כתב נושא: מעשה גיבורי שלי ושל אלון(בנוגע רעבין)  (נקרא 1449 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
מעשה גיבורי שלי ושל אלון(בנוגע רעבין)
« ב- : אוקטובר 22, 2007, 12:22:06 »
בו והספר לכם סיפור....

בעקבות השביתה בבתי הספר אז יום אחד בשיעור ספרות שהמורה איחרה לשיעור בשכבה הייתה כיתה פתוחה ריקה מתלמידים שבה היה תלוי על הקיר תמונה של הבוגד יצחק רעבין יש''ו,ולי ולאלון יש חבר שנקרא אנדריי שלומד איתנו בכיתה והוא היה יצא מהכיתה והסתובב לו בשכבה עד שהמורה תבוא,ואז הוא נכנס לכיתה היקה ופשוט נמאס לו מרעבין והוא תלש בכוח ת'תמונה של הבוגד מהקיר שהיה כתוב בתמונה 12 שנים לרצח,ופשוט זרק אותה לפח האשפה.אלון ראה את זה קורה, קרא לי לבוא לאותה כיתה ואז שהתמונה של רעבין הייתה כבר באשפה אז אני הכנתי סמוחטה וירקתי על התמונה שלו שהיא הייתה בתוך פח האשפה,ויצאתי מהכיתה,ואז אלון סיפר לי שגם הוא עשה את זה,שהוא ירק גם על התמונה שלו.
אחרי שיצאתי מהכיתה אני ואלון ואנדריי התחלנו לצחוק ושמחנו נורא על המעשה שעשינו,זה עשה לנו טוב על הלב. ;D :)
זה היה רגע שאני לעולם לא אשכח,זה היה ממש כיף לעשות את זה. :coolsmiley: 8) ;) :) ;D :D
ספרו לי גם אתם באשכול הזה על מעשי גבורה שלכם נגד רעבין

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #1 ב- : אוקטובר 22, 2007, 15:50:38 »
חחחחחחח ;D ;D ;D
כל-הכבוד לכם גיבורים O0 O0 O0
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : אוקטובר 23, 2007, 12:33:28 »
כשהייתי בכיתה ו', שנה לאחר הריגת רבין, התקיים טקס לציון שנה ל"הרצחו" של רבין באולם הספורט של בית הספר. אז, כשהייתי בן 12, עניינו אותי דברים אחרים מאשר פוליטיקה ובית הספר, והטקס כמובן לא עניין אותי בכלל. לפני הטקס שתיתי קולה RC, וכשכולם היו בשקט הבאתי גרפס אדיר. כולם שמעו את זה. המנהלת, שהיא היתה ממש שמאלנית נאצית ומפלצת נוראית, העיפה אותי החוצה, והמחנכת שלי נזפה בי: "אתה צריך להתבייש בעצמך, אתה בהמה! לא הספיקה השיחה שלי עם אמא שלך, אתה רוצה שאני אזמין גם את אבא שלך?". בסוף התעצבנתי ועניתי לה: "מה את רוצה, המורה, אני עשיתי את זה לכבוד רבין. וחוץ מזה, אם תביאי את אבא שלי לפה, הוא יצחק וישמח לשמוע איזה ילד גאון יש לו". היא ענתה לי "באמת? אז תהיה גאון בבית, לא בבית הספר". בסוף קיבלתי השהייה ליומיים, וזה אחרי שבאותו שבוע עשיתי הרבה שטויות אחרות בבית-הספר. לא עשיתי זאת מסיבות אידיאולוגיות, אלא משום שהייתי ילד מופרע.

שנה לאחר מכן, בכיתה ז', עשיתי זאת שוב כשדיברנו על "מורשת רבין" בכיתה.

מנותק נשבור להם את העצמות

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : אוקטובר 23, 2007, 13:16:53 »
פ33ות  :knuppel2:

ממשיכים בדרכו !