סקר

איזה תרחיש ינצח אירופה מוסלמית או שואה מוסלמית על אדמת אירופה

שואה מוסלמית על אדמת אירופה
אירופה מוסלמית (אירביה)

כתב נושא: סקר: נצחון האיסלם באירופה או שואה מוסלמית על אדמת אירופה?  (נקרא 46600 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אור חיימוביץ

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • "הקם להורגך השקם להורגו"
אני אומר שהמוסלמים ישתלטו על אירופה, אולי ישארו ערים בודדות ביבשת שלא יהיו בשליטת מוסלמים, ואני יגיד לכם למה בחרתי בזה.
כבר נאמר כאן שאירופה שמה לעצמה חסמים נגד תנועות פאשיסטיות וימניות קיצוניות כלקח ממנהיגים כמו היטלר ומוסוליני.. אז בגלל זה לא נהיה בחיים כדי לדעת אם האנושות הצליחה לשבור את החסמים האלה, כי זה עניין של עשרות שנים...העולם אדיש מידי לאיסלם הרשע.
היום כולם יודעים - כהנא צדק.
"הקם להורגך השקם להורגו"

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אל תזלזל בנשק הדמוגרפי רב העוצמה של הישמעאלים יש"ו, והוא רחמה של האשה הישמעאלית.  בעוד שאנשי המערב זנחו את הנצרות ומטרתם להנות מכל רגע בחייהם, והם אינם מוכנים להקריב למען הבאת ילדים לעולם וחינוכם, הישמעאלים מתרבים בקצב מדהים, וכמו כן יש לישמעאלים סבלנות קולקטיבית אגדית.  הם מוכנים לחכות במשך דורות(!) עד הגיע שעת הכושר, וחשוב לדעת שהם לא צריכים להפוך לרוב כדי להפוך את אירופה ל-Eurabia.  מספיק שיגיעו ל-30 או 40 אחוזים מהאוכלוסיה ואז זה הסוף של אירופה כפי שאנו הכרנו אותה.  הרי המוסלמים לא רק מרוכזים במובלעות מוסלמיות בערים הראשיות של אירופה (אזורים שלתוכם אפילו שוטרים מפחדים כעת להכנס, מובלעות "נקיות" מכופרים) --- הם חדרו לכל תחום ולכל מגזר באירופה, הם חיילים ומפקדים בצבאות וחילות האוויר של מדינות אירופה, הם רופאים, מהנדסים, פועלים, נהגי מוניות, שוטרים, מתכנתים, פוליטיקאים, אסירים (שמשפיעים על אסירים אחרים להתאסלם בבתי הסוהר באירופה), בני ברית של קבוצות כמו סוציאליסטים, אנרכיסטים, ונאו-נאצים, עובדים סוציאליים, פקידים, פקחים, רואי-חשבון, ובעלי עסקים.  האליטות האירופאים מפחדים שאם הם יגרשו את כל המוסלמים, כל הכלכלות האירופאיות יתמוטטו, ולכן הם ממשיכים במדיניות הגירה (מאפשרים לעוד מוסלמים לקבל ויזות לאירופה) ומדיניות פנים (הענקת סיוע כלכלי כגון דמי אבטלה) מטורפות שמעודדות את גידול האוכלוסיה המוסלמית.  לכן אני מבין את נץ כשהוא מאמין שסופה של אירופה כפי שאנו הכרנו אותה הוא בלתי נמנע.  זה נכון שבאירופאים עדיין טמון פוטנציאל לאכזריות כפי שהתגלה בזמן מלחמת העולם השניה, אולם קרבנותיהם אז היו יהודים שקטים רודפי שלום שהובלו כצאן לטבח ללא התנגדות, בעוד שהישמעאלים אינם פראיירים, והם כבר עכשיו מראים אכזריות ומרדנות, ומספריהם הרבה יותר משמעותיים (עשרות מליונים) מאשר המספר הזעום (יחסית) של יהודי אירופה דאז.

המוסלמים קיבלו משרות ותפקידים בכירים באירופה משום שהאליטות השמאלניות שהשתלטו על מדינות היבשת מעודדות זאת. באירופה המערבית אינך צריך לעבור בחינות קבלה אם ברצונך להתקבל ללימודים גבוהים או לעבור ראיון עבודה אם ברצונך להתקבל לתפקיד בכיר בחברה מסויימת, כל עוד אתה מוסלמי. באירופה המערבית, כמו בישראל ובארה"ב, למוסלמים ולכושים ניתנים יותר זכויות מאשר לתושבים המקוריים. אין זה נכון שאם כל המוסלמים יגורשו מאירופה הכלכלות האירופאיות יתמוטטו, אלא ההיפך, כלכלת אירופה תפרח עוד יותר אם האירופאים יתנתקו מהנפט הערבי ויחזירו את השקט והשלוה ששררו באירופה המערבית בשנות השישים, השבעים והשמונים. גירוש האויב המוסלמי מאירופה יבטיח עתיד טוב ובטוח יותר לידי האירופאים (הדבר נכון גם לגבי ישראל וארה"ב). לא אזרחי אירופה תלויים בקשרים הדיפלומטיים בין אירופה למדינות ערב ובהבאת מהגרים מוסלמים לאירופה, אלא האליטיסטים שהשתלטו על היבשת תלויים בכסף ובהשקעות ערביות. כל העסקים והחברות הגדולות שלהם תלויים בכסף הערבי שבא כמובן מהנפט. המוסלמים, במיוחד הערבים, הם עם פחדן ומוג לב שפוגע רק באלו שמגלים חולשה ופחד מפניו. הסיבה היחידה לכך שמוסלמים שורפים מכוניות ובתי עסק, שודדים אירופאים ברחובות, אונסים נשים אירופאיות ומבצעים פשעים אחרים היא שהמשטרה והצבא לא מטפלים בהם כפי שצריך לטפל בהם, וזה משום שהאליטות האירופאיות לא מאפשרות להם לעשות כמעט דבר נגד מוסלמים. המוסלמים מראים אכזריות ומרדנות כי הם מריחים את החולשה של השלטונות באירופה. את המהומות שמוסלמים ביצעו בצרפת ובהולנד ניתן היה להפסיק בפחות משעה. כל שהיה על הצבא והמשטרה הצרפתיים וההולנדיים לעשות הוא לירות בפורעים ללא הבחנה. אם הם היו יורים בפורעים מוסלמים ומבטלים את כל ההטבות שניתנות למוסלמים, וזה מה שיקרה כשדמגוגים לאומנים יתפסו את השלטון במדינות אירופה, כבר היום היינו רואים בריחה המונית של מוסלמים מאירופה. 

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה

המוסלמים קיבלו משרות ותפקידים בכירים באירופה משום שהאליטות השמאלניות שהשתלטו על מדינות היבשת מעודדות זאת. באירופה המערבית אינך צריך לעבור בחינות קבלה אם ברצונך להתקבל ללימודים גבוהים או לעבור ראיון עבודה אם ברצונך להתקבל לתפקיד בכיר בחברה מסויימת, כל עוד אתה מוסלמי. באירופה המערבית, כמו בישראל ובארה"ב, למוסלמים ולכושים ניתנים יותר זכויות מאשר לתושבים המקוריים. אין זה נכון שאם כל המוסלמים יגורשו מאירופה הכלכלות האירופאיות יתמוטטו, אלא ההיפך, כלכלת אירופה תפרח עוד יותר אם האירופאים יתנתקו מהנפט הערבי ויחזירו את השקט והשלוה ששררו באירופה המערבית בשנות השישים, השבעים והשמונים. גירוש האויב המוסלמי מאירופה יבטיח עתיד טוב ובטוח יותר לידי האירופאים (הדבר נכון גם לגבי ישראל וארה"ב). לא אזרחי אירופה תלויים בקשרים הדיפלומטיים בין אירופה למדינות ערב ובהבאת מהגרים מוסלמים לאירופה, אלא האליטיסטים שהשתלטו על היבשת תלויים בכסף ובהשקעות ערביות. כל העסקים והחברות הגדולות שלהם תלויים בכסף הערבי שבא כמובן מהנפט. המוסלמים, במיוחד הערבים, הם עם פחדן ומוג לב שפוגע רק באלו שמגלים חולשה ופחד מפניו. הסיבה היחידה לכך שמוסלמים שורפים מכוניות ובתי עסק, שודדים אירופאים ברחובות, אונסים נשים אירופאיות ומבצעים פשעים אחרים היא שהמשטרה והצבא לא מטפלים בהם כפי שצריך לטפל בהם, וזה משום שהאליטות האירופאיות לא מאפשרות להם לעשות כמעט דבר נגד מוסלמים. המוסלמים מראים אכזריות ומרדנות כי הם מריחים את החולשה של השלטונות באירופה. את המהומות שמוסלמים ביצעו בצרפת ובהולנד ניתן היה להפסיק בפחות משעה. כל שהיה על הצבא והמשטרה הצרפתיים וההולנדיים לעשות הוא לירות בפורעים ללא הבחנה. אם הם היו יורים בפורעים מוסלמים ומבטלים את כל ההטבות שניתנות למוסלמים, וזה מה שיקרה כשדמגוגים לאומנים יתפסו את השלטון במדינות אירופה, כבר היום היינו רואים בריחה המונית של מוסלמים מאירופה. 
:V: :V: :V: :V: :V: :V: :V:
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק Bravo, Dr. Karadzic

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
טבעה של ההיסטוריה הוא לחזור על עצמה בווריאציות. ניתן לומר ששיראק וקלינטון, ימח שמם, הם גלגול נשמתו הטמאה של לואי ה14 הנואף והרוצח, שרצה להשיא את בתו "הבלתי חוקית" לסולטן מרוקו, איסמעיל צמא הדם, תמורת פעילות שודדי הים המרוקאים נגד אזרחים ספרדים תמימים. לאחר מכן הוא ביצע תרגיל מסריח, וצאצאיו הפכו להיות שליטי ספרד. כך שהתחנפות אירופית לאכזרים שבמוסלמים איננה דבר חדש.
ואולם, כידוע, לאחר תקופת האבסולוטיזם, בא האבסולוטיזם הנאור, ולאחריו באה המהפכה הצרפתית, וכו'. בסופו של דבר שלטו הצרפתים במרוקו. אני מאמין, מקווה ומתפלל שגם מבחינה כזו-לגבי המוסלמים שמשתלטים על אירופה, תחזור ההיסטוריה על עצמה, והאירופים,בע"ה יחזרו אל השכל שאבד להם.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
טבעה של ההיסטוריה הוא לחזור על עצמה בווריאציות. ניתן לומר ששיראק וקלינטון, ימח שמם, הם גלגול נשמתו הטמאה של לואי ה14 הנואף והרוצח, שרצה להשיא את בתו "הבלתי חוקית" לסולטן מרוקו, איסמעיל צמא הדם, תמורת פעילות שודדי הים המרוקאים נגד אזרחים ספרדים תמימים. לאחר מכן הוא ביצע תרגיל מסריח, וצאצאיו הפכו להיות שליטי ספרד. כך שהתחנפות אירופית לאכזרים שבמוסלמים איננה דבר חדש.
ואולם, כידוע, לאחר תקופת האבסולוטיזם, בא האבסולוטיזם הנאור, ולאחריו באה המהפכה הצרפתית, וכו'. בסופו של דבר שלטו הצרפתים במרוקו. אני מאמין, מקווה ומתפלל שגם מבחינה כזו-לגבי המוסלמים שמשתלטים על אירופה, תחזור ההיסטוריה על עצמה, והאירופים,בע"ה יחזרו אל השכל שאבד להם.
מעניין, אבל לצערי לאור ניתוח המצב אני לא רואה את האירופאים מתגברים הפעם בעיקר בגלל שהם אחרי שני מלחמות עולם + מלחמה קרה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
אירופה מוסלמית (אירביה) ואחריה תבוא שואה מוסלמית על אדמת אירופה.
מלחמה בלתי נמנעת בין עשו ישמעאל שכבר הייתה ידוע לנו עוד מאבות אבותינו.

בהחלט :old_Cool3:
השמיים יתקדרו והלהבות יבערו על אדמת אירופה,
בתהליך גאולתנו במהרה בימינו, אכי"ר.

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
"בהחלט
בתהליך גאולתנו במהרה בימינו, אכי"ר".
האם זוהי הדרך להיות בין העמים כמו לב באיברים? לדעתי, יותר טוב להתפלל שגם משיח בן יוסף וגם משיח בן דוד יבואו מאירופה, יגאלו אותה ואותנו מגידולי הפרא, שטיפחו היטב ובהצלחה את הטרור האיסלמי, ויעשו מה שצריך כדי לבער נגע זה, אכי"ר.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
סקר: נצחון האיסלם באירופה או שואה מוסלמית ע&#
« להגיב #33 ב- : דצמבר 24, 2008, 20:17:28 »
"בהחלט
בתהליך גאולתנו במהרה בימינו, אכי"ר".
האם זוהי הדרך להיות בין העמים כמו לב באיברים? לדעתי, יותר טוב להתפלל שגם משיח בן יוסף וגם משיח בן דוד יבואו מאירופה, יגאלו אותה ואותנו מגידולי הפרא, שטיפחו היטב ובהצלחה את הטרור האיסלמי, ויעשו מה שצריך כדי לבער נגע זה, אכי"ר.
המשיח לא יביא שלום ע"י מלחמה כלשהיא?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
סקר: נצחון האיסלם באירופה או שואה מוסלמית ע&#
« להגיב #34 ב- : דצמבר 24, 2008, 21:27:23 »
המשיח לא יביא שלום ע"י מלחמה כלשהיא?
כן ובסוף המערב והאיסלם כבר לא ישארו בסביבה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק Discrety77

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
    • אתר של טכנולוגיה ומדע מוביל באינטרנט שמראה את אפסות האדם לעומת הבורא ייתברך וייתעלה שמו
בס''ד

שפיכות-דמים היא תכונה בולטת של בני עשיו וישמעאל יש''ו !!--ולנו הם לא '' נתנו את הלחי השני'ה '' --וכמובן שהנצרות תראה לנכון היא תשלח את האויב הערבי הנאצי יש''ו לתאי הגאזים !!--ללא שום ספק !!
                                                                          הגולה בארץ  :smil037:
יפה הגולה, יישר כח - ראיתי את סרטוניך והם מאלפים ומדהימים - יישר כח גדול על פעולותיך באשר הן!
[IMG\]http://img20.imageshack.us/img20/3751/catwgun.gif[IMG]

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
כפי שכתבתי, המשיח יביא שלום על ידי מלחמה, כדי למגר את מה שצריך למגר. אני, למשל, מאמין באמונה שלמה שבימות המשיח לא יהיה מקום בעולם הזה לתומכי מרצ ורע"ם.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
אני הצבעתי לאירופה מוסלמית ממספר סיבות, הראשונה היא שהאירופאים הם כבר לא לוחמים כמו שהיו בעבר, היום לרובם איכפת רק מהנסיעה לחופש בסוף השנה או מהמכונית החדשה, העתיד של ילדיהם מוטל בספק אבל מבחינתם זו דאגה לעוד 20 שנה ולא להיום אז אין מה לעשות.

אני מאמין שלמרות כל החוקים שמחמירים עם רעיונות פאשיסטיים דמוקרטיה היא הבחירה של העם ובדיוק כמו עם היטלר שנבחר בצורה דמוקרטית ייקרה אותו דבר עם פאשיסט אחר.

הבעיה היא שזה יהיה תהליך הרבה יותר איטי מאשר במלחמת העולם השניה בגלל שהיה רעב ואבטלה באירופה בגלל מלחמת העולם הראשונה וזה לא ממש קיים היום.

איך זה ייגמר? תלוי אך ורק במתי האירופאים ייתעוררו.
אם הם ייתעוררו לפני שהאסלאם יהיה יותר מ25% אז יש להם סיכוי והם בטוח יינצחו ויצליחו בגדול אבל אם הם ייתעוררו כשהאסלאם יהיה כ30-40% אז עדיף כבר לשלוח פצצות אטום על כל אירופה כדי לגאול אותם מייסוריהם.

נדע תוך 20 שנה פחות או יותר

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
בין כה וכה אני בעד לגאול אותם מייסוריהם בפטריה גרעינית.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *

מנותק blue and white

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אירופה מוסלמית

ראיתי את הסרט fitna הייתי בשוק כשגיליתי שבאירופה יש כ 54,000,000 מוסלמים

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אני חושב שעתיד אירופה הוא כמו במלחה"ע ה-2,פחות או יותר. אירופה תיכבש בידי המוסלמים הנאצים (היא כבר בתהליכים עכשיו),ובסופו של דבר תתפכח ותבין איזו טעות נוראה עשתה. המוסלמים לדעתי יגורשו משם בכוח או יחוסלו,האירופאים כמו האמריקאים אוהבים לעשות טעויות ולהבין אותן מאוחר מדי.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אני חושב שעתיד אירופה הוא כמו במלחה"ע ה-2,פחות או יותר. אירופה תיכבש בידי המוסלמים הנאצים (היא כבר בתהליכים עכשיו),ובסופו של דבר תתפכח ותבין איזו טעות נוראה עשתה. המוסלמים לדעתי יגורשו משם בכוח או יחוסלו,האירופאים כמו האמריקאים אוהבים לעשות טעויות ולהבין אותן מאוחר מדי.
השאלה באיזה מחיר ואי אפשר להשוות בין המאזן הדמוגרפי (היהודי-גויי) והכוונות היהודיים באירופה של לפני מלחמתץ העולם השנייה, אל מול המאזן האיסלמי מול כל השאר וכן הכוונות שלהם.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
השאלה באיזה מחיר ואי אפשר להשוות בין המאזן הדמוגרפי (היהודי-גויי) והכוונות היהודיים באירופה של לפני מלחמת העולם השנייה, אל מול המאזן האיסלמי מול כל השאר וכן הכוונות שלהם.
אני בטוח שאירופה תעלה בלהבות לפחות במשך השנים הראשונות של השלטון האיסלאמי הרשמי שיהיה שם (זה יקרה במוקדם או במאוחר), כמו כן תשתולל באירופה כמו עכשיו בחלקים אחרים בעולם מלחמה נוראה. אני מאמין שהלא-מוסלמים ימשיכו להוות רוב לפחות ברוב אירופה (אבל כטבעם המוסלמים יתרבו כמו ג'וקים),כמו כן אסור לחשוב שהאירופאים ייכנעו למוסלמים כשכולם מודעים לסכנה (רובי תושבי אירופה לא מודעים אפילו להשתלטות האיסלאמית על אירופה שמתנהלת להם גם בגלוי וגם מתחת לאף),זה שהם עכשיו מטומטמים כי ככה הליברלים מחנכים אותם להיות לא אומר שהם יהיו כך בעתיד.
נ.ב: לא חקרתי את הנושא לעומק.

מנותק alon cohen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • כל הערבים לא שווים יהודי אחד
צריך למחוק אותם מאירופה

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
צריך למחוק אותם מאירופה
תצביע גם בסקר למעלה, לאן מועדות פני אירופה...
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק alon cohen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • כל הערבים לא שווים יהודי אחד
הצבעתי כבר אני מקווה שיעשו להם שואה אם לא זה הסוף של אירופה

מנותק ימני חילוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • רק טרנספר יביא שלום
עוד 10-15 אני מאמין שיתחילו פיגועים באירופה בצורה יומיומית
ראש ממשלת בריטניה לשעבר ויליאם איוורט גלדסטון אמר בנאום בבית הפרלמנט הבריטי בעודו מחזיק את הקוראן: "כל עוד הספר הזה קיים לא ישרור שלום בעולם"

מנותק Neo

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הים אותו הים
האופציה שאני מציע לא קיימת בסקר...
אני מאמין שתהיה מלחמת אחים ארוכה וממושכת ללא הכרעה באירופה.

אירופאים רבים יהגרו למדינות כגון אוסטרליה, ניו זילנד וארה"ב ששם המצב יהיה פחות גרוע באותה תקופה.
בניגוד לשתי מלחמות העולם הקודמות, ארה"ב לפי דעתי לא תסייע להצלת אירופה באופן פיזי.

על כל פנים, בשנים הקרובות יהיו פיגועים ומעשי אלימות מוסלמיים באירופה כמובן, אך הבעיות הרציניות יתחילו בעוד עשור (ולא עוד 20 שנה ומעלה כפי שסרטי הדמוגרפיה מציגים), זאת כיוון שבמודל הכלכלי שקיים כיום בו האוכלוסייה היצרנית (אירופאים במקור) מזדקנת, לא יהיו די צעירים שיוכלו לתמוך בתנאים הסוציאלים שלהם ואז האירופאים ינסו לפתור את הבעיות ע"י חוקים "גזעניים" שיובילו לקול זעקה ואלימות מצד המהגרים המוסלמים.
« עריכה אחרונה: יוני 11, 2009, 20:45:35 על ידי Neo »

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
לדעתי, לא זה ולא זה. מדינות אירופה כל כך מפחדות מהפיכתן למדינות מוסלמיות, שאפילו מדינות ליברליות כמו דנמרק החלו להחמיר את חוקי ההגירה שלהן. מדינות אירופה לא תיתנה למוסלמים להשתלט עליהן.
גם שואה נגד המוסלמים לא תהיה. זה לא כמו היהודים. את המוסלמים סתם שונאים אותם כי הם זרים, לעומת זאת השנאה ליהודים היא הרבה יותר עמוקה מזה. אין מה להשוות בין שנאת יהודים ושנאת מוסלמים. לכן לדעתי הכי גרוע שיהיה, אם בכלל יהיה, זה גירוש המוסלמים, אבל אני ממש לא רואה שואה נגדם.
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)