כתב נושא: השמאל מסוכן לא"י  (נקרא 2193 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק ימני_גאה

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • לא נשכח ולא נסלח....
השמאל מסוכן לא"י
« ב- : ינואר 13, 2008, 14:16:26 »
היום בבית הספר, המחנכת שלי סיפרה לנו על כל עניין השמאלנים והימנים, ואז אמרה שהממשלה רוצה לפנות את יו"ש ממאחזים "לא חוקיים" שיהודים בנו ושאלה אותנו למה לדעתנו ראש הממשלה לא מפנה את השטחים,

אז אמרתי לה: "למה שניתן לערבים שטחים בזמן שהבדואים לוקחים לנו שטחים בעצמם? ונוסף לזה בונים מאחזים לא חוקיים ובריכות חוות וספאים?!"  8) 8),

אז היא אמרה: "בדואים ופלשתינים זה לא אותו דבר, והממשלה תטפל גם בהם", בולשיט בריבוע!  :tickedoff: הממשלה הזו נותנת רק לערבים את הזכויות....

ואז היא דיברה על הבחירות בארה"ב, אז אחד הילדים אמר: "יש אחד שמתמודד לנשיאות והוא ממש אנטישמי", אז שאלתי אם מדובר בברק אובמה, אז כולם קמו עליי וצעקו:
"מה פתאום, אובמה הוא לא אנטישמי והוא נגד גזענות, והוא יודע מזה גזענות בתור שחור" (המחנכת כביכול אמרה זאת, והתלמידים היהודונים הסכימו אותה :idiot2:)....

אלא שנוסף בזאת המחנכת תלתה מודעות שמראות "מאחזים יהודיים לא חוקיים" שהוקמו ביו"ש, זו פשוט שטיפת מוח שמאלנית!  >:( >:(

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
השמאל מסוכן לא"י
« להגיב #1 ב- : ינואר 13, 2008, 15:16:08 »
זרקו עליה עגבניות ואז תשטפו אותה עם צינור מיים

זה יעשה לה בושות
אהה ואם זה אפשר תתלו אותה בגלל היותה בוגדת בעם היהודי;)

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
השמאל מסוכן לא"י
« להגיב #2 ב- : ינואר 14, 2008, 08:55:43 »
בס"ד

תגיד לה שהחברים הערבים שלה רוצים לשחוט גם אותה ואת כל השמאלנים.
ותגיד לה שמבחינת הערבים כולנו "מתנחלים" וגם ת"א זאת "התנחלות".
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק ימני_גאה

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • לא נשכח ולא נסלח....
השמאל מסוכן לא"י
« להגיב #3 ב- : ינואר 14, 2008, 20:51:58 »
בס"ד

תגיד לה שהחברים הערבים שלה רוצים לשחוט גם אותה ואת כל השמאלנים.
ותגיד לה שמבחינת הערבים כולנו "מתנחלים" וגם ת"א זאת "התנחלות".

היא תעיף אותי מבית-הספר במקרה הטוב, גם ככה אני על הכוונת של מוריי השמאלנים הפחדנים שמסיטים תלמידים לטובת השמאל בכדי לקבל את מעט הכסף שלא יספיק להם אפילו
לפיתה עם חומוס, זו בעיה.... :( :(

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
השמאל מסוכן לא"י
« להגיב #4 ב- : ינואר 15, 2008, 13:39:28 »
היום בבית הספר, המחנכת שלי סיפרה לנו על כל עניין השמאלנים והימנים, ואז אמרה שהממשלה רוצה לפנות את יו"ש ממאחזים "לא חוקיים" שיהודים בנו ושאלה אותנו למה לדעתנו ראש הממשלה לא מפנה את השטחים,
אז אמרתי לה: "למה שניתן לערבים שטחים בזמן שהבדואים לוקחים לנו שטחים בעצמם? ונוסף לזה בונים מאחזים לא חוקיים ובריכות חוות וספאים?!"  8) 8),
 אז היא אמרה: "בדואים ופלשתינים זה לא אותו דבר, והממשלה תטפל גם בהם", בולשיט בריבוע!  :tickedoff: הממשלה הזו נותנת רק לערבים את הזכויות....
ואז היא דיברה על הבחירות בארה"ב, אז אחד הילדים אמר: "יש אחד שמתמודד לנשיאות והוא ממש אנטישמי", אז שאלתי אם מדובר בברק אובמה, אז כולם קמו עליי וצעקו:
"מה פתאום, אובמה הוא לא אנטישמי והוא נגד גזענות, והוא יודע מזה גזענות בתור שחור" (המחנכת כביכול אמרה זאת, והתלמידים היהודונים הסכימו אותה :idiot2:)....
אלא שנוסף בזאת המחנכת תלתה מודעות שמראות "מאחזים יהודיים לא חוקיים" שהוקמו ביו"ש, זו פשוט שטיפת מוח שמאלנית!  >:( >:(
לגבי המאחזים היית צריך לשאול מה קורה עם המאחז שיושב על אדמות שייח' מוניס (רמת אביב ג') או מג'דל (אשקלון)?
לגבי הבדואים וה"פלשתינאים" כהגדרתה הייתי צריך לשאול מה ההבדל ביניהם, לשיטתה ואז לתקוף אותה חזרה על סמך עובדות היסטוריות.
לגבי ברק אובמה כל שהיית צריך לעשות זה להזכיר את שמו האמצעי: "חוסיין" הוא מוסלמי ואין צורך להוסיף.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק Altalena

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
השמאל מסוכן לא"י
« להגיב #5 ב- : ינואר 15, 2008, 15:18:36 »
כך באמצע הכיתה? נשמע לי מוזר.

מנותק יחיאל

• חבר(ה) של כבוד
  • *
השמאל מסוכן לא"י
« להגיב #6 ב- : מרץ 16, 2008, 10:39:53 »
איזה מזל שהמחנכת שלי היא לא אחת שמאלנית ..יותר נכון מזלה כי אם היא הייתה מתבטאת ככה בכיתה נראה לי היא הייתה עושה קפיצת ראש מהחלון...(וזה קומה שלישית חחח) ;D