כתב נושא: נועם שליט: עדיף לשבת בשבי החמאס  (נקרא 2551 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
נועם שליט: עדיף לשבת בשבי החמאס
« ב- : ינואר 20, 2007, 17:00:37 »
אביו של החייל החטוף גלעד שליט העניק ראיון לאתר אינטרנט פלשתיני, וקרא לראש הלשכה המדינית בחמאס למסור רשימת האסירים שהוא דורש לשחרר. "שבעה חודשי סבל זה די והותר"

העובדה שבני מוחזק בידי החמאס ולא בידי חיזבאללה עדיפה בעיני, בגלל שאנחנו והפלשתינים שכנים – כך אומר נועם שליט, אביו של החייל החטוף גלעד שליט. בראיון לאתר האינטרנט הפלשתיני pnn, הביע אביו של החייל דאגה לגורל בנו וקרא לראש הלשכה המדינית של החמאס, ח'אלד משעל, למסור את רשימת האסירים שהוא דורש לשחרר על מנת להניע את המשא ומתן בין הצדדים. "שבעה חודשים של סבל הם די והותר עבור משפחתי", אמר.

בראיון נשאל שליט במה היה בוחר אם היה מתבקש להכריע עבור בנו בין שתי
אופציות: ישיבה בשבי חיזבאללה או ישיבה בשבי ארגון החמאס. "אני מעדיף שהוא יהיה בידי המצרים ואחר כך שישוב הביתה", אמר שליט. "אבל משתי האופציות, אני מעדיף את החמאס על חיזבאללה. תנועת חמאס קרובה אלינו מבחינת מקום המגורים, והעם הפלשתיני הוא שכן שלנו". שליט הוסיף עוד כי "אנשי החמאס דתיים יותר, והיחס אצלם טוב יותר. קיומו של בני מחוץ לארץ פירושו שהוא לא נמצא תחת שליטה."

בראיון הביע אביו של החייל דאגה לגורל בנו. הוא אישר סופית את הדיווחים על מכתב בכתב ידו של בנו שהתקבל לאחר שנחטף, אך הוסיף כי הוא אינו יודע דבר על מצבו הנוכחי. "איני יודע איך הוא חי כעת", אמר. "האם הוא חולה או בריא, איך הוא אוכל או שותה, והאם הוא מטופל בידי רופא". הוא אף אמר כי בעוד שמקום הימצאם של האסירים הפלשתינים הכלואים בישראל ידוע, ועומדים לרשותם עורכי דין ובית משפט, בנו אינו נהנה מפריבילגיות אלו
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
בעניין: נועם שליט: עדיף לשבת בשבי החמאס
« להגיב #1 ב- : ינואר 20, 2007, 20:36:29 »
עוד יהודי שנשתבשה עליו דעתו, אבל אין שופטים אדם בשעת צערו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #2 ב- : ינואר 20, 2007, 20:38:14 »
עוד יהודי שנשתבשה עליו דעתו, אבל אין שופטים אדם בשעת צערו.
או כעסו...
ודרך אגב הוא תמיד היה שמלאני (סתם לידע כללי).
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #3 ב- : ינואר 20, 2007, 20:41:42 »
שהבן שלך חשוב יותר מהאומה, צריך לערב פסיכיאטר
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.