כתב נושא: ה' הוא המלך!!!!!!  (נקרא 15560 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
ה' הוא המלך!!!!!!
« להגיב #25 ב- : ינואר 26, 2008, 23:14:40 »
טוב עם זה אני גם לא מסכים

בשבילי ציונות זה שארץ ישראל תהיה שייכת ללאום היהודי אבל לא לדת!

כי לדעתי אנשים צריכים לקבל חופש דת,שארץ ישראל תיהיה של יהודים אבל שכל יהודי יחייה איך שבא לו
בשום אופן לא לחייב אף אחד לאכול כשר או לשמור שבת
זה מה שנקרא מלחמת תרבויות לצערי הרב וכמו שאומרים בדמוקרטיה המהוללת והמתועבת הרוב קובע אז הרוב קובע. :2funny:
המערב ירה לעצמו ברגל,בישראל הילודה של החילוניים היא שואפת לאפס והרבה מהם יורדים מארץ ישראל.
בסופו של דבר הילודה תעשה את שלה ולא צריכה להיות מלחמת תרבויות לפי דעתי כי הילודה תעשה שלה.יודע מה גם אם מה שאני אומר לא נכון ואני טועה,יהודים בלי תורה בסופו של דבר ייכחדו(למרות שזה בלתי אפשרי),אבל נראה ונחיה,אני לא נביא,פשוט ההיסטוריה מדברת בפני עצמה.

« עריכה אחרונה: ינואר 26, 2008, 23:19:18 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק 10

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
ה' הוא המלך!!!!!!
« להגיב #26 ב- : ינואר 26, 2008, 23:19:53 »
שמע, אני יגיד לך מה אני חושב, בזמן שיהודים דתיים יושבים פה ומגיבים תגובות נוטפות שינאה לאוייביהם ולאחיהם, ציונים "אנטישמים" אתאיסית (אני אפילו יקצין), כרגע נילחמים בערבים כדי שתישן בשקט, הם לא ביקשו האהדה של אף אחד, אבל אחריי שהם מקריבים את החיים שלהם אתם יכולים לקלל אותם בלב כה שלם?, ויודע מה בוא ניכנס איתך עוד קצת לתורה (אפילו שאין בי ידע רב על התורה) אבל אל תישכח שהתורה מבוססת על אהבה וכבוד הדדי ושאל כל רב והוא יאמר לך שהכי חשוב זה דרך ארץ ואהבת את רעך כמוך (שאלתי רבנים בעצמי אני לא אומר דברים באופן לא רציונלי תאמין לי), ואין טעם להיכנס לתוך כל התורה מתי שאתה אפילו לא מאמין בבסיס, אני ימני בגלל שהערבים הורגים אותנו וכן הקם להורגך צא להורגו, אבל לאיפה הגענו?< כולנו יהודים כולנו אחים כולנו פה בגלל שהשושלת שלנו יהודית בגלל השואה והגיזענות והרצון להגיע לארץ ישראל, אז מה מי שלא דתי צריך להרוג אותו, מי שלא כמוך צריך להרוג אותו כולם חייבים ליהיות אותו דבר, אנחנו דמוקרטיה השם ישמור, וכן כמה שאני מאמין בתורת השם(ואני מאמין), אנחנו גם חברה מודרנית, עצם העובדה שאתה תומך בהפרדה בין אלה שכמוך ואלה שלא מאמינים כמוך הופך אותך ללא רחוק מהמוסלמים כמו השיעים והסונים (אל תעשה אנאלוגיה ישירה תסתכל על הקונספט ובלי התחכמויות), כולנו יהודים עם הם דתיים יותר או דתיים פחות, השם נתן לנו רצון חופשי בשביל להשתמש בו, ואין לאף אחד פה שום זכות לקלל ולרצות במוות של אף יהודי אחר, עם אתה רוצה שאחיך, יהודי, ימות רק בגלל שהוא לא כמוך אז מה זה הופך אותך? אתה חושב שאתה יותר טוב, שמע יש סיבה שאני כבר לא אוהב להגיב בפורום הזה כמו פעם, אנשים פה מכריזים על כך שהם מכבדים את כל הדעות ואז באשכול אחריי אני רואה שינאה, אני לא שמאלני חס וחלילה, אבל אני ועוד הרבה פה מהפורום נכנסו כדי להביע את עמדתנו בנוגע למצב שהערבים יצרו פה בארץ, אבל הכל פה מתדרדר ואני רואה פה שינאה יהודית, תסתכלו לאן הגעתם חברים? כמה אפשר? עם אתה לא יכול לכבד יהודי כמוך אשר שומר על המיצוות שלו+ מיצוות החובה שהיא לגור בארץ ישראל רק בגלל שהוא לא כמוך אז מה זה הופך אותך?, אני נגד האוייב הערבי מכיוון שהוא אוייב ורוצח, אני נגד השמאל בגלל שהוא עיוור ומשתף פעולה עם רוצח, השמאלנים אוהבים להשתמש במישפט הזה ולכן כניראה אתם תיראו אותו כבזוי, אבל אתה כרגע מעודד פה שינאת אחים, שינאת חינם, והילדה הזאת בת ה14 מה אתה חושב שהיא תישאר בעמדה שלה? עוד כמה שנים עוד הרבה ילדות בלוגים כמוה יתחילו להיכנס לפה ונחש מה, השינאה תתפשט, ואז מאותו סיבה שהשמאלנים הורסים את המדינה ככה גם אתה וכל האנשים בעמדה שלך בנושא הזה יעשו, הם יפרידו עוד יותר את עם ישראל וייצרו פה עוד שינאת אחים, אבל מזה משנה לך, הרי מי שלא כמוך לא מגיע לו לחיות, אתה יודע כמה אנשים שחושבים ככה קיימים?, אלפים בכלל ההיסטוריה מפוצצת בהם, כמו האיקוויזיציה, הנאו-נאצים(אני לא יזכיר את הנאצים המקוריים כי זה כבר נדוש), כל אירופה האנטישמית, רצועת עזה, אירן ועוד הרבה מקומות, כמוהם אתה מתיימר ליהיות? ככה אתה אוהב ליחיות עם עצמך? לישנוא, אני מצטער פשוט האשכול הזה פשוט הרתיח אותי, שנאה לאחיך, במקום להרצות על מיהו יהודי תחזור לבסיס ותילמד על הכבוד הראוי לאדם, כי עם תשים לב טוב אתה תיראה שרוב המיצוות הם בין אדם לחברו ולא בין אדם למקום, קח את זה לתשומת ליבך בבקשה

נ.ב
אני חייב לציין, אני מכבד אותך איתן ואני יודע שהמילים פה הופנו בלשון יחיד אבל הם מופנות כלפיי כי אלה אשר שונאים יהודים אחרים כדי שייקחו את זה לתשומת הלב וקצת ייקחו חומר למחשבה לפני שהם מעצימים את השנאה שלהם ומעודדים בלא ידיעה עוד יותר את התפלגות הארץ

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ה' הוא המלך!!!!!!
« להגיב #27 ב- : ינואר 26, 2008, 23:20:41 »
אוקיי
אז נגיד עוד 50 שנה שהחילוניים עזבו את הארץ והילודה עשתה את שלה ויש משטר דתי בארץ

אני רוצה לראות מה יקרה כשכל התשתיות יהיהו משתוקות,ושהצבא יהיה משותק ופתאום הערבים תוקפים בשבת
מה אתה חושב על מצב כזה?

מעניין איך יחגגו הפושעים בשבת שלא תיהיה משטרה שתעצור אותם...

אף פעם כפיה על אנשים אחרים לא הלכה טוב במשך כל ההיסטוריה,אולי היה רק טוב למנהיגים  אבל העמים תמיד סבלו

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ה' הוא המלך!!!!!!
« להגיב #28 ב- : ינואר 26, 2008, 23:24:01 »
אוקיי
אז נגיד עוד 50 שנה שהחילוניים עזבו את הארץ והילודה עשתה את שלה ויש משטר דתי בארץ
אני רוצה לראות מה יקרה כשכל התשתיות יהיהו משתוקות,ושהצבא יהיה משותק ופתאום הערבים תוקפים בשבת
מה אתה חושב על מצב כזה?
אף פעם כפיה על אנשים אחרים לא הלכה טוב במשך כל ההיסטוריה,אולי היה רק טוב למנהיגים  אבל העמים תמיד סבלו
אני אמרתי כפיה? חס ושלום.
הכל באופן דמוקרטי,צבא יהיה בע"ה ומשטרה גם תהיה.
הגיע הזמן שתראו על מדברת תורתו של הרב כהנא הי"ד ולא לצעוק כפיה כמו כל מיני ישראלים.
ואם כל הכבוד שאתה מדבר על כפיה,לבינתיים בארץ יש כפיה חילונית.
« עריכה אחרונה: ינואר 27, 2008, 01:19:26 על ידי אֵיתָן »

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ה' הוא המלך!!!!!!
« להגיב #29 ב- : ינואר 26, 2008, 23:50:45 »
אני מדבר בשם עצמי

ציטוט
שמע, אני יגיד לך מה אני חושב, בזמן שיהודים דתיים יושבים פה ומגיבים תגובות נוטפות שינאה לאוייביהם ולאחיהם, ציונים "אנטישמים" אתאיסית (אני אפילו יקצין), כרגע נילחמים בערבים כדי שתישן בשקט, הם לא ביקשו האהדה של אף אחד, אבל אחריי שהם מקריבים את החיים שלהם אתם יכולים לקלל אותם בלב כה שלם?, ויודע מה בוא ניכנס איתך עוד קצת לתורה (אפילו שאין בי ידע רב על התורה) אבל אל תישכח שהתורה מבוססת על אהבה וכבוד הדדי ושאל כל רב והוא יאמר לך שהכי חשוב זה דרך ארץ ואהבת את רעך כמוך (שאלתי רבנים בעצמי אני לא אומר דברים באופן לא רציונלי תאמין לי),
ואיפה אתה ראית שנאה במילות שלי,הציונים היו אנטי יהודים מה כל-כך קשה לקבל את זה? (בכח לסלף את ההיסטוריה).
סליחה אבל לאהוב את רבין,בן גוריון ועוד הרבה ציונים וחיילים שגירשו יהודים אני לא יכול מצטער זה לא "ואהבת לרעך כמוך",אני לא מאחל לאף יהודי מוות אלא עם כן הם עשו דברים שבלתי ניתן לסלוח,אני לא מאחל לחיילים שגירשו מוות.הם מקריבים את החיים שלהם למען מטרות פוליטיות פשוט הוא שטופי מוח ואני אכן מתפלל לשלום ישראל כל יום אז אין לי מושג על מה אתה מדבר.
יש לי עוד משהו לומר לך,אני נגד להוציא לשון הרע נגד כל סוג של רבנים אבל הרבה רבנים נהיו עיוורים בגלל פוליטיקה וכסף וזאת האמת לעומת הרבה אנשים פה שמדברים על רבנים בלי כבוד.
הרב כהנא הי"ד בעצמו אמר שהרבה גדולי דור עדיין חיים בגלות,בגלל שהם טועים לא צריך לקלל אותם אלא לדבר איתם בכבוד ולנסות להראות להם שהם טועים.
ציטוט
ואין טעם להיכנס לתוך כל התורה מתי שאתה אפילו לא מאמין בבסיס, אני ימני בגלל שהערבים הורגים אותנו וכן הקם להורגך צא להורגו, אבל לאיפה הגענו?< כולנו יהודים כולנו אחים כולנו פה בגלל שהשושלת שלנו יהודית בגלל השואה והגיזענות והרצון להגיע לארץ ישראל, אז מה מי שלא דתי צריך להרוג אותו, מי שלא כמוך צריך להרוג אותו כולם חייבים ליהיות אותו דבר, אנחנו דמוקרטיה השם ישמור
אמונה יש לי ברוך ה',סתם לזרוק דברים חבל!
אני לא ימני ולא שמלאני.
מה שכרגע אמרת פשוט סילפת את דבריי,אני אמרתי שצריך הפרדה ולהרוג?????
זה הציונים עשו נגד הדתיים,אם תרא קצת על ההיסטוריה האמתית של השואה מעניין איך נרצחו למלעה ממיליון יהודים בהונגריה ו 70 אלף ברומניה ועוד הרבה אחרים
נאצים אכן רצחו אותם אבל מי אשם??? הציונים בגלל מטרות פוליטיות.
לאורך כל המדינה הזאת מי שהיה גזען זה הממסד והציונים.
כולנו יהודים אבל מה לעשות שיש ערב רב? האם גם אותו צריך לאהוב?
ציטוט
וכן כמה שאני מאמין בתורת השם(ואני מאמין), אנחנו גם חברה מודרנית, עצם העובדה שאתה תומך בהפרדה בין אלה שכמוך ואלה שלא מאמינים כמוך הופך אותך ללא רחוק מהמוסלמים כמו השיעים והסונים (אל תעשה אנאלוגיה ישירה תסתכל על הקונספט ובלי התחכמויות), כולנו יהודים עם הם דתיים יותר או דתיים פחות, השם נתן לנו רצון חופשי בשביל להשתמש בו, ואין לאף אחד פה שום זכות לקלל ולרצות במוות של אף יהודי אחר, עם אתה רוצה שאחיך, יהודי, ימות רק בגלל שהוא לא כמוך אז מה זה הופך אותך? אתה חושב שאתה יותר טוב, שמע יש סיבה שאני כבר לא אוהב להגיב בפורום הזה כמו פעם,

והיהדות היא פרימטבית? הדמוקרטיה היא דבר פרימטבי לחלוטין שהחזירה אותנו הרבה אחורה.אני לא נוהג לקרוא לאף עם פרימטבי גם לערבים,כי לכל עם יש קודים משלו.כולנו יהודים ובתור אחד שמאמין בתורת ה' כל הענין של רצון חופשי ,אין לנו רצון חופשי אם קצת תתעמק ביהדות תראה שלבן אדם אין שום רצון חופשי אלא הוא כפוף ליצרים שלו וזה יותר דומה לבהמה לצערי הרב.
חז"ל אמרו "אל תקרי חָרוּת אלא חֵרוּת",הבן אדם שיש לו בחירה חופשית הוא זה שלומד תורה,אבל לא נכנס לזה עכשיו.
אם אתה דמוקרט אז למה לא לתת לערבים להתרבות? אם אתה דמוקרט אתה אמור לדעת שחוק השבות זה חוק גזעני כלפי הערבים?
אבל הדמוקרטיה היא דבר צבוע שלא ניתן להבין אותו,אם אתה דמוקרט אתה אומר לדעת שמגילת העצמאות היא לוקה בסכיזופרניה.
אני לא רוצה להיות גזעני מצטער מאוד,לכן הדמוקרטיה זה דבר זר ליהדות והביא אסון לעם ישראל ותרבות המערב הביאה שואה רוחנית לעם ישראל.
אני דווקא אהיה מעוניין לדעת למה אתה לא רושם פה.
ציטוט
אנשים פה מכריזים על כך שהם מכבדים את כל הדעות ואז באשכול אחריי אני רואה שינאה, אני לא שמאלני חס וחלילה, אבל אני ועוד הרבה פה מהפורום נכנסו כדי להביע את עמדתנו בנוגע למצב שהערבים יצרו פה בארץ, אבל הכל פה מתדרדר ואני רואה פה שינאה יהודית, תסתכלו לאן הגעתם חברים? כמה אפשר? עם אתה לא יכול לכבד יהודי כמוך אשר שומר על המיצוות שלו+ מיצוות החובה שהיא לגור בארץ ישראל רק בגלל שהוא לא כמוך אז מה זה הופך אותך?,

לא יודע לע מי אתה מדבר אבל בטח שזה לא מופנה אליי,לי אין שנאה ליהודים יש לשנאה לבגודים שזאת מצווה.
ציטוט
אני נגד האוייב הערבי מכיוון שהוא אוייב ורוצח, אני נגד השמאל בגלל שהוא עיוור ומשתף פעולה עם רוצח, השמאלנים אוהבים להשתמש במישפט הזה ולכן כניראה אתם תיראו אותו כבזוי, אבל אתה כרגע מעודד פה שינאת אחים, שינאת חינם,
אין פה שום שנאת חינם,שוב אני לא שונא יהודים,אני שונא בוגדים.
ציטוט
והילדה הזאת בת ה14 מה אתה חושב שהיא תישאר בעמדה שלה? עוד כמה שנים עוד הרבה ילדות בלוגים כמוה יתחילו להיכנס לפה ונחש מה, השינאה תתפשט, ואז מאותו סיבה שהשמאלנים הורסים את המדינה ככה גם אתה וכל האנשים בעמדה שלך בנושא הזה יעשו, הם יפרידו עוד יותר את עם ישראל וייצרו פה עוד שינאת אחים
לצערך הרב היא לא ילדת בלוגים,היא ילדה פעילה שמתעסקת ביישוב ארץ ישראל ולפי דעתי היא אכן תשאר באותה עמדה.
לבינתיים הציונים והממסד הביא שנאת חינם.
ציטוט
, אבל מזה משנה לך, הרי מי שלא כמוך לא מגיע לו לחיות, אתה יודע כמה אנשים שחושבים ככה קיימים?, אלפים בכלל ההיסטוריה מפוצצת בהם, כמו האיקוויזיציה, הנאו-נאצים(אני לא יזכיר את הנאצים המקוריים כי זה כבר נדוש), כל אירופה האנטישמית, רצועת עזה, אירן ועוד הרבה מקומות, כמוהם אתה מתיימר ליהיות? ככה אתה אוהב ליחיות עם עצמך? לישנוא, אני מצטער פשוט האשכול הזה פשוט הרתיח אותי, שנאה לאחיך, במקום להרצות על מיהו יהודי תחזור לבסיס ותילמד על הכבוד הראוי לאדם, כי עם תשים לב טוב אתה תיראה שרוב המיצוות הם בין אדם לחברו ולא בין אדם למקום, קח את זה לתשומת ליבך בבקשה
אני אפילו בעד שהערבים יחיו אבל לא פה,אני מאחל כל טוב וחיים שלווים אבל לא בארץ ישראל כי הם סובלים פה.
אני חי עם עצמי טוב וקם בבוקר עם שמחה,אני עוזר לעם שלי גם בחיים הפרטיים שלי ומנסה כמה שיותר.

« עריכה אחרונה: ינואר 27, 2008, 08:28:07 על ידי אֵיתָן »

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ה' הוא המלך!!!!!!
« להגיב #30 ב- : ינואר 27, 2008, 07:05:33 »
אה אז הציונים הם עוד סוג של "שמאלנים נאצים אנטישמיים"
אוקיי

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ה' הוא המלך!!!!!!
« להגיב #31 ב- : ינואר 27, 2008, 08:04:38 »
אה אז הציונים הם עוד סוג של "שמאלנים נאצים אנטישמיים"
אוקיי
אם זה מה שהבנת מה אפשר עוד לומר?
אני אישית לא אמרתי שהציונים נאצים.
שבוע טוב.

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ה' הוא המלך!!!!!!
« להגיב #32 ב- : ינואר 27, 2008, 10:51:43 »
איתן, אין מה לומר, הציונות השתנתה והתפתחה.
כשאני מדבר על ציוניים היום, אני לא מדברים על אנשים כמו רבין, למרות שאולי פעם הוא נחשב לציוני.
אני מחשיב את עצמי ציוני, אך אני לא מעוניין במחיקה של הדת היהודית והעלמתה של הזהות היהודית הדתית.
אני יודע שאתה לא אוהב להיתפס למונחים, וגם אני לא, ולכן אני עוד איזשהו סוג של יהודי, אך במובן הפחות דתי של המילה, ויותר במובן של אהבת העם והארץ.

אוריין, ממשלת ישראל מאז הקמת מדינת ישראל היא ציונית.
אם את לא מעוניינת בציונות, קשה לי להבין מה את עושה כחלק ממדינת ישראל.
כפי שאני רואה את זה, לאנשים עם דעות כמו שלך יש שתי אפשרויות. הפיכה מדינית- עליה על הכנסת, או לחלופין מעבר למקום טוב יותר, עד לזמן שבו הציונים העיוורים יתפקחו ויתעשתו.
מאבק נגד ה"משטרע" בעמונה, במאחזים ובשאר המקומות זה אולי נחמד, אבל זה לא ניתוק מוחלט. זה מראה על מחאה, לצד תקווה לחיים משותפים טובים יותר.
האם זאת הדעה שלך?

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ה' הוא המלך!!!!!!
« להגיב #33 ב- : ינואר 27, 2008, 11:01:42 »
ציטוט
איתן, אין מה לומר, הציונות השתנתה והתפתחה.
כשאני מדבר על ציוניים היום, אני לא מדברים על אנשים כמו רבין, למרות שאולי פעם הוא נחשב לציוני.
אני מחשיב את עצמי ציוני, אך אני לא מעוניין במחיקה של הדת היהודית והעלמתה של הזהות היהודית הדתית.
אני יודע שאתה לא אוהב להיתפס למונחים, וגם אני לא, ולכן אני עוד איזשהו סוג של יהודי, אך במובן הפחות דתי של המילה, ויותר במובן של אהבת העם והארץ.
פז אני מגדיר את הציונות על פי הרצל כמה אפשר לחזור על זה,אתה יצרת ציונות משלך אין לי שום בעיה רק הציונות שלך שונה משל כל אותם מייסדי הציונות.
תחשיב את עצמך כציוני רק אל תשכח מה הבסיס לציונות ומה הייתה מטרתה זה הכל ואם זה לא מפריע לך אין לי מה להוסיף.
פז אם יש לך אהבת לעם ולארץ על איזה בסיס אתה אומר את זה אם לא על פי התורה.
אם יש לך אהבת ארץ ואתה לא מאמין אז אפשר לפרש את זה כבן אדם כובש,כי אין לך שום בסיס על האדמה הזאת.(אני לא רומז שאין ליהודים לא מאמינים מקום בארץ ישראל,פשוט זה לא מסתדר לי)
ואם הציונות השתנתה היא הפכה ליותר גרועה.הציונות הכניסה לפה את עגל הזהב המודרני.
רבין ציוני,בן-גוריון ציוני ומי שיושב היום בממשלה הם ציונים כי הדרך שלהם נבעה מהציונות אבל זה שהם כיביכול לא הולכים בדרכי הציונות זה לא בגלל שהם לא ציונים אלא בגלל שאלו ההשלכות של הציונות שהיא קורסת כי אין לה שום עמוד שידרה והיא מבוססת על בסיס שכולו רקוב,אז אתה מצפה מהם להיות ציוניים?
אותו הדבר זה לגבי תרבות המערב,לא מבינים למה היא קורסת,אותו הדבר לגבי הדמוקרטיה.
וזה גם נוגע לגבי החינוך,צבא וכלכלה.הישראלים לא מבינים למה לא הולך להם,כשמנסים לפתור את הבעיה על הבעיה עצמה אז למה אפשר לצפות.אני מנקה את הבית אבל הלכלוך מתחת לשטיח נשאר.
שכל אחד יגדיר את הציונות איך שבא לו אבל לנסות לסלף את ההיסטוריה לגבי המייסדים שלה זה נראה כמו התכחשות לאמת.
וכל אותם אנשים שמנסים להחיות את הציונות זה כמו לעשות איזה "reunion" של איזו להקת הארד-רוק משנות ה-70. :2funny:
« עריכה אחרונה: ינואר 28, 2008, 18:44:07 על ידי אֵיתָן »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
ה' הוא המלך!!!!!!
« להגיב #34 ב- : ינואר 27, 2008, 13:11:38 »
אני לא מתכוון להכניס את ראשי בויכוח הזה, אבל אני אגיד דבר אחד נהיר,ברור, חד, חלק וחותך:
מדינת ישראל איננה דמוקרטיה, מעולם לא הייתה, לא הווה, וכל עוד תשאר במתכונת הנוכחית, היא לעולם לא תהיה.
החונטה השלטת במדינה קובעת מה ילד יום, מי יוצא ומי בא, ומי ישפל ומי ירום.
חונטה זו, לא עמדה, לא עומדת ולא תעמוד למבחן הבוחר.
חונטה זו מקדמת סדר יום, סדר יום זה נכתב מראש בחיבור הנודע "אלטנוילנד", זה בדיוק מה שהם מקדמים.
החזון הוא מעין איזה שילוב ביזארי בין שוויץ-טוסקנה-מונקו אתאיסטית שבו יש שוויון לכל, והערבים מסתובבים איתנו בהרמוניה מוחלטת ואומרים: "תודה שבאתם".
פז, ROMA, 10 וכל שאר חברי הפורום שטוענים שיש עוד משהו רלוונטי במילה "ציוני", אזי רק לידיעתכם, ישנה קורלציה מוחלטת בין חזון הציונות לבין אלטנוילנד, אם זה החזון שבאתם לקדם, לפחות תהיו מספיק ישרים להודות בכך, ואם התשובה היא לאו, אזי אתם אתם לא ציונים, ואין מה לפחד מהפנמת כל המשמעויות העולות ממסקנה זו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ה' הוא המלך!!!!!!
« להגיב #35 ב- : ינואר 27, 2008, 19:05:54 »
לקיים את תורת ישראל היא בחירה אישית של כל אחד.
אין בעיה בשלטון אשר מנהל אותו אדם כופר, אבל רק אם הוא מנהל את המדינה לפי חוקי התורה.
אך כאשר השלטון מוציא חוקים שנוגדים את התורה, אז אין להשאיר את השלטון.
אני חושב שה'ציונים' הכוונה לממשלה, לכל הציונות של הרצל, בן גוריון(גם בימין לא חסרים 'ציונים' כאלה, לדוגמה ליברמן וביבי).
אותם 'ציונים' העבירו רבים מיהודי ספרד על דתם, וגם כיום מעבירים יהודים רבים על דתם עם שיעורי התנ"ך בבתי הספר החילוניים.
בנוסף להתרפסות בפני הערבים.

מנותק Oright

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
ה' הוא המלך!!!!!!
« להגיב #36 ב- : ינואר 27, 2008, 21:45:35 »
ה' מלך ה' מולך ה' ימלוך לעולם ועד !!!
אבא אנחנו הילדים שלך !!!!

מנותק ניר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • בית"ר ירושלים אהבת חיי!
ה' הוא המלך!!!!!!
« להגיב #37 ב- : ינואר 28, 2008, 18:41:37 »
וואלה חבל אוריין את גורמת לריבים,ובינינו אסור לנו לריב.

כהנא צדק!
להישאר ולהילחם לא לקום ולברוח!

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ה' הוא המלך!!!!!!
« להגיב #38 ב- : ינואר 28, 2008, 18:46:05 »
וואלה חבל אוריין את גורמת לריבים,ובינינו אסור לנו לריב.
אף אחד לא רב עם אף אחד,מנהלים דיון.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
ה' הוא המלך!!!!!!
« להגיב #39 ב- : ינואר 28, 2008, 18:48:12 »
התיישבות בארץ ישראל זאת יהדות ולא ציונות.
אני מגדיר את הציונות על פי הרצל.
הקמתה של המדינה היא אכן הוקמה ע"י רשעים,אבל הם רק כלי של הקב"ה כמו שהיטלר יש"ו לצערי הרב בעקבות השואה יש לנו מדינה.
היה לנו מספיק ויכוחים על הציונים,אין טעם שוב להיכנס לזה.
איך שאתה מגדיר את הציונות זה בעיה שלך

שמעת פעם על המונח "ציונות דתית"?

ציוניים שתומכים בישיבת העם היהודי בארץ ישראל והם גם דתיים מה אסור?

ציונות זה לא בהכרח שמאלנים או סוציאליסטיים או אתאיסטיים

אתה השתתפת בשיעורי היסטוריה?

העלייה הציונות הראשונה היתה של אנשים דתיים מסורתיים

רק בעלייה השניה באו ציונים סוציאליסטיים שמאלניים

ציונות היא לא דבר אחד!!

לפני זה גם אמרת שאם אתה לא דתי אז על איזה סמך אתה יושב בארץ ישראל!!

על איזה סמך?

בבקשה תקרא בעיון את מגילת העצמאות אני לא אוהב את החלקים שלה שמתחנפים לאו"ם שמבטיחים חופש דת,בית לערבים ובקיצור התייפיופת

אבל הרוב שם מסביר למה יש לנו את הזכות לשבת פה.

אחד הדברים הוא מה שציינת יש לנו את הזכות בגלל האמונה בה'

אבל יש גם את הזכות ההיסטורית כי היינו פה לפני 2000 שנה

יש לנו את הזכות הטבעית כמו לכל עם ועם לחיות במדינה משלנו

ויש לנו גם את הזכות על מה שעשנו לנו בשואה

ויש לנו את הזכות כי אנחנו עזרנו לבעלות הברית במלחמה נגד הנאצים(הבריגדה היהודית בצבא הבריטי מהפלמ"ח)
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
ה' הוא המלך!!!!!!
« להגיב #40 ב- : ינואר 28, 2008, 19:15:31 »
אוקיי

מה אתה חושב על מצב כזה?

כמו שנאמר "פיקוח נפש דוחה שבת"

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
ה' הוא המלך!!!!!!
« להגיב #41 ב- : ינואר 28, 2008, 19:34:27 »
ציטוט
איך שאתה מגדיר את הציונות זה בעיה שלך
אני מגדיר את הציונות על פי הרצל,אני לא מנסה לסלף שום דבר אלא אתם מנסים לא אני. :2funny:
ציטוט
שמעת פעם על המונח "ציונות דתית"?
ציוניים שתומכים בישיבת העם היהודי בארץ ישראל והם גם דתיים מה אסור?
ציונות זה לא בהכרח שמאלנים או סוציאליסטיים או אתאיסטיים
שמעתי על הציונות הדתית,לא מסתדר איך דתי יכול לתמוך בהרצל?
חזרה לא"י והיישוב שלה לא הוגדרה על פי הציונות אלא על פי היהדות.
ויש מספיק נבואות על חזרתנו לארץ ישראל.
המדינה קמה ע"י רשעים אבל זה לא אומר שצריך לסגוד להם,אפשר לומר שהמדינה קמה גם ע"י היטלר יש"ו אז יאללה בוא נעשה יום הילולה להיטלר יש"ו.
ציטוט
אתה השתתפת בשיעורי היסטוריה?
האמת סיימתי תיכון לפני 6 שנים ולא זוכר מה לדמתי כלכ כך,אבל ברוך ה' קראתי מספיק ספרים על ההיסטוריה שלנו.
ציטוט
העלייה הציונות הראשונה היתה של אנשים דתיים מסורתיים
נו אז מה אתה מנסה לרמוז לי שרק חילוניים הם אלו שייסדו את המדינה?
רק בעלייה השניה באו ציונים סוציאליסטיים שמאלניים
ציטוט
ציונות היא לא דבר אחד!!
ציונות הוגדרה על פי הרצל,אתם רוצים תגדירו אותה איך שאתם רוצים.
ציטוט
לפני זה גם אמרת שאם אתה לא דתי אז על איזה סמך אתה יושב בארץ ישראל!!
על איזה סמך?
תורתנו הקדושה,אני לא צריך סמך אחר. :2funny:
ציטוט
בבקשה תקרא בעיון את מגילת העצמאות אני לא אוהב את החלקים שלה שמתחנפים לאו"ם שמבטיחים חופש דת,בית לערבים ובקיצור התייפיופת
אבל הרוב שם מסביר למה יש לנו את הזכות לשבת פה.
אחד הדברים הוא מה שציינת יש לנו את הזכות בגלל האמונה בה'
אבל יש גם את הזכות ההיסטורית כי היינו פה לפני 2000 שנה
מגילת העצמאות לא מייצת אותי כי היא נכתבה ע"י רשעים וההסברים שם לא עושים עליי שום רושם כי יש רק סיבה אחת שאנחנו פה והיא התורה.
יש לנו פה זכות היסטוריה כי הקב"ה הביא לנו את הארץ ישראל ועל פי איזה סמכות ישבנו פה לפני 2000 שנה אם לא על התורה? :2funny:
הבסיס של יישוב ארץ ישראל הוא התורה ולא ע"י משהו אחר ומי שאומר שיש סיבה אחרת למה אנחנו פה הוא כובש.
ציטוט
יש לנו את הזכות הטבעית כמו לכל עם ועם לחיות במדינה משלנו
ויש לנו גם את הזכות על מה שעשנו לנו בשואה
ויש לנו את הזכות כי אנחנו עזרנו לבעלות הברית במלחמה נגד הנאצים(הבריגדה היהודית בצבא הבריטי מהפלמ"ח)

אתה סותר את עצמך ועל פי מי "הביאו" לנו את ארץ ישראל בגלל השואה?? נגיד שכן הביאו לנו בגלל השואה
אם היינו עם אפריקאי שאין לו שום קשר לארץ ישראל,היו מביאים לנו את ארץ ישראל?? :2funny:  הביאו לנו את ארץ ישראל רק בגלל שי לנו בעלות עליה מקב"ה ולא ממקור אחר.
הבריטים שותפים להשמדת העם היהודי יחד עם הסוצילסטים הציונים,קראת על משפט קסטנר,מי אחראי להשמדתם של מיליון יהודים הי"ד מהונגריה ,מי אחראי להשמדתם של 70 אלף יהודים מרומניה הי"ד?
מי אחראי להשמדת היהדות של עדות המזרח? מי הביא עלינו את תרבות המערב שמביאה עלינו עכשיו אסון כלכלי,חינוכי וצבאי?
אתה מדבר לי פה על הבריגדה היהודית שעזרה לבעלות הברית,אז אולי בוא קצת אני אגלה לך "סודות" על הבריטים שלא אומרים בבית הספר.
צ'רציל ורוזוולט יכלו למנוע את השמדתם של היהודים.הנאצים לא רצו להשמיד את היהודים בהתחלה הם רק רצו לגרש את היהודים מאירופה,אבל אף מדינה לא הייתה מוכנה לקבל אותנו גם הציונים בארץ ישראל.הנאצים אפילו היו מוכנים לטנספר את היהודים מאירופה אבל צ'רצ'יל ורוזוולט סגרו את השערים של בריטניה וארה"ב בפני היהודים.ספינות שהיו בהם יהודים שברחו מאירופה,הבריטים עצרו אותם וגם רצחו יהודים ומכך נובע שבעקיפין הם עזרו לנאצים,אולי הם נלחמו בנאצים אבל זה לא עושה אותם בני ברית שלנו.
הם סירבו לפוצץ את מסילות הברזל ואת מחנות ההשמדה.הבריטים אחרי השואה 1948 מי הביא לערבים נשק?? מי חימש אותם?
מפקד ליגיון הערבי היה בריטי כשהם פלשו לארץ ישראל.
אז אלו שהתגייסו לבעלות הברית הם לא יותר מאנשים שכנראה עשו את זה בגלל מטרות פוליטיות של ההמסד הציוני בארץ ישראל ולא בגלל אחיהם היהודים.
איך הממסד היכה את ניצולי השואה בגלל שהם לא רצו כסף מהגרמנים יימח שמם.

האשכול נעול,יש מספיק אשכולות על נושא זה.

« עריכה אחרונה: ינואר 28, 2008, 19:42:39 על ידי אֵיתָן »