כתב נושא: יהודים שיש להתפלל לשחרורם  (נקרא 80911 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק יהודי

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
בעניין: יהודים שיש להתפלל לשחרורם
« להגיב #25 ב- : נובמבר 21, 2006, 20:56:49 »
האנשים הבאמת חשובים הם החיילים החטופים!!!
אני חושב שכולם יסקימו איתי

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #26 ב- : נובמבר 21, 2006, 21:13:07 »
האנשים הבאמת חשובים הם החיילים החטופים!!!
אני חושב שכולם יסקימו איתי

כל יהודי חשוב! אבל בהחלט דבר ראשון יש לדאוג לחטופים. אני מסכים איתך
הרב כהנא צדק!

מנותק יהודי

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #27 ב- : נובמבר 22, 2006, 20:24:00 »
כל יהודי חשוב!!!

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #28 ב- : נובמבר 28, 2006, 15:12:49 »
ולא לשכוח אסיר ציון מספר 1 - חיים בן פסח!!!!

אחמד מה שלומך? מה שלומו של המוצץ לחזירים מוחמד?? הוא בטח עסוק כרגע בסקס עם חזיר בן יומו נכון?
וחבריך בעזה??  איזה כיף היה במילואים האחרונים לירות עליהם תחמושת חייה ככה סתם......ללא שום סיבה. זה היה תענוג!! במיוחד ה"ילד" - מחבל ערבי מוסלמי נאצי שיריתי בו בשנת 97 בשירותי בעזה, היסתכלתי עליו מקרוב בזמן שהוא נשם את הדם שלו עד שנפח את נישמתו ועלה לגהינום.
מצפה למילואים הבא שלי!!
להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

מנותק בואו נעשה!

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #29 ב- : נובמבר 29, 2006, 00:04:17 »

אח שלי?מה אתה דפוק?הודעה אחת של ערבי ואתה מאבד את הראש?ומה יקרה שאיזה יהודי יעצבן אותך?גם אותו תהרוג?
תירגע ודחוף! יש הבדל בין להאמין ולהילחם לבין להרוג ילדים ולהנות מזה.תתבייש לך.

אחמד מה שלומך? מה שלומו של המוצץ לחזירים מוחמד?? הוא בטח עסוק כרגע בסקס עם חזיר בן יומו נכון?
וחבריך בעזה??  איזה כיף היה במילואים האחרונים לירות עליהם תחמושת חייה ככה סתם......ללא שום סיבה. זה היה תענוג!! במיוחד ה"ילד" - מחבל ערבי מוסלמי נאצי שיריתי בו בשנת 97 בשירותי בעזה, היסתכלתי עליו מקרוב בזמן שהוא נשם את הדם שלו עד שנפח את נישמתו ועלה לגהינום.
מצפה למילואים הבא שלי!!

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #30 ב- : נובמבר 29, 2006, 19:07:25 »
לא הרגתי שום ילד!!!! אתה לא מיודע שבתשקורת השמאלנית שלנו כל מחבל הוא פיתאום הופך ל"ילד"????
חוץ מיזה, הילד הערבי של היום הוא המחבל של המחר!!! לכן טוב מאוד שחיסלתי את החזיר הנאצי הקטן ההוא. אם לא הייתי עושה זאת אז אולי היום הוא כבר היה רוצח את אמא שלך ואבא שלך ושוחט את האחיות והאחים שלך ועורף את ראשם!!! אני לא מאמין שאתה כל כך תמים.....
ויהודי אני לא יהרוג לעולם.אני לא ערבי או שמאלני....
להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

עז77

• אורח
« להגיב #31 ב- : נובמבר 29, 2006, 22:41:01 »

אח שלי?מה אתה דפוק?הודעה אחת של ערבי ואתה מאבד את הראש?ומה יקרה שאיזה יהודי יעצבן אותך?גם אותו תהרוג?
תירגע ודחוף! יש הבדל בין להאמין ולהילחם לבין להרוג ילדים ולהנות מזה.תתבייש לך.

מצפה למילואים הבא שלי!!

שאתה קורא לעצמך "בוא נעשה!" למה אתה מתכוון בדיוק? "לעשות שלום",
לעשות מהחיילים שלנו ברווזי מטווח? כל הכבוד לפופמארט שהוריד ערבי, אני לצערי רק פצעתי אחד,
זה כבוד גדול לפופמארט שחסך מעם ישראל עוד כמה צאצי שטן שאהידים - אז מה פה נראה לך לא נכון?
חובתנו להגן על עצמנו ודמו של ילד יהודי שווה יותר ממליון גו'קים ערבים! ואם לא נאה להם אז שיילכו לטוניסירדןלבנוןסוריהערבהסעודיתאינדונזיהעירקאיראןמצריםטורקיהכורדיסטארן וגם לטיזינאבי על הדרך מצדי.. רק שיסתלקו!

מנותק בואו נעשה!

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #32 ב- : דצמבר 01, 2006, 17:38:58 »
לא הרגתי שום ילד!!!! אתה לא מיודע שבתשקורת השמאלנית שלנו כל מחבל הוא פיתאום הופך ל"ילד"????
חוץ מיזה, הילד הערבי של היום הוא המחבל של המחר!!! לכן טוב מאוד שחיסלתי את החזיר הנאצי הקטן ההוא. אם לא הייתי עושה זאת אז אולי היום הוא כבר היה רוצח את אמא שלך ואבא שלך ושוחט את האחיות והאחים שלך ועורף את ראשם!!! אני לא מאמין שאתה כל כך תמים.....
ויהודי אני לא יהרוג לעולם.אני לא ערבי או שמאלני....
תמים? מה הקשר?
אבל מה שאתה עושה {שלדעתי הוא מטופש } סתם נובע מהלחץ שלך!
המלחמה היא תודעתית,המלחמה היא על התקשורת
כשאני אומר בואו נעשה הכוונה זה לעשות עכשיו כשאולמרט מדבר על החזרות ואין לנונ על מי שנסמוך בממשלה,הכוונה היא שתתחילו
להפגין לצעוק ולהתגבש עם הימין,להראות לאולמרט שאין לו מנדטים
חוצמזה אל תגזים...אתה מדבר כמו ילד קטן:
הוא כבר היה רוצח את אמא שלך ואבא שלך ושוחט את האחיות והאחים שלך ועורף את ראשם!!! אני לא מאמין שאתה כל כך תמים.....
אני תומך בימין אבל ללכת ולירות בילדים בגלל שאתה עצבני עושה אותך  אותו זבל כמותם

מנותק MiSs_DAnIeL

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #33 ב- : דצמבר 02, 2006, 01:37:56 »
לפי מה הגעתם למסקנה שלפי ההלכה מותר להרוג ערבי באשר הוא?
בתנ"ך לפחות זה שאני לומדת ממנו לא מוזכר הדבר הזה (ככל הידוע לי)

לעומת זאת בקוראן כתוב הרבה על שנאת היהודים והצורך להרוג אותם שכן,איסלאם זה דת של שנאה

אז חבר'ה....
נראה לי מוגזם ללכת להרוג ערבים ולהגיד "מותר לנו כי הרב אמר"
זה בדיוק כמו שהם הולכים לעשות פיגועים כי הם חושבים שאם יהרגו יהודים הם יגיעו לגן עדן.

לפחות בואו תגידו שזה למען הצלת המדינה,שנשמע הרבה יותר משכנע

"עַל-מִשְׁכָּבִי, בַּלֵּילוֹת,
בִּקַּשְׁתִּי, אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי,  בִּקַּשְׁתִּיו, וְלֹא מְצָאתִיו."

עז77

• אורח
« להגיב #34 ב- : דצמבר 02, 2006, 01:48:59 »

לעומת זאת בקוראן כתוב הרבה על שנאת היהודים והצורך להרוג אותם שכן,איסלאם זה דת של שנאה

אז חבר'ה....
זה בדיוק כמו שהם הולכים לעשות פיגועים כי הם חושבים שאם יהרגו יהודים הם יגיעו לגן עדן.

דניאל את צודקת אני מסכים לגמרי, אני גם לא חושב שהפירוש שלך לדבריו של פופמארט היו מה שהוא באמת התכוון לומר,
מצד שני - באמת אם תשימי לב כל ערבי רוצה במותנו בין אם בסמוי או בגלוי, כי ככה מצווה האיסלם - חיים בן פסל מסביר זאת בתוכניותיו ומביא גם
דוגמאות שמראות מתוך הקוראן והחדית', ספרי "הקודש" של המוסלמים האלה - שמייסדם היה  רוצח ברברי ואנס סדרתי...

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #35 ב- : דצמבר 02, 2006, 06:29:03 »

אז חבר'ה....

על פי ההלכה, לא רק שמותר אלא חובה להשמיד את עמלק---זו מצווה.  עמלק הוא כל עם שמנסה להביא כליה על עם ישראל.  על פי רוב (אם לא כל) הרבנים הגדולים, המוסלמים הם עמלק.  על פי ההלכה אין לנו זכות להרוג ערבי נוצרי (אלא אם כן הוא משתף פעולה בטפשותו עם המוסלמים).  אבל כשהעניין נוגע לגבי ערבי מוסלמי---לא רק שאנו רשאים אלא אנו מחוייבים להורגו באשר הוא, גם אם הוא לא מהווה סכנה ממשית בהווה.  התורה, בניגוד לערכים הקלוקלים המתיוונים של המערב, מבינה את הסכנה הדמוגראפית בטווח הרחוק, ולכן מצוות ההשמדה של עמלק מכסה לא רק גברים אלא נשים וילדים, שכן הילדים יגדלו להיות שונאים של ישראל, והנשים הן הנשק הדמוגרפי---הן מייצרות את הדורות הבאים של צוררי ישראל.

"כל המרחם על האכזר---סופו להיות אכזר על הרחמן"

רחמנות על ערבים (מוסלמים) הביאה, מביאה, ותמיד תביא לשפיכת דם יהודי.
« עריכה אחרונה: דצמבר 05, 2006, 18:15:20 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #36 ב- : דצמבר 05, 2006, 14:23:22 »
כולם, להוציא יגאל עמיר, הם קדושים שיש להוציאם מהכלא.
יגאל עמיר, נאלץ אני לא להסכים איתכם, רצח את בן עמו, שאמנם עשה דבר נוראי בהסכי אוסלו הזוועתיים, אבל הוא רצה את טובתץ העם, והוא שירת בצבא ההגנה לישראל כל חייו.
רבין אמנם סיים ברע דרכו עם ההסכמים המתועבים, אבל כוונותיו היו טובות, וחוץ מזה, מאז ועד היום כל מה שקרה זה שהשמאל התחזק כתוצאה מכך, מסתכלים על הדתיים כעל רוצחים, העם התפלג והערבים התחזקו. מה יצא מזה? יגאל עמיר, מי יתן ויירקב בכלא על פשיעה זו כנגד החוק הישראלי, כנגד החברה הישראלית, כנגד אדם ושפחתו אשר שירתו את ישראל מעל ומעבר.
ולא, אני לא שמלאני כי אם ימני מובהק שמתכנן לשנות את פני המדינה הזו אחת ולתמיד!
יש לנו את הכח- הצביעו איחוד לאומי מפד"ל, כי הם באמת יכולים להיות מספיק חזקים בשביל לשנות את המצב!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #37 ב- : דצמבר 08, 2006, 14:35:11 »
יגאל עמיר, נאלץ אני לא להסכים איתכם, רצח את בן עמו, שאמנם עשה דבר נוראי בהסכי אוסלו הזוועתיים, אבל הוא רצה את טובתץ העם, והוא שירת בצבא ההגנה לישראל כל חייו.
רבין אמנם סיים ברע דרכו עם ההסכמים המתועבים, אבל כוונותיו היו טובות, וחוץ מזה, מאז ועד היום כל מה שקרה זה שהשמאל התחזק כתוצאה מכך, מסתכלים על הדתיים כעל רוצחים, העם התפלג והערבים התחזקו. מה יצא מזה? יגאל עמיר, מי יתן ויירקב בכלא על פשיעה זו כנגד החוק הישראלי, כנגד החברה הישראלית, כנגד אדם ושפחתו אשר שירתו את ישראל מעל ומעבר.
יש לנו את הכח- הצביעו איחוד לאומי מפד"ל, כי הם באמת יכולים להיות מספיק חזקים בשביל לשנות את המצב!
עשה לי טובה אתה ימיני בכלל? רבין הבוגד העלוב הזה  חילק את הארץ שלנו חתם הסכמים עם הרוצחים שלנו נתן נשק לאויבים שלנו כדי שיהרגו את חיילינו ואת האזרחים שלנו! מה שיגאל אמיר עשה פה זה הצלת נפשות כל עוד רבין היה ממשיך בתפקידו אז עוד שטחים הוא היה נותן ועוד הסכמים משפילים הוא היה חותם עם האויבים שלנו ועוד נשקים הוא היה מזרים לערבים.
מה שיגאל עמיר עשה זה היה המעשה הכי הכי נכון שהיה אמור להעשות אם רבין היה ממשיך בתפקידו לא ניראה לי שהייתה קיימת מדינת ישראל.
אה ודרך אגב אם אתה מצביע למפד"ל תכף אני יביא לך איזה לינק לסרטון מהאתר של ברוך מרזל אחרי שתראה אותו אני מקווה שתשנה את הדעה בקשר למפלגה "הימינית" הזאת.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #38 ב- : דצמבר 08, 2006, 19:59:03 »
הינה בבקשה:
http://www.hazit.co.il/Default.aspx?tabid=447

http://www.orbwebs.com/~video/

תראה את הסרטים האלה ואז תשנה את דעתך על המפד"ל.
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #39 ב- : דצמבר 08, 2006, 20:19:13 »
עשה לי טובה אתה ימיני בכלל? רבין הבוגד העלוב הזה  חילק את הארץ שלנו חתם הסכמים עם הרוצחים שלנו נתן נשק לאויבים שלנו כדי שיהרגו את חיילינו ואת האזרחים שלנו! מה שיגאל אמיר עשה פה זה הצלת נפשות כל עוד רבין היה ממשיך בתפקידו אז עוד שטחים הוא היה נותן ועוד הסכמים משפילים הוא היה חותם עם האויבים שלנו ועוד נשקים הוא היה מזרים לערבים.
מה שיגאל עמיר עשה זה היה המעשה הכי הכי נכון שהיה אמור להעשות אם רבין היה ממשיך בתפקידו לא ניראה לי שהייתה קיימת מדינת ישראל.
אה ודרך אגב אם אתה מצביע למפד"ל תכף אני יביא לך איזה לינק לסרטון מהאתר של ברוך מרזל אחרי שתראה אותו אני מקווה שתשנה את הדעה בקשר למפלגה "הימינית" הזאת.

יגאל עמיר הוא פושע נתעב- צריך הלרוג אותו לא להושיב אותו בכלא לא יעזור לכם כמה שתשכנעו את עצמכם אחרת.....   וכן אני ימני, וןימני לא אומר להרוג כל מי שהוא לא אני- אלא לחפש פתרון אמיתי לבעיית הערבים, אני בעד טרנספר, אבל אני גם ריאלי..... אתם מדברים שטויות לא הגיוניות ומרזל מזיין ת'שכל מאוד יפה ודבריון מאוד אהובים עליי, אבל הוא חסר כח ולא יכול לממשם אז זה דיבורים באוויר- ליברמן ואיחוד לאומי מפד"ל יכולים באמת לשנות....

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #40 ב- : דצמבר 08, 2006, 21:08:19 »

יגאל עמיר הוא פושע נתעב- צריך הלרוג אותו לא להושיב אותו בכלא לא יעזור לכם כמה שתשכנעו את עצמכם אחרת.....   וכן אני ימני, וןימני לא אומר להרוג כל מי שהוא לא אני- אלא לחפש פתרון אמיתי לבעיית הערבים, אני בעד טרנספר, אבל אני גם ריאלי..... אתם מדברים שטויות לא הגיוניות ומרזל מזיין ת'שכל מאוד יפה ודבריון מאוד אהובים עליי, אבל הוא חסר כח ולא יכול לממשם אז זה דיבורים באוויר- ליברמן ואיחוד לאומי מפד"ל יכולים באמת לשנות....

אתה בכלל ימיני? תומך במפד"ל שהייתה בממשלת שרון? תראה תסרטונים ותבין מי הם המפד"ל.
ורק לידע כללי יגאל עמיר לא פושט נתעב אלה גואל ישראל שגאל אותנו מפושע נתעב חסר רחמים ושמו יצחק רבין.
ותתחיל להריץ מחשבות במוח שלך מה היה קורה אם יגאל לא היה עושה תמעשה לא ניראה לי שהיינו פה אם בכלל חיים.
יגאל=גואל

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #41 ב- : דצמבר 09, 2006, 05:22:20 »
די לסגידה העיוורת לערכים מדומיינים!
יגאל עמיר פושע עלוב.... הוא רוצח חסר כבוד...
תגידו מה שתרצו על רבין, אבל הוא נתן לנו לחיות בשקט יחסי, תחשבו מה היה קורה אם לפלשתינאים היה עכשיו גם את ירדן, בעלת אחוז כל כך גדול של פלשתינאים לצידם!
ואם להיות "ימני" אומר לאהוב את הרוצח הזה אז וואלה, אני לא רוצה את התואר ה"נכבד" הזה.....
וכן אני ימני אבל לא בצורה מגוכחת כמוך... מצטער לאכזב אותך....

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #42 ב- : דצמבר 09, 2006, 09:57:13 »
די לסגידה העיוורת לערכים מדומיינים!
יגאל עמיר פושע עלוב.... הוא רוצח חסר כבוד...
תגידו מה שתרצו על רבין, אבל הוא נתן לנו לחיות בשקט יחסי, תחשבו מה היה קורה אם לפלשתינאים היה עכשיו גם את ירדן, בעלת אחוז כל כך גדול של פלשתינאים לצידם!
ואם להיות "ימני" אומר לאהוב את הרוצח הזה אז וואלה, אני לא רוצה את התואר ה"נכבד" הזה.....
וכן אני ימני אבל לא בצורה מגוכחת כמוך... מצטער לאכזב אותך....
יגאל עמיר רוצח חסר כבוד?
מה רבין הבוגד העלוב הזה עשה? לקח חלק ברצח גיבורי אצ"ל.
נתן נשק לערבים כדי שיהרגו את החיילים שלנו ואת אזרחי מדינת ישראל.
נתן להם שטחים חתם הסכמים עם רוצחים!!! שיחחר מחבלים רוצחים שרצחו אחר כך יהודים!
אתה קולט בכלל מה התת-אדם הזה עשה? אדם כזה הוא סכנה קיומית למדינת ישראל ואם יגאל עמיר לא היה עושה את המעשה היום לא הייתה לנו מדינת ישראל הערבים היו שולטים בכל מקום כל הארץ הייתה שלהם.
גם רציתי להוסיף עד משהו יש כאלה שאומרים מה יגאל עמיר זה דתי זה עובר על עשרת הדיברות אז בבקשה תשובתו המלאה של יגאל עמיר בבבית המשפט:
"לא עשיתי את הדבר בשביל לעצור את תהליך השלום, כי אין כזה מושג 'תהליך שלום'. זה תהליך מלחמה. אני לא מיומרתי לעצור את תהליך השלום. מעשה אחד לא יכול לעצור את תהליך השלום, זה רק לזעזע את דעת הקהל בעולם. האנשים אדישים לזה שמוקמת פה מדינה פלשתינית וצבא של מחבלים שניתן להם נשק לא לצורכי שלום, ומי שמשלה את עצתו שהמחבלים ישמרו עלינו – טועה.
"לפי ההלכה", הוסיף עמיר, "ברגע שיהודי מוסר את העם שלו והארץ שלו בידי האויב, חייבים להרוג אותו".
השופט: ואיזה רב לימד אותך את ההלכה הזאת?"
עמיר: "אף אחד לא לימד אותי את ההלכה הזאת. כל החיים שלי אני לומד גמרא, ויש לי את כל הנתונים; יש תרי"ג מצוות בתורה".
השופט: האם בוטלו עשרת הדיברות?"
עמיר: 'לא ביטלו את עשרת הדברות. יש ציווי יותר חשוב מ'לא תרצח' - זה "הצלת נפש". בזה אתה מציל. גם כשאתה הורג במלחמה זה אקט שלילי, אך המטרה היא נעלה ולכן מותר לעשות את זה. אם ראש הממשלה מצהיר שהוא אינו אחראי לביטחון של שני אחוזים מהעם ולוחץ את היד לגדול הרוצחים ומשחרר מחבלים מהכלא, שאחרי כמה ימים רוצחים יהודים - הוא לא ראש ממשלה שלי".
יגאל=גואל

מנותק MiSs_DAnIeL

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #43 ב- : דצמבר 09, 2006, 14:31:36 »
 :o הוצאת לי את המילים מהפה
אף פעם לא הכרתי את המשפטים האלה של יגאל אמיר- כל הכבוד לו!
ומליק- אם רבין זכינו לשקט מדומה מה שנקרא, הרי ברור שבטווח הרחוק המדינה שלנו הייתי נטולה לסיכון עצום מצד האויב הערבי

ציטוט
יגאל עמיר רוצח חסר כבוד?
מה רבין הבוגד העלוב הזה עשה? לקח חלק ברצח גיבורי אצ"ל.
נתן נשק לערבים כדי שיהרגו את החיילים שלנו ואת אזרחי מדינת ישראל.
נתן להם שטחים חתם הסכמים עם רוצחים!!! שיחחר מחבלים רוצחים שרצחו אחר כך יהודים!
אתה קולט בכלל מה התת-אדם הזה עשה? אדם כזה הוא סכנה קיומית למדינת ישראל ואם יגאל עמיר לא היה עושה את המעשה היום לא הייתה לנו מדינת ישראל הערבים היו שולטים בכל מקום כל הארץ הייתה שלהם.
גם רציתי להוסיף עד משהו יש כאלה שאומרים מה יגאל עמיר זה דתי זה עובר על עשרת הדיברות אז בבקשה תשובתו המלאה של יגאל עמיר בבבית המשפט:
"לא עשיתי את הדבר בשביל לעצור את תהליך השלום, כי אין כזה מושג 'תהליך שלום'. זה תהליך מלחמה. אני לא מיומרתי לעצור את תהליך השלום. מעשה אחד לא יכול לעצור את תהליך השלום, זה רק לזעזע את דעת הקהל בעולם. האנשים אדישים לזה שמוקמת פה מדינה פלשתינית וצבא של מחבלים שניתן להם נשק לא לצורכי שלום, ומי שמשלה את עצתו שהמחבלים ישמרו עלינו – טועה.
"לפי ההלכה", הוסיף עמיר, "ברגע שיהודי מוסר את העם שלו והארץ שלו בידי האויב, חייבים להרוג אותו".
השופט: ואיזה רב לימד אותך את ההלכה הזאת?"
עמיר: "אף אחד לא לימד אותי את ההלכה הזאת. כל החיים שלי אני לומד גמרא, ויש לי את כל הנתונים; יש תרי"ג מצוות בתורה".
השופט: האם בוטלו עשרת הדיברות?"
עמיר: 'לא ביטלו את עשרת הדברות. יש ציווי יותר חשוב מ'לא תרצח' - זה "הצלת נפש". בזה אתה מציל. גם כשאתה הורג במלחמה זה אקט שלילי, אך המטרה היא נעלה ולכן מותר לעשות את זה. אם ראש הממשלה מצהיר שהוא אינו אחראי לביטחון של שני אחוזים מהעם ולוחץ את היד לגדול הרוצחים ומשחרר מחבלים מהכלא, שאחרי כמה ימים רוצחים יהודים - הוא לא ראש ממשלה שלי".

ציטוט

מנותק מליק

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #44 ב- : דצמבר 09, 2006, 18:57:47 »
שוב, אתם טועים. רבין עשה את שעשה כדיי לעזור לעם, בין אם אתם מסכימים עם דרכו או לא...
והדת במדינה היא פחות חשוב מהחוק..... החוק אוסר על זה, יגאל עמיר צריך לשבת כל חייו בתא מבודד מתחת לאדמה בלי אור יום לעולם עם 2 ארוחות ביום!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #45 ב- : דצמבר 09, 2006, 19:11:41 »
שוב, אתם טועים. רבין עשה את שעשה כדיי לעזור לעם, בין אם אתם מסכימים עם דרכו או לא...
והדת במדינה היא פחות חשוב מהחוק..... החוק אוסר על זה, יגאל עמיר צריך לשבת כל חייו בתא מבודד מתחת לאדמה בלי אור יום לעולם עם 2 ארוחות ביום!
לחלק שטחים, לשחרר מחבלים, לתת נשק לאויב בכמויות עצומות שמשמות להרג חיילים ואזרחים, לחתום הסכמים עם סעיפים משפילים לעם ישראל ועוד יותר גרוע לחתום את ההסכמים האלה עם רוצחינו אשר כל יום הם תומכים במחבלים בפיגועים וקוראים להשמיד אותנו.
זה עזרה לכם?...
בעצם כן זה עזרה לעם הפלסטיני.
ובקשר לדת שחשוב פחות מהחוק אני מזכיר לך שישראל כרגע תחת משטר דיקטטורי שבראשה עומד אהוד שמאלמרט הבוגד העלוב שלא מתייחס לדת שלנו בכלל ולכ מכבד אותנו אלה מבזה אותה כל יום.
ודרך אגב אצל הקדוש ברוך הוא הדת היא מעל החוק אל תשכח.
יגאל=גואל

מנותק MiSs_DAnIeL

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #46 ב- : דצמבר 09, 2006, 19:24:20 »

לפי צורת הכתיבה שלך רואים שאתה לא מבין הרבה בפרשיה הזאת
אגב... ומי יודע אולי  לא רק יגאל אמיר עמד מאחורי הרצח.

עז77

• אורח
« להגיב #47 ב- : דצמבר 10, 2006, 13:53:40 »

מליק, רבין היה זקן שיכור עם עבר של רצח יהודים,
דע את העובדות - אם הוא עשה משהו, זה כדי לעזור לעצמו,
את העם הוא כינה "פרופלורים" את הילדים שנקרעו לגזרים בדיזינגוף סנטר,
ועורם השרוף דבק בתחפושות שלהם - הוא כינה "קורבנות השלום" רבין היה חזיר ובוגד,
ולדעתי אויב לא פחות גרוע מערפאת - ערפאת אולי רצח בנו, אבל רבין הטיס אותו לתוך ארצנו.

תאר לך ולו רק לרגע שיש לך ילדה קטנה שנאנסה חס וחלילה,
וכמה שנים אח"כ אתה, האבא שלה מביא להתגורר חדר לידה את זה שאנס אותה.
האם אתה עושה זאת למענה? והאם "אב" שעושה דבר כזה לא ראוי למוות?

אותו דבר אוסלו, רבבות ישראלים נותרו קורבנות של ערפאת ימ"ש,
ורבין "הקפטן המנווט" הטיס אותו ביחד עם עשרות מחבלים ואמל"ח,
מקיני הטרור בטוניס ישירות אל לב ארצנו הכבושה ע"י מחבלים - קילומטרים ספורים מילדינו.

השאר כבר היסטוריה כואבת ומדממת...

מליק, תחשוב על זה..
« עריכה אחרונה: דצמבר 10, 2006, 13:57:44 על ידי עז77 »

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #48 ב- : דצמבר 10, 2006, 14:35:22 »

מליק, רבין היה זקן שיכור עם עבר של רצח יהודים,
דע את העובדות - אם הוא עשה משהו, זה כדי לעזור לעצמו,
את העם הוא כינה "פרופלורים" את הילדים שנקרעו לגזרים בדיזינגוף סנטר,
ועורם השרוף דבק בתחפושות שלהם - הוא כינה "קורבנות השלום" רבין היה חזיר ובוגד,
ולדעתי אויב לא פחות גרוע מערפאת - ערפאת אולי רצח בנו, אבל רבין הטיס אותו לתוך ארצנו.

תאר לך ולו רק לרגע שיש לך ילדה קטנה שנאנסה חס וחלילה,
וכמה שנים אח"כ אתה, האבא שלה מביא להתגורר חדר לידה את זה שאנס אותה.
האם אתה עושה זאת למענה? והאם "אב" שעושה דבר כזה לא ראוי למוות?

אותו דבר אוסלו, רבבות ישראלים נותרו קורבנות של ערפאת ימ"ש,
ורבין "הקפטן המנווט" הטיס אותו ביחד עם עשרות מחבלים ואמל"ח,
מקיני הטרור בטוניס ישירות אל לב ארצנו הכבושה ע"י מחבלים - קילומטרים ספורים מילדינו.

השאר כבר היסטוריה כואבת ומדממת...

מליק, תחשוב על זה..
עזוב זה חסר טעם הוא הולך עם הראש בקיר...
בשורה האחרונה רבין בוגד חזיר עלוב ויגאל עמיר צדיק שגאל אותנו מהצרה הנוראה ששמרה רבין ימ"ש.
יגאל=גואל

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #49 ב- : דצמבר 11, 2006, 06:39:27 »

לפי צורת הכתיבה שלך רואים שאתה לא מבין הרבה בפרשיה הזאת
אגב... ומי יודע אולי  לא רק יגאל אמיר עמד מאחורי הרצח.
מחזק את דברייך.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל