כתב נושא: טענה שמאלנית נפוצה: "שלום עושים עם אוייבים"  (נקרא 2538 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
איך תענו על זה?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
טענה שמאלנית נפוצה: "שלום עושים עם אוייבים"
« להגיב #1 ב- : דצמבר 25, 2007, 17:51:48 »
אני אתן קווים כלליים,
כדי לעשות שלום צריך כמה דברים שיקרו קודם:
1.) שלא יהיה הסתה תקשורתית וחינוכית כנגדי בכל שכבות האוכלוסיה ובכל הגילאים.
2.) יש להכין את הקרקע לקראת הסכם שכזה אצל הצד השני מבחינה תעמולתית.
3.) ההסכם הנ"ל צריך להוות נורמילזציה מלאה פיצויים על הפליטים שלי ועל הלאמת רכושם מארצות מוצאם.
4.) יש להפסיק את ההסתה הדתית במסגדים ומדרסות (דרישה בלתי אפשרית שכן ישנם דברים בבסיס האיסלם שאינם ברי שינוי).
5.) העקרון המנחה צריך להיות: "שלום תמורת שלום" ולא שום דבר אחר.
6.) הויתורים צריכים לבוא מצד הצד הגדול דהיינו הציויליזציה האיסלמית והעולם הערבי ולא הפוך.
7.) כל זה לא לוקח בחשבון את גבולות ההבטחה, תיקון עיוותים הסטורים מהמאה ה-7 לספירה, ועינייני דת.

הערה אחרונה: שלום עושים עם מישהו שהגדרתית כבר איננו אויב, נגד אויב יוצאים רק למלחמה, שלום עושים עם אויבים לשעבר שגם רואים בנו ככאלה.
« עריכה אחרונה: דצמבר 25, 2007, 17:53:20 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

Aaron

• אורח
« להגיב #2 ב- : דצמבר 25, 2007, 20:16:28 »
מאה אחוז, תודה!

מנותק יהודי בלב ובנשמה

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : מרץ 12, 2008, 09:36:53 »
נץ, לדעתי התגובה שלך היא חשובה ולכן יש לנעוץ אותה.
"חיילי האויב ייסוגו אחור מול עצמתו של צה"ל ורוחו העשויה ללא חת. ביום הדין יוצאים חיילי האוגדה יחד עם כל צבא ישראל להכות באויב ולהוסיף דף מפואר בספר מערכות ישראל"

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
« להגיב #4 ב- : מרץ 12, 2008, 10:00:51 »
שלום עושים עם אוייבים. ומלחמה עם מי עושים? עם אחים? אליבא דאנשי השמאל כן! אותם אנשים שנלחמים נגד
עיכוב של ערבים במחסום כדי "לא להציק להם" הם אלא שדחפו את המשטרה ומנסים לדחוף יום יום לבצע פוגרומים ביהודים.כגון עמונה וכדו'

והרי התבטאויותיהם של אלא שמטיפים לנו שאסור לירות באזרחים גם עם אלו מגינים על מחבלים:
"מדוע מגייסים 3000 שוטרים לפינוי של איזה גבעה? במקום לגייס פלוגה אחת שנותנים לה רשות לירות?"

"יש להפעיל את התותח הקדוש של אלטלנא שוב" וכדו'

עוד דבר: שלום לא עושים עם אוייבים בפועל,אלא עם אוייבים לשעבר! וזאת רק לאחר שידוע לנו שאוייב זה לא יפגע בנו! בנידון דידן ברור
לנו שאוייב זה ימשיך לפגוע בנו גם אחרי ה"שלום",וממילא השאלה האם לעשות איתם שלום אינה רלוונטית מכיוון שהם אינם מעוניינים להפסיק לפגוע בנו
וכידוע שלום חד צדדי לא קיים אפילו בסיפורי חסמבה ושלגיה!

דבר נוסף בהסכם שלום הצד החלש מקבל את התנאים של הצד החזק מכיוון שלו יש יותר מה להפסיד. כך היה בגרמניה כך היה במלחמת העצמאות של
ארצות הברית אחרי שהם ניצחו הבריטים קיבלו את כל תנאי הפסקת האש שלהם ביודעם שעכשיו יש להם סיכוי לא רע "לזכות" בכליה.
ואילו במדינת חלם שלנו צה"ל החזק לא מנסה אפילו לנצח  אספסוף חמוש בכלים שיש לו רק כדי לא לפגוע ב"חפים מפשע"(פירוש:מחפים על פשע!!)
ותחת זאת מבקש צה"ל להיכנע,כן שמאלנים יקרים,קבלת כל תנאי האוייב ובקש בתמורה "שלום" פירושו:"אני נכנע ובלבד שלא תהרוג אותי" זה איננו
שלום! זוהי כניעה! האם זה נורמלי שה"ל היכנע לאוייב רק מפני שאינו רוצה לפגוע בו? להיפך על צה"ל להראות את נחת זרועו להוכיח לאוייב שבכוחו
להשמידו מתחת לפני האדמה (די לפרסם את כמות פצצות הואקום שיש לנו) ואז לבקש מהאוייב להכנע ובהסכם ה"שלום" לא יכתבו נסיגות וויתורים אלא
מסירת שטחים ששבידי באוייב לידי לישראל. מדוע שלא יחתם הסכם לפיו אנחנו מפסיקים לירות בכם בתנאי שאתם(הערבים)נותנים לנו את כל רצועת עזה?

שלום עושים עם אוייבים אבל כניעה נכנעים לאוייב חזק שעלול להשמיד אותך ולך אין סיכוי מולו,לעומת זאת כאשר אתה החזק על האוייב לקבל את
תנאי הכניעה שלך,ולא יושמד!

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #5 ב- : מרץ 12, 2008, 11:15:59 »
איך עונים ל"טענה" השמאלנית הנפוצה: "שלום עושים עם אוייבים"?

פשוט מאד!  – "פסיכיאטר דחוףףףףף!!!!!!1".

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #6 ב- : מרץ 12, 2008, 13:59:11 »
זה דיון מאוד מעניין חבר'ה אבל כפי שאתם רואים הדיון הוקפץ לאחר שהיה בארכיון, דבר שהוא בניגוד גמור לנוהל התקין בפורום, אי לכך ובהתאם לזאת אני עושה כאן מעשה חד פעמי, הנושא ינעץ, ויורד מיידית לאחר שיהיה ישן יותר מהאשכולות בדף מס' 1.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק איתי הראל

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • הימין החיפאי
« להגיב #7 ב- : מרץ 12, 2008, 16:37:40 »
בפשטות מנסים שישים שנה ואחר כך מפסיקים לא הצליח השלום מנסים לקבור אותנו פה בארץ מבפנים מבחוץ אז נלחמים
זו כבר מזמן לא מלחמה של כיבוש או חרטה שמאלנית אחרת זו מלחמת השרדות שאפילו הצבא עוד לא נלחם בה
זה אויב שלא רוצה עצמאות וגם שטח פחות מעניין אותו להשמיד את העם הציוני זרקו שמאלני לשטחים יומיים
אם הוא יחזור הוא ישנה את דעתו.