כתב נושא: איך תענו לטענה השמאלנית הבאה כנסו...  (נקרא 12201 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
איך תענו לטענה השמאלנית הבאה כנסו...
« ב- : פברואר 21, 2008, 00:02:41 »
בס"ד

איך תענו לטענה הזאת:גם בצד הערבי יש אנשים שרק רוצים לחיות בשקט ולהתקיים בכבוד........
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #1 ב- : פברואר 21, 2008, 12:43:37 »
בס"ד

איך תענו לטענה הזאת:גם בצד הערבי יש אנשים שרק רוצים לחיות בשקט ולהתקיים בכבוד........
...כשהיהודי יתקיים בים התיכון או על שיפוד.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

Aaron

• אורח
« להגיב #2 ב- : פברואר 21, 2008, 18:35:05 »
בס"ד

שייחיו בשקט ויתקיימו בכבוד בערב הסעודית, משם התחיל הסרטן הערבי להתפשט. הם לא יוכלו לחיות בשקט כל עוד הם כובשים אדמה יהודית.

מנותק למדיהו

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : פברואר 25, 2008, 14:28:52 »
הפוליטיקה מאפשרת לאינדיבידואל להבלע בתוכה ולהתנהג באופן שלעולם לא היה מתנהג אילו היה באינטראקציה אישית מול אינדיבידואל אחר בודד.. להמון אין מצפון, ההמון בולע את היחיד ונותן תרוץ למעשים שהאדם הבודד בשם עצמו לעולם לא יעשה. תרבות לא מודדים באמצעות האינדיבידואלים. בניתוח תרבותי האינדיבידואל נעלם. אני בטוח שבגרמניה ובצרפת של מלחמת העולם הראשונה היו אנשים נהדרים אחד לאחד אבל זה לא שינה את העובדה ששתי החברות , הגרמנית והצרפתית, שפכו את דמם אחד של השני.

מוסלמי מסוים יכול להיות אדם אדיב, נחמד ונדיב. המוסלמים, כמסה, כגוף, כקהל הם עדר שתוקף את הציוויליזציה המערבית במערכת ערכים שאינה יכולה לחיות בשלום עם הסביבה בה היא חיה במערב אירופה, או עם ישראל שמהווה חלק מהעולם המערבי מן הבחינה התרבותית. יש כאן משחק סכום אפס שמוביל בהכרח באופן בלתי נמנע לעימות.
"לא ארץ נכריה לקחנו ולא ברכוש נכרים משלנו, כי אם נחלת אבותינו אשר בידי אויבנו בעת מן העתים בלא משפט נכבשה. ואנחנו כאשר היתה לנו עת השיבנו את נחלת אבותינו".
תשובת שמעון החשמונאי לאנטיוכוס השביעי (סידיטס)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #4 ב- : פברואר 25, 2008, 14:52:01 »
הפוליטיקה מאפשרת לאינדיבידואל להבלע בתוכה ולהתנהג באופן שלעולם לא היה מתנהג אילו היה באינטראקציה אישית מול אינדיבידואל אחר בודד.. להמון אין מצפון, ההמון בולע את היחיד ונותן תרוץ למעשים שהאדם הבודד בשם עצמו לעולם לא יעשה. תרבות לא מודדים באמצעות האינדיבידואלים. בניתוח תרבותי האינדיבידואל נעלם. אני בטוח שבגרמניה ובצרפת של מלחמת העולם הראשונה היו אנשים נהדרים אחד לאחד אבל זה לא שינה את העובדה ששתי החברות , הגרמנית והצרפתית, שפכו את דמם אחד של השני.
מוסלמי מסוים יכול להיות אדם אדיב, נחמד ונדיב. המוסלמים, כמסה, כגוף, כקהל הם עדר שתוקף את הציוויליזציה המערבית במערכת ערכים שאינה יכולה לחיות בשלום עם הסביבה בה היא חיה במערב אירופה, או עם ישראל שמהווה חלק מהעולם המערבי מן הבחינה התרבותית. יש כאן משחק סכום אפס שמוביל בהכרח באופן בלתי נמנע לעימות.
אתה טועה כשם שאתה צודק.
מצד אחד לעניין ההמון וההבלעות בתוכו יש משמעות חשובה בהבנת המצב.
מצד שני מצוות הג'יהאד עברה מן החליף'/האמיר/השולטן עם ביטול הח'ליפות באופן רשמי על ידי כמאל אתא טורק בשנת 1924, קריסת האימפריה העות'מאנית סימלה יותר מכל את העניין הזה, מצווה הגיהאד עברה אל האינדיוידואל! האינדיוידואל המוסלמי מאז הסכמי סוור ולוזאן מחוייב על הג'יהאד נגד הכופרים בשל העובדה שכרגע אין יישות כלל איסלמית המייצגת את הכוח הקונבנציונלי וההרתעה כלפי ה"מושריקון" או ה"אל כופאר" במערב.
הוכחתי זאת באופן ברור במאמרי בפורום:
http://hayamin.org/forum/index.php?topic=8533.0
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק למדיהו

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : פברואר 25, 2008, 14:57:33 »
מצוות הג'יהאד הועברה לידי אחריותו של האינדבידואל, אבל כמה מוסלמים היו באמת עושים ג'יהאד ללא עידוד מצד השילטונות, סמכויות הדת והמון זועם המחזיק שלטים, צורח ושורף דגלים של ישראל וארה"ב ? לדעתי, הרבה פחות מאשר כיום.
"לא ארץ נכריה לקחנו ולא ברכוש נכרים משלנו, כי אם נחלת אבותינו אשר בידי אויבנו בעת מן העתים בלא משפט נכבשה. ואנחנו כאשר היתה לנו עת השיבנו את נחלת אבותינו".

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #6 ב- : פברואר 25, 2008, 15:49:00 »
מצוות הג'יהאד הועברה לידי אחריותו של האינדבידואל, אבל כמה מוסלמים היו באמת עושים ג'יהאד ללא עידוד מצד השילטונות, סמכויות הדת והמון זועם המחזיק שלטים, צורח ושורף דגלים של ישראל וארה"ב ? לדעתי, הרבה פחות מאשר כיום.
שכחת תנועות שקידמו את התפיסה הזו ובהם משפחת עבד אל וואהב, וכן תנועת ה"אחים המוסלמים".
ובכל אופן אתה שואל כאן שאלה היפוטתית שאיננה ממין העניין, אין לי אלא מה שהמציאות מראה לי, והיא מראה באופן ברור ומוחץ שרוב מיניינה וביניינה של הציויליזציה האיסלמית מצוי במצב מלחמת השמד ואסלם בכח את שאר העולם (ולא רק המערב וישראל).
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #7 ב- : פברואר 25, 2008, 15:49:49 »
בס"ד

1.מה תענו לשמאלנים שאומרים:אם תהרוג אותם הם יהרגו בנו ואז זה מעגל שלא-נגמר...ולא ייגמר לעולם....

2.בזה שאתה מציע להשמיד את הערבים אז במה אתה שונה מהחמאס?

3.גם בעזה יש אנשים שלא מעונינים בעימות בינינו והם רק רוצים לחיות-בכבוד...
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק למדיהו

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : פברואר 25, 2008, 16:04:54 »
בס"ד

1.מה תענו לשמאלנים שאומרים:אם תהרוג אותם הם יהרגו בנו ואז זה מעגל שלא-נגמר...ולא ייגמר לעולם....

2.בזה שאתה מציע להשמיד את הערבים אז במה אתה שונה מהחמאס?

3.גם בעזה יש אנשים שלא מעונינים בעימות בינינו והם רק רוצים לחיות-בכבוד...
1. לכן אנחנו צריכים להפסיק להילחם כך שישמידו אותנו ואז המעגל ייפסק.

2. אני לא מציע להשמיד את הערבים.

3. אז..? בגלל שיש כמה אנשים שרוצים את זה אני צריך להענש, אני צריך לשלם בדם ואדמה ?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #9 ב- : פברואר 25, 2008, 16:18:47 »
מסכים חוץ מסעיף-2.

אני לא מציע להשמיד ערבים על רקע אתני, אלא מוסלמים בכלל על רקע דתי, צריך רק להמתין ל"אל מלעון" הבא.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק למדיהו

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : פברואר 25, 2008, 16:20:37 »
להשמיד את המוסלמים ? להשמיד את האסלאם זה לדעתי הרבה יותר הגיוני. מה שגם השמדה של 1.5 מיליארד איש (רבע מאוכלוסיית העולם) לא נשמע לי הגיוני במיוחד ומוסרי.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #11 ב- : פברואר 25, 2008, 18:01:13 »
להשמיד את המוסלמים ? להשמיד את האסלאם זה לדעתי הרבה יותר הגיוני. מה שגם השמדה של 1.5 מיליארד איש (רבע מאוכלוסיית העולם) לא נשמע לי הגיוני במיוחד ומוסרי.
לא אמרתי את כולם, זה באמת לא הגיוני, אבל מוסרי, בוודאי שזה מוסרי, לא יודע מה אמות המידה המוסריות שלך, אבל שלי רשומות  על פני די והותר ספרים המכסים את כל ההסטוריה של העם היהודי.
אבל, כדי לפגוע באיסלם עד כדי כך שהגי'האד יהיה חלק מההיסטוריה ותו לא, ישנו ורך לדלל מהם כמה עשרות מליונים בדיוק כמו שעשה ג'ינגס חאן  וכן גם נכדיו קובלאי והולגו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

Aaron

• אורח
« להגיב #12 ב- : פברואר 25, 2008, 18:07:01 »
אחרי שתשמיד כמה מיליון מוסלמים עם טילים גרעיניים כל השאר ירדו על ארבע ויפסק הג'יהאד.

מנותק למדיהו

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #13 ב- : פברואר 25, 2008, 18:15:15 »
אחרי שתשמיד כמה מיליון מוסלמים עם טילים גרעיניים כל השאר ירדו על ארבע ויפסק הג'יהאד.
אני בספק. כמו שהאיראנים הסכימו להקריב מאות אלפי מוסלמים מתוך מיליונים, לא יפריע ל-1.5 מיליארד איש לאבד איזה מיליון.

Aaron

• אורח
« להגיב #14 ב- : פברואר 25, 2008, 18:21:09 »
אני בספק. כמו שהאיראנים הסכימו להקריב מאות אלפי מוסלמים מתוך מיליונים, לא יפריע ל-1.5 מיליארד איש לאבד איזה מיליון.
כמה שזה נשמע אכזרי, הפתרון הוא השמדה המונית של מחבלים, והשמדתם של כל המקומות הקדושים לאיסלאם... סה"כ אנחנו מגיבים לטרור שלהם, זה לא שפתאום החלטנו להשמיד אותם סתם.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #15 ב- : פברואר 26, 2008, 13:32:52 »
אנחנו לא מדברים על מליון-שניים, אלא על עשרות מיליונים, אני לא בטוח שהאיסלם מוכן לשלם את המחיר הזה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק למדיהו

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : פברואר 26, 2008, 14:59:47 »
אנחנו לא מדברים על מליון-שניים, אלא על עשרות מיליונים, אני לא בטוח שהאיסלם מוכן לשלם את המחיר הזה.
אחרי השואה, אתה באמת מוכן להרוג עשרות מיליונים ?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #17 ב- : פברואר 27, 2008, 01:29:08 »
אחרי השואה, אתה באמת מוכן להרוג עשרות מיליונים ?
כן, מבלי למצמץ.
צריך שיקום ה"אל מלעון" הבא-
גורל כל העולם מוטל על כף המאזניים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #18 ב- : פברואר 27, 2008, 02:51:51 »
כן, מבלי למצמץ.
צריך שיקום ה"אל מלעון" הבא-
גורל כל העולם מוטל על כף המאזניים.
בדיוק.  כל המרחם על האכזר, סופו להיות אכזר על הרחמן.  הבא להורגך השכם להורגו.  ללא היסוס ובלי להניד עפעף.  ולא רק עשרות מליונים אלא מאות מליוני ישמעאלים מרושעים אכזריים צמאי דם יש"ו, אם צריך.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק למדיהו

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #19 ב- : פברואר 27, 2008, 07:31:15 »
תהיו בריאים...

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #20 ב- : פברואר 27, 2008, 14:23:41 »
תהיו בריאים...
אתה לבטח יודע את מי כינו הערבים- "אל מלעון"?!
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #21 ב- : פברואר 27, 2008, 14:32:55 »
בס"ד

כולם רוצים ששקט,אבל כשאנחנו בים......וחוצמזה אז מה אם יש כמה? רובם רוצים להרוג בנו,
ואם לא נגרש אותם נכחד,אז מה פתאום שנחפש בנרות איזה ערבי אחד או שניים שרוצים "שקט"?

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק למדיהו

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #22 ב- : פברואר 27, 2008, 14:37:39 »
אתה לבטח יודע את מי כינו הערבים- "אל מלעון"?!
לא ממש, אך הניחוש שלי הוא שהם קראו כך להולגו חאן.

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #23 ב- : פברואר 27, 2008, 14:44:04 »
לא ממש, אך הניחוש שלי הוא שהם קראו כך להולגו חאן.
אני חושב שזה היה דווקא סבו ג'ינגס חאן. לא?

מנותק למדיהו

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #24 ב- : פברואר 27, 2008, 14:53:58 »
אני חושב שזה היה דווקא סבו ג'ינגס חאן. לא?
לא יודע, אך הולגו חאן הוא זה שצר על בגדאד במאה ה-13, הרג בערך 800 אלף איש ואז הרג הח'ליף מוסתעצם ע"י רמיסתו תחת רגלי סוסים.