שונות > אוהדי בית''ר ירושלים כהניסטים

סקר: מה אתם מרגישים כשאוהדי בית''ר צועקים נגד ערבים ושמאלניים?

<< < (4/30) > >>

שלמה:

--- ציטוט של: ניר על מרץ 04, 2008, 20:58:45 ---אז ממה אתה ניזון?!

אם לא מספיק לך ששרים"ירושלים על הזין" אתה יכול ללכת לחפש מי יזיין אותך

--- סוף ציטוט ---

אני חיב להגיד שזה לא שיפר את דעתי על אוהדי בית"ר....
אני מקווה שלא כולם כמוך כי אם כן ההבדל בינם לערבים הוא שאלה לובשים צהוב שחור ואלה ירוק.

חיים בן_פסח:

--- ציטוט של: ניר על מרץ 04, 2008, 20:58:45 ---אז ממה אתה ניזון?!

אם לא מספיק לך ששרים"ירושלים על הזין" אתה יכול ללכת לחפש מי יזיין אותך

--- סוף ציטוט ---

בס''ד

ניר, זה לא נעים לדבר ככה. פז הוא יהודי טוב. גם אני לא מסכים עם פז על העניין הזה, אבל כשיש חילוקי דעות בין יהודים טובים לא מעליבים או מקללים. חייבים להסביר את עמדותינו עם אהבת ישראל. כמובן שאילו היה וויכוח עם אזה בוגד משלום עכשיו, זה היה סיפור אחר לגמרי. אבל פז ממש לא ככה.

אני מבקש שנכבד אחד את השני.

שלמה:

--- ציטוט של: חיים בן_פסח על מרץ 04, 2008, 21:39:30 ---בס''ד

ניר, זה לא נעים לדבר ככה. פז הוא יהודי טוב. גם אני לא מסכים עם פז על העניין הזה, אבל כשיש חילוקי דעות בין יהודים טובים לא מעליבים או מקללים. חייבים להסביר את עמדותינו עם אהבת ישראל. כמובן שאילו היה וויכוח עם אזה בוגד משלום עכשיו, זה היה סיפור אחר לגמרי. אבל פז ממש לא ככה.

אני מבקש שנכבד אחד את השני.

--- סוף ציטוט ---

כשיש ויכוח אם אנשי שלום עכשיו גם אסור לקלל אלה להסביר לקלל פירושו של דבר להודות שאין לך מה להגיד בתשובה.
רק אנשים פרימיטיבים ברברים וחסרי מוח מקללים בתגובה לשאלה פוליטית.
לאדם שיש לו מח לפחות כמו של קוף טיפש לא יקלל אלה יתן תשובה הגיונית לנימוקים או יגיד שאין תשובה והוא צריך לחשוב או לשלאול אנשים המבינים יותר ממנו.
לקלל במיוחד קללות החורגות מהנימוס פירוש הדבר "אני טיפש אין לי מה להגיד אני בורח מהנושא"

חיים בן_פסח:
בס''ד

שלמה, גם ניר יהודי טוב. ד''א, כשניר כותב שיש רשעים שמקללים את ירושלים בטדי, אין לי ספק שזה אמת. כי כל פעם שאני עושה סרטון שתומך באוהדי בית''ר, יש חזירים יהודונים שמגיבים ביוטוב "FREE PALESTINE" ("שחררו את פלסטין"). כלומר, הם מוכנים לתמוך בערבים הנאצים שרוצים שואה נגד עם ישראל, רק כדי להרע לאוהדי בית''ר הימניים.

בכל מקרה, אני שמח שפז הגיב באשכול הזה, כי הוא נתן לי את הרעיון לעשות סרטון על איך התשקורת משמיצה את אוהדי בית''ר.

שלמה:

--- ציטוט של: חיים בן_פסח על מרץ 04, 2008, 22:17:39 ---בס''ד

שלמה, גם ניר יהודי טוב. ד''א, כשניר כותב שיש רשעים שמקללים את ירושלים בטדי, אין לי ספק שזה אמת. כי כל פעם שאני עושה סרטון שתומך באוהדי בית''ר, יש חזירים יהודונים שמגיבים ביוטוב "FREE PALESTINE" ("שחררו את פלסטין"). כלומר, הם מוכנים לתמוך בערבים הנאצים שרוצים שואה נגד עם ישראל, רק כדי להרע לאוהדי בית''ר הימניים.

--- סוף ציטוט ---

והנה אדוני השתה לי כך ולא "שלמה אתה טיפש דפוק שלא מבין כלום לך לסבתה של שתלמד אותך לכתוב חתיכת 0".
=)
מה ששוב מחזק את הטיעון שויכוחים מנהלים בדיבורים ולא בקללות.
אני לא אומר שניר הוא לא יהודי טוב אני אומר שהוא צריך לשנות השפה שלו כאן בפורום.
לא יותר מכך =)

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה