כתב נושא: ראפ ג'יהאד  (נקרא 2227 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
ראפ ג'יהאד
« ב- : דצמבר 26, 2007, 00:51:35 »
קליפ ראפ שמראה בדיוק מול מה כל העולם מתמודד ולמה זה מלחמת עולם פר אקלסנס כדי שלאף אחד לא תהיינה אשליות:
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ראפ ג'יהאד
« להגיב #1 ב- : דצמבר 26, 2007, 21:11:05 »
זוהי מלחמת ג'יהאד, מלחמה דתית נגד ה"כופרים המזופתים".
חלקה של ישראל במלחמה הזאת שולי, שכן לישראל אין קשר להתפשטות המוסלמית באירופה, בארה"ב, ובכל מקום חופשי, ולכך שכל אדם לא מוסלמי נחשב כופר.
רעיונות מהסוג הזה לא חדשים, אך נדמה שהמערב הנאור והמתקדם שכח לחלוטין כיצד להתייחס לבעיה הזו, וכעת עומד משותק לנוכח השתלטות איסלאמית על העולם.

"אינני יודע כיצד ילחמו במלחמת העולם השלישית, אבל הרביעית תתנהל במקלות ואבנים." - אלברט איינשטיין.
« עריכה אחרונה: דצמבר 26, 2007, 21:21:11 על ידי פּז »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
ראפ ג'יהאד
« להגיב #2 ב- : דצמבר 27, 2007, 01:17:17 »
זוהי מלחמת ג'יהאד, מלחמה דתית נגד ה"כופרים המזופתים".
חלקה של ישראל במלחמה הזאת שולי, שכן לישראל אין קשר להתפשטות המוסלמית באירופה, בארה"ב, ובכל מקום חופשי, ולכך שכל אדם לא מוסלמי נחשב כופר.
רעיונות מהסוג הזה לא חדשים, אך נדמה שהמערב הנאור והמתקדם שכח לחלוטין כיצד להתייחס לבעיה הזו, וכעת עומד משותק לנוכח השתלטות איסלאמית על העולם.

"אינני יודע כיצד ילחמו במלחמת העולם השלישית, אבל הרביעית תתנהל במקלות ואבנים." - אלברט איינשטיין.
התכוונת ל"כופרים המלוכלכים", אבל חוץ מזה חותם על כל מילה, זה בדיוק מה שאני כבר אומר כבר מאז הצטרפותי לפורום.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.