חדשות ודיונים > ארכיון דיון כללי

** שאלו את הימין האמיתי לתאריך 8 בינואר **

(1/2) > >>

Aaron:
אנא שימרו את כללי התוכנית על מנת להגבילה לאורך סביר:

א. רק הודעה אחת לכל גולש. כל הודעה נוספת תמחק.

ב. רק שאלה או הערה אחת לכל גולש.

ג. כל שאלה או הערה חייבת להיות קצרה ולעניין. חיים בן פסח ידלג על שאלות או הערות ארוכות מידי.

ד. לאחר 15 שאלות, האשכול ינעל.

הודעות שהן אינן שאלות או פניות לחיים בן פסח, ימחקו אוטומטית בלי אזהרה.

לאחר פרסום התשובות, האשכול אוטומטית יועבר לפורום "ארכיון דיון כללי".

alonnn:
שלום רב לך חיים!
ראשית אני מתנצל על דבריי בקשר לרוסים, כתבתי את דבריי בשבוע שעבר מתוך פאניקה מהמקרה שקרה לי כשהלכתי לבית הכנסת.
אני ממש מקווה שאתה סולח לי ודרך אגב התכוונתי לגרש רק את הרוסים הנאצים ולא את כולם.

ועכשיו לשאלתי:
אתה אמרת שמדינת ישראל חייבת להשמיד את האיום האיראני.
אני שואל אותך מה יקרה כאשר מדינת ישראל תעשה זאת?
לדעתי תפתח מלחמה גדולה של איראן נגד עם ישראל רחמנא ליצלן

IRON_MAN:
בס"ד

לחיים היקר שלום רב מה שלומך? זאת שאלתי להפעם:האם אתה מודע לזה שבמקרה וצה"ל יפציץ את תוכנית-הגרעין האיראנית אז האיראנים ישגרו עלינו עשרות אלפי טילים בליסטיים קטלניים? לאיראנים יש טילים שיכולים להגיע עד מערב-אירופה :o :o :o

וכמו-כן במקרה שישראל תתקוף באיראן האיראנים יתנו הוראות לחיזבאללה לחמאס בעזה ולסוריה לתקוף את ישראל,אז כפי שאתה מבין במקרה שישראל תתקוף את איראן אז עלולה להתפתח מלחמה קטלנית בהרבה מזאת שהייתה ב2006.

האם אתה חושב שאני צודק?

משה לוי:
שלום חיים ,אז שמעתי מה דעתך על צומת אבל לא אמרת מה דעתך על רפול ז"ל,ועוד שאלה שהיתי רוצה לשאול

אינני מצליח להבין ותסלח לי חיים אולי על התמימות שלי,אבל איני מצליח להבין מדוע הימין האמיתי הוא בעד שיחרור יגאל עמיר שרצח יהודי אמנם הוא אולי יהודי בוגד ומסר שטחי א"י אבל בתורה בעשרת הדיברות שקיבלנו בהר סיני רשום בה "לא תרצח" ,איך אפשר לשחרר יהודי שעבר על זאת ורצח יהודי?

אני מקוה שתסלח לי על תמימותי אני אינני שמאלני כלל,אולי ככה זה נשמע אבל אני ממש לא קרוב אליהם

בתודה ושמחתי לקבל את ברכתך על הצטרפותי לפורום

ימני_גאה:
שלום חיים, ברצוני לשאול אותך שאלה נוספת השבוע:

אם בע"ה תעלו לשלטון מה תהיה עמדתכם כלפי אומות העולם?
 אני לא מצפה שישראל תיקח מארה"ב תרומות וכדומה, אך האם לפחות נשאר מדינות ידידות?
משום שלדעתי אנחנו צריכים מדינה או שתיים שישארו איתנו בידידות, אני מבין שרוב אומות העולם רואות אותנו כאסון המין האנושי, אך יש מדינות שתומכות בנו...
לכן זו שאלתי: האם נשמור על קשר עם המדינות הידידות שלנו כאשר הימין האמיתי יעלה לשלטון?

תודה רבה, ימני_גאה....

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

עבור לתצוגת גירסה מלאה