כתב נושא: טענה שמאלנית נפוצה: "אין תועלת בחיסול מחבלים בכירים"  (נקרא 3999 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
השמאלנים טוענים: "אם יחסלו את נסראללה/הנייה וכו'.., אז יבוא מישהו יותר גרוע ממנו".

התשובה לטענה: מחבלים צריך להרוג בלי קשר למי שיבוא אחריהם ומה יהיו ההשלכות. מחבלים צריך לחסל כי אין להם מקום בעולם הזה, וכנקמה על הפשעים שבצעו.
גם את היטלר לא הייתם מחסלים, כי מישהו אחר היה מחליף אותו?

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בס"ד

פשש תשובה מצוינת O0 O0 O0
אם תגיד את זה לשמאלנים מיסמרת אותם....
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
חיסול קולקטיבי --- זה הפתרון היחיד.  במקום לסכן ללא צורך סוכני מוסד בפעילות בעומק שטח האויב כדי לחסל אך ורק "בכירי חמאס" תוך הימנעות מפגיעה בערבושים "חפים מפשע", צריך לחסל אותם בכמויות.  רדיוס החיסול צריך להיות לפחות מאות מטרים.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק כעין ה-צדק

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
ענית לעצמך בצורה מאוד אינטילגנטית אהרן.

עכשיו בוא תשאל את עצמך את השאלה הבאה.
מי טען או טוען שהמעשה שהערבים המרצחים עושים הינו טוב ולא מגיע להם עונש?

אך בעולם מורכב אהרון ידידי,לכל פעולה יש השלכות,ולפעמים,מה שבהתחלה נראה הגיוני (במיוחד במח של אנשים שאינם בוגרים בשכלם,כמו כותבי הפורום הזה),יכול לגרום נזק יותר ממה שהוא הועיל.ז"א הנזק מרובה מהתועלת.
וכמו שנאמר במקורותינו,נצא קירחים מכאן ומכאן וגו'.

ולכן,אם נשאל את השאלה ההיפוטתית הבאה,האם להרוג מבוקש איסלאמי ולא להשיג תועלת מדינית או לאומית מכיוון שיהיו לו מחליפים ויווצר הד תקשורתי נגד ישראל,וכמו כן לקבל פיגועי נקמה ולאבד יהודים .
(ושוב,אני אפילו לא נכנס פה לויכוח מוסרי,אלא רק שיקולי רווח הפסד שמתאים לחיות צמאות דם כמוכם)
המצב המסובך יותר הוא,שאנשים צמאי דם כמוכם,לא בוחלים בכלים ומצידם עדיף להרוג כמה שיותר ערבים,כמין משחק חולני של אנשים אומללים,טוענים שצריך במכוון להרוג ערבים חפים מפשע
והתשובה אליך אהרון.
תחסלו ערבים ,בכיף,אבל דחילאק,תשלחו את הארגון המזופט שלכם לעשות את זה במקום צהל,אדרבא אני יעזור לכם להכנס לעזה ולשטחים,תיקחו כמה אלות ותראו לכובש הערבי בכוחות עצמכם
ועם קצת סיעתא דשמיא,לזקא תהיה עבודה רבה באותו יום.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
ענית לעצמך בצורה מאוד אינטילגנטית אהרן.
עכשיו בוא תשאל את עצמך את השאלה הבאה.
מי טען או טוען שהמעשה שהערבים המרצחים עושים הינו טוב ולא מגיע להם עונש?
אך בעולם מורכב אהרון ידידי,לכל פעולה יש השלכות,ולפעמים,מה שבהתחלה נראה הגיוני (במיוחד במח של אנשים שאינם בוגרים בשכלם,כמו כותבי הפורום  הזה),יכול לגרום נזק יותר ממה שהוא הועיל.ז"א הנזק מרובה מהתועלת.
וכמו שנאמר במקורותינו,נצא קירחים מכאן ומכאן וגו'.
ולכן,אם נשאל את השאלה ההיפוטתית הבאה,האם להרוג מבוקש איסלאמי ולא להשיג תועלת מדינית או לאומית מכיוון שיהיו לו מחליפים ויווצר הד תקשורתי נגד ישראל,וכמו כן לקבל פיגועי נקמה ולאבד יהודים .
(ושוב,אני אפילו לא נכנס פה לויכוח מוסרי,אלא רק שיקולי רווח הפסד שמתאים לחיות צמאות דם כמוכם)
המצב המסובך יותר הוא,שאנשים צמאי דם כמוכם,לא בוחלים בכלים ומצידם עדיף להרוג כמה שיותר ערבים,כמין משחק חולני של אנשים אומללים,טוענים שצריך במכוון להרוג ערבים חפים מפשע
והתשובה אליך אהרון.
תחסלו ערבים ,בכיף,אבל דחילאק,תשלחו את הארגון המזופט שלכם לעשות את זה במקום צהל,אדרבא אני יעזור לכם להכנס לעזה ולשטחים,תיקחו כמה אלות ותראו לכובש הערבי בכוחות עצמכם
ועם קצת סיעתא דשמיא,לזקא תהיה עבודה רבה באותו יום.
א.) אתה טוען שכותבי הפורום הזה אינם בוגרים בשכלם, אמירה די כוללנית ולא בוגרת מצד מי שמתיימר לייצג תפיסה "מורכבת".

ב.) אני טוען שזו שגיאה כי זה לא יעיל, אבל לא בשל שיקולי תועלת פסוודו-לאומית/מדינית כהגדרתך, במיוחד עבור מדינת וואסל כמו ישראל, כפי שכבר הוכחתי במאמרי על עצמאות מדינית (ראה בחלק העליון המודגש של האשכולות הדביקים).

ג.) הטיעון שלך הוא הבל גמור, שכן פעולות טרור מובהקות יבואו בין אם איש זה יחוסל ובין אם לאו, וכל בר דעת יודע שלוקח זמן, משאבים וכח אדם ותכנון מדוקדק כדי להוציא פעולה שכזו לפועל והסיבה שהיא יוצאת לפועל אחרי חיסול שכזה הוא בסך הכל נסיון פתטי ליצור מצג שווא כאילו יש כאן פעולה ותגובה ולא היא.
כל בר דעת שיושרה אינטלקטואלית היא נר לרגליו (שלא כמוך) מבין שפעולות הטרור באות למרות החיסולים הנ"ל ולא בגללם!
שכן זהו חלק אינטגרלי משינוי התפיסה שחל בציוילזציה האיסלמית מאז שנת 1979, תובנה זו מראה להם ולמערב (וכן גם לנו) שהציוילזציה האיסלמית החליפה את מישור הפעולה שלה מלוחמה קונבנציונלית שבו (לעת עתה) אין הם יכולים להציב קונטרה לעוצמה המערבית וכן בזמן המלחמה הקרה לזו הסובייטית (עיין ערך מלחמת אפגניסטן 1979-1989) שכן זמנה של האימפריה העות'מאנית חלף עבר לו, קל וחומר זו של הח'ליפות האיסלמית הקדומה (זו שהם שואפים לשחזר כחלק אינטגרלי מהאסטרטגיה רבתי האיסלמי).
אי לכך ובהתאם לזאת הציויליזציה האיסלמית החלפיה את דרכי הג'יהאד לכמה מישורים ואלו הן: 1.) דעווה (קרי: הטפה, שטיפת מוח במימון הפטרודולרים הסעודים/איראניים בכל רחבי העולם), 2.) טרור/לוחמה תת קונבנציונלית ואין צורך לפרט, 3.) דמוגרפיה, די להציץ במה שמתחולל במערב אירופה, אפריקה, דרום ומזרח אסיה, רוסיה, ואפילו חלקים מדרופ אמריקה, 4.) יצירת אווירת פחד ואימה בכל מקום בו הם מהווים רוב (במדינה תחת שלטונם האבסולוטי) ו/או רוב יחסי (באיזורים מסויימים במדינות לא איסלמיות) בו ישנה השתלטות מוסלמית, 5.) המישור העל-קונבציונלי המתבטא ברכש ופיתוח של אמצעי לוחמה ושיגור לא קובנציונלים, ההסטוריה הלא ארוכה של 50 השנים האחרונות מוכיח באופן מוחלט כי היחידים שעשו שימוש בנשק אב"כ מאז מלחמת העולם השניה היו מדינות מוסלמיות בלבד!

ד.) אנחנו מאבדים יהודים בשל התפיסה המתרפסת הגלותית של היצירה העונה לשם "מדינת" ישראל, אנחנו מאבדים יהודים בשל התפיסה שנשארה עדיין בון טון, שדם יהודי הוא זול, זול מדי.

ה.) חיות צמאות דם? אנחנו? נדמה לי שאתה מערבב כאן בין האויב האמיתי (מוסלמים) לבין מי שדאגת קיומו של העם היהודי נמצא בראש מעיניו.
ועם תפיסתך הלזו, תמהני מי כאן חיה צמאת דם, אני שמנסה להגן על עמי, או אתה שמעדיף לראות דם יהודי, וכמובן להפסיד במלחמת העולם המתחוללת בין הציויליזציה האיסלמית (ושאר השוטים השימושיים של הג'יהאד) לשאר העולם.

ו.) "משחק חולני של אנשים אומללים,טוענים שצריך במכוון להרוג ערבים חפים מפשע"- אני לא יודע מה אתה יותר: תמים, טיפש, או שמא אדיוט.
מזל גדול שוינסטון צ'רצ'יל או אייר מרשל ארתור "המפציץ" האריס לא שמעו לעצותך, מזל גדול שרוזוולט והארי ס. טרומן לא הקשיבו לעצותך, מזל גדול שילצין ופוטין לא שמעו לדבריך בצ'צ'ניה, וכן הגנרלים: שוורצקופף, ווסטמורלנד, פאטון, אייזנהאואר, מקארת'ור, מרשל, מונטגומרי, ז'וקוב, טימושנקו וכו'.
ופארפארזה על המשפט המפורסם של המלך פירוס: "עוד עצת אחיתופל אחת כזו ואבדנו".
ישנם מוסלמים (ולא ערבים, כי הבעיה כאן היא לא אתנית אלא דתית, ואל תנסה להסית את הדיון ממסלולו בבקשה, במיוחד על ידי דמגוגיה וטיעוני הבל) חפים מפשע, כשם שהעם הגרמני היה חף מפשע בזמן מלחמת העולם השניה, ובכל זאת חטף את שחטף ובצדק, ולא ראיתי אותך כותב על כך מילה.
אז חדל עם הצביעות המעושה.

ז.) "תשלחו את הארגון המזופת שלכם לעשות את זה במקום צה"ל" (הטעויות במקור הם שלך), 1.) טוב לדעת שלארגון שלנו יש זרוע מזויינת, 2.) אנחנו כבר אומרים מזמן שדברים צריכים להעשות על ידי יישות ברמת מדינה בלבד! שכן כל דבר פחות מזה יהיה פשוט לא יעיל ולא אפקטיבי דיו, 3.) כשצה"ל יהיה ארגון צבאי יעיל ומקצועי עם תפיסת מערכה ואסטרטגיה רבתי וכן עם תרבות בטחון ולא פסוודו-בטחון כמו היום, תתקשר אליי, עד אז, פשוט תפסיק לבלבל את המוח.

ח.) "לזקא תהיה עבודה רבה באותו יום"- אני אחזור שוב פעם על השאלה שלי, מי כאן החיה צמאת הדם, אני שרוצה בשרידות עמי ולחיות לבטח, או אתה שרוצה לראות דם יהודי זורם ברחובות?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

Aaron

• אורח
חיסול קולקטיבי --- זה הפתרון היחיד.  במקום לסכן ללא צורך סוכני מוסד בפעילות בעומק שטח האויב כדי לחסל אך ורק "בכירי חמאס" תוך הימנעות מפגיעה בערבושים "חפים מפשע", צריך לחסל אותם בכמויות.  רדיוס החיסול צריך להיות לפחות מאות מטרים.
אני תמיד בעד  O0

מנותק כעין ה-צדק

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
אתה מפציץ אותי,אני לא מומחה גדול למזרחנות.אבל קשה לי הטענה שלך,שכל פעולות הטרור האיסלמיות ברחבי העולם מתקשרות אחת לשניה,מן קולקטיב טרור כלשהו,שאמור להחזיר עטרנה ליושנה את האימפריה העותמנית.כאותי מדי.
אני לא מאמין שהפלשתיני הממוצע מחפש  עכשיו להחזיר את האימפריה העותמאנית,אלא להחזיר לעצמו סגנון חיים ועולם שאבד כבר מזמן.
שלא נדבר שהאימפריה העותמאנית היתה בתקופתה אימפריה נאורה ביותר עד שלב מסוים,של התדרדרות וקיבוע האיסלאם,שזוהי מכה קשה ותחילת הקיצוניות הדתית.

בקשר לחיסולים,אני מסכים איתך שזה לא דבר פשוט,ולאו דווקא כל החיסולים פסולים.אך יש להבדיל בין הארגונים ובין המלחמות,המלחמה שאנו נלחמים בפלשתין ובעזה לדעתי,אינה דומה למלחמה של הערבים בעולם המערבי,הבעיה שלנו מבפנים היא אחרת,ובין לחסל את בן לאדן,לבין לחסל פעיל חמאס יש הבדל.
ואני גם לא טוען שכל חיסול פעילי חמאס או מבוקשים הוא פסול,לכל דבר יש השלכות ,וזה בדיוק הבדל הגישות בין הימין לשמאל,התוקפני או הסובלני,שגם פה אני לא מחזיק שום צד.
אך יש לשים לב למה שאתם טוענים,שמן מלחמה עולמית בערבים,מלחמת ערכים ומלחמה דתית,שהיא מיותרת מבחינתי,ומזכירה מדינות קלגסיות אחרות.
הניסיון הזה לשתף פעולה עם הטירוף האיסלאמי ולנסות להדמות אליהם בקנאות דתית ובלאומנות מזוייפת היא לא צעד חכם,ואף מיותר.
במיוחד כשזה מגדל דור גזען ששונא ערבי כי הוא ערבי.אתה טוען שכל הערבים מצווים על פי הקוראן ללכת בדרך מנהיגם מוחמד ולהשמיד יהודים .ולכן דינם מוות,שוב אני רוצה שתראה ותסביר לי,מאיפה הטענה הזאת יוצאת.

« עריכה אחרונה: פברואר 14, 2008, 19:13:38 על ידי כעין ה-צדק »

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "בדם ואש יהודה נפלה, בדם ואש יהודה תקום!"
אתה מפציץ אותי,אני לא מומחה גדול למזרחנות.אבל קשה לי הטענה שלך,שכל פעולות הטרור האיסלמיות ברחבי העולם מתקשרות אחת לשניה,מן קולקטיב טרור כלשהו,שאמור להחזיר עטרנה ליושנה את האימפריה העותמנית.כאותי מדי.
אני לא מאמין שהפלשתיני הממוצע מחפש  עכשיו להחזיר את האימפריה העותמאנית,אלא להחזיר לעצמו סגנון חיים ועולם שאבד כבר מזמן.
שלא נדבר שהאימפריה העותמאנית היתה בתקופתה אימפריה נאורה ביותר עד שלב מסוים,של התדרדרות וקיבוע האיסלאם,שזוהי מכה קשה ותחילת הקיצוניות הדתית.

בקשר לחיסולים,אני מסכים איתך שזה לא דבר פשוט,ולאו דווקא כל החיסולים פסולים.אך יש להבדיל בין הארגונים ובין המלחמות,המלחמה שאנו נלחמים בפלשתין ובעזה לדעתי,אינה דומה למלחמה של הערבים בעולם המערבי,הבעיה שלנו מבפנים היא אחרת,ובין לחסל את בן לאדן,לבין לחסל פעיל חמאס יש הבדל.
ואני גם לא טוען שכל חיסול פעילי חמאס או מבוקשים הוא פסול,לכל דבר יש השלכות ,וזה בדיוק הבדל הגישות בין הימין לשמאל,התוקפני או הסובלני,שגם פה אני לא מחזיק שום צד.
אך יש לשים לב למה שאתם טוענים,שמן מלחמה עולמית בערבים,מלחמת ערכים ומלחמה דתית,שהיא מיותרת מבחינתי,ומזכירה מדינות קלגסיות אחרות.
הניסיון הזה לשתף פעולה עם הטירוף האיסלאמי ולנסות להדמות אליהם בקנאות דתית ובלאומנות מזוייפת היא לא צעד חכם,ואף מיותר.
במיוחד כשזה מגדל דור גזען ששונא ערבי כי הוא ערבי.אתה טוען שכל הערבים מצווים על פי הקוראן ללכת בדרך מנהיגם מוחמד ולהשמיד יהודים .ולכן דינם מוות,שוב אני רוצה שתראה ותסביר לי,מאיפה הטענה הזאת יוצאת.

לעולם אבל לעולם אל תשווה אותי, או כל יהודי אחר למוסלמי!
אל תנסה בכלל לענות לי על השאלה במקומך הייתי מתבייש במה שהרגע אמרת, אנחנו הולכים אחרי האיסלאם?!
זה נכון שהיום לצערנו הרב, אנו מזדנבים אחרי התרבות האמריקאית המזופתת ואחריהם מנהיגיהם הרוצים בכילוננו, לאו דווקא הפיזי אלא הרוחני והנפשי
שכמהים לסיום הצביון היהודי בארץ הקודש, ולבואה המחודש של הנצרות העיוורת.
אך כל זאת לא יקרה כל עוד לשני הדתות הללו, הנצרות והיהדות יש אויב, שלצערנו חזק יותר מבחינה רוחנית, שלא לקל לשוברו.
אבל כל זאת לא אומר שאנו עם ישראל, עם ההוד והתגר, ירחרח אחרי האסלאם? איננו דומים ולעולם לא נהיה כאלה, אין שום אספקט לאומני מטורף בציונות הדתית ומה שנקרא אצל העם העברי בציון גם הימניות הקיצונית שנקרא "התאבדות" נכון יש לפגע באויב, ואני מסכים עם זאת ב100% ואולי אף ב200% אך "התאבדות" זהו איסור מפורש מן המקורות - וכפי שאמרו חז"ל:"המאבד נפש אחת מישראל - כאילו איבד עולם מלא"(חבר'ה לתקן את הציטוט שלי אם טעיתי).
כך שאף לא יעלה לך על הדעת, שלבריה יהודית טובה כמוך רעיון ההשוואה הזה שנית למוחך, כי זהו רעיון פסול, רעיון של שנאה ותיעוב.

בתור יהודי, רעֵ ואח! אני פונה אלייך אל תשווה את אחיך לעם למחבלים הצמאים להיות שהידים בשם האיסלאם.

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בס"ד

"כעין-כך" אתה מודע לזה שהחברים הערבים שלך רוצים לרצוח גם אותך?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק כעין ה-צדק

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
אני טוען שבין קיצוניות לאומית שאתם מציגים לבין הקיצוניות האיסלאמית המרחק אפסי.

ודוגמא לגולדשטיין שעבר את הקו.בין רוצח למתאבד.

ואם אני אגיד שאתם רוצחים והם מתאבדים יניח את דעתך?

מנותק כעין ה-צדק

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
בס"ד

"כעין-כך" אתה מודע לזה שהחברים הערבים שלך רוצים לרצוח גם אותך?

אין לי חברים ערבים כמו שאין לי חברים כהניסטים

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
אני טוען שבין קיצוניות לאומית שאתם מציגים לבין הקיצוניות האיסלאמית המרחק אפסי.

ודוגמא לגולדשטיין שעבר את הקו.בין רוצח למתאבד.

ואם אני אגיד שאתם רוצחים והם מתאבדים יניח את דעתך?
אתה הגדרת את הקיצוניות או החברה(כל בן אדם שני הוא מורד במסוכמות של החברה הישראלית) מגדירה את הקיצוניות?
איך אומרים בתרבות הישראלית "איש באמונתו יחיה" למרות שזה סולף והמשפט במקור הוא "צדיק באמונתו יחיה".
אם כל בן אדם יגדיר מה היא קיצוניות אני מבין למה יש קיצוניות אמיתית בעולם שיהודים מגנים על האויב למען מטרות כאלו ואחרות ולא משנה כרגע ההשלכות.
ברוך גולדשטיין זצ"ל הי"ד עשה מעשה גבורה,אתה בכלל יודע את הסיפור האמיתי או ששמעת על זה בכלי התשקורת הישראלית? (אני כבר מנחש מה הם המקורות).
אם להציל יהודים מפרוגרום זאת "קיצוניות" אז מה אפשר עוד  להוסיף....

יש קיצוניות והיא הוגדרה ע"י התורה ולא ע"י תרבות שחזרה אלפי שנים אחורה זמן כמו התרבות הישראלית מערבית.
« עריכה אחרונה: פברואר 14, 2008, 20:39:17 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
כעין הצדק, יקירי.

אני נאלץ להזהיר אותך, אתה אורח חדש בפורום, וכבר מתנהג בצורה בזויה ביותר, אם לא לומר טרולית.
נסה לכבד את יושבי הפורום ואת בעליו, ואולי תזכה להשאר כאן ולראות את כל טיעוניך מנופצים.
« עריכה אחרונה: פברואר 14, 2008, 21:10:10 על ידי האלקשי »

מנותק ברוך גולדשטיין המלך

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
ואני אומר שצריך לחסל את הערבים שהם ילדים, כדי שלא ייגדלו ויהיו מחבלים כמו כל הערבים הזבלים האלה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אם אתה לא מומחה למזרחנות, היאך אתה בכלל מעז לנהל פה דיון פוליטי ללא ידע מינימלי כלל?
על פי איזה בסיס? מה, קמת בבוקר, הכנסת אצבע לפה ואז בדקת את כיוון הרוח ועל פי זה אתה מגיב בפורום?
ואתה עוד חושב שאתה מציג פה איזהשהו יושר אינטלקטואלי?
לזכותך לפחות ייאמר שאתה ישר מספיק להודות שאתה חסר ידע, לעומת אחרים שהיו פה בעבר ותפסו את המשבצת שלך.

ועכשיו לטענותיך,
1.) טרחת בכלל לקרוא את ספרו של פרופ' סמואל הנטינגטון, "התנגשות הציויליזציות"? טרחת אי פעם לקרוא את ספריו של גדול המזרחנים בעולם, פרופ' ברנארד לואיס שחקר את האיסלם כבר שבעים שנה מחייו ועדיין עוסק בזה (הגאון הוא בן למעלה מ-90)?וכי טרחת לצפות בסרט: "אובססיה מלחמתו של האיסלם הראדיקלי במערב"? התשובה שלי לכל אלה היא: לא! וזה רק על קצה המזלג, האינטרנט והספריות מלאות בהוכחות מוחצות לכך שיש כאן מערכה כלל עולמית ויש כאן מלחמת עולם ושהטרור הוא אחד מהכלים בהם האיסלם משתמש כדי לקדם את האסטרטגיה שלו, קרי: השבת ימי הח'ליפות הכל האיסלמית כקדם (ולא כפי שכתבת בטעות, האימפריה העות'מאנית) דוגמת ח'ליפות בית עבאס או בית אומיא.

2.) אין דבר כזה "פלשתיני", וגם לזה ישנם הוכחות מבלי ספור, כבר בפורום הזה בדפדוף קצר ניתן לראות הוכחות רבות לכך.

3.) אם אין לך ידע על האיסלם הכיצד אתה מתיימר לדעת מה רוצה הערבי  הממוצע באמת?

4.) ושוב, כפי שאמרתי, שים לב, לא האימפריה העות'מאנית שהיוותה בסך הכל איזה ברירת מחדל לקונספט של ה"אומת אל איסלם" כי אם לח'ליפות הכל איסלמית עוד הרבה לפני הגעת העם הטורקמני לאסיה הקטנה.

5.) אתה שוב טועה, אין דבר כזה "פלשתין", זה פיקציה מהחל ועד כלה, וכן אין שום הבדל בין פעיל בחמאס לבן לאדן, וישראל היא בסך הכל עוד חזית בתמונה העולמית של האיסלם מול שאר העולם, אבל אתה שוב קובע קביעות חסרות כל שחר לפני שבכלל יש לך איזהשהו מסד נתונים בסיסי כדי לבסס עליו את קיבעותיך ההזויות.

6.) אם אתה טוען שזו לאומנות מזויפת אזי אינך יודע לאומנות מה היא, כי כפי שכבר הראתי לך קודם, הפאשיסט בינינו הוא אתה ולא אני, לא אני זה שעושה מהמדינה אידאל נשגב, כך שאתה פשוט מבולבל.
ולגבי קנאות דתית? אתה רואה אותי יוצא לרחוב ודוקר למוות את מי שלא רואה איתי עין בעין? הם אי פעם תמכתי בפעולות טירוף של יחידים על רקע דתי?
אז מאיפה בדיוק מגיע הנפיחה הזו?
ובסופו של דבר, אם אתה באמת רוצה לנהל דיון על האיסלם והמצב העולמי, קודם כל, כנס לספריה של האתר שלנו ותקרא את המאמרים שלי, אחרי שביצעת את זה, ראה את הסרטים שהמלצתי לך עליהם (סרטים שאגב, הם נעשו על ידי גויים אמריקאים וללא שום קשר ליהודים או הימין הפוליטי), אחרי זה, גש בבקשה לספריה אקדמית ומשוך את ספרו פרופ' הנטינגטון, וכן ספרים של פרופ' ברנארד לואיס ובראשם: "האיסלם, מה השתבש?".
וכן כנס באינטרנט לאתרים שכבר המלצתי לך עליהם וכן לאתר הנ"ל:
http://www.jihadwatch.org/
וכן אני גם מפנה אותך לספריהם של רוברט ספנסר ובת יאור, אחרי שחקרת ולמדת באמת ובתמים ולא סתם בלבלת במוח, תחזור לפורום ותנהל דיון רציני.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.