עמלק ואויבי ישראל > האמת מאחורי דת האיסלם

האמת מאחרוי היהודי

<< < (5/5)

GY:
בס"ד
לפי תקנון האתר מי ששלח 50 הודעות מקבל תואר כהניסט. לפאדי חוסיין חסרות עוד 30...
עכשיו ברצינות - לא להגיב באותה הלשון ובאותה הרמה. פשוט להתלונן למנהלי האתר על דברים כאלו.
למנהלי האתר יש לי בקשה. במקרה ומגיעה הודעה עם תוכן חריג ומטרה לגרות את המשתתפים בפורום לתגובות נרגזות יש לקבוע נוהל:
1. להעלים את הכינוי של הכותב. לא להשאיר שום דבר שיכול לזהות אותו. שלא יוכל להתגאות.
2. למחוק את ההודעה בלי להשאיר הודעה על המחיקה. בלי להשאיר כל זכר לכך.
3. למחוק גם את התגובות הנרגזות באותו האשכול (CLUSTER) ואפילו את כל האשכול כולו. פשוט להעלים את כל מה שקשור בפרובוקציה.

האשכול כפי שנראה כרגע, מכיל הודעה על מחיקת תוכן, סוג התוכן, שם הכותב,  וכמה תגובות נרגזות. לא סיימתם את עבודתכם. כפי שזה נראה כרגע , עדיין יש לפרובוקטור סיבה למסיבה.
GY

עז77:

--- ציטוט של: GY על נובמבר 22, 2006, 08:51:42 ---בס"ד
לפי תקנון האתר מי ששלח 50 הודעות מקבל תואר כהניסט. לפאדי חוסיין חסרות עוד 30...
עכשיו ברצינות - לא להגיב באותה הלשון ובאותה הרמה. פשוט להתלונן למנהלי האתר על דברים כאלו.
למנהלי האתר יש לי בקשה. במקרה ומגיעה הודעה עם תוכן חריג ומטרה לגרות את המשתתפים בפורום לתגובות נרגזות יש לקבוע נוהל:
1. להעלים את הכינוי של הכותב. לא להשאיר שום דבר שיכול לזהות אותו. שלא יוכל להתגאות.
2. למחוק את ההודעה בלי להשאיר הודעה על המחיקה. בלי להשאיר כל זכר לכך.
3. למחוק גם את התגובות הנרגזות באותו האשכול (CLUSTER) ואפילו את כל האשכול כולו. פשוט להעלים את כל מה שקשור בפרובוקציה.

האשכול כפי שנראה כרגע, מכיל הודעה על מחיקת תוכן, סוג התוכן, שם הכותב,  וכמה תגובות נרגזות. לא סיימתם את עבודתכם. כפי שזה נראה כרגע , עדיין יש לפרובוקטור סיבה למסיבה.
GY

--- סוף ציטוט ---

מה אני אגיד לך GY, שאתה צודק אותה צודק.
למרות שהאשכול הזה היה לפני הרבה זמן - ומאז אין יותר גולש בשם פאדי חוסיין אצלנו,
כי הוא נחסם לצמיתות - מה שכן לא נעשה זה נעילת האשכול הטיפשי הזה - לכן האשכול הזה ננעל.

עז77.

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה