כתב נושא: את אחי אני מבקש \ אמיתי עמיר  (נקרא 3464 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
את אחי אני מבקש \ אמיתי עמיר
« ב- : ינואר 17, 2007, 15:47:22 »

את אחי אני מבקש \ אמיתי עמיר

בקרוב יגיעו לקיצן 10 שנים

10 שנות שקט מופתי , 10 שנות כפיפות קומה מפני הבאות.

10 שנים של חושך מוחלט על פני צד שלם של המטבע.

אך שנים אלו הגיעו לקיצן, עידן חדש מתחיל, עידן שבו ייחשף בפניכם לראשונה הצד שכל כך מיעטתם להכיר ואף על פי כן נהניתם כל כך לתעב ולהשמיץ.

בחושבי שישנה זכות לדעת מציאות במלואה לפני הסקת המסקנה על אותה מציאות, החלטתי להשיב לכם זכות זו, אשר נלקחה מכם בגסות, בלא רשות, תוך כדי רמיסת הצדק, מונח שכמעט שכחנו.

אל תטעו בניסיונכם להבין את מניעיי, אל תטעו בהבנה השטחית אך מתבקשת של הכותרת אשר בחרתי למאמר זה.

אני מבקש את אחיי היהודים, אני קורא לכם לעשות בדק בית באמיתות המידע הנמצא אצלכם, אני קורא לכם להביט המציאות במלואה, על אף שמיהרתם לשופטה בחסרונה.

את מניעיי האמיתיים תבינו היטב אם תבחרו בהסתכלות אובייקטיבית על מציאות מעוררת תמיהה לכשעצמה.

מציאות בה אחים, אשר נשפטו למאסר על מעשה שחומרתו לכאורה מובנת מאליה, מקבלים יחס שלילי תקיף בנושא זכויותיהם הבסיסיות, זכויות האדם כאדם נרמסות כלא היו כאשר הנושא עוסק באחים עמיר.

היגיון בריא אומר לי שכשאשר נעשה מעשה שחומרתו ברורה לכל, היחס המתבקש למבצעי הפשע הוא התעלמות מוחלטת ,משום שמובן מאליו שהציבור יראה בהם פושעים גמורים, הרחוקים מהקונצנזוס, עובדה זו לא תשתנה בחלוף זמן.

לעומת זאת, נאלצים להזכיר לנו השכם והערב את עצם היותם מפלצות ואויבי האומה הגרועים מרוצחי התינוקות השפלים ביותר.

מן העבר השני, ישנה הנצחה אובססיבית עד כדי גיחוך של יצחק רבין, גדול באומה ושר צבא בישראל.

אדם גדול בחיי אומה, ראוי לו שאומתו תחקור ותלמד את מעשי חייו ולא תסתפק בתיאור שטחי ולא מעמיק של חייו, האין זה ראוי שניווכח בעצמנו בפעולותיו ה"מזהירות" של מנהיגנו  בכל תקופת חייו ה"מזהירה"?!

אני תמה על היחס הרדוד שאומתנו הדגולה מקבלת, מדוע אנו מסתפקים בתיאור שטחי של שני הצדדים במקרה כל כך היסטורי לעמנו?!

המסקנה הישירה העולה מכך היא, שישנם גורמים שמעדיפים שאנו נסתפק באותו תיאור שטחי ולא מעמיק, בכדי שכל עיסוקנו בנושא זה ייסוב סביב אותם תיאורים שטחיים של שני הגורמים המעורבים בו.

יום הפולחן שמקיימים לרבין מדי שנה , נסב סביב אותם תיאורים שטחיים ללא הפירוט הנדרש, בכדי שכך לא נעלה לעולם על דל מחשבתנו פקפוק בגדולת האדם בחייו ובפועלו.

הם מעדיפים זאת בכדי לכסות על פשעים שנעשו כנגד עמנו ולמנוע דיון מעמיק שהשלכותיו הישירות הן, שאלות קשות לממסד בישראל, שאלות שעליהן אין להם תשובות או שמא ישנן תשובות, אך תשובות קשות ,קשות מנשוא.

מהסתכלות זו נלמד, שישנם אנשים שאת כל חייהם מקריבים ואף סובלים לטובת האומה, לטובת כולנו, וישנם אנשים שעושים שימוש באומה, למען חייהם האישיים ותהילתם ההיסטורית. נוטים לבלבל אותנו בעניין, אנא חקרו בכדי שלא תתבלבלו.

אי לכך, החלטתי לחשוף מעתה את הצד המסתורי של המטבע.

אאפשר לכם ללמוד אותו בשביל שנוכל ביחד ללמוד מטעויות היסטוריות וגם נתקן את רישום ההיסטוריה שכבר מנסים להכתיב לנו.

הדרך עודנה ארוכה ומלאה חתחתים, אך בחיקנו אמת ואמונה שלימה ולכן אנו מוכרחים לנצח, לא בשבילי, לא בשביל אחיי אלא בשביל עם ישראל הכמה לחיות בארצו.

בברכת הצלחת הדרך לכולנו, אמיתי עמיר.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בעניין: את אחי אני מבקש \ אמיתי עמיר
« להגיב #1 ב- : ינואר 17, 2007, 20:57:13 »
בס"ד
יש אנשים שמרוויחים הון כסף ממותו של רבין, מההנצחה, מהשנאה ליגאל, מיום הזכרון ליצחק רבין. הם חייבים לשמור על הארוע חי בכל מחיר. בבתי הספר כותבים ילדי הכיתות הנמוכות עבודות למורה על רצח רבין. לא נכנסים למניעים או לדרכו חס וחלילה...  בכל עיר בישראל יש איזה רבין. בפתח תקווה זה בית חולים בילינסון, בתל אביב זו כיכר מלכי ישראל, במקומות אחרים רחובות. יכול להיות שעוד כמה שנים יחליפו את השמות לאולמרט.
רק שאלה אחת מנקרת במוחי: האם יבוא יום ויגלו את האמת מי היה המקצוען שרצח את רבין ומה היתה הסיבה האמיתית לרצח, ומי צעק בזמן הירי "סרק סרק" ומה הוא ידע בדיוק. עד אז ישתמש שבה"ס ביגאל כאמצעי תעמולה להראות את כוחו ויכלתו בריסון ושליטה על אסירים. עדיף להם שהציבור יראה כותרות על יגאל ולא על בני סלע או אנסר, או על כלא מגידו או על הצרחות מקפיאות הדם שעולות בלילות מאגף האיקסים בכלא באר שבע.
הכל עסקי ידידי אמיתי, שום דבר לא אישי...
GY

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בעניין: את אחי אני מבקש \ אמיתי עמיר
« להגיב #2 ב- : ינואר 17, 2007, 21:53:33 »
בס"ד
יש אנשים שמרוויחים הון כסף ממותו של רבין, מההנצחה, מהשנאה ליגאל, מיום הזכרון ליצחק רבין. הם חייבים לשמור על הארוע חי בכל מחיר. בבתי הספר כותבים ילדי הכיתות הנמוכות עבודות למורה על רצח רבין. לא נכנסים למניעים או לדרכו חס וחלילה...  בכל עיר בישראל יש איזה רבין. בפתח תקווה זה בית חולים בילינסון, בתל אביב זו כיכר מלכי ישראל, במקומות אחרים רחובות. יכול להיות שעוד כמה שנים יחליפו את השמות לאולמרט.
רק שאלה אחת מנקרת במוחי: האם יבוא יום ויגלו את האמת מי היה המקצוען שרצח את רבין ומה היתה הסיבה האמיתית לרצח, ומי צעק בזמן הירי "סרק סרק" ומה הוא ידע בדיוק. עד אז ישתמש שבה"ס ביגאל כאמצעי תעמולה להראות את כוחו ויכלתו בריסון ושליטה על אסירים. עדיף להם שהציבור יראה כותרות על יגאל ולא על בני סלע או אנסר, או על כלא מגידו או על הצרחות מקפיאות הדם שעולות בלילות מאגף האיקסים בכלא באר שבע.
הכל עסקי ידידי אמיתי, שום דבר לא אישי...
GY
יש בזה משהו אבל בכל זאת המניעים של יגאל היו טהורים לא ניראה לי שיש אפשרות אחרת לפחות לפי מה שהוא טוען.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i