כתב נושא: ערבים בבית סיפרנו איך להילחם בתופעה?  (נקרא 2669 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק dmx

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
ערבים בבית סיפרנו איך להילחם בתופעה?
« ב- : פברואר 06, 2008, 20:08:43 »
היום בבית סיפרנו יש ערבים שלומדים עם יהודים ומערכת לא אכפת לה מהתלמידים היהודים ודואגים יותר לערבים ימח שימם וכל פעם שאנחנו עושים איזה שהוא פעולה כדי לגרש אותם מבית ספרנו אז אנחנו נענשים ואם שמעתה על המקרה ברנה קסין עם ערבים שבאו לעשות בגריות ויצאו כמעט מתים ואחר כך המורים מתקשרים למשטרה לעצור את אותם צדיקים שרצו ללמד תערבים לא להיכנס לבית סיפרנו במקום זה הורסים לנו תחיים עם זה בבית משפט ותיקים ולערבים לא עושים כלום הם מסכנים זה גיזענות מה שעשיתם אז אני שואל איךאני יכול להוציא תערבים מבית ספרי בלי להיפגע ממשרד החינוך והמורים השמולאנים שפוגעים ביהודים ואני מדבר על בית צפר שכל שנה מבאים ערבים מחדש וזה לא בית צפר של ערבים ויהודים ביחד זה בית צפר רגיל כמו כל בית צפר אחר. מכאן מגיע התופעה שהם מתחילים להרגיש כאילו כל דבר שלהם עם זה אוטובוסים עם זה בקניון או בכל מקום אחר התופעה כבר התחילה להימאס והם גם פוגעים ביהודים .. והם לא מבינים שאם לא יתחילו לילחם בתעופה שנקרא כיבוש  שהם מתחילים לירבוץ בכל שטח אפשרי שניתן להם ועם זאת עם אתה מנסה להגיד איזה משהו לאנשים קוראים לך גיזעני וכל זה אני רוצה שתיתנו לי הצעה מאוד חשובה שתוכל לעזור לי נגד האויב ערבי הנאצי הימח שימו שחושב שהוא בעל הבית והשטחים שלו והם מרגישים בנוח בבתי הספר וכל מקום אחר ועוד מגנים עליהם שהם "מיסכנים הם בני מיועטים" שלדבר ולהגיד את דברי למורים ואם בכלל אתה נחשב לגיזעני ואתה מקבל עונש על הדעות שלחה שאתה לא יכול לבטא אותה ואם זאת אם נעבור בית צפר זה רק מראה לערבים שהם ניצחו אותנו שאנחנו עוברים ביגללם אז חיים בן פסח אם אתה יכול לתת לי תשובה או לעשות קטע וידאיו כמו שאתה תמיד מסביר אז אני מאוד יודע לך אתה עושה עבודה ניפלאה ומראה לכל אותם שמולאנים שחושבים שערבים זה דבר טוב וצריך לתת להם שטחים את הדברים בהפוך בעזרת השם ניגדל ותהיה שוב תנועה חזקה כמו בעבר
למות או לכבוש את ההר   

בית''ר ירושלים

מנותק ניר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • בית"ר ירושלים אהבת חיי!
« להגיב #1 ב- : פברואר 06, 2008, 20:33:40 »
חחחח אין לנו ערבים בבית ספר,ולא נראה לי שיהיה גם עוד 70 שנה.

כהנא צדק!
להישאר ולהילחם לא לקום ולברוח!

מנותק dmx

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : פברואר 06, 2008, 20:59:48 »
קודם כל אני מדבר על רנה קסין ועל עוד כמה בתי ספר!
למות או לכבוש את ההר   

בית''ר ירושלים

מנותק רק כך!1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "בדם ואש יהודה נפלה, בדם ואש יהודה תקום!"
« להגיב #3 ב- : פברואר 06, 2008, 21:13:20 »
ימח שמם של הערבים, תכו אותם אז שילשינו!!! כוס אמו שילשינו - תכו אותם כל כך חזק ותאיימו עליהם שאם ילשינו, תתעלו לא רק בהם אלא גם במשפחה שלהם ימח שמם - צריך להחיות מחדש את הליגה להגנת יהודים של הרב כהנא הי"ד(אם היא פעילה כמעם הסליחה).

קום עברי, שא הנס!
הנף את הדגל בגאון
הראה לכל קלגס רומס
שעמנו הוא עם האדון.

מנותק dmx

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #4 ב- : פברואר 06, 2008, 21:20:29 »
תאמין לי שעשינו ויש גם הרבה שמולאנים בבית צפר שלנו  זה לא כמו שאתה חושב אני מנסה שחיים בן פסח יגיד איזה כמה דברים על בת ספר השמולאני שהמנהלת שלנו היא תומכת בערבים ופוגעת ביהודים שמגנים על בית הספר שלנו ומעיפים אותנו מבית הספר תכתוב רנה קסין תראה תמקרה אני רוצה שכולם הידעו איך השמולאנים מגנים היום על ערבים ודופקים ליהודים שעשו מעשה טוב נשלכים לקרשים וערבים מקבלים תעודות מצטינות במקום לקבל קרש בראש אני רוצה לראות שאנחנו היינו לומדים בבית ספר שלהם אני לא צריך לפרט מה היה קורא
למות או לכבוש את ההר   

בית''ר ירושלים

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : פברואר 06, 2008, 21:31:09 »
ברוך ה' מוצקין היא לא איזור מעורב ;).

מנותק dmx

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : פברואר 06, 2008, 21:45:30 »
בתי הספר שלנו נמצא בירושלים והבית צפר שלנו לא אמור להיות מעורב הוא בית צפר רגיל לחלוטין שפשוט שמנהלת חושבת שזה הבית צפר שלה והיא רוצה והיא הצליחה להכניס ערבים לבית סיפרנו בשביל לראות כמה היא חזקה ומשרד החינוך השמולאני מגבה אותה בכך ומגן בכל תוקף על כל דעה ימנית ונותת עונשים על עדה שלנו אבל בכל זאת אני אומר את הדברים ואני לא מפחד לא מעונשים ולא מכלום הבעיה שלא כולם חושבים כמוני וזה קשה להפעיל תהליך כזה להוצאת הערבים משטח בית סיפרנו גם בכוח זה לא עוזר צריך ליפעול בקל אחד ובעזרת השם נהיה הרוב ונעיף תערבים לזבל ולא לאונברסיטאות שיצליחו והיתרבו על כל המקומות כיום בכל מקומות עבודה יש 40% ערבים ו60% אחוז יהודים וזה עוד במקומות עבודה שלנו ואם לא נעצור את זה היגדל והיה פה שילטון ערבי ואנחנו ניזרק להשפטות זה כל התוכנית של אויב ערבי הנאצי אז הגיע הזמן להילחם בערבים אלא  שלא מספיק הם מפגעים ולוקחים לנו שטחים ומתרבים בעזרת הממשלה השמולאנית שלנו הם גם דופקים אותנו ועוד לומדים איתנו אחרי כל זה איך אין להם בושה ולמדינה שלנו לעשות לנו דבר כזה זה רק מתחיל עד שהיה בעוד הרבה בתי ספר ערבים ואני מדבר בהרים שמוקפות בערבים חיבים לעצור את אותם ערבים ואת השמולאנים אלא
למות או לכבוש את ההר   

בית''ר ירושלים

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : פברואר 06, 2008, 22:58:30 »
זה חתיכת בית ספר של ערב-רב שאתה לומד בו, ולא פלא, ראה על שם מי הוא נקרא, לא נמצאו מספיק אנשים גדולים בהיסטוריה של עם ישראל, כנראה צריך להשתמש בשמות של גויים!
אף לא פעם אחת באמנת בית הספר שלכם/אני מאמין של המנהלת נמצאו צמד המילים "ערכי היהדות", אלא "ערכי הדמוקרטיה".

מנותק אשקלוני!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : פברואר 07, 2008, 07:56:27 »
חחחחחח וואליק עם אצלנו רק יכנס תלמיד ערבי
יעשו בו לינץ' וגם משרד החינוך לא יעזור
כל יום ככה זרקו להם כמה קללות איטבח אל ערב שואה לערבים וכו'...תנו להם להרגיש ששונאים אותם

לעולם ה' דברך ניצב בשמיים

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
« להגיב #9 ב- : פברואר 07, 2008, 08:02:08 »
חחחחחח וואליק עם אצלנו רק יכנס תלמיד ערבי
יעשו בו לינץ' וגם משרד החינוך לא יעזור
כל יום ככה זרקו להם כמה קללות איטבח אל ערב שואה לערבים וכו'...תנו להם להרגיש ששונאים אותם
אמן שאיזה ערבי יבוא לבצ'פר שלנו כדי שאני יוכל להביא לו מכות
ולא רק אני אלא בטח גם עוד כמה חברים יביאו לו מכות
מה שאני מבקש זה איזה ערבוש בבצ'פר שלי כדי שיהיה אפשר להרביץ לו ולקלל אותו ולהרגיש שהוא לא רצוי
אמן אמן סלה

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #10 ב- : פברואר 07, 2008, 15:29:02 »
בס''ד

הפתרון פשוט !!!!---לצאת בצורה מרוכזת מהכיתה כאשר מצהירים '' אני לא מוכן /ה  לשבת בכיתה עם אויב ערבי נאצי יש''ו שדוגל בהשמדת העם היהודי ,ורוצח יהודים שעה שעה !!!!'',  איןהבדל לעניין זה בין אויב ערבי נאצי יש''ו עם '' תעודת-זהות ישראלית'' שנופקה לו ע''י הערב-רב השולט במה שקוראים לו '' מדינה ''  לאויב ערבי נאצי יש''ו שאין לו תעודה כזו !!! :idiot2:---ברגע שהמורים יישארו לבד עם האויב הערבי הנאצי יש''ו אסור להענות לחזור ללימודים עם האויב הערבי הנאצי יש''ו בשום מחיר ,גם אם זה כרוך באיומים של ההנהלה והצוות הפדגוגי השמאלני של הפסיכולוגים השכירים שלהם ,שתורגלו בצורה של ידע של דורות, כיצד לשבור אתכם !!!, ביטחו בקב''ה יתברך ויתעלה שמו ותיגברו עליהם בעזרתו יתברך !!!החשוב ביותר שלא להישבר !!!!-קחו דוגמא משבע הבנות היקרות שסרבו להזדהות ולהישפט על ''פשע '' של הישארות בבתים שלהן וניסיון למנוע גירוש של יהודים מבתיהם ומאדמתם !!--למרות הלחצים הפסיכולוגיים , הפיזיים והנפשיים שבהם ניסו לשבור את רוחן הקדושה ,לא הצלחו קלגסי הערב-רב לעשות זאת בעזרת ה' יתברך ויתעלה שמו ,בו בטחו אותן בנות יקרות והביסו את הממסד המתועב בזימה ותועבה ,כורת הברית עם האויב הערבי הנאצי יש''ו !!!!!!--הקב''ה יסייע בעדנו ויגאלנו במהרה וישלח לנו גואל-צדק בב''א .
                                                                  הגולה בארץ  :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #11 ב- : פברואר 07, 2008, 15:31:45 »
בס"ד

dmx תארגן את כל החבר'ה מהבית-ספר שלך ותתאחדו כולכם נגד הערבים המטונפים שלומדים איתכם.
ותגיד לחברה שלך שיצטרפו גם לפורום שלנו,כאן תלמד איך לענות לשמאלנים-הבוגדים.

תקללו אותם,תירקו עליהם,תראו להם שהם לא רצויים כאן תגידו להם שילכו ללמוד בעזה.
תגיד למורות השמאלניות "שהחברים" הערבים שלהם שהם כל-כך אוהבות רוצים לרצוח גם אותם. תגיד להם שהרב הצדיק מאיר דוד כהנא זצ"ל-הי"ד צדק.b]

ודרך-אגב אני אח של יוסי שמואל ;)
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!