כתב נושא: מישהו יכול להסביר לי קצת יותר על משחק השרוכים?  (נקרא 3349 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
זה משחק של בית''ר נגד הפועל בית שאן ומשהו עם הבועל תל אביב המקוללת
קצת יותר הסברים על המשחק הזה יתקבלו בשמחה

מנותק אשקלוני!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מישהו יכול להסביר לי קצת יותר על משחק השרוכים?
« להגיב #1 ב- : ינואר 07, 2008, 08:54:23 »
נראה לי הייתה התקפה של בית"ר
ואז מגן של בית שאן במקום ללכת על השחקן שמתקדם לשער, באמצע התקפה קשר את השרוכים ואז בית"ר הבקיע גול
ולקחה להפועל ת"א השמאלנים את האליפות

לעולם ה' דברך ניצב בשמיים

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
« להגיב #3 ב- : ינואר 07, 2008, 15:09:14 »
מצאתי לינק לאיזה כתבה מויקיפדיה
הם באמת נאצים הם ריססו נגדו כתבות נאצה וצלבי קרס של הנאצים יש''ו
הנה לינק לכתבה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3160473,00.html

מנותק fcbj

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #4 ב- : ינואר 09, 2008, 22:59:10 »
אחד המשחקים הכי מרגשים בתולדות ביתר!

זה מה שהיה:
נוצר מצב שבו מחזור לפני הסיום ביתר היו מעל הפועל תל אביב במקום הראשון בנקודה בלבד
לביתר היה משחק בקריית אליעזר מול הפועל בית שאן , והפועל תל אביב שיחקה באותו זמן בבלומפילד מול הפועל פתח תקווה .
הפועל תל אביב כצפוי ניצחו 1-0.
הדרמה הגדולה הייתה במשחק של ביתר ..
ביתר התחילו את המשחק בצורה קטסטרופלית וספגו שער מוקדם..1-0 בית שאן .. אם זה לא מספיק כמה דקות אחר
כך המגן שלנו שמוליק לוי מקבל כרטיס אדום והפועל בית שאן מקבלת פנדל .
אל הפנדל ניגש לבעוט איתן טייב (בנאדם מרגש) , הוא בעט בעיטה מרושלת שעפה גבוהה מעל השער והשאירה את המצב על 1-0
סמוך לסיום המחצית הראשונה החלוץ ההונגרי של ביתר סטפן שאלוי השווה ל1-1 ושלח אותנו עם הרבה תקוות למחצית השנייה.
פתיחת המחצית השנייה הייתה כצפוי בסערה של ביתר והשער המיוחל הגיע מכדור חופשי אותו בועט חולה הסרטן יוסי אבוקסיס שכבש והעלה
את ביתר ל -2-1 .. כרגע אנחנו במקום הראשון בלי קשר לתוצאה במשחקה של הפועל ...שבאותו זמן הפועל כובשת 1-0 ועולה ליתרון על הפועל פתח תקווה
דבר שלא עוזר לה כל עוד ביתר מובילה ..

ברגעים האלה בית שאן שכבר הבטיחו את ההישארות בליגה דיברו ביניהם והחליטו שהם נותנים לביתר את המשחק ולא תוקפים יותר ..וכך היה
השחקנים שלהם בקושי עברו את החצי ונתנו יותר לביתר לתקוף עד שנכנס המחליף אלמוג חזן שלא ידע על ההסכם של שחקני בית שאן ובשונה משאר
שחקני בית שאן הוא נלחם ובבעיטה מרחוק בדקה ה- 84 השווה ל 2-2 ..
הלם אצל אוהדי ביתר וגם אצל בית שאן .. השחקנים שלהם אפילו לא רצו לחבק אותו .. באותו זמן הכרוז בבלומפילד הודיע שבית שאן השוו והפועל
עולה למקום הראשון על חשבון ביתר...אוהדי הפועל פרצו למגרש והחלו לחגוג אליפות.. נפתחו שמפניות והם רקדו על הדשא וחגגו ..
באותם דקות עדיין המשחק של ביתר התנהל ושחקני בית שאן החליטו לפתוח את הרגליים ולתת לביתר להכניס אבל השחקנים שלנו לא הפסיקו להחטיא
עד שבדקה ה- 93 ביתר קיבלה כדור קרן והזדמנות אחרונה אפילו השוער אייציק קורנפיין עלה לרחבה...
בקרן הזו איתן טייב קשר את השרוכים בצד ולכן זה נקרא משחק השרוכים .. זה היה הוכחה שהם לא התאמצו ..
כדור הקרן הוגבה לרחבה ואיציק קורנפיין בעט אותו ומקרוב אישטוואן פישונט כבש והעלה את ביתר ל 3-2 והביא לנו אליפות!!!
אוהדי ביתר פרצו למגרש בשמחה אדירה ובאותו זמן הודיעו לאוהדי הפועל שביתר הכניסו והם חוזרים למקום השני והלכה להם האליפות ... הם נשכבו על הדשא
שעות ארוכות..

זה פחות או יותר הסיפור הנה סירטון שמתעד את כל מה שאמרתי הרגע..

כדי לכולם לראות אחד הדברים הכי מרגשים שקיימים ..

מיותר לציין שמאז הפועל בית שאן נמחקה על ידי העיתונות האדומה...ירדו עלייה הפסיקו לתמוך בה וכיום לא קיימת קבוצה כזאת
לצערינו...זה רק מראה לכם את הכוח של הזונות מתל אביב.

הפועל בית שאן אוהבים אותכם!!
איתן טייב נשמה!!