סקר

איזה תרחיש ינצח אירופה מוסלמית או שואה מוסלמית על אדמת אירופה

שואה מוסלמית על אדמת אירופה
אירופה מוסלמית (אירביה)

כתב נושא: סקר: נצחון האיסלם באירופה או שואה מוסלמית על אדמת אירופה?  (נקרא 46595 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
לדעתי, לא זה ולא זה. מדינות אירופה כל כך מפחדות מהפיכתן למדינות מוסלמיות, שאפילו מדינות ליברליות כמו דנמרק החלו להחמיר את חוקי ההגירה שלהן. מדינות אירופה לא תיתנה למוסלמים להשתלט עליהן.
גם שואה נגד המוסלמים לא תהיה. זה לא כמו היהודים. את המוסלמים סתם שונאים אותם כי הם זרים, לעומת זאת השנאה ליהודים היא הרבה יותר עמוקה מזה. אין מה להשוות בין שנאת יהודים ושנאת מוסלמים. לכן לדעתי הכי גרוע שיהיה, אם בכלל יהיה, זה גירוש המוסלמים, אבל אני ממש לא רואה שואה נגדם.
חלומות באספמיא,
גם אם אירופה תנעל לחלוטין את שעריה בפני כל מוסלמי באשר הוא (מה שלא יקרה אף פעם) עדיין היא תצטרך להתמודד מול עשרות מליוני המוסלמים שכבר נמצאים בתוכה עם יחס גידול דמוגרפי כביר ביחס לרוב הלא מוסלמי (בנתיים באירופה), מה שהיא לא עושה ובקצב הזה גם לא תעשה (ולכן גם בחרתי את אופציית נפילת אירופה בידי האיסלם).
מעבר לזה יש גם את עניין קבלת טורקיה לאיחוד האירופי, ברגע שזה יקרה קצב השתלטות האיסלם על אירופה היא בקצב הרבה יותר מואץ וסופה של אירופה יהיה חתום סופית (כרגע יש עוד זיק של תקווה, שאני מאוד סקפטי לגביה).
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
חלומות באספמיא,
גם אם אירופה תנעל לחלוטין את שעריה בפני כל מוסלמי באשר הוא (מה שלא יקרה אף פעם) עדיין היא תצטרך להתמודד מול עשרות מליוני המוסלמים שכבר נמצאים בתוכה עם יחס גידול דמוגרפי כביר ביחס לרוב הלא מוסלמי (בנתיים באירופה), מה שהיא לא עושה ובקצב הזה גם לא תעשה (ולכן גם בחרתי את אופציית נפילת אירופה בידי האיסלם).
מעבר לזה יש גם את עניין קבלת טורקיה לאיחוד האירופי, ברגע שזה יקרה קצב השתלטות האיסלם על אירופה היא בקצב הרבה יותר מואץ וסופה של אירופה יהיה חתום סופית (כרגע יש עוד זיק של תקווה, שאני מאוד סקפטי לגביה).

אירופה תגביל את שיעור הילודה אצלה כדי למנוע התפוצצות אוכלוסין מוסלמית. בקשר לטורקיה אני לא רואה אותה מתקבלת לאיחוד האירופי, לפחות לא בעתיד הקרוב. מדינות אירופה באים אליה בכל מיני דרישות, כמו לנקוט במדיניות פנים יותר ליברלית ולהכיר ביוונים בקפריסין, דברים שטורקיה פשוט לא מוכנה לעשות.
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אירופה תגביל את שיעור הילודה אצלה כדי למנוע התפוצצות אוכלוסין מוסלמית. בקשר לטורקיה אני לא רואה אותה מתקבלת לאיחוד האירופי, לפחות לא בעתיד הקרוב. מדינות אירופה באים אליה בכל מיני דרישות, כמו לנקוט במדיניות פנים יותר ליברלית ולהכיר ביוונים בקפריסין, דברים שטורקיה פשוט לא מוכנה לעשות.
אירופה אפילו לא קרובה להגביל את הילודה, ואם אתה מגביל אותה, אתה כבר לא יכול להתיימר להיות דמוקרט (סתירה מיני וביה בחוקה המתגבשת של האיחוד האירופי) שכן זכותו של אדם להביא כמה צאצאים שהוא רוצה לעולם (אם זכותו להפיל את פרנסתם על החברה, זה כבר נושא אחר לדיון), הגבלת ילודה זה כלי דיקטטורי.
לגבי טורקיה, ימים יגידו, עוד קצת לחץ אמריקאי עליהם, והם יתגמשו גם יתגמשו בכמה וכמה לאוים מוחלטים שלהם לגבי טורקיה, זה אינטרס אמריקני שכם טורקיה היא כבר מזמן חברה בנאט"ו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אירופה אפילו לא קרובה להגביל את הילודה, ואם אתה מגביל אותה, אתה כבר לא יכול להתיימר להיות דמוקרט (סתירה מיני וביה בחוקה המתגבשת של האיחוד האירופי) שכן זכותו של אדם להביא כמה צאצאים שהוא רוצה לעולם (אם זכותו להפיל את פרנסתם על החברה, זה כבר נושא אחר לדיון), הגבלת ילודה זה כלי דיקטטורי.
לגבי טורקיה, ימים יגידו, עוד קצת לחץ אמריקאי עליהם, והם יתגמשו גם יתגמשו בכמה וכמה לאוים מוחלטים שלהם לגבי טורקיה, זה אינטרס אמריקני שכם טורקיה היא כבר מזמן חברה בנאט"ו.

אין סתירה בין דמוקרטיה והגבלת הילודה. אני לא שמעתי שאחת מזכויות האדם והאזרח הבסיסיות היא להביא ילדים לעולם. וגם אם כן, כל מדינה תנקוט בצעדי חירום בשעת חירום, לא? ממש כמו במדינת ישראל. אז ישראל היא דיקטטורה?
האיחוד האירופי מספיק חזק בשביל לעמוד מול לחץ אמריקאי. הוא לא חלש כמו ישראל.
נאט"ו והאיחוד האירופי הן שתי דיציפלינות שונות, אין שום קשר בין השניים. אחרת גם ארה"ב וקנדה היו חברות באיחוד האירופי. טורקיה רוצים אותה מאוד בנאט"ו אבל לעומת זאת מאוד מאוד לא רוצים אותה באיחוד האירופי.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אין סתירה בין דמוקרטיה והגבלת הילודה. אני לא שמעתי שאחת מזכויות האדם והאזרח הבסיסיות היא להביא ילדים לעולם. וגם אם כן, כל מדינה תנקוט בצעדי חירום בשעת חירום, לא? ממש כמו במדינת ישראל. אז ישראל היא דיקטטורה?
האיחוד האירופי מספיק חזק בשביל לעמוד מול לחץ אמריקאי. הוא לא חלש כמו ישראל.
נאט"ו והאיחוד האירופי הן שתי דיציפלינות שונות, אין שום קשר בין השניים. אחרת גם ארה"ב וקנדה היו חברות באיחוד האירופי. טורקיה רוצים אותה מאוד בנאט"ו אבל לעומת זאת מאוד מאוד לא רוצים אותה באיחוד האירופי.
יש סתירה בין דמוקרטיה והגבלת ילודה, בודאי שזכות בסיסית של אדם זה לקיים את עצמו בעצם זה שהוא מעמיד צאצא ואין לממשל דמוקרטי אמיתי זכות לקבוע כמה צאצאים אדם יעמיד (הוא יכול לקבוע שהוא לא מממן אותם סוציאלית, אבל זה כבר במישור אחר לחלוטין).
הגבלת ילודה אמיתית זה גרמניה הנאצית וספרטה.
אף מדינה דמוקרטית לא מגבילה ילודה גם כשגבה אל הקיר.
האיחוד האירופי הוא נמר של נייר, וראינו את זה ביחס לרוסיה.
נכון, נאטו והאיחוד הם שני דיסיפלינות שונות, אבל זה לא אומר שהאינטרס האמריקני לא קיים, מבחינה אסטרטגית מהזווית האמריקנית לשיטתם, זה רק יחזק את ברית נאט"ו, לקנדה ולארה"ב יש את ההסכמים הכלכלים שלהם.
יש מדינות שכן רוצות את טורקיה ויש שלא, ימים יגידו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
יש סתירה בין דמוקרטיה והגבלת ילודה, בודאי שזכות בסיסית של אדם זה לקיים את עצמו בעצם זה שהוא מעמיד צאצא ואין לממשל דמוקרטי אמיתי זכות לקבוע כמה צאצאים אדם יעמיד (הוא יכול לקבוע שהוא לא מממן אותם סוציאלית, אבל זה כבר במישור אחר לחלוטין).
הגבלת ילודה אמיתית זה גרמניה הנאצית וספרטה.
אף מדינה דמוקרטית לא מגבילה ילודה גם כשגבה אל הקיר.
האיחוד האירופי הוא נמר של נייר, וראינו את זה ביחס לרוסיה.
נכון, נאטו והאיחוד הם שני דיסיפלינות שונות, אבל זה לא אומר שהאינטרס האמריקני לא קיים, מבחינה אסטרטגית מהזווית האמריקנית לשיטתם, זה רק יחזק את ברית נאט"ו, לקנדה ולארה"ב יש את ההסכמים הכלכלים שלהם.
יש מדינות שכן רוצות את טורקיה ויש שלא, ימים יגידו.

אפילו ארצות הברית הייתה מגבילה את הילודה אצלה אם גבה היה אל הקיר. אז מה, אז ארה"ב לא דמוקרטית?
האיחוד האירופי אולי הוא לא טוב במתקפה (במישור הדיפלומטי) אבל הוא בטח טוב בהגנה. האיחוד האירופי מספיק חזק בשביל לעמוד מול לחץ אמריקאי ומול לחץ רוסי ומול כל לחץ אחר. שים לב שהאיחוד האירופי חזק מספיק בשביל להיות חלק מהקוורטט. אמנם יש אינטרס אמריקאי אבל האיחוד האירופי חזק מספיק בשביל לבלום אותו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אפילו ארצות הברית הייתה מגבילה את הילודה אצלה אם גבה היה אל הקיר. אז מה, אז ארה"ב לא דמוקרטית?
האיחוד האירופי אולי הוא לא טוב במתקפה (במישור הדיפלומטי) אבל הוא בטח טוב בהגנה. האיחוד האירופי מספיק חזק בשביל לעמוד מול לחץ אמריקאי ומול לחץ רוסי ומול כל לחץ אחר. שים לב שהאיחוד האירופי חזק מספיק בשביל להיות חלק מהקוורטט. אמנם יש אינטרס אמריקאי אבל האיחוד האירופי חזק מספיק בשביל לבלום אותו.
כל עוד אין לכך תקדים הסטורי, לא קונה את זה.
והנה נחשף פרצופו של השמאלן, "דמוקרט" עד גבול מסויים בו זה כבר לא מתאים לאידאולוגיה, כשהדמוקרטיה משמשת לו כר פעולה, זכות להבעה, ועלה תאנה.
אז עכשיו נהיית פרקליט של האיחוד האירופי, מעניין....כמה משלמים לך?
האיחוד האירופי התקפל כמו נמר של נייר אל מול העמדה הרוסית בנוגע לצינור הגז הטבעי שעובר דרך אוקריאנה, שזה אינטרס אירופי עליון, אז הנה קלונם התגלה קבל עם ועולם הן במישור ההתקפי (גאורגיה כמשל) והן במישור ההגנתי (בגז הטבעי באוקראינה) ואני עדיין לא התחלתי לדבר על התבוסתנות שלהם מול ה-OIC, ארגון המדינות האיסלמיות.
« עריכה אחרונה: יולי 02, 2009, 13:20:46 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
כל עוד אין לכך תקדים הסטורי, לא קונה את זה.
והנה נחשף פרצופו של השמאלן, "דמוקרט" עד גבול מסויים בו זה כבר לא מתאים לאידאולוגיה, כשהדמוקרטיה משמשת לו כר פעולה, זכות להבעה, ועלה תאנה.
אז עכשיו נהיית פרקליט של האיחוד האירופי, מעניין....כמה משלמים לך?
האיחוד האירופי התקפל כמו נמר של נייר אל מול העמדה הרוסית בנוגע לצינור הגז הטבעי שעובר דרך אוקריאנה, שזה אינטרס אירופי עליון, אז הנה קלונם התגלה קבל עם ועולם הן במישור ההתקפי (גאורגיה כמשל) והן במישור ההגנתי (בגז הטבעי באוקראינה) ואני עדיין לא התחלתי לדבר על התבוסתנות שלהם מול ה-OIC, ארגון המדינות האיסלמיות.

אל תדאג. כשהאיחוד האירופי יתחיל להיות תלוי גם באמריקאים מבחינת כסף ומשאבים וכל הדברים האלו, הוא יתחיל להתרפס גם בפני האמריקאים.
ודרך אגב ארצות הברית כבר חוקקה בעבר חוקים שהם לא הכי דמוקרטיים. זוכר את תקופת היובש?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אל תדאג. כשהאיחוד האירופי יתחיל להיות תלוי גם באמריקאים מבחינת כסף ומשאבים וכל הדברים האלו, הוא יתחיל להתרפס גם בפני האמריקאים.
ודרך אגב ארצות הברית כבר חוקקה בעבר חוקים שהם לא הכי דמוקרטיים. זוכר את תקופת היובש?
כנראה כבודו שכח את תכנית מרשל ועצם העובדה שהאיחוד מקבל גם משאבים מארה"ב (חיטה למשל מהמידווסט).
ארה"ב מתנהגת כמו נמר של נייר ביחס לאיחוד ומכאן הזילזול, מה גם שארה"ב היא מנהיגת המערב שהאיחוד בתוכו, בעוד רוסיה שייכת לציויליזציה הנוצרית אורתודוכסית שהיא מדינת האם שלה ומנהיגתה הטבעית.
התנגשות, כהגדרתו של פרופ' סמואל הנטינגטון בספרו המפורסם.
ארצות הברית גם כלאה את כל היפנים שלה במלחמת העולם השניה במחנות מעצר במעצר מנהלי ללא משפט, שלא לדבר על החוקים הגזעניים נגד השחורים, אז מה...ואני עדיין טוען שהגבלת ילודה היא מעשה ספרטני/נאצי שלא יקרה בדמוקרטיות, לעולם.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק Bravo, Dr. Karadzic

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
Limiting the number of children one may have is "Nazi". Bringing children to this world and not supporting them is "democratic". And calling every Arab or every Muslim "Nazi" is democratic too? Anyway, my opinion is that Europe will eventually win, please God, but this will be much harder then before. I don't think Muslims are going to be indiscriminately killed, though

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
Limiting the number of children one may have is "Nazi". Bringing children to this world and not supporting them is "democratic". And calling every Arab or every Muslim "Nazi" is democratic too? Anyway, my opinion is that Europe will eventually win, please God, but this will be much harder then before. I don't think Muslims are going to be indiscriminately killed, though
עד כאן דבר הקרמלין להבוקר, כאן הצאר ולדימיר פוטין ה-1, אליכם באי עולם שפוטים שלי, שלום ו-דאס ודאניה.

אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
חכו חכו האירופים לא פראיירים בכלל...יש שם עכשיו עלייה עצומה בכוחן של מפלגות הימין הקיצוני של הגויים...שמאסו בשלטון השמאל הליברלי שהתיר למוסלמים הנאציים להתרבות ביבשת ארופה....

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
לאט מדי, מאוחר מדי...  זו המציאות דניס.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שמע יבוא יום שבסופו של דבר הגויים בארופה יאמרו "וואלה אין לנו כבר איפה לגור והתרבות שלנו נמחקה כליל בידי האסלאמית הכופרת..אין לבנים ונכדים שלנו פה עתיד...חייבים לפעול בקיצוניות"....הם עוד ילמדו מאיתנו ויגידו לנו תודה רבה....אז שום דבר עוד לא אבוד אפשר אם רוצים לנצח את ההתפשטות הסרטנית של האסלם בעולם כולו....

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
שמע יבוא יום שבסופו של דבר הגויים בארופה יאמרו "וואלה אין לנו כבר איפה לגור והתרבות שלנו נמחקה כליל בידי האסלאמית הכופרת..אין לבנים ונכדים שלנו פה עתיד...חייבים לפעול בקיצוניות"....הם עוד ילמדו מאיתנו ויגידו לנו תודה רבה....אז שום דבר עוד לא אבוד אפשר אם רוצים לנצח את ההתפשטות הסרטנית של האסלם בעולם כולו....

כמו שאמרתי, האירופאים לא יתנו למהגרים המוסלמים להשתלט עליהם. סוף סוף מישהו שמסכים איתי.

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
אני חושב שהם יזכו בהתנגדות כה עזה כבר בתחילת הדרך שרוחם תיפול.  רובם יהגרו למדינות מערביות אחרות כדוגמת ארה"ב, אוסטרליה וכו'.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אני חושב שהם יזכו בהתנגדות כה עזה כבר בתחילת הדרך שרוחם תיפול.  רובם יהגרו למדינות מערביות אחרות כדוגמת ארה"ב, אוסטרליה וכו'.

מה? ויתנו למוסלמים לנצח?

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
כפי כשכתבתי כשעניתי על הסקר.
אני מאמין שתהיה מלחמת אזרחים ארוכה ללא הכרעה באירופה (אנרכיה מלאה).

הזמן פועל כנגד האירופאים בשל הילודה, כבר נתתי לינק על ענייני דמוגרפיה באירופה, כשהם יתעוררו הם לא יוכלו לעשות דבר בצורה דמוקרטית.
אם הם ירצו לעשות דברים בכוח הזרוע, תהיה בעיה מאוד קשה כיוון שהמוטיבציה שלהם לדעתי תהיה נמוכה מזו של המוסלמים ועל כן חסרי המוטיבציה יהגרו.

בנוסף, נראה שבשם "רב התרבותיות" האירופאים מאבדים את זהותם ועל כן מוטיבצית הלחימה תהיה נמוכה יותר.
« עריכה אחרונה: יולי 02, 2009, 16:14:18 על ידי Neo »

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
כפי כשכתבתי כשעניתי על הסקר.
אני מאמין שתהיה מלחמת אזרחים ארוכה ללא הכרעה באירופה (אנרכיה מלאה).

הזמן פועל כנגד האירופאים בשל הילודה, כבר נתתי לינק על ענייני דמוגרפיה באירופה, כשהם יתעוררו הם לא יוכלו לעשות דבר בצורה דמוקרטית.
אם הם ירצו לעשות דברים בכוח הזרוע, תהיה בעיה מאוד קשה כיוון שהמוטיבציה שלהם לדעתי תהיה נמוכה מזו של המוסלמים ועל כן חסרי המוטיבציה יהגרו.

בנוסף, נראה שבשם "רב התרבותיות" האירופאים מאבדים את זהותם ועל כן מוטיבצית הלחימה תהיה נמוכה יותר.

אבל האירופאים לא כל כך מתלהבים מהרב תרבותיות הזאת. הם שונאים את הרב תרבותיות!

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
אולי הם שונאים את הרב תרבותיות בחדרי חדרים ובליבם, אך בפועל הם מקבלים אותה.
הם נוהגים ע"פ איך "שהם אמורים לחשוב" (צביעות) ולא איך שהם חושבים.

לכן המצב שלהם מדרדר...

אילו לא היו מרוצים מזה כבר היו זורקים את המוסלמים מזמן.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אולי הם שונאים את הרב תרבותיות בחדרי חדרים ובליבם, אך בפועל הם מקבלים אותה.
הם נוהגים ע"פ איך "שהם אמורים לחשוב" (צביעות) ולא איך שהם חושבים.

לכן המצב שלהם מדרדר...

אילו לא היו מרוצים מזה כבר היו זורקים את המוסלמים מזמן.

הם לא יזרקו את המוסלמים, לפחות לא בעתיד הקרוב, כי הם זקוקים להם. המוסלמים עובדים בעבודות שאף אירופי לא מוכן לעבוד בהם והם גם מניעים להם את הכלכלה.
ובקשר לצורת חשיבה, יש בזה משהו. האירופים, בעיקר הגרמנים, הם המתחסדים הכי גדולים שיש. הם מנסים לטשטש את העובדה שיש אצלם אנטישמיות וגזענות אבל זה לא באמת מצליח.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אתה בהחלט צודק לגבי הגרמנים במיוחד עם האפיפיור הנאצי שלהם ימך שמו וזכרו  שהתנדב ביוזמתו לנוער ההיטלראי בצעירותו בכוונת זדון לעשות עוול נורא לעם שלנו...
אבל אני לא מבין איך אתה מגן על הערבים הנאציים בארופה באמרה שהם מועילים לכלכלה????????????
הם עצלנים ומלוכלכים ולא תרבותיים שמתנחלים במדינות שלהם ותופסים טריטוריות והופכים אותם למוסלמיות כופרות לחלוטין כך ששום רשות שומרת חוק לא מורשה להיכנס לשם!!!!!!!!!!!!!
הם לא עובדים,הם מקבלים תזרים כספים מארגוני טרור מוסלמיים נאציים כדי להתנחל ולהתפשט בארופה ולבנות יותר מסגדים ולהוליד עוד טרוריסטים....

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אתה בהחלט צודק לגבי הגרמנים במיוחד עם האפיפיור הנאצי שלהם ימך שמו וזכרו  שהתנדב ביוזמתו לנוער ההיטלראי בצעירותו בכוונת זדון לעשות עוול נורא לעם שלנו...
אבל אני לא מבין איך אתה מגן על הערבים הנאציים בארופה באמרה שהם מועילים לכלכלה????????????
הם עצלנים ומלוכלכים ולא תרבותיים שמתנחלים במדינות שלהם ותופסים טריטוריות והופכים אותם למוסלמיות כופרות לחלוטין כך ששום רשות שומרת חוק לא מורשה להיכנס לשם!!!!!!!!!!!!!
הם לא עובדים,הם מקבלים תזרים כספים מארגוני טרור מוסלמיים נאציים כדי להתנחל ולהתפשט בארופה ולבנות יותר מסגדים ולהוליד עוד טרוריסטים....

המוסלמים הם בכלל לא עצלנים. הם מאוד חרוצים. יותר מהיהודים, זה מה שבטוח.
וזאת עובדה שהם מניעים את הכלכלה, לא דעה. הם מוכנים לעבוד בעבודות כפיים שאף אירופי לא מוכן לעבוד בהן.

מנותק 9999

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תאמין שיהודי אמיתי,לא מזוייף כמו הערב-רב יודע לעבוד פי-אלף יותר קשה ויותר טוב מערבי...היהודי בתשובה שלך הוא יהודון שמאלני בוגדני שבטח שהוא עצלן יותר מערבי....

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
נכון הונלוהוהו, הם מניעים כרגע את הכלכלה.

האירופאים מעדיפים את איכות חייהם כרגע והם ישלמו את המחיר בריבית דה-ריבית.  אני מאמין שביום שהתשלום יחל, זה יהיה מאוחר מדי בכדי שהם יצליחו להתאושש.