כתב נושא: גל אמיר מוויקפדיה תקראו!!!הוא טוען שהיה הסתה לרצח  (נקרא 4616 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.

הודעה אישית
הודעה זו נכתבת לאחר חיבוטים ומחשבות קשים ביותר, ולאחר שבמשך כמה ימים ניסיתי לשמור על העניין בשקט, על מנת שלא להגביר את הלהבות, אבל כרגע נראה לי שאין ברירה.

לאחר שקידמתי את הצעת המחיקה של הערך "הימין האמיתי" או "JTF", הופיע בתחילה בדף השיחה של הצבעת המחיקה טקסט ובו נאצות וגידופים כלפי. הדבר מאוד הצחיק אותי, וטרחתי אף להעתיק את הטקסט לדף המשתמש שלי לכמה ימים.

שלשום הביאו לידיעתי כי בפורום של אותו "ארגון" יש התכתבויות הכוללות ניאוצים וחרפות כלפי. הבטתי שם. יש שם קללות איומות, איחולי מוות בייסורים ובסרטן לי ולבני משפחתי, ואף איומים ברצח, למיטב הבנתי. תמונתי, שברוב טפשותי סרקתי לדף המשתמש, עוותה, והושמה ללעג. כן הובא לידיעתי קיומו של קליפ החוזר על דברים אלו, ומתייחס אף למפעילים נוספים.

כרגע עומד להצבעת מחיקה הערך "חיים בן-פסח" שהעלה משתמש אלמוני, כפי הנראה כדי שישמש כפלטפורמה לקידום הקישורים לקליפ ולפורום, ולקידום אותו האיש, ודעותיו.

אין לי מילים לתאר את עוגמת הנפש שנגרמה לי ולבני משפחתי הקרובים ביותר כתוצאה מאירועים אלו. אחת היא לי אם הערך על האיש ועל האירגון יישארו או לא, אם הערך הוא אנציקלופדי והאדם שדיבר אלי באופן כה גס יזכה לערך בוויקיפדיה, או אם יימחק. אני מנסה להמשיך את העבודה שלי כאן בשעות האחרונות, ולהתעלם מהעניין, אבל העניין מזמזם מסביב, ואינו נותן לי מנוח.

מבחינתי היה עדיף אם כל העניין הזה היה מסתיים אתמול, וגווע בשקט, אבל העלאת הערך והקישורים, ופעולתו (תמת הלב והחיובית בבסיסה) של אבי קדמי שחשב שראוי להביא לידיעת כולם את קיומו של הקליפ, מונעים את השתקת העניין, כפי שקיוויתי.

אביעד כתב לי שאם אנשים כאלו רוצים ברעתי, עלי לראות זאת כאות כבוד. עם כל הנכון שבגישה זו, ועם כל האמפתיה שאני מקבל מאנשים כאביעד, שעוזרת לי להמשיך כאן, אני מכיר את כוחן של המילים להסית, והמדובר באדם שיש לו עבר של אלימות, ובאירגון והשקפת עולם שאינם ידועים כמתונים דווקא.

כתבו מה שאתם רוצים בהצבעות (פרט ללשון הרע, כמובן. ולדעתי עצם הקישור למקום בו מופיע לשון הרע אף הוא לשון הרע). בשעה כזו נבחן ידיד האמת ונבחנת הקהילה. האם תוסיפו על העלבון שאני חש ועל תחושת ההשפלה? מבחינתי כל הבעת תמיכה שהיא במי שפגע בי כך, כל טיעון בשם ה"נייטרליות", הוא טיעון שאינו נייטרלי ומופנה כנגדי. בין מי שקרא לשחוט אותי, ואיחל לי ולמשפחתי מוות בייסורים כמופיע בפורום (את הוידאו טרם ראיתי), וביני כחבר בקהילה הזו לא יכולה להיות נייטרליות. אלמוג 16:13, 29 בדצמבר 2006 (IST)

בקטן יותר: אלמוג, יקירי: אני מבקש שתקרא את הפסקה הראשונה שכתבתי בחלק דיון של דף המחיקה "התנועה להיכחדות..." וגו'. לאחר שתקרא את זו, אני מבקש שתקרא את המלים שהוספת להצבעתך. זה הכל. זה בהחלט מתקשר לדבריך. HansCastorp 16:22, 29 בדצמבר 2006 (IST)
אלמוג, ראיתי את הקליפ. בהתחלה זה הצחיק אותי אבל כעת אני מבין שזה כלל אינו מצחיק. צר לי מאוד על עוגמת הנפש שלך. האם אפשר לעזור בדרך כלשהי? (תלונות נוספות בגופים שונים וכ').כל טוב.יבחוש 16:32, 29 בדצמבר 2006 (IST)
כדי להבהיר את שכתבתי בדף ההצבעה - לא ראיתי את הסרטון, ודעתי על העלאת הסרטון כנימוק בעד הורדת הערך התייחסה לעירוב בין שיקולי עריכה באנציקלופדיה לבין דעתו ומעשיו של האיש ביחס לויקיפדיה. אני רואה את ההתקפה בחומרה, ומודאג מהתפתחות מאיימת זו. אשר לך, אלמוג. מהתרשמותי הקצרה אתה אחד האנשים השקולים והנבונים בקהילה. כל תמיכה שתרצה מובטחת לך ממני. בברכה, ‏ ~ וין-דיט‏ • שיחה 16:36, 29 בדצמבר 2006 (IST)
ואגב הסתות לרצח, דומני כי יש אנשים שקראו מפורשות לרצח שלי והם עדיין חברים בקהילת ויקיפדיה העברית, כאילו לא קרה דבר. HansCastorp 16:38, 29 בדצמבר 2006 (IST)
האנס, פרשה זו כבר נטחנה עד דק, ואין טעם לפתוח אותה מחדש, גם לא אגב משהו. באיחולי אריכות ימים ובריאות טובה, דוד שי 16:48, 29 בדצמבר 2006 (IST)
תרגיע. לב - שיחה 16:51, 29 בדצמבר 2006 (IST)
לב, אין לי מושג למי אמרת "תרגיע", אם לי או למר דוד שי, אבל דומני שלא אני ולא הוא ראויים לדיבורים מסוג זה. HansCastorp 16:59, 29 בדצמבר 2006 (IST)
אמרתי את זה לך. ואני אומר שוב. תרגיע. לב - שיחה 17:02, 29 בדצמבר 2006 (IST)
אני מבקש להימנע מכל דיון נוסף בנושא הודעתו של האנס כאן. כאמור, אתה מוזמן לפתוח דיון נוסף. ‏– rotemliss – שיחה 17:01, 29 בדצמבר 2006 (IST)
אני מבקש מכל אחד ואחד לא להמשיך את הדיון בהודעתו של האנס. אם האנס רוצה, שיפתח דיון נפרד בנושא. הדיון הנוכחי הוא בנושא חמור ביותר ואני מבקש לא לעבור לדברים אחרים. ‏– rotemliss – שיחה 16:56, 29 בדצמבר 2006 (IST)
אני תומך בדבריך ובך לחלוטין. ההתבטאויות – בייחוד נגדך – חמורות ביותר ואין להצדיקן בשום טיעון. ‏– rotemliss – שיחה 16:56, 29 בדצמבר 2006 (IST)
גם אני חושב כמו רותם. לב - שיחה 16:58, 29 בדצמבר 2006 (IST)
כנ"ל, ואף הצבעתי נגדו בגלל התבטאויותיו נגד חברי הקהילה. בברכה, _MathKnight_ (שיחה) 16:59, 29 בדצמבר 2006 (IST)
אני מביע בזו תמיכה נרחבת במשתמש:אלמוג ומגנה את הפשק - אוויל הנ"ל בכל תוקף. קקון 17:02, 29 בדצמבר 2006 (IST)
גם אני מצטרף להבעת התמיכה באלמוג. אין ספק שההתנכלות לו בלתי נסבלת. דוד שי 17:07, 29 בדצמבר 2006 (IST)
אלמוג אני מחזק את ידיך, ואני מקווה שעוגמת הנפש כתוצאה מהאנשים צרי האופקים הללו תהיה מעטה ככל הניתן. ירון • שיחה 17:27, 29 בדצמבר 2006 (IST)
אין ספק. די לאלימות! (זו הפיזית כזו המילולית). HansCastorp 17:08, 29 בדצמבר 2006 (IST)
אני מקווה שהקהילה תוכל לעמוד כגוף אחד מאחורי אלמוג ונגד מעשה האלימות הזה. השמח בחלקו (-: 17:11, 29 בדצמבר 2006 (IST)
לדעתי יש מקום לשלוח את הסרטון למשטרה ולבקש מהם שיזהירו את האיש הזה. אפשר גם לפנות לספק האינטרנט שלו ולהראות להם אילו דברים הוא מעלה לאינטרנט באמצעות התשתית שהם מספקים. ‏Yonidebest Ω Talk‏ 17:44, 29 בדצמבר 2006 (IST)
בקשר לערך העומד בפני הצבעת מחיקה, אני חושב שהוא צריך להמחק במחיקה מהירה בתור תרומת טרול (אפילו אם היצור שהוא מתאר זכאי לערך - מה שאפילו אני כלל לא בטוח בו) וישא"ק. eman • שיחה • (: \ ): • ♥ 17:49, 29 בדצמבר 2006 (IST)

אז בוא נמחוק אותו ונגמור עם זה. בברכה, _MathKnight_ (שיחה) 17:53, 29 בדצמבר 2006 (IST)
אלמוג אנחנו איתך!! צריך עור של פיל. תיהנה מסוף השבוע, תירגע קצת, ואל תיתן לטפשים בני טפשים לקלקל לך אפילו רגע אחד. ‏Harel‏ • שיחה 17:53, 29 בדצמבר 2006 (IST)
אלמוג, אין לי אלא לגלות הבנה והזדהות עם מצוקתך. ישבתי נדהם משך 28 דקות מול התופעה הזו והבנתי מדוע הוא מעורר דאגה, קיקיוני ככל שיהיה. היה חזק! על החתום, הבולשביק, החזיר, המרושע (עד כאן במבטא אמריקאי) הגאה --‏Golf Bravo‏ 18:21, 29 בדצמבר 2006 (IST)
לא חבל על ה-28 דקות? דניאל ༒ שיחה 18:24, 29 בדצמבר 2006 (IST)
לא "יצא לי" לראות את הסרטון או האתר, אבל גם אם עשירית ממה שאתה מתאר שם נכון, אני מאחורייך, עד כמה שזה עוזר במשהו. גדי אלכסנדרוביץ' 18:29, 29 בדצמבר 2006 (IST)
מקווה שהרגשתך תשתפר בהקדם. שתשוב במהרה רוח העליצות ושוויון הנפש השורה תדיר מעל הודעותיך, כמה יוסי 18:43, 29 בדצמבר 2006 (IST)
אלמוג, מלוא תמיכתנו נתונה לך. דורית 18:46, 29 בדצמבר 2006 (IST)
לאלמוג, הדברים שנאמרו, נכתבו והושמעו נעים בין המגוכח למפחיד. אין להקל ראש בתופעות שכאלו ואין לזלזל בהן. אני מצטרף לכותבים מעלי ותמיכתי המלאה נתונה לך. בברכה, והזדהות, --אורי • שיחה 18:57, 29 בדצמבר 2006 (IST)
תודה לכולם. המטרה שלי בהודעה הייתה פשוט לסיים את העניין, לעבור הלאה לסדר היום הויקיפדי שלנו, ולהבהיר שהדיון בעניין הזה גורם לי עוגמת נפש ואפילו חששות. אז הערך נמחק במחיקה מהירה. הדיון אינו מתקיים עוד, ואני רוצה להמשיך הלאה. תודה לכל מי שהגיב כאן, בדף שיחתי ובמקומות נוספים. אתם מחזקים אותי, ואני מבקש שהדיון הזה לא יימשך. השינויים האחרונים בדף המשתמש שלי היו על מנת למנוע את הקישור ביני ובין שמי האמיתי. אם תחושת האיום לא תעבור בתוך כמה ימים, אפנה למי שצריך. בואו נשים את העניין הלא נעים מאחורינו ונמשיך הלאה. ושוב תודה. טוב לחוש את התמיכה של הקהילה כשצריך אותה. אלמוג 19:15, 29 בדצמבר 2006 (IST)
« עריכה אחרונה: ינואר 19, 2007, 04:54:52 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
ימח שמו של החזיר השמאלני הבוגדני וכל תומכיו היהודונים.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תוספת

"אני רוצה להעלות דיון נוסף בעקבות הדיון סביב חיים בן פסח והסרטון שהציג.

כוחה של ויקיפדיה הוא עצום בעיקר בשל העובדה שמנוע גוגל נותן בתוצאות החיפוש עדיפות לטקסטים שנמצאו באתר. אני חושב שזה דבר נהדר, כל עוד הפניות גוגל הם לערכי האנציקלופדיה. אך רוב הטקסט הקיים כאן בכלל לא קשור לאנציקלופדיה אלא מקורו בדפי השיחה, דפי משתמש, דיוני הקהילה וכדומה. אני לא רואה סיבה שדיונים המתקיימים במרחבים שמחוץ למרחב הערכים יימצאו בגוגל - הם לא צריכים להופיע בכלל וקל וחומר לא בעדיפות עליונה. שיטת העבודה של גוגל ידועה וברורה לי והיא יוצרת לא פעם מצבים בעייתיים. דוגמא נוספת לכך היא פרשת החיפוש של המילה "Jew" למי שמכיר (אין לי קישור אך מי שמכיר מוזמן להוסיף) אשר הפנתה בקישור הראשון העולה לאתר אנטישמי. בהקשר של ויקיפדיה שהיא ללא ספק אחד האתרים הבולטים והחשובים ביותר ברשת כיום, האם גוגל יכולים לחרוג מנוהל החיפוש הרגיל שלהם ולא לעיין בדפי השיחה למינהם? נושא זה רלוונטי כמובן לכל הויקיפדיות, לא רק העברית וגם למיזמים האחרים של ויקימדיה."

זה  השיחה המלאה
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%95%D7%99%D7%A7%D7%99%D7%A4%D7%93%D7%99%D7%94:%D7%9E%D7%96%D7%A0%D7%95%D7%9F/%D7%90%D7%A8%D7%9B%D7%99%D7%95%D7%9F_162

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%95%D7%99%D7%A7%D7%99%D7%A4%D7%93%D7%99%D7%94:%D7%A8%D7%A9%D7%99%D7%9E%D7%AA_%D7%9E%D7%95%D7%A2%D7%9E%D7%93%D7%99%D7%9D_%D7%9C%D7%9E%D7%97%D7%99%D7%A7%D7%94/:%D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D_%D7%91%D7%9F-%D7%A4%D7%A1%D7%97
« עריכה אחרונה: ינואר 19, 2007, 05:47:48 על ידי איתן »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
היהירות של האפס המנופח הזה ממש הורגת אותי מצחוק.  מי הוא בכלל חושב את עצמו?  פלוץ חסר חשיבות מישראל שמנסה לרמוז שבמנוע החיפוש של גוגל יש ליקויים.  הוא רומז שהפלצנויות שלו תקפות לגבי "מיזמים אחרים של ויקימדיה" אבל משום מה המיזמים האחרים לא מתלוננים כמו הסמרטוט הבכייני הזה.  ממש בא לי להקיא ממנו.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אפילו בינהם היה  מריבות
הם רצו לחסום אחד את השני איך שהבנתי
על האי צדק שהם חסמו אותנו

בגוגל אפשר  למצוא תשיחות שלהם

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
ימח שמו של החזיר השמאלני הבוגדני וכל תומכיו היהודונים.
בדיוק חזיר מכוער.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

בייקר

• אורח
לכן אני בדעה שעלינו ליצור ויקיפדיה משלנו ולא להיות תלויים ברצונם הטוב של שמאלנים קיצונים.אין טעם בריב איתם,אתה לא הראשון שאיימו עליו ועל בני משפחתו זה קרה גם לי.
השמאל רואה בנו גרוע מאויב.אם הערבים הם אויב אבל פרטנר לשלום עם כהניסטים,חרדים,מתנחלים לא ניתן להגיע לשלום או הבנה.
שיטת הבולשביקים היא חרם מוחלט:את כהנא זצ"ל פסלו מלרוץ לכנסת,זה כמו בימי סטאלין שאנשים נעלמו ונרצחו או הועברו לסיביר וכל תיעוד או זכר לעצם קיומם נעלם.
השמאל אפילו לא מזכיר את רצח כהנא אבל מדבר כל השנה על רבין.
השמאל נלחם בנו בשיטות המזכירות את 1984 של ג'ורג' אורוול:סוכנים המושתלים בתוכנו,חרם,מעקב,ציתות,שטיפת מוח אבל סופו להכשל כי תוצאות המדיניות של השמאל הרסניות.
השמאל בנוי על שקר השלום שהערבים חושפים אותו בהתנהגותם כל הזמן.
מאחר שהבעיה עם הערבים היא גם דתית ולא לאומית לא יתכן שלום עם הערבים ומחיר הפסקות האש:ההודנות,התהדיות הוא יקר מאד ולא משתלם.עבור רגע של שקט ושלווה מדומה השמאל משחרר רוצחים,מוסר את אדמת המולדת לאויב ועושה מעשי איוולת ובגידה.
השם גל אמיר מוצא חן בעיני מאד והצליל שלו אם נשחק קצת באותיות ונהפוך אותן נקבל יגאל עמיר!

Aaron

• אורח
"הקץ לבלבול, ודי לתרגיל - כולם פה אחד - אלמוג למפעיל!"  ככה הוא קרא לעצמו  :D  ;D  :D
הוא חזיר, ג'וק, מיקרוב, חתיכת זבל, שמאלני מתועב, בוגד!. אני מאחל לו מוות בייסורים.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
"הקץ לבלבול, ודי לתרגיל - כולם פה אחד - אלמוג למפעיל!"  ככה הוא קרא לעצמו  :D  ;D  :D
הוא חזיר, ג'וק, מיקרוב, חתיכת זבל, שמאלני מתועב, בוגד!. אני מאחל לו מוות בייסורים.
בעזרת ה' במהרה הוא יקבל אותם...
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
לכן אני בדעה שעלינו ליצור ויקיפדיה משלנו ולא להיות תלויים ברצונם הטוב של שמאלנים קיצונים.אין טעם בריב איתם,אתה לא הראשון שאיימו עליו ועל בני משפחתו זה קרה גם לי.
השמאל רואה בנו גרוע מאויב.אם הערבים הם אויב אבל פרטנר לשלום עם כהניסטים,חרדים,מתנחלים לא ניתן להגיע לשלום או הבנה.
שיטת הבולשביקים היא חרם מוחלט:את כהנא זצ"ל פסלו מלרוץ לכנסת,זה כמו בימי סטאלין שאנשים נעלמו ונרצחו או הועברו לסיביר וכל תיעוד או זכר לעצם קיומם נעלם.
השמאל אפילו לא מזכיר את רצח כהנא אבל מדבר כל השנה על רבין.
השמאל נלחם בנו בשיטות המזכירות את 1984 של ג'ורג' אורוול:סוכנים המושתלים בתוכנו,חרם,מעקב,ציתות,שטיפת מוח אבל סופו להכשל כי תוצאות המדיניות של השמאל הרסניות.
השמאל בנוי על שקר השלום שהערבים חושפים אותו בהתנהגותם כל הזמן.
מאחר שהבעיה עם הערבים היא גם דתית ולא לאומית לא יתכן שלום עם הערבים ומחיר הפסקות האש:ההודנות,התהדיות הוא יקר מאד ולא משתלם.עבור רגע של שקט ושלווה מדומה השמאל משחרר רוצחים,מוסר את אדמת המולדת לאויב ועושה מעשי איוולת ובגידה.
השם גל אמיר מוצא חן בעיני מאד והצליל שלו אם נשחק קצת באותיות ונהפוך אותן נקבל יגאל עמיר!
צודק לא צריך תחבורת שמלאנים הללו ימ"ש.
יגאל=גואל