חדשות ודיונים > ארכיון דיון כללי

הייל עמוס שוקן

(1/4) > >>

beitar:
ערב טוב

היום בצהריים שנתנו לי לעשות עבודה בספרייה בבית הספר מצאתי ספר שנקרא "הייל כהנא" וחשבתי שזה ביוגרפיה שכהנא כתב אבל ראיתי שזה איזה כתב של הארץ הקיצר התחלתי לקרוא קצת וכמה שהכותב מבקר את כהנא בגלל הדעות שלו בסיפורי ילדות שלו הוא די נצמד לעובדות הקיצר היה מעניין אז עכשיו לשאלה שלי היא אם מישהו פה בפורום מכיר את הספר הזה ומה הוא יכול להגיד עליו

Aaron:
השמאלנים משווים את הכהניסטים לנאצים...
בו בזמן שהם תומכים במו"מ עם הפת"ח הנאצי (שעושה הצדעות נאציות, ומי שרוצה הוכחה יכול לחפש בגוגל NAZI FATAH), ועם אבו מאזן מכחיש השואה. עיתון הארץ בבעלות משפחה גרמנית עם עבר נאצי.

אֵיתָן:
לא קראתי את הספר אבל מי שרשם את הספר זה יאיר קוטלר שמלאני קיצוני.
הרב כהנא עבר מסע הכפשות בלי סוף,החרימו אותו בתקשורת.
היו משמיצים אותו ולא היו נותנים להגיב,אחינו! כל מה שיש בספר זה הכל שקרים שהישראלים מנסים לעולל עליו.
ממציאים שקרים שהייתה לו אישה מחוץ לנשואים,כל מיני דברים חסרי כל בסיס.
הרב היה בן אדם נקי והייתה בו רק אהבת ישראל.

beitar:

--- ציטוט של: אֵיתָן על ינואר 29, 2008, 21:37:37 ---לא קראתי את הספר אבל מי שרשם את הספר זה יאיר קוטלר שמלאני קיצוני.
הרב כהנא עבר מסע הכפשות בלי סוף,החרימו אותו בתקשורת.
היו משמיצים אותו ולא היו נותנים להגיב,אחינו! כל מה שיש בספר זה הכל שקרים שהישראלים מנסים לעולל עליו.
ממציאים שקרים שהייתה לו אישה מחוץ לנשואים,כל מיני דברים חסרי כל בסיס.
הרב היה בן אדם נקי והייתה בו רק אהבת ישראל.

--- סוף ציטוט ---

זה מה שאני אומר יש שם דברים שאתה רואה שהוא מנסה לכפיש אותו אבל אני קורא את זה וזה ניראלי היגיוני לגמרי אבל השאלה שלי היא על הפרטים ההיסטוריים שמה ועל הילדות שלו שיש שם ציטוטים של אחיו ושל אח אביו ובכלל הספר ניראה די מעניין

אֵיתָן:

--- ציטוט של: beitar על ינואר 29, 2008, 21:55:13 ---זה מה שאני אומר יש שם דברים שאתה רואה שהוא מנסה לכפיש אותו אבל אני קורא את זה וזה ניראלי היגיוני לגמרי אבל השאלה שלי היא על הפרטים ההיסטוריים שמה ועל הילדות שלו שיש שם ציטוטים של אחיו ושל אח אביו ובכלל הספר ניראה די מעניין

--- סוף ציטוט ---
אם ראית כבר במקום אחד מסע של הכפשה אז לאורך כל הספר היא הכפשה אחת שלמה וסילוף דברים ומה כל כך הגיוני?
אם תקרא את ספריו האמיתיים של הרב,אתה תבין עד כמה שכל מה שרשום בספר זאת תעמולה אחת גדולה.
הרי מי זה יאיר קוטלר??? עוד כלבלב עיתנואי סוג ב' שתמצא בכל חור במדיה הישראלית.

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

עבור לתצוגת גירסה מלאה