סקר

האם אתם בעד עונש מוות בישראל?

כן
22 (91.7%)
לא
2 (8.3%)

סך הכל הצבעות: 0

כתב נושא: האם אתם בעד עונש מוות בישראל?  (נקרא 9791 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #25 ב- : דצמבר 30, 2007, 10:03:59 »
עונש מוות ל:
א.) מרגלים.
ב.) יהודונים בוגדים.
ג.) עיתונאים החושפים מידע בטחוני אסטרטגי רגיש.
ד.) קומוניסטים.
ה.) מוסלמים מחבלים.
ו.) מוסלמים העוסקים בפעילות פלילית כל שהיא.
ז.) מוסלמי שיעז להוותר במרחב שניה לאחר הזמן הנקוב שבו השטח הנמצא בידי חייב יהיה להיות נקי מהבקטריה המוסלמית על פי חוק הטרנספר ואנטי-איסלם שיחקק בנדון בהתאם.
ח.) רוצחים מפלצתיים.
ט.) מבריחי גבול המעבירים: 1.) אנשים (לצורך זנות או עבודה), 2.) סמים. 3.) נשק לצרכי טרור או עולם תחתון.
י.) חטיפת אדם לצורכי כופר.
י"א.) אנס אחרי האונס השלישי (היהדות אוסרת סירוס), (אונס ראשון 15 שנות מאסר+עבודות פרך, אונס שני 25 שנות מאסר ותכנית טיפול פסיכאטרית/פסיכולוגית).

בגדול, אני מסכים איתך, אבל בנושא אונס יש להיזהר, מכיוון שיש פוסטמות שינסו להרשיע גבר חף מפשע מתוך רשעות/נקמה/קנאה/תאוות בצע.  אם יש חשש שהתובעת משקרת, גם אם ה"אנס" מורשע, העונש צריך להיות מתון (למשל, ללא עבודת פרך) שמא מוענש אדם חף מפשע.  רק כשיש הוכחות חותכות, יש להטיל עונש חמור, ואני לא סולד מעונש מוות לאנס אחרי האונס הראשון, מטעם "כל המרחם על האכזר", שמא בשחרורו ממאסר נאפשר לו לאנוס קרבנות נוספים.  הצלחת טיפול פסיכיאטרי אף פעם לא מובטחת.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

Aaron

• אורח
« להגיב #26 ב- : דצמבר 30, 2007, 13:35:53 »
בגדול, אני מסכים איתך, אבל בנושא אונס יש להיזהר, מכיוון שיש פוסטמות שינסו להרשיע גבר חף מפשע מתוך רשעות/נקמה/קנאה/תאוות בצע.  אם יש חשש שהתובעת משקרת, גם אם ה"אנס" מורשע, העונש צריך להיות מתון (למשל, ללא עבודת פרך) שמא מוענש אדם חף מפשע.  רק כשיש הוכחות חותכות, יש להטיל עונש חמור, ואני לא סולד מעונש מוות לאנס אחרי האונס הראשון, מטעם "כל המרחם על האכזר", שמא בשחרורו ממאסר נאפשר לו לאנוס קרבנות נוספים.  הצלחת טיפול פסיכיאטרי אף פעם לא מובטחת.
בזה אני גם מסכים, שצריך להיזהר בעיניין הזה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #27 ב- : דצמבר 31, 2007, 17:26:07 »
כל דבר צריך להתברר עד תומו בדיוק כשם שהסנהדרין היו מחקרים את העדים עד אשר היה יוצא עשן לבן כדי שלא תצא מכשלה מתחת ידם ויישפך דם נקי בישראל.
לכן למעט מוסלמים, צריך להיות מאוד זהיר לגבי שאר הדברים ולא להטיל אשמות קלושות סתם, ולוודא שאין איזה "כאילו עד" שיש לו בכלל איזה אג'נדה פרטית מאחורי כל העניין.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #28 ב- : דצמבר 31, 2007, 19:04:58 »
כל דבר צריך להתברר עד תומו בדיוק כשם שהסנהדרין היו מחקרים את העדים עד אשר היה יוצא עשן לבן כדי שלא תצא מכשלה מתחת ידם ויישפך דם נקי בישראל.
דבר יפה נוסף הוא כדברי הרמב"ם: "סנהדרין שפתחו כולם בדיני נפשות תחלה ואמרו כולן חייב - הרי זה פטור", כלומר הסכמה גורפת ומוחלטת לא מתקבלת.
דבר נוסף הוא החיוב של מספר מסויים של דיינים במקרים חמורים, ומכאן הרצון והדאגה לחף מפשע, שמא יענש בחומרה על לא עוול בכפו, כתוצאה משיקול דעת שגוי של מספר מצומצם של דיינים.

מנותק ברוך גולדשטיין המלך

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #29 ב- : דצמבר 31, 2007, 19:08:49 »
לענות כל ערבי לפי המוות

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #30 ב- : דצמבר 31, 2007, 21:17:30 »
לכן למעט מוסלמים, צריך להיות מאוד זהיר לגבי שאר הדברים ולא להטיל אשמות קלושות סתם, ולוודא שאין איזה "כאילו עד" שיש לו בכלל איזה אג'נדה פרטית מאחורי כל העניין.
הייתי מוסיף ל"מוסלמים" קבוצות נוספות שעויינות לעם היהודי, כולל שונאי ישראל (במובן שהגמרא משתמשת בו).  כמובן שכל אלו (גוים עוינים ו/או שלא קיבלו 7 מצוות נח, ומסים ועבדות) לא אמורים להימצא על אדמת א"י מלכתחילה ("לא תחנם" - רמב"ם).
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #31 ב- : דצמבר 31, 2007, 21:55:08 »
ביהדות עקיפת הסדר והמשמעת אינה תלויה בדיני תורה על העברות האמורות בתורה, שהם גזרת הכתוב ולהם הגבלות קשות עד בלתי אפשריות
של עדים, התרעה וחיפוש נקודות זכות (נאמר כי סנהדרין שהיתה הורגת פעם ב-7 שנים היתה נקראת סנהדרין חבלנית).

התיאוקרטיה היהודית מאפשרת למלך (או למחליפי המלך מראשי הגלויות) להתקין הוראות שעה לטיפול בפרצות הדור.

למשל: נשיא הסנהדרין שמעון בן שטח היה זהיר מאוד בדיני נפשות כפי שמובא מפיו במ.אבות, אבל הוא תלה 80 מכשפות ביום אחד בהוראת שעה
כפי שמובא במגילת תענית.

כמובן שכל זה לגבי יהודים. גוי בן נח נהרג בעד אחד ובלי התרעה (מיתתן היא אזהרתן) ויהודים כופרים אפילו ללא עדים.
« עריכה אחרונה: דצמבר 31, 2007, 21:56:38 על ידי האלקשי »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #32 ב- : דצמבר 31, 2007, 22:19:06 »
אשרינו שנמצא בקרבנו יהודי מלומד כמוך שבקיא בהלכה.  תענוג לקרוא את דבריך.  :)
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #33 ב- : דצמבר 31, 2007, 22:29:05 »
אשרינו שנמצא בקרבנו יהודי מלומד כמוך שבקיא בהלכה.  תענוג לקרוא את דבריך.  :)

האמת היא שאני ממש לא בקי, מה שכתבתי היה בשטחיות גמורה.
המשפט העברי הוא נושא מופלא ומדהים ואני לא מחסיר ממנו יותר מכלב המלחך מהים הגדול.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #34 ב- : ינואר 01, 2008, 01:19:42 »
האמת היא שאני ממש לא בקי, מה שכתבתי היה בשטחיות גמורה.
המשפט העברי הוא נושא מופלא ומדהים ואני לא מחסיר ממנו יותר מכלב המלחך מהים הגדול.
לגבי בית דין חובלנית, האלקשי אני מזכיר גם את הדעה שאומרת שזה אחת לשבעים שנה.
לגבי כופרים ודין הוראת שעה ובית דינו של מלך הכלל נכון, גם דבריי הובאו באופן כללי, הרשימה שהבאתי היה סוג של סיעור מוחות שלי שזרקתי לחלל האוויר דברים שראויים לעונש מוות באופן מוחלט בממלכת ישראל העתידית.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #35 ב- : ינואר 01, 2008, 17:37:00 »
לגבי בית דין חובלנית, האלקשי אני מזכיר גם את הדעה שאומרת שזה אחת לשבעים שנה.
לגבי כופרים ודין הוראת שעה ובית דינו של מלך הכלל נכון, גם דבריי הובאו באופן כללי, הרשימה שהבאתי היה סוג של סיעור מוחות שלי שזרקתי לחלל האוויר דברים שראויים לעונש מוות באופן מוחלט בממלכת ישראל העתידית.
ישר כח, נץ.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל