האירופאי ה"לאומני"-פשיסט-נאצי. הם מהוים מיעוט והם בדרך כלל חברים בכל מיני תנועות ניאו-נאציות וניאו-פשיסטיות. הם כולם גזענים ואנטישמים קיצוניים. חלקם תומכים במוסלמים, משום שהמוסלמים הם אויבי ישראל, וחלקם תומכים בגירושם מאירופה. אלו שתומכים בגירוש המוסלמים מאירופה אינם עושים זאת מתוך כוונות טובות להציל את עמם ומולדתם, אלא מתוך רוע, גזענות, אלימות ואמונה ב"עליונות הגזע הארי". המיעוט הזה מהווה סכנה איומה לאירופה, לדמוקרטיה ובמיוחד ליהודים החיים באירופה. נכון לעכשיו רב האירופאים רואים בהם מטורפים וקיצוניים והם אינם זוכים לתמיכת הציבור במדינותיהם, אבל אחרי ההתקפה הגרעינית האירנית, כל זה ישתנה. הם יהיו הדמגוגים שישתלטו על אירופה במקרה הגרוע. אם לא הם, אז אולי אנשי מפלגות הימין הקיימות כרגע באירופה.

בקיצור, כל יהודי אירופה וארה"ב חייבים לעלות לישראל, לפני שיהיה מאוחר מדי.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
DJ Luminus,
א.) הרשה לי להחמיא לך, ניתוח מבריק, לא יכולתי לנסח זאת טוב יותר.

ב.) מסכים בהחלט עם המשפט האחרון.

ג.) אבל כפי שכבר הבנת, יסוד המחלוקת בינינו הוא שאני לא רואה את השואה המוסלמית הזו קוראת, ואני בהחלט רואה את ההוכחה לכך מההסטוריה, דוגמא ראשונה זה כל העמים שמעבר לטורקיה גופה באירופה, שלמעט יוון (שמאוחר יותר גם נלחמה את מלחמת העצמאות שלה מול העות'מאנים) כולם הוכנעו במהירות וביעילות, ורק נצחונות של צבאות אירופאים (פולנים, רוסים, גרמנים,איטלקים צרפתים ואוסטרים) גרמו לכך שהם נצלו ברובם מאיסלום בכוח הזרוע.
כן הדבר נכון בספרד המאורית שתחת שלטון הח'ליפות המוסלמית, שעד הגעת צבאות אירופה מבחוץ ובעיקר הצבא של פרדיננד ואיזבלה, עם ה"ריקונקיסטה" (כיבוש מחדש) כל הנוצרים תחת השלטון המוסלמי חיו בפחד אימים ולא עשו כלום מבפנים, רק אחרי שהשלטון האיסלמי גורש מאדמת אירופה הגיעו האינקויזיציה, הפוגרומים (הן כנגד יהודים והן כנגד מוסלמים), תופעת האנוסים (יהודים ומוסלמים כאחד) וכו'.

ושלא יובן לא נכון, אני הראשון שרוצה שהשואה הזו תקרה, לבקטריה המזוהמת הזו, ששמה מוסלמים.
« עריכה אחרונה: מרץ 06, 2008, 03:41:08 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק איתי הראל

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • הימין החיפאי
לצערנו יש מדינות בודדות שילחמו באיסלם אפילו יש כבר כאלה שנכנעו כמו צרפת הגדולה ומדינות סקנדינביות אחרות
רק שב"ה בארץ ישראל יהיה נקיון מזוהמה הערבית.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אני בחלט מאמין שתהיה שואה מוסלמית באירופה, אבל לא לפני שמאות או אלפי אירופאים חפים מפשע יירצחו על ידי הבהמות המטונפות בני הדת המוסלמית. אם ישראל לא תפעל נגד הגרעין האיראני, יבואו התקפות גרעיניות לא רק על ישראל, אלא גם על ארה"ב ואירופה בנוסף לפיגועי טרור נוספים שיתרחשו במדינות המערב. התקפות כאלה יגרמו נזק אדיר לכלכלת ארה"ב, אירופה ושאר העולם. המנטליות האירופאית תשתנה בין לילה, והאירופאים יחזרו לימי מלה"ע השניה, זה בטוח.

נכון להיום קיימים ארבעה סוגים של אירופאים:

1) האירופאי הממוצע שלא איכפת לו ולא מעניין אותו מה קורה במדינה שלו, ביבשת שלו ובעולם. רב המערב-אירופאים כאלה, הם חיים טוב, מצבם הכלכלי מצויין ובראש שלהם רק לבלות ולעשות כסף. אלו אנשים שחיים את הרגע מבלי לחשוב על עתידם, עתיד מולדתם ועתיד ילדיהם. רב האנשים האלה כבר לא מאמינים בנצרות או מאמינים בה באופן חלקי. האנשים האלה לא בנויים להלחם ואין להם את היצר להלחם כדי לשרוד. כשהמצב במדינותיהם יהיה כל כך קשה בגלל המוסלמים, אם לפני ההתקפה הגרעינית על ארה"ב או אחריה, הם אולי יעזבו או ישנו את תפיסת העולם שלהם ויחזרו להיות אכזריים כפי שהם היו עד הדור שבא אחרי מלה"ע השניה.

2) המזרח-אירופאים, שגם אותם לא מעניין כל כך מה קורה במדינותיהם. כל מה שמעניין אותם הוא להרויח מספיק כסף כדי לסגור את החודש ולפרנס את משפחותיהם. חייהם בדרך כלל קשים ומצבם הכלכלי הוא בדרך כלל קשה-בינוני. במדינות שנכנסו לאיחוד האירופאי המצב משתפר, אבל מדינות שהן לא חלק מהאיחוד הן מדינות עולם שלישי. רובם שונאים ערבים, צוענים, מוסלמים וזרים אחרים. רובם מאוד מאמינים בנצרות ולעולם לא יוותרו על אמונתם לטובת הטינופת האסלאמית. הם בעלי יצר הישרדות חזק, ואת זה ניתן לראות במשטרה ובכוחות הביטחון שלהם שלא מהססים להשתמש באלימות ואכזריות נגד פושעים וטרוריסטים, אבל גם ביניהם יש המון עשירים ומסודרים כלכלית בעלי מנטליות זהה לזו של המערב-אירופאים. כמעט ואין במדינותיהם מוסלמים, לכן סביר להניח שאם המוסלמים ישתלטו על שטחים באירופה המערבית, מליוני מערב-אירופאים יברחו למזרח אירופה. לאחר ההתקפה הגרעינית על ארה"ב מצבם הכלכלי של אזרחי מדינות מזרח אירופה ידרדר עוד יותר. סביר מאוד להניח שהשואה המוסלמית במדינות מזרח-אירופה תחויר לעומת השואה שתבוא על המוסלמים במערב-אירופה, וזה משום שרוב המזרח-אירופאים רגילים לחיים קשים ולעוני. המערב-אירופאים לעומתם רגילים לחיים טובים ולפינוקים, וכשפתאום כל זה יילקח מהם, הם יהפכו לחיות טרף בלתי ניתנות לריסון.

3) האירופאי השמאלני. אין הרבה מה להסביר. תסתכלו על השמאלנים בישראל ותבינו. אחרי ההתקפה הגרעינית על ארה"ב והבעיות הכלכליות שיבואו אחריה, השמאל האירופאי יאבד את תמיכת רב בני העמים האירופאים. קשה לחזות מה יעלה בגורלם של הבוגדים האלה.

4) האירופאי ה"לאומני"-פשיסט-נאצי. הם מהוים מיעוט והם בדרך כלל חברים בכל מיני תנועות ניאו-נאציות וניאו-פשיסטיות. הם כולם גזענים ואנטישמים קיצוניים. חלקם תומכים במוסלמים, משום שהמוסלמים הם אויבי ישראל, וחלקם תומכים בגירושם מאירופה. אלו שתומכים בגירוש המוסלמים מאירופה אינם עושים זאת מתוך כוונות טובות להציל את עמם ומולדתם, אלא מתוך רוע, גזענות, אלימות ואמונה ב"עליונות הגזע הארי". המיעוט הזה מהווה סכנה איומה לאירופה, לדמוקרטיה ובמיוחד ליהודים החיים באירופה. נכון לעכשיו רב האירופאים רואים בהם מטורפים וקיצוניים והם אינם זוכים לתמיכת הציבור במדינותיהם, אבל אחרי ההתקפה הגרעינית האירנית, כל זה ישתנה. הם יהיו הדמגוגים שישתלטו על אירופה במקרה הגרוע. אם לא הם, אז אולי אנשי מפלגות הימין הקיימות כרגע באירופה.

בקיצור, כל יהודי אירופה וארה"ב חייבים לעלות לישראל, לפני שיהיה מאוחר מדי.
:V: :V: :V: :V: :V:
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
אני לא רואה את צרפת קמה נגד המוסלמים.
בצרפת יש 7-8 מליון (המספרים הרשמיים) מוסלמים שהם כ-10% מהאכלסיה.
אבל בגגל הילודה הטבעית הגבוה שלהם הם כימאת רבע מהילדים בני ה-0-14.
וזה בדור הזה מה יהיה בדור הבא?
אם צרפת תתחיל במלחמה נגד המוסלמים בעוד 20-30 שנה פירוש הדבר יהיה להלחם ב-20% מאכלסית המדינה ובמחצית מהאכלסיה הצעירה.
יש מדינות שינצלו שלא הכניסו מוסלמים כמו פולין גם לגרמניה יש תקווה יש שם רק כ-2.2 מליון מוסלמים שהם רק כ-3% מהאכלסיה.
חשוב לצין שדוקא שלמדינות בנלוכס+צרפת+אנגליה+סקנדינביה העשירות והמפותחות (לא ליטא,לטביה ואסטונה) אין תקווה חוששני כלל.
בדנמרק כבר יש כ-300,000 מוסלמים שהם כ-7% מהאכלסיה ובאים עוד ועוד בקצב לא יאומן (באטלס שהיה לי ב-1994 היה כתוב שבדנמרק יש 0.5% מוסלמים).

הערת הנץ- מאז 1994 עברו הרבה מים בירדן.
« עריכה אחרונה: מרץ 07, 2008, 00:04:58 על ידי נץ וגאה בזה »
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
DJ Luminus,
א.) הרשה לי להחמיא לך, ניתוח מבריק, לא יכולתי לנסח זאת טוב יותר.

ב.) מסכים בהחלט עם המשפט האחרון.

ג.) אבל כפי שכבר הבנת, יסוד המחלוקת בינינו הוא שאני לא רואה את השואה המוסלמית הזו קוראת, ואני בהחלט רואה את ההוכחה לכך מההסטוריה, דוגמא ראשונה זה כל העמים שמעבר לטורקיה גופה באירופה, שלמעט יוון (שמאוחר יותר גם נלחמה את מלחמת העצמאות שלה מול העות'מאנים) כולם הוכנעו במהירות וביעילות, ורק נצחונות של צבאות אירופאים (פולנים, רוסים, גרמנים,איטלקים צרפתים ואוסטרים) גרמו לכך שהם נצלו ברובם מאיסלום בכוח הזרוע.
כן הדבר נכון בספרד המאורית שתחת שלטון הח'ליפות המוסלמית, שעד הגעת צבאות אירופה מבחוץ ובעיקר הצבא של פרדיננד ואיזבלה, עם ה"ריקונקיסטה" (כיבוש מחדש) כל הנוצרים תחת השלטון המוסלמי חיו בפחד אימים ולא עשו כלום מבפנים, רק אחרי שהשלטון האיסלמי גורש מאדמת אירופה הגיעו האינקויזיציה, הפוגרומים (הן כנגד יהודים והן כנגד מוסלמים), תופעת האנוסים (יהודים ומוסלמים כאחד) וכו'.

ושלא יובן לא נכון, אני הראשון שרוצה שהשואה הזו תקרה, לבקטריה המזוהמת הזו, ששמה מוסלמים.

השואה הזאת לא תקרה היום או מחר, אלא בעוד מספר שנים. האירופאים עדיין חיים טוב, ואין להם כל כוונה לצאת למלחמה נגד האסלאם. המשבר הכלכלי העולמי שיבוא בעקבות הטרור האסלאמי ישנה זאת.

זה לא נכון שכל עמי מזרח אירופה נכנעו לעות'מאנים. הרומנים (ולאכים באותה תקופה) והסרבים נלחמו בכובשים המוסלמים בגבורה עד הרגע האחרון. הבוסנים והאלבנים לעומתם נכנעו והתאסלמו.

צרפת בטוח תיכבש בסוף על ידי המוסלמים. הצרפתים הם פחדנים, והם לעולם לא יילחמו על עצמאותם. ייתכן שבריטניה ומדינות סקנדינביה, חוץ מפינלנד, ייכבשו גם כן. חלק נכבד ממדינות אירופה ביניהן פולין, רומניה, הונגריה, לטביה, אסטוניה, אוקראינה, ליטואניה (ליטא), סלובקיה וצ'כיה אינן סובלות מהבקטריה המוסלמית. אמנם יש מוסלמים במדינות אלה, אך מספרם כל כך קטן, שלא תהיה בעיה לטפל בהם כשהמלחמה הכוללת עם המוסלמים תפרוץ. גרמניה, אוסטריה, איטליה, ספרד ופורטוגל אולי יצליחו לדכא את הסרטן המוסלמי גם כן.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
 אירופה מוסלמית (אירביה) ואחריה תבוא שואה מוסלמית על אדמת אירופה.
מלחמה בלתי נמנעת בין עשו ישמעאל שכבר הייתה ידוע לנו עוד מאבות אבותינו.

« עריכה אחרונה: מרץ 07, 2008, 15:02:49 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
השואה הזאת לא תקרה היום או מחר, אלא בעוד מספר שנים. האירופאים עדיין חיים טוב, ואין להם כל כוונה לצאת למלחמה נגד האסלאם. המשבר הכלכלי העולמי שיבוא בעקבות הטרור האסלאמי ישנה זאת.
זה לא נכון שכל עמי מזרח אירופה נכנעו לעות'מאנים. הרומנים (ולאכים באותה תקופה) והסרבים נלחמו בכובשים המוסלמים בגבורה עד הרגע האחרון. הבוסנים והאלבנים לעומתם נכנעו והתאסלמו.
צרפת בטוח תיכבש בסוף על ידי המוסלמים. הצרפתים הם פחדנים, והם לעולם לא יילחמו על עצמאותם. ייתכן שבריטניה ומדינות סקנדינביה, חוץ מפינלנד, ייכבשו גם כן. חלק נכבד ממדינות אירופה ביניהן פולין, רומניה, הונגריה, לטביה, אסטוניה, אוקראינה, ליטואניה (ליטא), סלובקיה וצ'כיה אינן סובלות מהבקטריה המוסלמית. אמנם יש מוסלמים במדינות אלה, אך מספרם כל כך קטן, שלא תהיה בעיה לטפל בהם כשהמלחמה הכוללת עם המוסלמים תפרוץ. גרמניה, אוסטריה, איטליה, ספרד ופורטוגל אולי יצליחו לדכא את הסרטן המוסלמי גם כן.
א.) לא אמרתי שכל עמי מזרח אירופה נכנעו לעות'מאנים, הצבעתי בסך הכל על אלה שכן נפלו תחת שלטונם, פולין, צ'כיה, סלובקיה, המדינות הבלטיות, צפון אוקריאנה, חלקים מבילורוסיה לא נפלו תחת שלטונם, והם מוגדרים מזרח אירופה.

ב.) עכשיו אני רואה שקצת עידכנת את הניתוח שלך, לניתוח העכשווי שלך אני מסכים באופן חלקי, תראה, ברי לי שישנה חלוקה ברורה בין מרזח ומערב אירופה, זה ברור.
אבל ברגע שייפלו המדינות החזקות והמרכזיות של האיחוד האירופי, אלא אם כן לא תהיה התנתקות מהירה ואולי אפילו מוקדמת של מדינות שעדיין לא סובלות מבעיה מוסלמית, גם הם ייפלו אחריהם כמו אבני דומינו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק Juda-Yoda

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מה שסביר להניח יקרה זה גירוש הערבים מאירופה ואז חיסולם בארצות ערב,כרגע לכל העולם נפל האסימון שהאיסלם מהווה סכנה לעולם המערבי,ואנחנו שמרנו על התחת שלהם במשך 60 שנה ועוד קיבלנו האשמות מהם וכו',אז הם היו חייבים לפצות אותנו אחרי כל החרא שאכלנו בשביל העולם המערבי.
ישראל,אירופה ואהר"ב +חיילי האו"ם נגד הליגה הערבית ברזיל וקובה
ולך תדע איפה תיהיה רוסיה במאבק הזה.
למרות שיש מצב שהאירופאים יבינו שבכך שהם יגרשו את הערבים הם בעצם נותנים עוד חיילים לאויב,ובמקרה כזה הם יכולים לייצר מחנות פליטים\גטאות ומשם אי אפשר לדעת כבר איך זה יתפתח....
« עריכה אחרונה: מרץ 22, 2008, 22:09:03 על ידי Juda-Yoda »
תורה צווה לנו משה מורשה,קהלת יעקב.
קרוב אלייך הדבר מאד בפיך ובלבבך לעשותו.
יגעתי ולא מצאתי - אל תאמין, לא יגעתי ומצאתי - אל תאמין, יגעתי ומצאתי - תאמין.
בכל דור ודור חייב אדם לראות עצמו כאילו הוא יצא ממצרים.
בראשית ברא ה' את השמים ואת הארץ.
שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד.

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
העניין הוא , שהמוסלמים לא בדיוק פריארים , אם הנוצרים ינסו לחסל אותם,הם ילחמו .
העניין הוא , מה יקרה אם חלק מאירופה כבר תהפוך למוסלמית, לפני שהאירופאים הלבנים יתעשתו

אם צרפת ואיטליה יהפכו למוסלמיות . זה יתן בידי המוסלמים יכולת של טכנולוגיה צבאית גבוהה, הם עלולים פשוט לפלוש למדינות שינסו לעשות דבר כזה

כמו כן ,ברגע שיהיה להם יכולות כאלה, הם פשוט מסוגלים לעשות "איחוד" סוני כלל עולמי ,יפסיקו לנסות להתחנף למערב(כי לא יהיה למערב שום דבר להציע להם) ,ועלולים אפילו להתנות מכירת נפט בהתחנפות מערבית ... סביר להניח שהעולם הנוצרי ינסה "להתחנף" כי לא ירצה להתעמת איתם , ולאט לאט הם יוכלו להשתלט על כל אירופה
LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק Juda-Yoda

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
האיסלמים באירופה הם עם,אל תוכאל את הסרט,עם באדמת אירופה לא ינצח את צבאות אירופה,ואם עם מפיל צבא זה סימן שאין יכולת צבאים גדולה כ"כ,ככה שההשטלתות לא תיהיה דראסטית,תיראה לא הייתה מהפכה במהלך ההיסטוריה שהצליחה ללא עזרה מבחוץ חות מאחת אני חושב שהצרפתית,ושום מדינה מאירופה לא תעזור למוסלמים כמובן,לא אנחנו ולא אמריקה,ויהיה דיי קשה למדינות ערב להבריח לשם נשק,וכנ"ל לגבי רוסיה עם הקלאצ'ים שלהם...

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
האיסלמים באירופה הם עם,אל תוכאל את הסרט,עם באדמת אירופה לא ינצח את צבאות אירופה,ואם עם מפיל צבא זה סימן שאין יכולת צבאים גדולה כ"כ,ככה שההשטלתות לא תיהיה דראסטית,תיראה לא הייתה מהפכה במהלך ההיסטוריה שהצליחה ללא עזרה מבחוץ חות מאחת אני חושב שהצרפתית,ושום מדינה מאירופה לא תעזור למוסלמים כמובן,לא אנחנו ולא אמריקה,ויהיה דיי קשה למדינות ערב להבריח לשם נשק,וכנ"ל לגבי רוסיה עם הקלאצ'ים שלהם...
המוסלמים פועלים בקווים תת קונבנציונליים ועל קונבנציונליים כי הם גילו את הבטן הרכה של המערב וישראל ושם הם מכים, הם מבינים כרגע, מבחינתם, שמלחמה קונבנציונלית איננה רלוונטית.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק Juda-Yoda

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בדיוק ביגלל זה אני חושב שיקרה מה שאמרתי למעלה ולא מה שאמרתי אחרי זה.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בדיוק ביגלל זה אני חושב שיקרה מה שאמרתי למעלה ולא מה שאמרתי אחרי זה.
אל תזלזל בנשק הדמוגרפי רב העוצמה של הישמעאלים יש"ו, והוא רחמה של האשה הישמעאלית.  בעוד שאנשי המערב זנחו את הנצרות ומטרתם להנות מכל רגע בחייהם, והם אינם מוכנים להקריב למען הבאת ילדים לעולם וחינוכם, הישמעאלים מתרבים בקצב מדהים, וכמו כן יש לישמעאלים סבלנות קולקטיבית אגדית.  הם מוכנים לחכות במשך דורות(!) עד הגיע שעת הכושר, וחשוב לדעת שהם לא צריכים להפוך לרוב כדי להפוך את אירופה ל-Eurabia.  מספיק שיגיעו ל-30 או 40 אחוזים מהאוכלוסיה ואז זה הסוף של אירופה כפי שאנו הכרנו אותה.  הרי המוסלמים לא רק מרוכזים במובלעות מוסלמיות בערים הראשיות של אירופה (אזורים שלתוכם אפילו שוטרים מפחדים כעת להכנס, מובלעות "נקיות" מכופרים) --- הם חדרו לכל תחום ולכל מגזר באירופה, הם חיילים ומפקדים בצבאות וחילות האוויר של מדינות אירופה, הם רופאים, מהנדסים, פועלים, נהגי מוניות, שוטרים, מתכנתים, פוליטיקאים, אסירים (שמשפיעים על אסירים אחרים להתאסלם בבתי הסוהר באירופה), בני ברית של קבוצות כמו סוציאליסטים, אנרכיסטים, ונאו-נאצים, עובדים סוציאליים, פקידים, פקחים, רואי-חשבון, ובעלי עסקים.  האליטות האירופאים מפחדים שאם הם יגרשו את כל המוסלמים, כל הכלכלות האירופאיות יתמוטטו, ולכן הם ממשיכים במדיניות הגירה (מאפשרים לעוד מוסלמים לקבל ויזות לאירופה) ומדיניות פנים (הענקת סיוע כלכלי כגון דמי אבטלה) מטורפות שמעודדות את גידול האוכלוסיה המוסלמית.  לכן אני מבין את נץ כשהוא מאמין שסופה של אירופה כפי שאנו הכרנו אותה הוא בלתי נמנע.  זה נכון שבאירופאים עדיין טמון פוטנציאל לאכזריות כפי שהתגלה בזמן מלחמת העולם השניה, אולם קרבנותיהם אז היו יהודים שקטים רודפי שלום שהובלו כצאן לטבח ללא התנגדות, בעוד שהישמעאלים אינם פראיירים, והם כבר עכשיו מראים אכזריות ומרדנות, ומספריהם הרבה יותר משמעותיים (עשרות מליונים) מאשר המספר הזעום (יחסית) של יהודי אירופה דאז.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן