כתב נושא: יש פתרון  (נקרא 2349 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק markrin

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • -לא לוקח כמובן את המובן מאיליו-
יש פתרון
« ב- : דצמבר 12, 2007, 20:44:47 »
יומם וליל התקשורת מפריחה ספינים על ה"פעולה הגדולה בעזה". הגיע עת ...עדיין לא הבשילו התנאים, אבל המציאות היא אחת:
אתמול חוסלו 8 מחבלים, היום נפלו 20 טילים על שדרות. לי ברור דבר מה בנדון
כיצד יתכן שאין מיישמים חוק פשוט שאומר, שאם להם מותר אז לנו גם כן, וכל אחד באמצעים שלו ?
הם פוגעים בבנינים מאוכלסים, אז מדוע לנו אסור להתגונן בהפצצת רבי הקומות של עזה ? החינחון שלנו הנו סוג של יפות-נפש שלא מתאימה למנטליות באיזור.
אצל הפלשתינאים אין יסורי מצפון. כבר ב 96 האימא של המחבל המתפוצץ מהחמאס ייחלה שכל בניה האחרים ילכו בדרכו.
והמשמעות - ברומא, נהג כרומאי.

מרק.
*-מרקי-קקטוס-*

[email protected]

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
יש פתרון
« להגיב #1 ב- : דצמבר 13, 2007, 18:51:23 »
צודק במאה אחוז היחידים שאינם מבינים את זה זה שמאלנים קיצוניים מפגרים ואנטי ציונים אנטי שמים
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק beitar

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
יש פתרון
« להגיב #2 ב- : דצמבר 13, 2007, 20:59:06 »
יומם וליל התקשורת מפריחה ספינים על ה"פעולה הגדולה בעזה". הגיע עת ...עדיין לא הבשילו התנאים, אבל המציאות היא אחת:
אתמול חוסלו 8 מחבלים, היום נפלו 20 טילים על שדרות. לי ברור דבר מה בנדון
כיצד יתכן שאין מיישמים חוק פשוט שאומר, שאם להם מותר אז לנו גם כן, וכל אחד באמצעים שלו ?
הם פוגעים בבנינים מאוכלסים, אז מדוע לנו אסור להתגונן בהפצצת רבי הקומות של עזה ? החינחון שלנו הנו סוג של יפות-נפש שלא מתאימה למנטליות באיזור.
אצל הפלשתינאים אין יסורי מצפון. כבר ב 96 האימא של המחבל המתפוצץ מהחמאס ייחלה שכל בניה האחרים ילכו בדרכו.
והמשמעות - ברומא, נהג כרומאי.

מרק.

אם נעשה את זה במה נהיה שונים מהם עזוב אנחנו לא חיות כמוהם למרות שאפשר להגיד את המשפט מי שרחמן על אכזרים סופו שיהיה אכזר על רחמנים אבל לא משנה אין מה לפגוע בחפים למרות שאם הם נותנים לאנשים שהם יודעים מי אלה לירות כניראה שהם לא חפים מפשע טוב לא משנה שיעשו מה שהם רוצים אני נגד
יותר משאני שונא ערבים אני אוהב את ישראל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
יש פתרון
« להגיב #3 ב- : דצמבר 14, 2007, 00:08:50 »
אם נעשה את זה במה נהיה שונים מהם עזוב אנחנו לא חיות כמוהם למרות שאפשר להגיד את המשפט מי שרחמן על אכזרים סופו שיהיה אכזר על רחמנים אבל לא משנה אין מה לפגוע בחפים למרות שאם הם נותנים לאנשים שהם יודעים מי אלה לירות כניראה שהם לא חפים מפשע טוב לא משנה שיעשו מה שהם רוצים אני נגד
אין דבר כזה מוסלמי חף מפשע, והגיע הזמן שתבין את זה, יש כאן מלחמת עולם שכבר מתחוללת לנגד עיניינו כמעט 30 שנה (מאז 1979) ואתה חי באשליות.
מה שצריך היה לעשות מזמן זה להפוך את רצועת עזה כולה לגרוזני 2 או דרזדן לצורך העניין, פשוט לבוא עם פצצות תרמובאריות מצרר ונאפאלם ולהפוך את הרצועה כולה על תושביה לערמת אפר.
וזה רק בתור התחלה.
כדי להגביר יעילות ולוודא מקסימום חיסול, אפשר ורצוי להשתמש במשהו כמו אנתרקס מהונדס גנטית שיוזרם אל תוך מערכת המים שלהם לפני המתקפה הגדולה.
« עריכה אחרונה: דצמבר 14, 2007, 00:09:18 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
יש פתרון
« להגיב #4 ב- : דצמבר 15, 2007, 18:39:53 »
צה"ל משתמש במוסר מלחמה נוצרי ולא יהודי >:( >:( >:(
אנחנו צריכים מהפכה-כהניסטית..
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק markrin

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • -לא לוקח כמובן את המובן מאיליו-
יש פתרון
« להגיב #5 ב- : דצמבר 16, 2007, 13:51:14 »
לבית"ר:
על הזכות להגנה עצמית שמעת ?

זכותנו להתגונן לפחות בשיטות שהם נוקטים נגדנו, אבל עם הנשק היעיל שלנו.
הגנה עצמית.

אם אנס תוקף אישה ומאיים על חייה, מותר לה לרסק לו את הביצים ?

מרק.
*-מרקי-קקטוס-*

[email protected]