כתב נושא: שאלה לנץ בקשר לדבריו בעבר.  (נקרא 1919 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק למדיהו

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שאלה לנץ בקשר לדבריו בעבר.
« ב- : פברואר 25, 2008, 15:13:57 »
אם אינני טועה, בעבר טענת שפת"ח הוא ארגון המופעל ע"י המצרים בראשותו של סולימאן שר המודיעין המצרי. אם תוכל לתת לי הוכחות לכך אני בהחלט אודה לך, שכן זהו נשק מצוין נגד טענותיהם הנבובות של השמאלנים.
"לא ארץ נכריה לקחנו ולא ברכוש נכרים משלנו, כי אם נחלת אבותינו אשר בידי אויבנו בעת מן העתים בלא משפט נכבשה. ואנחנו כאשר היתה לנו עת השיבנו את נחלת אבותינו".
תשובת שמעון החשמונאי לאנטיוכוס השביעי (סידיטס)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
שאלה לנץ בקשר לדבריו בעבר.
« להגיב #1 ב- : פברואר 25, 2008, 15:43:48 »
אם אינני טועה, בעבר טענת שפת"ח הוא ארגון המופעל ע"י המצרים בראשותו של סולימאן שר המודיעין המצרי. אם תוכל לתת לי הוכחות לכך אני בהחלט אודה לך, שכן זהו נשק מצוין נגד טענותיהם הנבובות של השמאלנים.
הארגון הרי הוקם מלכתחילה על ידי קע"ם של גמאל עבדול א נאצר, עראפת עצמו הוא מצרי ויליד אלכסנדריה שבמצרים.
התשתית לארגון זה היו הפאדיון שהיו זרוע טרור והסתננות של הצבא המצרי מאיזור עזה וסיני על ידי ערבים מקומיים.
אריה סתיו עורך כתב העת "נתיב" הביא את ההוכחות לכך בכמה וכמה טורי עורך ומאמרים שכתב בכתב העת הזה, כך שאני מפנה אותך לארכיון שלהם-
לדוגמא:
http://www.nativ.cc/
ד"ר דוד בוקעי מזרחן ידוע מאוניבריסטת חיפה גם כתב על כך.
דבריו מופיעים לא אחת גם בנתיב
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.