סקר

סקר: אזו מוסיקה אתם מעדיפים?

רוק
10 (27%)
ראפ והיפ הופ
4 (10.8%)
מזרחית
9 (24.3%)
חסידית
3 (8.1%)
ארץ ישראלית
3 (8.1%)
קלאסית
2 (5.4%)
אחרת
6 (16.2%)

סך הכל הצבעות: 0

כתב נושא: סקר: אזו מוסיקה אתם מעדיפים?  (נקרא 12155 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק Nammer

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #50 ב- : מרץ 10, 2008, 19:50:55 »
מוזיקה שמאלנית.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #51 ב- : מרץ 10, 2008, 21:09:02 »
קצת חפירה אבל מקווה שתסבול קצת   O0

אני אתן לך דוגמא,אולי אני טועה אבל זאת דעתי וככה אני מרגיש.
כמישהו מעשן לידך זה מזיק לריאות שלך,גם אם תרצה או לא תרצה,אתה לא יכול למנוע את הפגיעה בריאות שלך.
וכשמישהו רושם מוזיקה,ואני מתכוון התווים עצמם,הרצף של התווים זה מגיע ממקום או מאדם שיש לו בלב דיכאון או עצבות או כל דבר רע אחר.כל אותם רגשות שיש למלחין נדבקות לתווים עצמם,מוזיקה היא דבר מאוד רגשי והנשמה נמשכת לזה.
"הגעתי" למסקנה,כשבן אדם מאזין למוזיקה שהגיעה מאדם שיש בו רגש של דיכאון או "אהבה" נכזבת זה משפיע על נשמתו של המאזין,ועובדתית זה ככה.
בן אדם שהייתה לו "אהבה",הוא מתחיל לשמוע לשירים עצובים,ואותם שירים מעלים בו איסטואציות מן העבר של "אהבה" נכזבת ודיכאון,למה לבן אדם להאזין לדברים עצובים.
אני לא אומר את כל זה רק על מוזיקה המטאל,על סגנון מוזיקה אחר גם מזרחית(רוב רובה מדברת על תאוות),רוק כבד,דיכאון,פופ,דאנס,ראפ,היפ-הופ(תראת הרבה נערים צעירים מושפעים מאותה  מוזיקה,וחושבים שיש פה מלחמת כנופיות).
אני אישית מאזין למוזיקת רוק כבד,רוק,אבל של יהודים והליריקה עצמה היא על יהדות.
חשוב מאוד לשמוע מוזיקה שמחה וחשוב מאוד המילים,זה ממש מרומם את האדם.
אני אישית כל החיים שלי היו מסביב מוזיקה ומוזיקה גם חיזקה אותי לחזור ליהדות.
כשאני הפסקתי להאזין למטאל התחלתי "להתנקות" מכל הבחינות והתחלתי להרגיש הרבה יותר טוב בחיים.

שוב כל מה שאמרתי זאת עמדה אישית שלי והגעתי אליה ממקורות יהודים שקראתי,אולי אני טועה אבל אני חושב שזה באמת נכון.
« עריכה אחרונה: מרץ 10, 2008, 21:09:30 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #52 ב- : מרץ 10, 2008, 21:40:03 »
אני מעדיף מנגינה נעימה על פני שיר ;).

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #53 ב- : מרץ 10, 2008, 21:45:25 »
מלהקות יהודיות אני מכיר רק את METALLISH
יש לי אלבום אינסטרומנטלי שלהם של מנגינות יהודיות

יש כמה להקות רוסיות,CHERNIY OBELISK,עם אתה מכיר
אז אני שומע יותר בגלל המילים ופחות בגלל המוזיקה
המוזיקה מעולה,וגם המילים גאוניות

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #54 ב- : מרץ 10, 2008, 21:52:26 »
מלהקות יהודיות אני מכיר רק את METALLISH
יש לי אלבום אינסטרומנטלי שלהם של מנגינות יהודיות

יש כמה להקות רוסיות,CHERNIY OBELISK,עם אתה מכיר
אז אני שומע יותר בגלל המילים ופחות בגלל המוזיקה
המוזיקה מעולה,וגם המילים גאוניות
מטאליש' ממש מצוינת,לקחו ניגוני קרליבך ועשו את זה בסגנון רוק כבד -האווי מטאל.
סיילם(העיירה בוערת דווקא ביצוע מאוד טוב עשו) ואורפנד-לנד יש להם יציאות פה ושם.

יש להקה רוסית שעדין יש לי דיסק שלה
Ария אתה בטוח מכיר.
« עריכה אחרונה: מרץ 10, 2008, 21:57:05 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #55 ב- : מרץ 10, 2008, 22:08:07 »
כן להקה נחמדה ביותר ARIA

סיילם ואורפנד לנד דווקא לא ממש אהבתי

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #56 ב- : מרץ 10, 2008, 23:28:41 »
גואה-טראנס ופרוגרסיב/מורנינג-טראנס  של שנות ה-90 (הטראנס של היום זה לא מוסיקה, אלא סתם רעש מעצבן)
הבי-מטאל של שנות ה-80 ופאוור-מטאל. (אני שונא גראולינג! זה דוחה ומעצבן.)
מזרחית ישראלית
פסי-קול של סרטים ומשחקי מחשב
יורו-דאנס של שנות ה-90 והארד-דאנס של שנות ה-2000.

סגנון המוזיקה העיקרי שאני שומע ומתמחה בו הוא מוסיקת הטראנס. אני מתעסק (מלחין) בעיקר בסגנון פסיכדלי ישן שנקרא גואה, שממנו התפתח הטראנס ה"פסיכדלי" המעצבן שיש היום. רוב הטראקים של גואה-טראנס הם מאוד פשוטים מבחינה טכנית, וזה משום שבשנות ה-90 לא היה ציוד מתקדם כמו שיש היום, והיום כמעט שלא יוצרים ומשמיעים את המוסיקה הזאת. לטראקים של גואה-טראנס והאח היותר אפי (Epic) שלו, מורנינג-טראנס, יש מלודיה, יש תוכן. לכל טראק יש צלילים וסיפור משלו. המלודיה בגואה-טראנס בדרך כלל מזכירה מוסיקה מזרחית (בעיקר בגואה-טראנס הישראלי) עם השפעות מטאליות, עם מקצבים שבטיים, קצב מהיר וכבד או איטי ורגוע וצלילים גלקטיים. הפשטות הטכנית של הגואה טראנס היא אחד הדברים שנותנים לו את הצליל החם שלו (אני מדבר על גואה-טראנס, לא על נצחונות).

לסגנונות הטראנס המודרניים כמו פול-און-טראנס, סייקו-טראנס, טקנו-טראנס, אין מה להציע. כל הטראקים הם פשוט אותו דבר: טמפו גבוה (142-155 BPM), קיקים מעצבנים של HP ללא בס - מה שמאפשר ל"אמני" הטאנס המודרני להכניס באסים יותר שמנים לטראקים שלהם (וואוו, ממש חוכמה גדולה), באס שמן ומהיר, רעשים וחריקות, בדרך כלל ללא קו מלודי ואם יש מנגינות, אז אלו מנגינות מפגרות וילדותיות, ממש כמו הנצחונות של אייל ברקן והולימן, רק באיכות גבוהה יותר. סקאזי, אליין פרוג'קט, אסטריקס, אקס-דרים ודומיהם זה לא מוסיקה, אלא סתם רעש מעצבן. יש גם טראקים טובים כמובן, בעיקר ישראליים, אבל הרוב המכריע זה פשוט זבל. לא פלא שמוסיקת הטראנס כבר לא פופולרית בקרב צעירים בארץ כפי שהיא היתה פעם, הרי הטראנס האמיתי מת כבר מזמן עם עלייתו של הזבל ה"פסיכדלי" בתחילת שנות האלפיים, שמציף כעת את החנויות והמועדונים בארץ ובאירופה המערבית.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #57 ב- : מרץ 11, 2008, 00:17:40 »
גואה-טראנס ופרוגרסיב/מורנינג-טראנס  של שנות ה-90 (הטראנס של היום זה לא מוסיקה, אלא סתם רעש מעצבן)
הבי-מטאל של שנות ה-80 ופאוור-מטאל. (אני שונא גראולינג! זה דוחה ומעצבן.)
מזרחית ישראלית
פסי-קול של סרטים ומשחקי מחשב
יורו-דאנס של שנות ה-90 והארד-דאנס של שנות ה-2000.

סגנון המוזיקה העיקרי שאני שומע ומתמחה בו הוא מוסיקת הטראנס. אני מתעסק (מלחין) בעיקר בסגנון פסיכדלי ישן שנקרא גואה, שממנו התפתח הטראנס ה"פסיכדלי" המעצבן שיש היום. רוב הטראקים של גואה-טראנס הם מאוד פשוטים מבחינה טכנית, וזה משום שבשנות ה-90 לא היה ציוד מתקדם כמו שיש היום, והיום כמעט שלא יוצרים ומשמיעים את המוסיקה הזאת. לטראקים של גואה-טראנס והאח היותר אפי (Epic) שלו, מורנינג-טראנס, יש מלודיה, יש תוכן. לכל טראק יש צלילים וסיפור משלו. המלודיה בגואה-טראנס בדרך כלל מזכירה מוסיקה מזרחית (בעיקר בגואה-טראנס הישראלי) עם השפעות מטאליות, עם מקצבים שבטיים, קצב מהיר וכבד או איטי ורגוע וצלילים גלקטיים. הפשטות הטכנית של הגואה טראנס היא אחד הדברים שנותנים לו את הצליל החם שלו (אני מדבר על גואה-טראנס, לא על נצחונות).

לסגנונות הטראנס המודרניים כמו פול-און-טראנס, סייקו-טראנס, טקנו-טראנס, אין מה להציע. כל הטראקים הם פשוט אותו דבר: טמפו גבוה (142-155 BPM), קיקים מעצבנים של HP ללא בס - מה שמאפשר ל"אמני" הטאנס המודרני להכניס באסים יותר שמנים לטראקים שלהם (וואוו, ממש חוכמה גדולה), באס שמן ומהיר, רעשים וחריקות, בדרך כלל ללא קו מלודי ואם יש מנגינות, אז אלו מנגינות מפגרות וילדותיות, ממש כמו הנצחונות של אייל ברקן והולימן, רק באיכות גבוהה יותר. סקאזי, אליין פרוג'קט, אסטריקס, אקס-דרים ודומיהם זה לא מוסיקה, אלא סתם רעש מעצבן. יש גם טראקים טובים כמובן, בעיקר ישראליים, אבל הרוב המכריע זה פשוט זבל. לא פלא שמוסיקת הטראנס כבר לא פופולרית בקרב צעירים בארץ כפי שהיא היתה פעם, הרי הטראנס האמיתי מת כבר מזמן עם עלייתו של הזבל ה"פסיכדלי" בתחילת שנות האלפיים, שמציף כעת את החנויות והמועדונים בארץ ובאירופה המערבית.

ואוו, התרשמתי! מלחין של מוסיקת טראנס אמנותית אצלנו בפורום!!! איזה כיף!
העשרת אותי בידע בסיקורך את תולדות מוסיקת הטראנס לסוגיו השונים. הגד, מאיזה גיל אתה עוסק בכתיבת קטעי טראנס?

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #58 ב- : מרץ 11, 2008, 00:25:39 »
קלאסית, מארשים צבאיים ופסקולים של סרטים.

:V:  :V: בול!!!!

וגם מוסיקת משחקים ישנים שקיימת בקי-ג'נרייטורים וקראקים של היום – כן-כן, פז, גם אני עם אותה מחלה (איך עלית על זה?! יא-וואראדי.. :o O0)..

אבל ראש-וראשון לכל: מוסיקה עברית ישנה! :pathiphone:

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #59 ב- : מרץ 11, 2008, 03:28:37 »
  ואוו, התרשמתי! מלחין של מוסיקת טראנס אמנותית אצלנו בפורום!!! איזה כיף!
העשרת אותי בידע בסיקורך את תולדות מוסיקת הטראנס לסוגיו השונים. הגד, מאיזה גיל אתה עוסק בכתיבת קטעי טראנס?

אני מלחין מוסיקת טראנס מגיל 15. את הקטע הראשון שלי יצרתי בתאריך 1/08/1999, כשבועיים וחצי לפני יום ההולדת ה-15 שלי.
אני מאזין למוסיקת טראנס מגיל 10, התקופה שבה הכל התחיל.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #60 ב- : מרץ 11, 2008, 04:13:40 »
אני מלחין מוסיקת טראנס מגיל 15. את הקטע הראשון שלי יצרתי בתאריך 1/08/1999, כשבועיים וחצי לפני יום ההולדת ה-15 שלי.
אני מאזין למוסיקת טראנס מגיל 10, התקופה שבה הכל התחיל.

יאו.. ומזמינים ממך היום קטעים? נגיד חברות-הפקה, מועדונים, תקליטנים? (וואללה, עכשיו אני מבין למה הכינוי שלך הוא DJ... :D :coolsmiley:)

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #61 ב- : מרץ 11, 2008, 06:11:19 »
יאו.. ומזמינים ממך היום קטעים? נגיד חברות-הפקה, מועדונים, תקליטנים? (וואללה, עכשיו אני מבין למה הכינוי שלך הוא DJ... :D :coolsmiley:)

לצערי לא. המוסיקה שלי כבר לא הולכת בשוק. אם הייתי מפיץ אותה לפני 10 שנים, היום הייתי DJ מפורסם.
מרבית האנשים שהאזינו לטראנס בשנות ה-90 עזבו את המוזיקה הזאת. אלו שלא עזבו את המוזיקה לגמרי, הצטרפו לחובבי הטראנס הצעירים של ימינו שמאזינים לטראנס ה"חדש".
מרבית הצעירים שמאזינים למוזיקת טראנס ורוקדים לצליליה מעדיפים את הטראנס העכשוי על פני הגואה-טראנס "הזול והמיושן" בעיקר בגלל הרעש שהיא עושה, וזה למרות שהקיקים (תופי הבאס) שלה חלשים וכמעט חסרי השפעה. מבחינתם, הגואה-טראנס הוא לא יותר מאוסף זול של צלילים בשילוב "מנגינות ערביות מסריחות". לצערי, רבים מהם מתבלבלים בין נצחונות, שזה שילוב זול של יורו-טראנס עם אלמנטים של גואה-טראנס (אייל ברקן, הולי-מן, סייקולופ,...) לגואה-טראנס טהור.
אני מתקלט את המוזיקה שלי ברומניה (כשאני נמצא שם. עכשיו אני בארץ), שבה מוסיקת הטראנס כמעט לא היתה קיימת מעולם. אני וכמה חברים מנסים להחיות שם את המוסיקה שמתה בארץ ובמערב אירופה עוד בתחילת שנות האלפיים.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #62 ב- : מרץ 11, 2008, 13:01:50 »
  לא ייאמן באיזו מהירות מתחלפות היום ה"אופנות" במוסיקה, ובעיקר עצובה ההידרדרות האמנותית המסחררת בין "אפנה" ל"אפנה". ממש כמו ההידרדרות המוסרית, הערכית, הרוחנית. טוב שיש עוד אנשים שלא מתפשרים על איכות ועל אידיאלים, ולא נכנעים למסחריות ולאופנות. בהצלחה! :)

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #63 ב- : מרץ 11, 2008, 13:19:37 »
DJ אני מזה מבין אותך...
הסגנון של הלהקה שלי הוא גם "OLD SCHOOL" תראש מטאל
ועכשיו באופנה כל הסגנונות החדשים שאת רובם אני ממש לא אוהב,ואנחנו ממשיכים עם הסגנון שלנו ומקווים להצליח