כתב נושא: משהו שמציק לי בזמן האחרון  (נקרא 5629 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
משהו שמציק לי בזמן האחרון
« ב- : ינואר 18, 2007, 20:20:44 »
תראו אני אוהב לעדכן את פורום חדשות ואני מפרסם שם לרוב ביום כמעט 10 אשכולות חדשים.
אני מקווה שאני לא עושה ספאם כי המטרה שלי באמת טהורה ואני באמת רוצה פורום שוטף ועדכני אז אם אני עושה ספאם או עושה את פורום חדשות יותר פורום עידכונים שוטפים תגידו לי ואני ישפר זאת אני לא רוצה שזה יהיה פורום עידכונים שוטפים.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

בייקר

• אורח
בעניין: משהו שמציק לי בזמן האחרון
« להגיב #1 ב- : ינואר 18, 2007, 20:28:05 »
אתה עושה עבודת קודש ולא ספאם,אני אשתדל לענות לך,אמרנו שעלינו לענות אחד לשני.

עז77

• אורח
« להגיב #2 ב- : ינואר 18, 2007, 20:56:22 »
אתה עושה עבודה טובה כמו תמיד, אבל אתה לא צריך להתאמץ כל כך הרבה
אתה יכול לפרסם ידיעה שהיא ממש חשובה או שתהיה מעניינת לקוראים,
הפורומים הם לא תחרות של הודעות - אלא מקום להתבטא בו בחופשיות בלי לחץ

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #3 ב- : ינואר 18, 2007, 21:03:25 »
אתה עושה עבודה טובה כמו תמיד, אבל אתה לא צריך להתאמץ כל כך הרבה
אתה יכול לפרסם ידיעה שהיא ממש חשובה או שתהיה מעניינת לקוראים,
הפורומים הם לא תחרות של הודעות - אלא מקום להתבטא בו בחופשיות בלי לחץ
זהו שאני לא עושה תחרות פשוט אני אוסף ידיעות שקשורות לרוב אלינו ומפרסם אותם אתה יכול לראות את זה בפורום חדשות,
אני נמנע מלפרסם סתם ידיעות של פנאי וכו...
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

Aaron

• אורח
« להגיב #4 ב- : ינואר 18, 2007, 21:43:05 »
אתה עושה עבודה מצויינת!
אבל לפי דעתי, צריך לפרסם רק ידיעות שקשורות בחזית יהודית לאומית, ברוך מרזל, יגאל אמיר כל החבר'ה הטובים וכל מה שקשור בהתיישבות ביו"ש, בתי כנסת, עימותים עם ערבים וכו'. אנחנו לא צריכים להיראות כמו YNET עם כל הכתבות האנטישמיות האלה, אנחנו צריכים להתנתק מהם כמה שאפשר ולא להכניס את השקרים שלהם לפורום שלנו.
דבר נוסף- את החדשות אני רואה באתרי האנטרנט ולא בפורום חדשות פה. כך שזה מיותר לפרסם ידיעות שמופיעות באתר אחר וכולם כבר יודעים על עליהן. לעומת זאת, כתבות על ברוך מרזל וכל האנשים הצדיקים הם נדירים ולא תמיד אני תופס אותם באתרי החדשות, כתבות נדירות כאלה כדי לפרסם ולא כל מיני ידיעות שכולם יודעים עליהם כבר מהטלוויזיה והאינטרנט. החדשות אצלינו צריכות להיות ייחודיות ולא כמו כלי התשקורת.
אבל זאת רק דעתי ואני מקווה שלא נפגעת.
בנוסף, צריך לציין את מקור הכתבה ושם הכתב כדי לא להפר זכויות יוצרים.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #5 ב- : ינואר 18, 2007, 21:46:13 »
אתה עושה עבודה מצויינת!
אבל לפי דעתי, צריך לפרסם רק ידיעות שקשורות בחזית יהודית לאומית, ברוך מרזל, יגאל אמיר כל החבר'ה הטובים וכל מה שקשור בהתיישבות ביו"ש, בתי כנסת, עימותים עם ערבים וכו'. אנחנו לא צריכים להיראות כמו YNET עם כל הכתבות האנטישמיות האלה, אנחנו צריכים להתנתק מהם כמה שאפשר ולא להכניס את השקרים שלהם לפורום שלנו.
דבר נוסף- את החדשות אני רואה באתרי האנטרנט ולא בפורום חדשות פה. כך שזה מיותר לפרסם ידיעות שמופיעות באתר אחר וכולם כבר יודעים על עליהן. לעומת זאת, כתבות על ברוך מרזל וכל האנשים הצדיקים הם נדירים ולא תמיד אני תופס אותם באתרי החדשות, כתבות נדירות כאלה כדי לפרסם ולא כל מיני ידיעות שכולם יודעים עליהם כבר מהטלוויזיה והאינטרנט. החדשות אצלינו צריכות להיות ייחודיות ולא כמו כלי התשקורת.
אבל זאת רק דעתי ואני מקווה שלא נפגעת.
לפי בקשת עז ולפי דעתי רוב הפורום אני לא נותן לינק אני נותן לכם ישר את הכתבה לרוב עם תמונות ומסודרת יותר נוח ויותר טוב מאשר לתת להם כניסות לאתרים שלהם.
בקשר לחדשות אני תמיד מפרסם דברים שקשורים אלינו אז מה אם זה לא ברוך מרזל או חזית יהודית לא מפרסמים? אני מפרסם כל מה שקשור לערבים פה בארץ לאיראן למתנחלים חדשות שעוסקות בנושאים שאנחנו לרוב דנים עליהם פה וחושבים לעם ישראל.
יגאל=גואל

מנותק שלגון

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : ינואר 18, 2007, 22:33:07 »
לפי בקשת עז ולפי דעתי רוב הפורום אני לא נותן לינק אני נותן לכם ישר את הכתבה לרוב עם תמונות ומסודרת יותר נוח ויותר טוב מאשר לתת להם כניסות לאתרים שלהם.

אם אתה רוצה להמנע מלתת קישור שיכנסו אליו, אז אתה יכול פשוט לציין בסוף הכתבה את המקור, לדוגמה "(מ-nrg)". ככה אתה תחמוק מפגיעה בזכויות יוצרים מבלי לשלוח אנשים לבקר באתר חדשות שמאלני.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #7 ב- : ינואר 19, 2007, 20:56:16 »

אם אתה רוצה להמנע מלתת קישור שיכנסו אליו, אז אתה יכול פשוט לציין בסוף הכתבה את המקור, לדוגמה "(מ-nrg)". ככה אתה תחמוק מפגיעה בזכויות יוצרים מבלי לשלוח אנשים לבקר באתר חדשות שמאלני.
קרדיט לאתר אין לי בעיה לתת לינק זה כבר משהו אחר.
יגאל=גואל