סקר

סקר: מה אתם מרגישים כשאוהדי בית''ר צועקים נגד ערבים ושמאלניים?

גאווה. אוהדי בית''ר הם יהודים נאמנים וטובים.
134 (87.6%)
בושה. ככה לא מתנהגים.
19 (12.4%)

סך הכל הצבעות: 19

כתב נושא: סקר: מה אתם מרגישים כשאוהדי בית''ר צועקים נגד ערבים ושמאלניים?  (נקרא 116321 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
כולם כמוני,וינעל אמא שלך יא מוצץ זרע אתה משווה אותנו לערבים?
במקום לשבת ולזיין במוח באינטרנט יא ילד אינטרנט מסריח תצא מהאינטרנט ותעשה חצי ממה שאני עשיתי למען הימין.

אני לא שום הבדל בינך לבין איזה מוחמד לפחות בבחינת רמת התגובות.
האמת יצא לי לדבר אם איזה אירני והוא דיבר והתכוח ולעולם לא קילל אז אני בכלל לא משווה אותך לאירני הזה.
עכשיו די מסכרן אותי כיצד פעלתה למען הימין בארץ.
אני ממליץ לך ללכת לאיש מקצוע שיתפל בעיה נפשית שלך יתכן ואתה פשוט לא יכול בלי לקלל יש אנשים שסובלים ממחלות רבות בנושא.
איני יכול להיעלב מאיש שזאת פשוט המחלה שלו.
איני אומר את זה בצחוק או כדי להעליב אותך לחלק גדול מהאנשים יש הפראה נפשית כזאת או אחרת.
יתכן ובמקרה שלך אפשר להתאים טיפול הולם.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ובקשר לאיחוד אחרי הדיון הזה עלה לי דברים שלא חשבתי עליהם.

אין סיכוי שנתאחד עם אנשים כמו שלמה,פז ושאר הצבועים בפורום הזה,אין סיכוי שנתאחד עם אנשים שנגד הדרך שלנו.
זאת הדרך שלנו...
במה אנחנו צבועים?
מהי הדרך שלכם?

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ואל תנסה לחנך אותי ולהגיד שאני לא יכול להתמודד איתך,כי אולי באינטרנט אתה כותב הרבה,אבל פנים מול פנים אתה לא תדבר ככה בחיים.

אז למה התלוננת על התקשורת, כשאתה בעצמך מודה שהדרך שבה אתה פותר דברים היא ע"י אלימות? (או שזאת שיחה לבבית פנים מול פנים, מנומסת ומתורבתת יותר מהמלכה אליזבת).

מנותק ניר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • בית"ר ירושלים אהבת חיי!

אני לא שום הבדל בינך לבין איזה מוחמד לפחות בבחינת רמת התגובות.
האמת יצא לי לדבר אם איזה אירני והוא דיבר והתכוח ולעולם לא קילל אז אני בכלל לא משווה אותך לאירני הזה.
עכשיו די מסכרן אותי כיצד פעלתה למען הימין בארץ.
אני ממליץ לך ללכת לאיש מקצוע שיתפל בעיה נפשית שלך יתכן ואתה פשוט לא יכול בלי לקלל יש אנשים שסובלים ממחלות רבות בנושא.
איני יכול להיעלב מאיש שזאת פשוט המחלה שלו.
איני אומר את זה בצחוק או כדי להעליב אותך לחלק גדול מהאנשים יש הפראה נפשית כזאת או אחרת.
יתכן ובמקרה שלך אפשר להתאים טיפול הולם.

יופי תמשיך להתנשאות יא שמואלני מסריח,אני מרגיש בפורום של "שלום עכשיו"

תאמין לי שפעלתי יותר ממך למען הימין ואני לא יתחיל לפרט אני ואתה עוד ניפגש אני יפרט לך על הדרך גם.
כהנא צדק!
להישאר ולהילחם לא לקום ולברוח!

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
בבקשה להרגיע עיניינים,המנהלים עוד יטפלו בזה אם העיניינים לא ירגעו.

אתם סתם שונאים אחד את השני שִׂנאת חִינם.

יש לכולנו מטרה משותפת,שחכתם?

מנותק ניר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אז למה התלוננת על התקשורת, כשאתה בעצמך מודה שהדרך שבה אתה פותר דברים היא ע"י אלימות? (או שזאת שיחה לבבית פנים מול פנים, מנומסת ומתורבתת יותר מהמלכה אליזבת).
מעניין שזה בעיות בלי ערבים אפשר לפתור בעיות בלי אלימות,אתה מבין כמה אתה צבוע?!
אתה מקשר בין שני דברים שונים...
אתה מקשיב למה שהתקשורת אומרת
שאוהדי סכנין\הפועל\לא משנה איזה קבוצה,קיבלו מכות מאוהדי בית"ר סתם.

יש דברים שאתה לא יודע ואתה סתם פותח דיון עליהם.
אתה מעדיף להאמין לתקשורת מאשר להאמין לאוהדי בית"ר.
כהנא צדק!

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תשמה אחנו נסענו במיניבוס לירושלים וראינו חבורות של אוהדים מתפרעים וזורקים אבנים על האוטובוס התברר שבאותו היום היה משחק חשוב.
לא יודע למה בגלל זה אנחנחו צריכים לכבל אבנים.
ולא על המיניבוס לא היה כתוב שום דבר הקשור לכדורגל או לערבים ולא רק אחננו ספגנו אבנים.

מנותק ניר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
תשמה אחנו נסענו במיניבוס לירושלים וראינו חבורות של אוהדים מתפרעים וזורקים אבנים על האוטובוס התברר שבאותו היום היה משחק חשוב.
ולא על המיניבוס לא היה כתוב שום דבר הקשור לכדורגל או לערבים ולא רק אחננו ספגנו אבנים.

עכשיו אתה ממציא דברים?
לא יודע מה יש לך מאוהדי בית"ר,אבל בקרוב אתה תאכל את מה שאתה מבשל.

כהנא חי!
כהנא צדק!

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מי זה אנחנו?

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מי זה אנחנו?

מגמת תיקשורת.
זה היה הפרויקט שנתן לי את היחידה היחדיה של בתקשורת.
אז הלכתי לכימיה.
« עריכה אחרונה: מרץ 04, 2008, 23:15:32 על ידי שלמה »

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מעניין שזה בעיות בלי ערבים אפשר לפתור בעיות בלי אלימות,אתה מבין כמה אתה צבוע?!
אתה מקשר בין שני דברים שונים...
אתה מקשיב למה שהתקשורת אומרת
שאוהדי סכנין\הפועל\לא משנה איזה קבוצה,קיבלו מכות מאוהדי בית"ר סתם.

יש דברים שאתה לא יודע ואתה סתם פותח דיון עליהם.
אתה מעדיף להאמין לתקשורת מאשר להאמין לאוהדי בית"ר.
ניר, קודם כל אתה צריך להבין שאין לי בעיה אישית איתך, או עם אף אחד אחר. אנחנו רק מנהלים כאן דיון, שממנו אנחנו אמורים רק להתפתח, ולא להתעצבן.
אני טוען שאנחנו במלחמה עם הערבים, ומכיוון שהם משתמשים בדרכים של אלימות וטרור, אין מנוס מלהציל את עצמנו ע"י כוח. ניסינו את ההידברות וזה לא הצליח.
אמרתי לך שאני מקשיב לתקשורת רק ברמה של ידיעה, בלי פרשנות. אני לא חושב שהתקשורת בישראל הגיעה למצב שבו היא פשוט תמציא דבר שבכלל לא היה.
כשאתה מאיים ומקלל, אתה חושב שאתה משכנע אותי שהתקשורת סתם נטפלת אל אוהדי בית"ר? לא הכחשת שום עובדה שהבאתי בהודעה המקורית, אז אני לא מבין על מה אתה מדבר.
לסיכום, לא אני פתחתי את הדיון, אני רק הגבתי בסקר, ונכון, אני לא מבין הרבה בכדורגל, אבל יש לי דעה יחסית מבוססת בנושא.

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מגמת תיקשורת.
זה היה הפרויקט שנתן לי את היחידה היחדיה של בתקשורת.
אז הלכתי לכימיה.

ומה עשיתם בעיר הקודש?

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ומה עשיתם בעיר הקודש?

בעיר הקודש ידידי הטוב צילמנו חלקים בשביל הסרט הקצר/קליפ שלנו בעריכה זהוא חלק מהמקצוע תיקשורת.

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בעיר הקודש ידידי הטוב צילמנו חלקים בשביל הסרט הקצר/קליפ שלנו בעריכה זהוא חלק מהמקצוע תיקשורת.

מה צילמתם?
ערבים צועקים "ג'יהד ג'יהד" או  "איטבח אל יהוד" XD :D 

מנותק ניר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
ניר, קודם כל אתה צריך להבין שאין לי בעיה אישית איתך, או עם אף אחד אחר. אנחנו רק מנהלים כאן דיון, שממנו אנחנו אמורים רק להתפתח, ולא להתעצבן.
אני טוען שאנחנו במלחמה עם הערבים, ומכיוון שהם משתמשים בדרכים של אלימות וטרור, אין מנוס מלהציל את עצמנו ע"י כוח. ניסינו את ההידברות וזה לא הצליח.
אמרתי לך שאני מקשיב לתקשורת רק ברמה של ידיעה, בלי פרשנות. אני לא חושב שהתקשורת בישראל הגיעה למצב שבו היא פשוט תמציא דבר שבכלל לא היה.
כשאתה מאיים ומקלל, אתה חושב שאתה משכנע אותי שהתקשורת סתם נטפלת אל אוהדי בית"ר? לא הכחשת שום עובדה שהבאתי בהודעה המקורית, אז אני לא מבין על מה אתה מדבר.
לסיכום, לא אני פתחתי את הדיון, אני רק הגבתי בסקר, ונכון, אני לא מבין הרבה בכדורגל, אבל יש לי דעה יחסית מבוססת בנושא.

שמע עכשיו יש ליגת אלופות,עוד מעט אני יביא לך כתבות שהתקשורת המציאה ותבחר אם להאמין או לא.
כהנא צדק!

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מה צילמתם?
ערבים צועקים "ג'יהד ג'יהד" או  "איטבח אל יהוד" XD :D 

לא את הכותל את העיר העתיקה וקצת מהעיר החדשה יותר.
זה הנושא הנדוש שכבר מעבירים אותו כבר הרבה הרבה שנים טובות  ;)

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שמע עכשיו יש ליגת אלופות,עוד מעט אני יביא לך כתבות שהתקשורת המציאה ותבחר אם להאמין או לא.
בסדר גמור.
אני בטח אגיב על הדברים מחר.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

ניר, אתה תקפת את הפורום שלנו כפורום של שלום עכשיו. אתה לא רואה שהרוב המכריע של חברינו בפורום אוהבים את אוהדי בית''ר? תראה את תוצאות הסקר למעלה: 16 הצביעו שהם מרגישים גאווה על ההתנהגות של אוהדי בית''ר, ורק 2 הצביעו שהם מרגישים בושה. והנהגת התנועה תומכת באוהדי בית''ר באופן ברור. אז אתה תוקף את כל הפורום כי 2 חברים לא מסכימים עם זה? בגלל זאת, אתה לא רוצה שימניים יעבדו ביחד?

מנותק ניר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בס''ד

ניר, אתה תקפת את הפורום שלנו כפורום של שלום עכשיו. אתה לא רואה שהרוב המכריע של חברינו בפורום אוהבים את אוהדי בית''ר? תראה את תוצאות הסקר למעלה: 16 הצביעו שהם מרגישים גאווה על ההתנהגות של אוהדי בית''ר, ורק 2 הצביעו שהם מרגישים בושה. והנהגת התנועה תומכת באוהדי בית''ר באופן ברור. אז אתה תוקף את כל הפורום כי 2 חברים לא מסכימים עם זה? בגלל זאת, אתה לא רוצה שימניים יעבדו ביחד?
חס ושלום לא השוואתי את הפורום,השוואתי את שלמה כמשתמש יחיד.
כהנא צדק!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

פז, אתה לא יודע שהתשקורת משקרת? כן משקרת וממציאה. והם עושים זאת כל הזמן. התשקורת מעוותת בזדון את כל החדשות.

אני גם לא מאמין שאוהדי בית''ר מגיבים באלימות ללא סיבה. פה ושם אולי יש אוהד בודד שעושה זאת. אולם בתור קבוצה, אני לא מאמין שזה קורה.

מנותק מאור משה

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
מה?
אני ניזון לדוגמה מאוכל. אבל אם אנחנו עוסקים בבית"ר, אז אני באמת ניזון בעיקר מהתקשורת, אני מודה בזה. אבל מה, אני לא מקשיב לפרשנות של כתב כזה או אחר, אלא לידיעה עצמה. "אוהד נדקר", "מבנה הושחת" ודברים מהסוג הזה. 
הם שרים "ירושלים על הזין", או "בית"ר ירושלים על הזין"? (בניגוד מוחלט למשל ל"הפועל ז*נה"?)
לגבי ההערה האחרונה, אני אפילו לא אגיב לזה (קצת פרדוקסלי מצדי).
הם שרים "ירושלים על הזין"
והם שרים גם "שימו את ירושלים בירדן תנו אותה לפלסטינים"

הם לא יודעים לתת כבוד לעיר הבירה של מדינת ישראל .. ימח שימם וזכרם
« עריכה אחרונה: מרץ 05, 2008, 02:11:58 על ידי מאור משה »

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ווואו איזה דיון ;)
אני לא רוצה להביע שום דעה בנושא כי כל הנושא הזה כדורגל והאוהדים שלי ממש לא מעניין אותי

מה שאני רואה מהצד זה שניר קילל אותכם ואיים עליכם(אני באמת לא מבין למה) אבל הוא לא נתן שום נימוק הגיוני לתענות שלכם...
להשוות את שלמה(או בכלל מישהו מהפורום) לשלום עכשיו זה מעשה מאד מטומטם וחסר מחשבה.

אה כן,ללכת למשחק כדורגל ולקלל ערבים לא נחשב כתרומה לימין...
או שאתה לא רוצה לספר לנו כי זה סודי מדי ואתה גם נזהר מהשב"כ? ;D

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
לחיים בן פסח- אני באמת לא חושב שכדי לטיל הרבה בירושלים כשיש משחק של בית"רבו נגיד שהאוהדים שלהם יכולים להיות קצת נרגשים לפני\אחרי הזמן.
לניר- יופי אתה משווה אותי לתומך שלום עכשיו D=.
אני חייב שלעולם עוד לא השו אותי לחבר בתנועת שמאל קיצוני אנטי ציוני.
אני ממליץ לך בחום לראות עוד כמה הודעות אחרות מההודעות הרבות שלי כאן בפורום.
אהה ועוד נקודה תבין כשזורקים בך אבנים לא אכפת לך אם זורק האבנים הוא ערבי,פרסי,אוהד בית"ר,אוהד סכנין,ראש ממשלת ישראל או הפגנה של אנשים הדורשים סמים קשים במיוחד.
כדי לך להבין שחלק מהקהל של אוהדי ביתר וני מאוד מקווה שזה לא חלק גדול אינם מחזיקים בדעות פוליטיות אלה נהנהים לפגוע בכול מה שזז.
עכשיו בחזרה לסקר אני דוקא בחברתי באפשרות הראשונה.
כי יש דברים שכן אהבתי אצלם פחות קללות ויותר דברים רצינים לדוגמה כשהונף הדגל של כך.

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס''ד

פז, אתה לא יודע שהתשקורת משקרת? כן משקרת וממציאה. והם עושים זאת כל הזמן. התשקורת מעוותת בזדון את כל החדשות.

אני גם לא מאמין שאוהדי בית''ר מגיבים באלימות ללא סיבה. פה ושם אולי יש אוהד בודד שעושה זאת. אולם בתור קבוצה, אני לא מאמין שזה קורה.
בסדר, יכול להיות שהיא משקרת ומסלפת, אבל המקרים רבים מדי. אם ניר יכול להכחיש כל מקרה כזה, אז בבקשה, שיעשה זאת. לניר יש דעה בענין, ולכן זה לא יהיה ניטרלי, אבל הוא מוזמן לנסות.
השאלה חיים, מהי הסיבה?
אם ניר איים באלימות בגלל שמשתמש כתב כמה דברים שהוא לא רצה לשמוע, זאת נראית לך סיבה מספקת לאלימות?
אתמול הייתה לנו התרשמות מאוהד בית"ר אחד, ויתר האוהדים שכאן בפורום לא השתתפו יותר מדי בדיונים, אז הדעה שלי לא כ"כ השתנתה.
אני אתן לקבוצה ככלל את הקרדיט, ואגיד שזה באמת מקרים קיצוניים, אבל אי אפשר למנוע גם את המקרים האלה?

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

פז, אני לא אומר שאין מקרים של אלימות יתרה. לצערנו יש. אבל לדעתי זה לא נכון לגבי הרוב המכריע. ויש נסיון זדוני של התשקורת להשחיר את כל האוהדים, ובגלל זאת ערכתי סרטונים שמגנים על אוהדי בית''ר. אני לא אוהב כשעושים לינצ' תקשורתי נגד יהודים נאמנים, ולע''ד זה מה שקורה פה. כשהתשקורת הבולשביקית מתנפלת על אוהדי בית''ר כי הם ימניים ונאמנים, אסור לנו לשתוק. חובתנו להגן על האחים שלנו שמותקפים לא בגלל אלימות אלא בגלל דעותיהם הימניות.

האיומים והקקלות שראיתי באשכול הזה לא מקובלים עלי, ואני מזהיר שאם זה יימשך, אחסום כל מי שמאיים או מקלל. יש לפז ולשלמה את הזכות להביע את דעותיהם. בפורום הזה, מותר לחברים לא להסכים איתנו ואפילו לבקר אותנו. למשל, פז כתב בעבר שהוא לא יצביע למפלגה שתומכת בשיחרור יגאל עמיר. התנועה שלנו כן תומכת בשיחרור יגאל עמיר. ואנחנו מתכוונים בע''ה להפוך בעתיד למפלגה שתרוץ לכנסת. ז''א, שכשנרוץ לכנסת, אולי פז יצביע נגדנו. על אף זאת, פז לא רק חבר נכבד בפורום אלא מנהל מקומי.