כתב נושא: ** שאלו את הימין האמיתי לתאריך 25 לדצמבר **  (נקרא 12245 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
אנא שימרו את כללי התוכנית על מנת להגבילה לאורך סביר:

א. רק הודעה אחת לכל גולש. כל הודעה נוספת תמחק.

ב. רק שאלה או הערה אחת לכל גולש.

ג. כל שאלה או הערה חייבת להיות קצרה ולעניין. חיים בן פסח ידלג על שאלות או הערות ארוכות מידי.

ד. לאחר 15 שאלות, האשכול ינעל.

הודעות שהן אינן שאלות או פניות לחיים בן פסח, ימחקו אוטומטית בלי אזהרה.

לאחר פרסום התשובות, האשכול אוטומטית יועבר לפורום "ארכיון דיון כללי".

מנותק קפה שחור

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
** שאלו את הימין האמיתי לתאריך 25 לדצמבר **
« להגיב #1 ב- : דצמבר 19, 2007, 00:42:23 »
אתה אומר שהתאוריות של חמיש וג'ונס הם טירוף, על סמך מה אתה מבסס את הפסילה הגורפת הזו?
האם אתה יודע שאנשים כמו נשיא ארה"ב בוש, ביל קלינטון והנרי קיסינג'ר נוסעים מדי שנה למקום שנקרא bohemian grove
ואותו אלכס ג'ונס (בין אם הוא אנטישמי או לא) הצליח להתגנב לשם ולצלם אותם עובדים אליל בצורת ינשוף ענק, ולשרוף דמות אדם, זה לא נשמע לך קצת מוזר?
אבל נגיד שהכל לא נכון וזה סתם תאוריה מטורפת, אתה באמת יכול להאמין כאדם ראציונלי שמטוס ג'מבו יכול לטוס
בגובה של כמה מטרים מהאדמה במהירויות של 600 קמ"ש ולפגוע בפנטגון
ונגיד שבדרך נס הצליחו כמה ערבים שנכשלו בקורסי הטיס שלהם (עפ"י עדות המדריכים שלהם) לעשות מה שאף טייס קרב מיומן כמעט לא יצליח לעשות במטוס כבד כזה,
האם זה לא נראה לך מוזר שאין עדויות של מזוודות, גלגלים, מנוע, כנפיים, זנב? תביט בתמונה הזו ותסביר לי איך מטוס ג'מבו לא עושה סימני כנפיים או זנב בבניין:

לדעתי אתה פשוט נותן יותר מדי קרדיט לערבים אהבלים שבמקרה הטוב נוצלו כניצבים במחזה שאליו גוייסו,
אני יכול להבין את הצורך הפוליטי להגיד שזה אלקאידה, אבל אני לא קונה את זה - לא צריך לטמטם את עצמנו רק בגלל פוליטיקה,
למה בניין 7 נפל בצורה כל כך אלגנטית כמה שעות אחרי התאומים? למה התאומים נפלו ב FREEFALL אם לא פוצצו הקומות התחתונות כדי למנוע גרירה?
כל אלה שאלות לגיטימיות לדעתי, ואני מופתע לגלות שאתה ממהר לבטל אותן בהנף יד ולטמון את הראש בחול, בארי חמיש הוא גם כהניסט לידיעתך,
ואני לא יודע למה הוא ירד מהארץ, ואם הוא כן התחתן עם גויה זה מצער לשמוע - אבל אני אוהב לשמור על ראש פתוח ולדעתי אתה צריך גם.

ואגב: אף אחד מהאנשים שאני שמעתי, ג'ונס וחמיש לא אמר שהיהודים עשו את זה, הם טוענים שזה עבודה של ממשל בוש כדי "לייצר" מלחמה,
היתרונות, כסף, נפט, תמיכה ציבורית ובחירה מחדש - כל הדברים האלה שבוש באמת נהנה מהם במהלך הקדנציה הכפולה שלו.
« עריכה אחרונה: דצמבר 19, 2007, 00:53:15 על ידי קפה שחור »

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #2 ב- : דצמבר 19, 2007, 08:32:19 »
בס"ד

לחיים היקר שלום רב זאת שאלתי להפעם: האם אתה אוהב את הזמר אביהו מדינה? ודרך-אגב אתה יודע שהוא תמך במפלגת מולדת של רחבעם_גנדי)זאבי ז"ל-הי"ד? וכמו-כן אני רוצה שתשמע שיר שלו ושל הזמא איציק קלה כי כפי-שהבנתי אתה אוהב נורא מוזיקה של הזמרים התימניים,לשיר קוראים "שאלי" ואני בטוח שאתה תאהב אותו מאוד.
אז ספר לנו מה אתה חושב על אביהו מדינה הפטריוט?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #3 ב- : דצמבר 19, 2007, 10:40:18 »
בס''ד

לידידנו היקר חיים בן-פסח הי''ו .

ראשית אני מודה לך על התשובה שלך לשאלתי מהתכנית הקודמת , וכן אני מסכים ומזדהה  עם העמדה של גדול דורנו כמוהר''ר מאיר-דוד כהנא זצוק''ל הי''ד זעי''א שהאויב הערבי הנאצי יש''ו  הנמצא בתוכנו ומזוהה כ '' ערביי ישראל יש''ו ''  ,ע''י שלטון השמאל הציוני-ממלכתי הבולשביקי יכריתהו הקב''ה במהרה ויקים סוכת-דוד הנופלת  אכי''ר , ומכאן  לשאלה , כיצד נוכל להסביר לעם היהודי היושב בארץ-הקודש תובב''א , שהסכנה האמיתית היא מהאויב הערבי הנאצי יש''ו הנמצא בתוך המדינה , וכל שאר פעולות האויב הערבי הנאצי יש''ו מחוץ למה שהם קוראים '' גבולות המדינה '' הוא רק להסיח את הדעת מאותו אוייב מבפנים יש''ו שמתרבה במהירות בארץ-הקודש כמחלת-סרטן ממארת ר''ל ??--ויהי רצון שנזכה במהרה לגאולה שלמה ובבניין בית-מקדשנו ותפארתנו , ובביאת גואל-צדק בב''א .
                                                                                               הגולה בארץ  :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק alonnn

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "מי כמכה באלם יהוה מי כמכה נאדר בקדש..."
« להגיב #4 ב- : דצמבר 19, 2007, 15:34:21 »
שלום לך חיים ותודה על תשובתך משבוע שעבר!
יש לי תלמיד הלומד בכיתתי והא שייך לכת הקראים.
התלמיד הזה טוען שהוא לא מאמין בישו ובמוחמד כנביאים והוא גם טוען שמייסד הכת הזו ענן בן דוד לא כתב בספרו שהוא מאמין בישו ובמוחמד כנביאים. אז לכן אני פונה אליך ושואל: איך אני יכול להוכיח לתלמיד הזה שענן בן דוד כן כתב שהוא מאמין בישו ובמוחמד כנביאים? כלומר איך אתה ידעת שהקראים כן מאמינים בישו ובמוחמד כנביאים?
אשמח אם תענה לי   

קישורים מאלפים אל הבוגד ענן בן דוד יש''ו (עריכה מחיים בן פסח):
http://www.daat.co.il/encyclopedia/value.asp?id1=1660
http://jewishencyclopedia.com/view.jsp?artid=1460&letter=A
« עריכה אחרונה: דצמבר 25, 2007, 13:49:06 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק ימני_גאה

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • לא נשכח ולא נסלח....
« להגיב #5 ב- : דצמבר 19, 2007, 16:42:48 »
שלום חיים בן-פסח, אני מקווה שאתה בריא ומחזיק מעמד בגלות הארורה,

היום זו היא שאלתי: הערבים המוסלמים הנאצים יש"ו תמיד ניסו ותמיד ינסו לכבוש את ישראל, אם תהיה הגירה ערבית המונית בארץ ישראל מה נעשה עם הערבושים שלא רוצים לעזוב

ועם הנאצים שרוצים להישאר בישראל ולהפוך אותה למדינת כל אזרחיה?.... איך תגרום להם לעזוב את ארץ ישראל הקדושה והטהורה???

מנותק orel

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : דצמבר 22, 2007, 23:21:26 »
שלום לך חיים ותודה על התשובה משבוע שעבר!

שאלתי לשבוע זה היא: מה דעתך על הפלאשמורה?
האם הם יהודים או גויים?
והאם לעלות אותם לארץ או לא?

בתודה מראש.
אוראל.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : דצמבר 23, 2007, 22:46:32 »
חיים שלום

בהמשך לשאלתי משבוע שעבר בנוגע להשתלת איברים, שאלה נוספת: אתה יודע שרופא מתמחה חייב לנתח גופות מתים ע"מ להתאמן, כדי שלא יעשה את הניתוח הראשון שלו על אדם חי במצב לחץ. אני מניח שתראה בזה חילול קודש. שאלתי היא האם תוכל לקחת אחריות על מצב בו רופאים נתקלים בגופת אדם לראשונה בבית חולים, במצב חירום אמיתי ועלולים להלחץ ולעשות את הטעויות הראשונות שלהם על אדם חי? האם היית נשאר בעמדתך נגד השתלות איברים לו אדם יקר לך מאד היה זקוק ללב, האם היית מניח לו למות?

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #8 ב- : דצמבר 24, 2007, 16:06:07 »
שלום לך חיים.
ראשית כול הנני מברך אותך שכן בזמן זה חל יום הולדך.
שנית הייתי רוצה לשאול כיצד מתקדם התהליך שאמור להביא אותך לישראל.
לא שמענו על התקדמות של ממש בחודשים האחרונים.
וכולנו אני חושב נישמח לדעת איך מתקדם התהליך ואם התהליך מתקדם.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!