חדשות ודיונים > מערכת החדשות

לבנון עושה שרירים

<< < (2/3) > >>

דוקא_כך:

--- ציטוט של: Aaron על אוקטובר 11, 2006, 19:00:16 ---הובסנו לא בגלל שצה"ל צבא חלש אלה בגלל המנהיגות החלשה, רמטכ"ל אפס ומפקדים חסרי כל ידע בסיסי בלחימה.
אם אנחנו הכהניסטים היינו בשילטון עם ברוך מרזל בטוח שלא היינו מפסידים במלחמה הזאת. אתם מסכימים איתי?

--- סוף ציטוט ---

אילו ברוך מרזל היה בשלטון, לא היתה כל "מלחמה".  מקסימום היה "מבצע" שבו היו מוחים את חיזבאלה מלבנון ומספחים שטחים ניכרים מלבנון לישראל, ולא היו מעורבים במבצע שום חיילים---אך ורק התקפות אוויריות הרסניות---בגלל שברוך מרזל מאמין, כמו שכהנא האמין, שכל הערבים בעולם אינם שווים את חייו של יהודי אחד.

Eternal:

--- ציטוט של: Aaron על אוקטובר 11, 2006, 19:00:16 ---הובסנו לא בגלל שצה"ל צבא חלש אלה בגלל המנהיגות החלשה, רמטכ"ל אפס ומפקדים חסרי כל ידע בסיסי בלחימה.
אם אנחנו הכהניסטים היינו בשילטון עם ברוך מרזל בטוח שלא היינו מפסידים במלחמה הזאת. אתם מסכימים איתי?

--- סוף ציטוט ---
מסכים איתך לגמרי.
כל ימין חזק היה מנצח את המלחמה בלי בעיות.
ולהגיד שהפסדנו זה נראה לי יותר מידי מוגזם.
הפסד אצלי זה שאין מדינה, אבל עם הפסדים כאלה אני מוכן לחיות (ההפסד שאתה מדבר עליו).
בינתיים אני חושב שניצחנו, עד שחיזבאללה לא חוזר לגבול עם נשקו אני לא יגיד שהפסדנו.

Berk0:
הגברת סניורה שחכה איך היא בכתה כמו ילדה קטנה שישראל תפסיק לפקק לה את ביירות, אין לו בושה עכשיו לשחק אותה גבר, בכול מקרה לבנון רובה נוצרים, חוץ מכמה כפרים מוסלמים הדוקים תומכי חיזבללאה שכמעט כולם בה פעילים בין אם זה בהסתרת נשק או ירי קטיושות.

דוקא_כך:

--- ציטוט של: Berk0 על אוקטובר 12, 2006, 18:22:14 ---הגברת סניורה שחכה איך היא בכתה כמו ילדה קטנה שישראל תפסיק לפקק לה את ביירות, אין לו בושה עכשיו לשחק אותה גבר, בכול מקרה לבנון רובה נוצרים, חוץ מכמה כפרים מוסלמים הדוקים תומכי חיזבללאה שכמעט כולם בה פעילים בין אם זה בהסתרת נשק או ירי קטיושות.

--- סוף ציטוט ---

טעות בידך!  רוב לבנון, נכון להיום, היא מוסלמית.  הלבנון עשו טעות קטלנית בשנות השבעים, כשהם נתנו למפלצות של אש"ף מקלט מדיני.  דרך ילודה גבוהה ומעשי טרור נגד הנוצרים, ה"פלסטינאים" של אש"ף יחד עם המוסלמים הלבנונים הפכו לרוב.  אחד האפיקים של מלחמת ג'יהאד הוא מלחמה דמוגרפית במטרה להפוך להיות רוב.

אם אתה לא מאמין לי, תקשיב ללבנונית נוצריה שחוותה את הזוועות הלבנוניות על בשרה.  כיום היא אחת התומכות החשובות ביותר של מדינת ישראל, והיא מקדישה את חייה (בארה"ב) להסברה ואזהרות מפני האיום האיסלמי.

שמה:  Brigitte Gabriel

האתר שלה:  http://americancongressfortruth.com/

הראיון (באנגלית) בו היא מספרת את ההיסטוריה העגומה של מולדתה:  http://americancongressfortruth.com/

הראיון (באנגלית) בו היא מספרת את ההיסטוריה העגומה של מולדתה: 

Aaron:
תאמין לי כשהפצצנו את ביירות השתמשנו ב- 0.000000001% מהכוח שלנו וכבר גברת סניורה בכתה.
לצערי אתה טועה, לבנון ברובה מוסלמים. 60% מוסלמים ו- 33% נוצרים. כי הם מתרבים כמו חיידקים. פעם היה שם רוב נוצרי.

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה