כתב נושא: יהודים שיש להתפלל לשחרורם  (נקרא 80909 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק MiSs_DAnIeL

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בעניין: יהודים שיש להתפלל לשחרורם
« להגיב #50 ב- : דצמבר 11, 2006, 23:00:38 »
שוב, אתם טועים. רבין עשה את שעשה כדיי לעזור לעם, בין אם אתם מסכימים עם דרכו או לא...
והדת במדינה היא פחות חשוב מהחוק..... החוק אוסר על זה, יגאל עמיר צריך לשבת כל חייו בתא מבודד מתחת לאדמה בלי אור יום לעולם עם 2 ארוחות ביום!

לפי צורת הכתיבה שלך רואים שאתה לא מבין הרבה בפרשיה הזאת
אגב... ומי יודע אולי  לא רק יגאל אמיר עמד מאחורי הרצח.
מחזק את דברייך.

תודה,
וזה די ברור שיש הרבה "לכלוך מתחת לשטיח" שלא יודעים לגבי הרצח הזה

"עַל-מִשְׁכָּבִי, בַּלֵּילוֹת,
בִּקַּשְׁתִּי, אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי,  בִּקַּשְׁתִּיו, וְלֹא מְצָאתִיו."

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #51 ב- : דצמבר 11, 2006, 23:11:26 »
שוב, אתם טועים. רבין עשה את שעשה כדיי לעזור לעם, בין אם אתם מסכימים עם דרכו או לא...
והדת במדינה היא פחות חשוב מהחוק..... החוק אוסר על זה, יגאל עמיר צריך לשבת כל חייו בתא מבודד מתחת לאדמה בלי אור יום לעולם עם 2 ארוחות ביום!

מחזק את דברייך.

תודה,
יש הרבה דברים סוטרים וכו...
אבל אם נלך לפי יגאל עמיר הוא מוציא מהסיפור את כל הסיפורים על סוכני השב"כ וכל מיני הסיפורים שיש על הרצח...
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק MiSs_DAnIeL

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #52 ב- : דצמבר 11, 2006, 23:13:16 »

מחזק את דברייך.

תודה,
אבל אם נלך לפי יגאל עמיר הוא מוציא מהסיפור את כל הסיפורים על סוכני השב"כ וכל מיני הסיפורים שיש על הרצח...

אם יגאל עמיר היה מוציא דברים על השב"כ והאמת על הרצח לא נראה לי שהוא היה יושב כל כך הרבה שנים בכלא
אבל בגלל שהוא הודה ברצח אז מה כבר נישאר להוכיח..

"עַל-מִשְׁכָּבִי, בַּלֵּילוֹת,
בִּקַּשְׁתִּי, אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי,  בִּקַּשְׁתִּיו, וְלֹא מְצָאתִיו."

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #53 ב- : דצמבר 12, 2006, 13:02:57 »

מחזק את דברייך.

תודה,

אם יגאל עמיר היה מוציא דברים על השב"כ והאמת על הרצח לא נראה לי שהוא היה יושב כל כך הרבה שנים בכלא

אומנם אני בטוח שהוא רצח את רבין אבל רק שתדע שאחרי חקירות של השב"כ במשך חודש כל אדם היה מודה שהוא רצח את רבין!
הרב כהנא צדק!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #54 ב- : דצמבר 12, 2006, 14:07:49 »

מחזק את דברייך.

תודה,

אומנם אני בטוח שהוא רצח את רבין אבל רק שתדע שאחרי חקירות של השב"כ במשך חודש כל אדם היה מודה שהוא רצח את רבין!
בזה אני מאוד מאוד מסכים איתך...
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #55 ב- : דצמבר 12, 2006, 16:23:38 »
איזה שטויות אתם מדברים, יגאל אמיר הוא אדם שומר תורה ומצוות, ובתורה כתוב: "אין אדם משים את עצמו רשע". ולא משנה כמה חקירות שב"כ אסור ליהודי לעבור על גזרתו של הקב"ה, ולהודות שהוא עשה חטא ופשע.

יגאל אמיר הודה ברצח מסיבה פשוטה כיוון שהוא חשב שעל פי דין תורה היה לרבין דין רודף, וכמו שכותב הרמב"ם בהלכות חובל ומזיק פרק ח' הלכה י', וז"ל: " מותר להרוג המוסר בכל מקום, ואפילו בזמן הזה שאין דנין דיני נפשות.  ומותר להורגו קודם שימסור, אלא כשאמר הריני מוסר פלוני בגופו או בממונו, ואפילו ממון קל--הרי התיר עצמו למיתה, ומתרין בו ואומרין לו אל תמסור.  אם העיז פניו ואמר לא כי, אלא אמסרנו--מצוה להורגו; וכל הקודם להורגו, זכה" !!

על פי השקפתו של יגאל- בדין הוא הרג את רבין, ועוד מגיע לו על כך שכר בשמים, שכן כך כותב הרמב"ם: "וכל הקודם להורגו, זכה".

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #56 ב- : דצמבר 12, 2006, 19:22:01 »
עזבו חבל שנתווכח סתם הרי במילא כולם יודעים שיגאל עשה את הטוב לנו אז למה סתם לריב פה...
ועל הדרך תחתמו על העצומה לשחרור יגאל וחגי עמיר:
http://www.yigalamir.co.il/atzuma.php
יגאל=גואל

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #57 ב- : דצמבר 13, 2006, 03:19:18 »
איזה שטויות אתם מדברים, יגאל אמיר הוא אדם שומר תורה ומצוות, ובתורה כתוב: "אין אדם משים את עצמו רשע". ולא משנה כמה חקירות שב"כ אסור ליהודי לעבור על גזרתו של הקב"ה, ולהודות שהוא עשה חטא ופשע.

יגאל אמיר הודה ברצח מסיבה פשוטה כיוון שהוא חשב שעל פי דין תורה היה לרבין דין רודף, וכמו שכותב הרמב"ם בהלכות חובל ומזיק פרק ח' הלכה י', וז"ל: " מותר להרוג המוסר בכל מקום, ואפילו בזמן הזה שאין דנין דיני נפשות.  ומותר להורגו קודם שימסור, אלא כשאמר הריני מוסר פלוני בגופו או בממונו, ואפילו ממון קל--הרי התיר עצמו למיתה, ומתרין בו ואומרין לו אל תמסור.  אם העיז פניו ואמר לא כי, אלא אמסרנו--מצוה להורגו; וכל הקודם להורגו, זכה" !!

על פי השקפתו של יגאל- בדין הוא הרג את רבין, ועוד מגיע לו על כך שכר בשמים, שכן כך כותב הרמב"ם: "וכל הקודם להורגו, זכה".
סיכום מצוין של העובדות.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #58 ב- : דצמבר 13, 2006, 17:25:41 »
לחלק שטחים, לשחרר מחבלים, לתת נשק לאויב בכמויות עצומות שמשמות להרג חיילים ואזרחים, לחתום הסכמים עם סעיפים משפילים לעם ישראל ועוד יותר גרוע לחתום את ההסכמים האלה עם רוצחינו אשר כל יום הם תומכים במחבלים בפיגועים וקוראים להשמיד אותנו.
זה עזרה לכם?...
בעצם כן זה עזרה לעם הפלסטיני.
ובקשר לדת שחשוב פחות מהחוק אני מזכיר לך שישראל כרגע תחת משטר דיקטטורי שבראשה עומד אהוד שמאלמרט הבוגד העלוב שלא מתייחס לדת שלנו בכלל ולכ מכבד אותנו אלה מבזה אותה כל יום.
ודרך אגב אצל הקדוש ברוך הוא הדת היא מעל החוק אל תשכח.

הקדוש ברוך הוא לא מנע את השואה, הוא לא מנצח בשבילנו את המלחמות הוא לא מונע את תאונות הדרכים הוא לא משחרר אותנו מהאבטלה הוא לא מחנך את ילדינו והוא לא עושה עוד הרבה דברים. החוק מעל הדת, ואם זה לא מוצא חן בעיניך אתה מוזמן לעבור למדינה אחרת ולהקים מדינה דתית באפריקה...

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #59 ב- : דצמבר 13, 2006, 17:31:54 »

מליק, רבין היה זקן שיכור עם עבר של רצח יהודים,
דע את העובדות - אם הוא עשה משהו, זה כדי לעזור לעצמו,
את העם הוא כינה "פרופלורים" את הילדים שנקרעו לגזרים בדיזינגוף סנטר,
ועורם השרוף דבק בתחפושות שלהם - הוא כינה "קורבנות השלום" רבין היה חזיר ובוגד,
ולדעתי אויב לא פחות גרוע מערפאת - ערפאת אולי רצח בנו, אבל רבין הטיס אותו לתוך ארצנו.

תאר לך ולו רק לרגע שיש לך ילדה קטנה שנאנסה חס וחלילה,
וכמה שנים אח"כ אתה, האבא שלה מביא להתגורר חדר לידה את זה שאנס אותה.
האם אתה עושה זאת למענה? והאם "אב" שעושה דבר כזה לא ראוי למוות?

אותו דבר אוסלו, רבבות ישראלים נותרו קורבנות של ערפאת ימ"ש,
ורבין "הקפטן המנווט" הטיס אותו ביחד עם עשרות מחבלים ואמל"ח,
מקיני הטרור בטוניס ישירות אל לב ארצנו הכבושה ע"י מחבלים - קילומטרים ספורים מילדינו.

השאר כבר היסטוריה כואבת ומדממת...

מליק, תחשוב על זה..
עזוב זה חסר טעם הוא הולך עם הראש בקיר...
בשורה האחרונה רבין בוגד חזיר עלוב ויגאל עמיר צדיק שגאל אותנו מהצרה הנוראה ששמרה רבין ימ"ש.

דרך מאוד פשוטה לבטל את דעתי....
זה שאני לא חושב כמוכם שהקוף הזה הוא צדיק לא אומר שאני הולך עם הראש בקיר....
בעיה שלכם היא שאתם קנאים, פנאטים שהולכים אחרי משנתו של אדם, שכל שעניין אותו הוא הדת, ומה לעשות זוהי לא מדינה דתית זו מדינת הלאום היהודי, לא הדת היהודית, אשר שומרת על צביון יהודי...
ונכון אני לא מסכים עם דרך רבין, אבל דרככם פסולה אפילו בעיני, כימני מאוד חזק... אתם רואים ימני כדתי שרוצה להרוג את הערבים החילונים השמלאנים ובעצם כל מי שלא בדיוק כמותם...
ובקר לעצומה לשחרור יגאל עמיר, אתם באמת מאמינים שזה יעבוד?! אתם חיים בסרט רע אחיי.... אבל לא נורא אל תתייאשו...

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #60 ב- : דצמבר 13, 2006, 17:42:19 »

ולדעתי אויב לא פחות גרוע מערפאת - ערפאת אולי רצח בנו, אבל רבין הטיס אותו לתוך ארצנו.

מקיני הטרור בטוניס ישירות אל לב ארצנו הכבושה ע"י מחבלים - קילומטרים ספורים מילדינו.

מליק, תחשוב על זה..
בשורה האחרונה רבין בוגד חזיר עלוב ויגאל עמיר צדיק שגאל אותנו מהצרה הנוראה ששמרה רבין ימ"ש.

בעיה שלכם היא שאתם קנאים, פנאטים שהולכים אחרי משנתו של אדם, שכל שעניין אותו הוא הדת, ומה לעשות זוהי לא מדינה דתית זו מדינת הלאום היהודי, לא הדת היהודית, אשר שומרת על צביון יהודי...
ונכון אני לא מסכים עם דרך רבין, אבל דרככם פסולה אפילו בעיני, כימני מאוד חזק... אתם רואים ימני כדתי שרוצה להרוג את הערבים החילונים השמלאנים ובעצם כל מי שלא בדיוק כמותם...
ובקר לעצומה לשחרור יגאל עמיר, אתם באמת מאמינים שזה יעבוד?! אתם חיים בסרט רע אחיי.... אבל לא נורא אל תתייאשו...
בגלל אנשים כמוך חסרי אמונה ותקווה אולי זה לא יעבוד וכן אנחנו מאמינים ואנחנו נשחרר אותו בסוף זה שיש משטר שמלאני-קיצוני דיקטטורי פה אין מה לעשות בסוף ננצח גם אותו.
ודרך אגב בוא נחזור לעבר כמה שנים אחורה לשם דיוק 11 שנים וכמה חודשים שיגאל עמיר נכנס לכלא...
הוא נכנס לכלא לתנאי בידוד חמורים מאוד מעקב צמוד כל היום במצלמות במעגל סגור בקושי ביקורים ולא נחשוב על האפשרות שיתנו לו להתחתן ולהביא ילד לעולם...
וכעת נחזור להווה יגאל עמיר נשוי ובעזרת ה' בעוד 7 חודשים יהיה לו ילד.
יגאל העובר מתנאי בידוד קשים בהם היה מוחזק 11 שנים לתנאים יותר נוחים במקצת אין עליו מעקב במצלמות יותר והיד עוד נטויה.
עכשיו אני שואל אותך אם הייתי אומר לך את זה בערב הרצח הייתה מאמין? הייתה אומר לי מה ניראה לך מי ייתן לו את כל זה ישימו אותו כל החיים שלו באיזה תא מתחת לאדמה עם  2ארוחות ביום ובלי אוכל.
ואני מזכיר לך שעורך הדין של יגאל עמיר עוד אמר "עד גיל 50 יגאל ייצא מהכלא" דבר שלא ניראה הגיוני בכלל אבל ניפגש בעוד כמה שנים וניראה מה יהיה.
יגאל=גואל

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #61 ב- : דצמבר 17, 2006, 06:58:35 »

מליק, תחשוב על זה..

ימין בלי תורה במרוצת הזמן הופך לשמאל.  גם אריאל שרון, שר"י, היה ימני, ובסוף מה קיבלנו ממנו?  אתה מבלבל את היהדות עם הנצרות (או איסלם).  היהדות אינה דת.  אנחנו עם.  ההגדרה של העם היהודי מופיעה בתורה ובתושב"ע, וטוב תעשה אם תברר לעצמך את עיקריה, ותחסוך מעצמך כתיבת דברים לא מדויקים.

אני בא מרקע מתמטי, ובמתמטיקה יש חשיבות עליונה להגדרות.  כל אובייקט מתמטי, כל פעולה---בעלי הגדרה מדויקת. למשל כפל של מספרים, מוגדר כפי שמוגדר.  עכשיו, אם לא נוח לך ששתיים כפול שתיים זה ארבע, ואתה מאוד רוצה שזה יהיה חמש, אז תקרא למתמטיקאי שמסרב לסטות מההגדרה "פנאט"?!  גם היהדות מוגדרת בצורה מדויקת במקורותינו.  השורה התחתונה היא, או שאתה יהודי, או שאתה לא, אבל להיות צבוע שפוסח על שתי הסעפים---זה הכי גרוע!  ואני אעריך אותך הרבה יותר אם תברר לעצמך מה זאת יהדות אמיתית, ותגיע להחלטה, "לא, זה לא מתאים לי, קשה מדי, יותר מדי מגבלות." במקום להדביק תוויות חסרות משמעות ליהודים אמוניים שכן לוקחים ברצינות את התורה.  אין כזה דבר "חצי יהודי" כמו שאין כזה דבר "חצי אמת".
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #62 ב- : דצמבר 17, 2006, 14:27:11 »
אני חלקית מסכים עם דבריך.... אריאל שרון אף פעם לא היה ימין אמיתי...
הרב כהנא צדק!

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #63 ב- : דצמבר 17, 2006, 15:37:02 »
אשריך "דווקא כך" מילים כדורבנות, ואני יחזק את דבריך ממאמרו של הרב מאיר כהנא הי"ד שמובא בספר "כהן ונביא" עמ' 33 וז"ל: "אין שום דבר מקודש בלאומיות כלל וכלל. לאמיתו של דבר, לעיתים קרובות לאומיות משמשת כמקלטם האחרון של נוכלים אנוכיים ושל חסרי ביטחון. אך להיות יהודי הוא דבר שהוא תכלית שוני, ואין בין זה (היהדות) ובין לאומיות גרידא ולא כלום". עכ"ל.

באהבת ישראל - ערן!
« עריכה אחרונה: דצמבר 17, 2006, 15:37:50 על ידי eran »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #64 ב- : דצמבר 17, 2006, 20:20:45 »
אשריך "דווקא כך" מילים כדורבנות, ואני יחזק את דבריך ממאמרו של הרב מאיר כהנא הי"ד שמובא בספר "כהן ונביא" עמ' 33 וז"ל: "אין שום דבר מקודש בלאומיות כלל וכלל. לאמיתו של דבר, לעיתים קרובות לאומיות משמשת כמקלטם האחרון של נוכלים אנוכיים ושל חסרי ביטחון. אך להיות יהודי הוא דבר שהוא תכלית שוני, ואין בין זה (היהדות) ובין לאומיות גרידא ולא כלום". עכ"ל.

באהבת ישראל - ערן!

תודה, ערן, ואני מאוד אוהב ומעריך את כל הציטוטים מתוך כתביו של הרב כהנא הי"ד שאתה מביא בפנינו.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #65 ב- : דצמבר 24, 2006, 20:37:43 »
מכיוון שלצערנו ולדאבוננו היהודי היקר אשר ויזגן כבר אינו בין החיים, הסרתי את תמונתו מההודעה הראשית.

אשר ויזגן
אב לשניים מההתנחלות שבות רחל.  שלח לג'האנה ארבעה ישמעאלים בשילה בניסיון לסכל ההתנתקות.

יהי זכרו ברוך, ושה' יברך ויגן על משפחתו.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #66 ב- : ינואר 20, 2007, 21:29:34 »
דוקא_כך
תשנה תתמונה של עמי פופר הצדיק לתמונה הבאה:

תודה.
יגאל=גואל

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #67 ב- : ינואר 21, 2007, 04:17:50 »
שיניתי כבקשתך, תודה שהבאת לתשומת לבנו.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #68 ב- : ינואר 21, 2007, 15:21:24 »
שיניתי כבקשתך, תודה שהבאת לתשומת לבנו.
תודה דוקא_כך.
ואין בעד מה זה התפקיד שלי  ;)
יגאל=גואל

מנותק אבולעפיה

• -חסום-
  • משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
יהודים שיש להתפלל לשחרורם
« להגיב #69 ב- : פברואר 05, 2007, 15:28:44 »
- צונזרו קללות נגד הרב כהנא זצ"ל -
« עריכה אחרונה: פברואר 05, 2007, 16:58:27 על ידי עז77 »

מנותק אלמוג

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • מה קורט קוביין עושה פה?!
« להגיב #70 ב- : פברואר 05, 2007, 15:50:39 »
לק"י..
חברה.. בבקשה אל תתחילו לפתח עם האידיוט הזה דיון..
זה ירד לרמה מאוד מאוד מאוד נמוכה..
עם אנשים כלאו אי אפשר לדבר כמו שצריך..
ונראה לי שאין פה מקום לקללות וכד'..

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #71 ב- : פברואר 05, 2007, 16:21:58 »
לק"י..
חברה.. בבקשה אל תתחילו לפתח עם האידיוט הזה דיון..
זה ירד לרמה מאוד מאוד מאוד נמוכה..
עם אנשים כלאו אי אפשר לדבר כמו שצריך..
ונראה לי שאין פה מקום לקללות וכד'..
חחח עזבי אותך מנסיון אנחנו לומדים כרגיל אפס ערבי שאנסו אותו ומילאו אותו בשקרים.
(דרך אגב אתה הולך להיפגש בקרוב עם סאדם ויהיה לכם חם חם מאוד....)
יגאל=גואל

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
העיקר רוצים לשחרר מחבלים ערבים
« להגיב #72 ב- : אפריל 02, 2007, 00:05:32 »
שישחררו את עמי פופר ושאר האסירים היהודים.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק משה_77

• moshe_77 לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא חי!
« להגיב #73 ב- : יולי 14, 2007, 22:21:50 »
היי יודו-נאצים, מה שלומכם ?

יש לכם אתר מרגש של "אגזוזנים" יהודים, אני חושב שמדי פעם אבוא לתת לכם בראש...

ד"ש לכהנא מת.

אחמד אחמד...  מוזר, כשהרב כהנא הי"ד היה בחיים, אתם הערבושים שקשקתם מפחד.  האחים הערבושים שלך באל-קעידה בחרו לרצוח אותו כאקט הטרור הראשון בארה"ב בגלל שהם כל כך פחדו ממנו.  הם קראו לרב כהנא "היהודי הגדול".

אנחנו הכהניסטים כולנו "יהודים גדולים" ואוי ואבוי לך ולכל המשפחה שלך כשנגיע לשלטון.  מה שאתה רוצה לעשות לנו --- "איטבח אל יהוד" --- אנחנו נעשה לך.  עכשיו לך תאנוס כבשה ותרצח את אחותך, כמו שאתם הערבושים המוסלמים אוהבים לעשות.
איזה כיף לקרוא את זה פעם אחר פעם.

כן גם אני נהנתי מכל רגע שקראתי את זה.. :)

עין רואה אוזן שומעת וכל מעשיך בספר נכתבים

מנותק הימני האשקלוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • שואה לכל הערבים!!!!!!!!!
« להגיב #74 ב- : אוקטובר 08, 2007, 17:49:39 »
בעזרת ה' כולם ישוחררו

יגאל עמיר לחופש נולד
לא לשלום כן לאלימות
הקב"ה אנחנו אוהבים אותך!!!!!!!!!!!