כתב נושא: דברים שכתבתי מתוך זעם וכאב לב.  (נקרא 23507 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
דברים שכתבתי מתוך זעם וכאב לב.
« להגיב #25 ב- : ספטמבר 11, 2008, 14:17:46 »
הסנהדרין יחליט האם לאותו אדם יש את הכישורים המתאימים?
כן, ולא איזה בלוף שקוראים לו דמוקרטיה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
« להגיב #26 ב- : ספטמבר 11, 2008, 15:31:12 »
כן, ולא איזה בלוף שקוראים לו דמוקרטיה.

מי בדיוק יהיו כאן סנהדרין?
רבני משרד המסחר והתעשייה?
קשה לי לראות כאן סנהדרין, עם כל גירוזי הכסף של הערב רב הנלוז.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #27 ב- : ספטמבר 11, 2008, 15:57:32 »
מי בדיוק יהיו כאן סנהדרין?
רבני משרד המסחר והתעשייה?
קשה לי לראות כאן סנהדרין, עם כל גירוזי הכסף של הערב רב הנלוז.
לאט לאט, כל דבר בעיתו ובזמנו, המציאות תשתנה לכשיבוא הזמן המתאים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אחים באמת

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • פתחו לי פתח כחודו של מחט...
    • האתר שלי
« להגיב #28 ב- : אוקטובר 02, 2008, 15:41:02 »
לאט לאט, כל דבר בעיתו ובזמנו, המציאות תשתנה לכשיבוא הזמן המתאים.
פשוט רציתי להזכיר לפני כולם מיהם חלק מ"הרבנים" בימינו.

מנותק אלון

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
למען ה' העם והארץ

אנו נמצאים היום בשפל המדרגה,  נאמני העם והארץ מדוכאים על ידי האוליגרכיה השלטת (נוסח "1984") המוכרת את עמנו וארצנו למפלצת האיסלמית, שלטונה של האוליגרכיה הזו כלפי פנים הוא אבסולוטי.
שלטון ביד ברזל, וכלפי חוץ הם חבורת מלחכי פנכה, יהודונים כפופי גוו המהווים יודנראט אולטימטיבי הלוקח את קהילתו אלי שאול ואבדון.
אני מבין שזה נכתב בשעת כאב וזעם ואין לשפוט אדם בשעת כעסו, בכל זאת זה פשוט לא נכון.
שפל המדרגה זה מלחמת אחים.
שפל המדרגה זה רצח של יהודים בידי יהודים על רקע פוליטי.
שפל המדרגה זה לשכוח את הפסוק "ואהבת לרעך כמוך".
ויש יותר שפל מכל זה.
לעשות הכללות - לעולם לא דבר נכון או בריא, וכמנהל פורום אתה צריך לדעת יותר טוב - כי אתה הראשון שמשמש דוגמא לאחרים.

לפיכך ישנו צורך עליון לשנות כיוון, להתנער מהאליטה,לתפוס את מערך השלטון (לא הממשלה, זה כבר יפול לידינו כפרי בשל, בד בבד עם שאר מוקדי הכוח).
הפיכה זאת אופציה, כנראה שלא יהיה מנוס בסופו של דבר.
רצח פוליטי ומעשי יחיד אינם לגיטימיים כי הם פוגעים במטרתנו.
ההשתלטות תגיע, גם אם זה אומר שנצטרך לעלות על ה"בסטיליה"!
הגזמות פרועות ידידי.
כיבוד הדמוקרטיה ושיווין הזכויות עם כיבוד עיקרון הבסיס של הציונות: מדינה יהודית לעם היהודי בארץ ישראל: כל ארץ ישראל, כולל יהודה ושומרון - וירושלים בירת ישראל הניצחית.

אבל עד אז, פועלים על פי "כללי המשחק" של האליטה, וכשהם יורידו את המגנים (והשוטים הללו עוד יורידו) אז מתוך המשחק, אנו נפיל אותם, ואז יגיע ניקוי האורוות הגדול ביותר שנעשה בהסטוריה של העם היהודי, טיהור מכל הגורמים שבגדו בו מזה שנות דור, השוטים השימושיים של אמא-רוסיה, ומאוחר יותר, השוטים השימושיים של הג'יהאד.
אחי, זה באמת דוחה להשתמש במילה "טיהור" נגד יהודים בשר ודם מבשרך שלך.
לקח חורבן בית שני פסח מעל ראשך כל כך מהר?

אנחנו נעיף אותם מהאחיזה בהגה התעמולה (המכונה בטעות:"תקשורת"), אנחנו נמחק את האליטה הכלכלית, התרבותית, והמשפטית.
מערכת הבטחון על כל זרועותיה תעבור חילופי גברי קולוסאלי, כולל החלפת תורת לחימה ואינדוקטרינציה מואצת לכל אורך שדרותיה מן המסד ועד הטפחות.
נץ, גבר, אתה יכול בבקשה להוכיח למישהו מפה שקיצוניות השיגה משהו טוב - באיזושהי מדינה?
הרמיזות כאן , שוב , קיצוניות להפליא.

אם נגיע למסקנה שנצטרך גם לבצע טיהורים גם ברמה הפיזית בכיכר העיר, גם זה יעשה, אנחנו לא נבחל באמצעים בכדי להגיע למטרה הנכספת.
התקשורת ומערכת החינוך יהיו כלים בידינו לשינוי תודעה בעם הזה.
אתה מודע לזה ש2 המשפטים האלה מתקיימים היום באירן - מילה במילה?
החלטת להעתיק מהמוטרפים הגדולים ביותר הקיימים היום בעולם? היצאת מדעתך!?
זה אור לגויים זה?  זה גועל!!
"טיהור אתני בכיכר העיר" = לתלות ערבי בגלל שהוא ערבי ולהריע בקול גדול!?
פרופגנדה קיצונית ובוטת בכל כלי התקשורת? הרי שוב, זה בדיוק מה שאירן עושים היום!

שלוט בתקשורת, שלוט בהמונים!
אתה חושב כל כך מעט על המוני היהודים שחולקים איתך בנטל ההגנה ובפירות ההצלחה של המדינה שלך?
תוכל לספר לנו מה בדיוק קרה לך שאתה כל כך קיצוני?

התרבות המערבית היא לא תרבותינו, ולכן בהתקפה נגדה אנו נצא בתחכום, אנו נגרום להמון לזנוח את דפוסי החשיבה שלו ואת התרבות המנוונת והחולנית הזו, צעד צעד, קימעא קימעא, יש לנו סבלנות ובידינו הדבר.
התנתקות מהציויליזציה המערבית השוקעת והמתאסלמת.
השגת עצמאות צבאית וכלכלית מוחלטת (בניית תוכניות לטווח רחוק, התחברות עם המזרח הרחוק העולה כמטאור כלכלי בשביל הגשמת מטרותינו, אין כל צורך במערב יותר).
אחי, זה כאילו פתחת את ספר ההדרכה של חומייני ותרגמת אותו לעברית ואני לא צוחק!!!
מה יש לך?
התרבות המערבית אומנם לא תרבותינו אבל אנחנו קרובים למערב יותר מאשר לכל תרבות אחרת שהיא , ורובינו כאן , במקרה לא הכי דתיים שבעולם , דווקא דיי מחבבים את התרבות המערבית , אפילו שהיא לא בדיוק "תרבותינו". - אז מה רע? מה פסול מצאת בה?

האיסלם והקומוניזם יוצאו אל מחוץ לחוק, חבריהם ומאמיניהם שיעזו להיוותר כאן במסווה, יתפסו ויוצאו להורג אוטומטית.
שני הרעות החולות הללו, של המרחב שפגעו בעם הזה יותר מכל דבר אחר, בהסרתם, לא יהיה רחמים.
עברת שטיפת מוח אח שלי.
איבדת צלם אנוש.

ל"חבריהם ומאמיניהם" אין שום אחיזה ממשית בשום עמדת כוח בארץ ישראל הכל כך יקרה שלנו. - אז מה יצא לך מלרצוח אותם או "להוציא אותם מחוץ לחוק"!?
גם ככה הם מאוד לא פופולרים כאן, בלשון המעטה!

אנחנו נמחה את הבקטריה המזוהמת העונה לשם: "מוסלמים" מכל המרחב שבין הנילוס לפרת על פי הגבולות המקסימליים המובטחים לנו, אנחנו לא נעצור עד אשר נגיע למטרה הנכספת.
את הזיהום והטומאה אשר נמצאים על מקום הקודש וקודש הקודשים, המתקראים בשמות: "מסגד אל אקצא" ו"מסגד אל עומר" השיקוצים הללו יוסרו, בעזרת ציוד מכני ו/או בפיצוצים מבוקרים.
אם יהיה צורך להעביר בכך גם מסר בהתאם למצב בזירה האזורית והעולמית, לא נהסס לעשות זאת אפילו באופן מתוקשר.
למה מי אתה!?

אתה מודע לכמות החוקים שאתה עובר עליהם כאן - יש שמכנים זאת "הסטה פרועה"! ואני ימני לא "רך" אינעל העולם!

קפצת מעל הפופיק אח שלי. תזכור שרק במצרים, שכנתינו, יושבים 80 מיליון מטורפים "מוסלמים". 80 מיליון...
קח הרבה אוויר. תנשום עמוק. - ותרגע!

נשאף לרכז את הבקטריה המזוהמת מהמרחב המטוהר (אלה שעוד ישארו בחיים) ולרכזם במקום מכורתם : חצי האי ערב!
אתה מודע לעובדה שהשימוש בהשוואה לבקטריה הוא תנאי הכרחי לפני השמדת עם בפועל?
כלומר, בא תסביר לי איך אתה שונה מ-נאצי (שייצלו כולם באש הגהנום לנצח נצחים, אמן) בבקשה?

עוד נמצב עצמנו במקום הראוי לנו, כהאימפריה האולטימטיבית, בעלת שטח קטן אמנם ביחס, אבל אדיר בהשפעה ושליטה, ממלכה אשר לא תתכופף בפני איש או יישות מדינית או על-מדינית כזו או אחרת.
אנחנו כבר אימפריה.
אנחנו כבר ממלכה.
זה שאתה בוחר לראות רק את חצי הכוס הריקה לא אומר שהחצי השני לא שווה את היחס שלך!

עוד יישאו את שמנו בחיל ורעדה באופן שייגמד את תוצאות מלחמת ששת הימים, המוסלמים ילמדו על בשרם את נחת זרועו של ה', יילמדו בני ישמעאל שיש גבול לפראות שהוא כל מהותם, הצייד יוריד את הפרא בקול נפץ עז, לא נהסס, לא נירתע, לא נעצור!
אנחנו נחסל את כל מתנגדנו, יש לנו מטרה, והיא מקדשת את האמצעים.
המזרח התיכון יבער, ואנחנו נצא מתוך בעירה זו כמו עוף החול, השלטון במרחב הוא גורלינו.
זה כבר נשמע כמו מספר סיפורי אלף לילה ולילה של איזה ערבי.
אני לא חושב שאתה תהנה הרבה מהשווה לערבי - אבל הפנטזיות האלה הם כך בדיוק.

זה שאנחנו בימין - לא אומר שאנחנו רוצים לכבוש או רוצים מלחמות. וזה שאתה רוצה... דבר נא בשם עצמך בלבד, ותודה רבה מראש!

אף גורם מבית או מחוץ לא יסית אותנו מדרכנו.
דרכנו היא צודקת, למען העם הגאה הזה.
למען האדמה אשר "עיני ה' אלוקיך בה משנה לשנה".
למען התורה אשר לא תהיה מוחלפת לעולמי עד.
למען נקמה סופית ומוחלטת באויבי ה' והעם שעשו הכל לפגוע בעמנו הנבחר.

מוות לבוגדים סוכני-האינטרנאציונל הקומוניסטי/בולשביקי מהעם היהודי, מוות לאיסלם!
1. קח כדור הרגעה.
2. דאג שזה לא יצא מחוץ לאינטרנט או שיכניסו אותך לכלא על הסטה פרועה - על בטוח.

ואני לא יכול לומר שזה לא יהיה בצדק.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #30 ב- : אוקטובר 29, 2008, 05:29:29 »
בס"ד

ברוך הבא, אלון.

קודם כל, זה ברור שהידע שלך בתורה כמעט אפסי, וזה בסדר--כולנו צריכים להתחיל מאיזושהי נקודה.  אז בוא נתחיל:

ציטוט
שפל המדרגה זה מלחמת אחים.
א. לאחר חטא העגל, משה קרא "מי לה' אלי" ובני שבט לוי נענו לקריאה והפילו חללים רבים מבני עמם, וטיהור זה התבצע באישורם של משה והקב"ה.
ב. מצות עיר נדחת דורשת ממנהיג יהודי להשמיד עיר שלמה על כל יושביה היהודים, אם יושביה מדיחים ערים אחרות לסטות מהתורה ולכפור בעיקר.
ג. מלחמת חנוכה היתה בעיקר מלחמת המכבים נגד המתיוונים (יהודונים מתבוללים משתפי פעולה של היוונים), ואנו חוגגים את נצחונם של המכבים מדי שנה.
ג. ישנם אלמנטים בחברה הישראלית שמצד אחד הצהירו מלחמה על היהדות והתורה ומחשיבים יהודים אמוניים ("דתיים") למסוכנים יותר מהערבים, ומצד שני יהודים אלו רוצים להמשיך להיחשב כיהודים.  באנגלית קוראים למצב נפשי חולני זה "cognitive dissonance".  מלחמת האחים החלה עוד לפני קום המדינה, ומאז הציבור האמוני ("דתי") נמצא במצב תמידי של מגננה.

ציטוט
שפל המדרגה זה רצח של יהודים בידי יהודים על רקע פוליטי.
א. כל רצח, מכל סיבה שהיא, בין אם על רקע פוליטי ובין אם לוא, הוא שפל, פסול ומתועב, מתוקף ההגדרה של המלה "רצח".
ב. יש הבדל בין "רצח" לבין "הרג".
ג. פנחס בן אלעזר בן אהרן הכהן קבל שכר ושבחים מהקב"ה על כך שהרג את זמרי ופלגשו הנכרית.
ד. אם אכן היה זה יגאל עמיר שהרג את יצחק רבין שר"י, אז הרי שהוא עשה זאת לא על רקע פוליטי אלא כדי להציל חיי יהודים ולקדש שם שמיים.  גם אם יגאל עמיר טעה (והוא לא טעה), הרי שזה היה לשם שמיים.
ה. שפל המדרגה זה רצח של יהודים על רקע פוליטי בזמן ה"סזון" ע"י רציחתם או הסגרתם לבריטים בזמן המנדט.
ו. שפל המדרגה זה רצח של היהודי ישראל דהאן, אחד ממנהיגי אגודת ישראל, על רקע פוליטי, בשל התנגדותו לציונות החילונית (שהציבה לעצמה בתור מטרה להחליף את היהדות בפולחן הערצה למדינת ישראל וצה"ל), בפקודה של יצחק בן-צבי, נשיאה השני של מדינת ישראל.
ז. שפל המדרגה זה רצח של 17 ניצולי שואה יהודים על האלטלנה על רקע פוליטי במטרה לחסל את מנחם בגין (להזכירך, הקצין בשטח שהורה על הפגזת הספינה, בפקודה של "סבא" בן-גוריון שר"י, היה יצחק רבין שר"י).
ח. שפל המדרגה זה רצח עקיף של מאות אלפי יהודים ע"י הפקרת חייהם של 800,000 יהודי הונגריה לצורר הנאצי ע"י הסוכנות היהודית, קסטנר, וההנהגה [הציונית] של הישוב היהודי.

ציטוט
שפל המדרגה זה לשכוח את הפסוק "ואהבת לרעך כמוך".
סלח לי, כבוד הרב, אבל איך אתה מיישב את הניגודים בין מצוות "ואהבת לרעך כמוך" לבין מצוות עיר נדחת ומצוות הריגת נביא שקר?

ציטוט
לעשות הכללות - לעולם לא דבר נכון או בריא, וכמנהל פורום אתה צריך לדעת יותר טוב - כי אתה הראשון שמשמש דוגמא לאחרים.
מה היתה ההכללה בדבריו של נץ?  ה"ניתוח" שלך לא מספיק ממוקד.  אם תשתתף בפורום לעתים יותר קרובות, תשפר את הידע שלך ותלמד להתווכח באופן יותר מקצועי.

ציטוט
כיבוד הדמוקרטיה ושיווין הזכויות עם כיבוד עיקרון הבסיס של הציונות: מדינה יהודית לעם היהודי בארץ ישראל: כל ארץ ישראל, כולל יהודה ושומרון - וירושלים בירת ישראל הניצחית.
א. האם "כיבוד הדמוקרטיה" כולל מעצרים של גברים ונשים דתיים על רקע פוליטי?  האם "כיבוד הדמוקרטיה" כולל פסילה של מפלגה פוליטית (מפלגת כ"ך) על בסיס "הסתה לגזענות" ללא הבהרה כיצד הסתה זו בוצעה הלכה למעשה, וללא הגדרה מדוייקת של המושג "גזענות"?  האם "כיבוד הדמוקרטיה" כולל את מאסרו של הרב אלבה ב"עוון" קריאה מתוך התנ"ך (פסוקים כגון "והורשתם את כל יושבי הארץ מפניכם")?
ב. מדוע "שוויון זכויות" אינו כולל את הזכות לנועם פדרמן, שסיים בהצלחה לימודי משפטים, לקבל הסמכה לעבוד כעורך-דין?  מדוע "שוויון זכויות" אינו כולל את הזכות ליהודים לבנות בתים באופן בלתי-חוקי, בדיוק כפי שניתן לערבים?  מדוע "שוויון זכויות" אינו כולל את הזכות ליהודי להתפלל על הר-הבית?
ג. האם "שוויון זכויות" כולל בתוכו שוויון זכויות פוליטי, והאפשרות לערבים להפוך לרוב בדרכי שלום ובאופן דמוקרטי לשנות את מדינת ישראל למדינת "פלשתין"?
ד. עיקרון הבסיס של הציונות הוא לא סתם מדינה יהודית לעם היהודי בארץ ישראל, אלא מדינה יהודית שבה עם ישראל הוא רוב (שאם לא כן, מה ההבדל בין מדינת ישראל לכל מדינת גלות אחרת, שבה יהודים הם מיעוט בזוי, מושפל וחסר הגנה?).  ציונות ודמוקרטיה נוסח המערב נמצאים בסתירה זה כנגד זה.  מה הפתרון שאתה מציע?

ציטוט
אחי, זה באמת דוחה להשתמש במילה "טיהור" נגד יהודים בשר ודם מבשרך שלך.
אם כך, אז הרי שעלינו לפסול את הפרק בתורה שעוסק בבני לוי שהרגו רבים מעם ישראל בפקודתו של משה רבינו ע"ה, וכן עלינו להפסיק לחגוג את חג החנוכה, לזכר נצחונם של המכבים שחיסלו את כל המתיוונים.

ציטוט
לקח חורבן בית שני פסח מעל ראשך כל כך מהר?
הלקח של חורבן בית שני הוא ששנאת חינם, גסות רוח וגאווה אישית (במקום גאווה לאומית) מביאה להרס וחורבן.  בן-כוזיבה היה "אריק שרון" דאז, מצביא מבריק אך אדם גס רוח ויהיר, לא פעל מתוך קבלת עול מלכות שמיים טהורה.  התנגדות לשונאי ישראל (כינוי בגמרא שניתן ליהודים ששונאים את התורה ולמעשה הכריזו מלחמה על ה', משתפים פעולה עם אויבים חיצוניים, מוסרים ומלשינים, וכו') היא לגיטימית ואינה נחשבת לשנאת חינם.  כפי שכתב נעים זמירות ישראל, דוד המלך ע"ה, "משנאיך ה' אשנא ובמתקוטטיך אתקוטט ".

ציטוט
נץ, גבר, אתה יכול בבקשה להוכיח למישהו מפה שקיצוניות השיגה משהו טוב - באיזושהי מדינה?
א. "קיצוניותם" ומרדנותם של בני המושבות באמריקה (שנחשבו לנתינים בריטים) בין השנים 1775 ו-1783 למניינם זיכתה אותם בחופש ובעצמאות.
ב. "קיצוניותם" של החשמונאים זיכתה את עמנו בעצמאות לאחר מלחמת חנוכה.
ג. קיצוניותו של פנחס בהריגתו את זמרי זיכתה אותו בכהונה.

אין לי זמן להמשיך את הויכוח הזה.  אני אתן את הכבוד לנץ.

כל טוב.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אלון

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #31 ב- : אוקטובר 29, 2008, 13:51:06 »
בס"ד
ברוך הבא, אלון.
ברוך הנמצא, דוקא_כך.
קודם כל, זה ברור שהידע שלך בתורה כמעט אפסי, וזה בסדר--כולנו צריכים להתחיל מאיזושהי נקודה.
יפה לך לשפוט אדם לפי כמה משפטים בפורום בלי לדעת דבר או חצי דבר עליו, וגם הגישה ההתקפית שלך יפה מאוד. נכון שאני לא תלמיד ישיבה או שהייתי אחד או שאהיה אחד, אבל יש לי רקע נרחב מאוד ביהדות, או במילים אחרות: חילוני-מצוי אני לא.
אז בוא נתחיל:
א.   לאחר חטא העגל, משה קרא "מי לה' אלי" ובני שבט לוי נענו לקריאה והפילו חללים רבים מבני עמם, וטיהור זה התבצע באישורם של משה והקב"ה.
1.   למה אדם שאינו יהודי דתי מאמין כלומר רוב תושבי המדינה שלנו, יעצב את השקפת עולמו בדומה לך - אך ורק לפי התורה?
2.   כלומר, אתה מצדיק את השימוש בטיהורים אתניים לפי ציווי מהתורה.

שאני אבין, יש לך רב שהוציא "צו הלכה" בנושא או שאתה כולה כותב כאן את דעתך שלך וזהו? אני רק שואל כדי שאוכל לתבוע אותו בבית דין על הסטה פרועה לרצח עם, זה הכול ...
ב.   מצות עיר נדחת דורשת ממנהיג יהודי להשמיד עיר שלמה על כל יושביה היהודים, אם יושביה מדיחים ערים אחרות לסטות מהתורה ולכפור בעיקר.
כלומר, אם נקודה א' לא היתה מספיק ברורה קח את נקודה ב'.  אוקיי. חיזקת את דעתי ותגובתי לעיל.
ג. מלחמת חנוכה היתה בעיקר מלחמת המכבים נגד המתיוונים (יהודונים מתבוללים משתפי פעולה של היוונים), ואנו חוגגים את נצחונם של המכבים מדי שנה.
זה שאתה חוגג את ניצחונם של המכבים על המתיוונים לא אומר ששאר העם היהודי שחי במדינה הזו וברחבי התפוצות חוגג באותו האופן. זה גם לא אומר שרוב הרבנים היהודים האורטודוקסים תומכים בקביעה שלך שעל היהודים לחגוג את חג החנוכה לזכר מלחמת האזרחים וההוצאה להורג של המתיוונים. לי זכור וידוע דברים שונים לחלוטין על חג החנוכה "משום מה".
ג. ישנם אלמנטים בחברה הישראלית שמצד אחד הצהירו מלחמה על היהדות והתורה
1.   שיהיה לך ולכל מי שקורא ברור שאני לא אחד מאלה.
2.   האם לאלמנטים האלה יש כוח משמעותי בחברה שלנו? ואם כן, היכן ההוכחות החותכות שלך?
3.   אני מאוד אשמח לקרוא את "הצהרת המלחמה" הזו שלהם, יש לך קישור בבקשה?
ומחשיבים יהודים אמוניים ("דתיים") למסוכנים יותר מהערבים, ומצד שני יהודים אלו רוצים להמשיך להיחשב כיהודים.  באנגלית קוראים למצב נפשי חולני זה "cognitive dissonance".  מלחמת האחים החלה עוד לפני קום המדינה, ומאז הציבור האמוני ("דתי") נמצא במצב תמידי של מגננה.
מסכים עם הפסקה המצוטטת לעיל מלבד "מלחמת האחים החלה עוד לפני קום המדינה", ואתה יודע למה? כי במלחמה הרבה אנשים מתים ותודה לאל יום-יום, לא הגענו למצב הזה, נכון או לא נכון? -ואם זה תלוי בי גם לא נגיע, אבל אני חושש שאם זה היה תלוי בך ...
א. כל רצח, מכל סיבה שהיא, בין אם על רקע פוליטי ובין אם לוא, הוא שפל, פסול ומתועב, מתוקף ההגדרה של המלה "רצח".
יפה אמרת וטוב שכך.

ב. יש הבדל בין "רצח" לבין "הרג".
מילים כדרבנות. צודק בכל מאת האחוזים. אני עצמי אומר ומאמין בדיוק באותו דבר.
ג.   פנחס בן אלעזר בן אהרן הכהן קבל שכר ושבחים מהקב"ה על כך שהרג את זמרי ופלגשו הנכרית.
אין לי בעיה אם זה שאתה מאמין שזה פרט משמעותי מאוד ושזו זכותך המלאה להאמין באמונה שלמה במה שאתה רוצה - זו מדינה דמוקרטית חופשית למרות דעתך הרעה עליה. אבל, אם אתה מאמין שזה פרט שצריך להשפיע באיזושהי מידה על הדיון שלנו או על דעתי שלי - אז יש לי בעיה.

אכבד את הפסקה הזו והבאות אחריה כהצגה והסברה של דעתך בלבד בלי לתת לזה משקל או התייחסות.
ד. אם אכן היה זה יגאל עמיר שהרג את יצחק רבין שר"י, אז הרי שהוא עשה זאת לא על רקע פוליטי אלא כדי להציל חיי יהודים ולקדש שם שמיים.  גם אם יגאל עמיר טעה (והוא לא טעה), הרי שזה היה לשם שמיים.
נראה אם הצלחתי להבין אותך נכון: אתה משתמש ברצח של יגאל אמיר כדי לטעון שמותר לעבור על חוקי מדינת ישראל ולרצוח אדם אם מאמינים באמת ובתמים שהרצח יקדש שם שמיים ויציל חיי יהודים, הבנתי אותך נכון?

רוצה לנחש את התגובה שלי להצהרה שכזו? :)
ה. שפל המדרגה זה רצח של יהודים על רקע פוליטי בזמן ה"סזון" ע"י רציחתם או הסגרתם לבריטים בזמן המנדט.
צודק... אבל מאז זמן הסזון ועד היום עברו הרבה מים בירקון, נכון או לא נכון?
או במילים אחרות: אתה מצדיק רצח (הריגה מחוץ לחוקי מדינת ישראל) של שמאלנים קיצונים היום בגלל הרציחות של שמאלנים קיצונים של פעם? הבנתי אותך נכון? כי אם כן אתה באמת מחפש מלחמת אחים בכוח, או שלא הבנתי אותך בכלל.
ו. שפל המדרגה זה רצח של היהודי ישראל דהאן, אחד ממנהיגי אגודת ישראל, על רקע פוליטי, בשל התנגדותו לציונות החילונית (שהציבה לעצמה בתור מטרה להחליף את היהדות בפולחן הערצה למדינת ישראל וצה"ל), בפקודה של יצחק בן-צבי, נשיאה השני של מדינת ישראל.
לצערי לא שמעתי על זה. אשמח שתאיר את עיניי: בבקשה הבא קישור רלוונטי לדברים שכתב אדם או גוף בעל משקל פוליטי או אקדמי או משקל משמעותי אחר שכתב והוכיח עד כמה שניתן את ההאשמה הזו - ותודה רבה מראש.
ז. שפל המדרגה זה רצח של 17 ניצולי שואה יהודים על האלטלנה על רקע פוליטי במטרה לחסל את מנחם בגין (להזכירך, הקצין בשטח שהורה על הפגזת הספינה, בפקודה של "סבא" בן-גוריון שר"י, היה יצחק רבין שר"י).
על זה שמעתי מספיק. עוד מים שעברו בירקון. ושלא כמוך, לא שמעתי מעולם על תיאוריית הקונספירציה נגד בגין, אלא להזכירך את קריאתו של בגין עצמו שלא יתחילו מלחמת אחים, שלא יירו בחזרה!
אם האפיזודה מוכיחה משהו היא מוכיחה שהשמאל יכול להיות לא רק קיצוני אלה גם אלים, אלים מספיק כדי לרצוח יהודים. עם הקביעה הזו אני מסכים איתך %100. אני חולק עליך במה אנחנו צריכים לעשות עם הקביעה הזו...
ח. שפל המדרגה זה רצח עקיף של מאות אלפי יהודים ע"י הפקרת חייהם של 800,000 יהודי הונגריה לצורר הנאצי ע"י הסוכנות היהודית, קסטנר, וההנהגה [הציונית] של הישוב היהודי.
מסכים.
אז מה אתה רוצה לעשות היום בנושא?
לתלות שמאלנים בכיכר רבין למען יראו ויראו? :)
סלח לי, כבוד הרב
עם כל הכבוד רב - אני עוד לא. אולי אח שלי, אבל לא אני. :)
והנה: גם סלחתי לך. :)
, אבל איך אתה מיישב את הניגודים בין מצוות "ואהבת לרעך כמוך" לבין מצוות עיר נדחת ומצוות הריגת נביא שקר?
בקלות: הדת היהודית ידעה יפה מאוד להתקדם עם הזמן ולעדכן את עצמה על מצוותיה. היום יש מי שהמציאו את הדמוקרטיה ושוויון הזכויות: לא מערכת מושלמת זו לשון המעטה ובהגזמה, אבל דיקטטורה עדיפה בעינך? אולי קומוניזם נשמע לך טוב?

לפיכך - לעולם לא תמצא רוב שיתנגד למצוות "ואהבת לרעך כמוך": לא חרדי, לא דתי ולא חילוני, עכשיו נראה אותך משיג רוב כלשהו! ל2 המצוות האחרות שהעלית, מתורגמות ומובנות באופן הדברים כפי שהם מובאים כאן בפורום. (האם-אמא של הקיצוניות היהודית). אין לך סיכוי ואתה יודע את זה!
מה היתה ההכללה בדבריו של נץ?  ה"ניתוח" שלך לא מספיק ממוקד.
ותודה על הביקורת. :)
הנה הציטוט עליו כתבתי, שוב:
אנו נמצאים היום בשפל המדרגה,  נאמני העם והארץ מדוכאים על ידי האוליגרכיה השלטת (נוסח "1984") המוכרת את עמנו וארצנו למפלצת האיסלמית, שלטונה של האוליגרכיה הזו כלפי פנים הוא אבסולוטי. שלטון ביד ברזל, וכלפי חוץ הם חבורת מלחכי פנכה, יהודונים כפופי גוו המהווים יודנראט אולטימטיבי הלוקח את קהילתו אלי שאול ואבדון."
1. כשקראתי את "אנו" הבנתי את זה כ:"אנו כולנו - חרדים, דתיים, חילונים = יהודים בארץ ישראל". אם הכותב התכוון רק ל"אנו" - החרדים/דתיים הקיצונים, אתקן עצמי ואגיד שאתה צודק והוא לא הכליל.
2. להכליל על כל העומדים בשלטון שהם X או Y - זו הכללה פרועה. הגם נתניהו, שנוא נפשם של התשקורת הסהרורית, הגם הוא בין מלחכי הפנכה? גם בני איילון ואריה אלדד? גם ליברמן? גם זבולון אורלב?
3. נשמע לך נכון לכנות קבוצה שלמה בעם בשם הנבזה "יהודון כפוף גוו"?

ובלי קשר: לא מספיק לנו אנטישמיות מבחוץ צריך לשמוע את אותם ביטויים מגעילים גם מבית?
אם תשתתף בפורום לעתים יותר קרובות, תשפר את הידע שלך ותלמד להתווכח באופן יותר מקצועי.
צודק.
אבל מבחינתי, הפוסט הזה הוא בדיקה: אני בוחן את המים אם חמים מידיי, פושרים מידיי או מה... :)
א. האם "כיבוד הדמוקרטיה" כולל מעצרים של גברים ונשים דתיים על רקע פוליטי?
לא.
נקודה.
(אנחנו מסכימים).
האם "כיבוד הדמוקרטיה" כולל פסילה של מפלגה פוליטית (מפלגת כ"ך) על בסיס "הסתה לגזענות" ללא הבהרה כיצד הסתה זו בוצעה הלכה למעשה, וללא הגדרה מדוייקת של המושג "גזענות"?
לא.
שוב, אנחנו מסכימים.
(ולא פלא הדבר).
האם "כיבוד הדמוקרטיה" כולל את מאסרו של הרב אלבה ב"עוון" קריאה מתוך התנ"ך (פסוקים כגון "והורשתם את כל יושבי הארץ מפניכם")?
לא שמעתי על זה אבל אני כנראה מסכים איתך גם על זה. :)
ב. מדוע "שוויון זכויות" אינו כולל את הזכות לנועם פדרמן, שסיים בהצלחה לימודי משפטים, לקבל הסמכה לעבוד כעורך-דין?
לא שמעתי את הצד השני ולכן לא יהיה זה נכון או הוגן להחוות דעה.
מדוע "שוויון זכויות" אינו כולל את הזכות ליהודים לבנות בתים באופן בלתי-חוקי, בדיוק כפי שניתן לערבים?
כי אנחנו חיים במדינה מפגרת ומשוגעת, למרות שאני אוהב אותה. זה לא חדש. השאלה היא מי יש את היכולת האמיתית ואת הרצון הכנה לשנות את המדיניות המפגרת הזו?
מסכים איתך על הנקודה הזו.
מדוע "שוויון זכויות" אינו כולל את הזכות ליהודי להתפלל על הר-הבית?
מדוע באמת? יש לשאול בכנסת...
ג. האם "שוויון זכויות" כולל בתוכו שוויון זכויות פוליטי, והאפשרות לערבים להפוך לרוב בדרכי שלום ובאופן דמוקרטי לשנות את מדינת ישראל למדינת "פלשתין"?
נו. מה נראה לך שאני אענה!? :)
ערבים רוצים "פלשתין" שילכו לגור בירדן. כאן זה מדינת היהודים היא מדינת ישראל.
נ-ק-ו-ד-ה.
שוויון זכויות כולל בתוכו שוויון הזדמנויות ובלי אפליה, בטח ובטח שלא על רקע לאומני או דתי.
ד. עיקרון הבסיס של הציונות הוא לא סתם מדינה יהודית לעם היהודי בארץ ישראל, אלא מדינה יהודית שבה עם ישראל הוא רוב (שאם לא כן, מה ההבדל בין מדינת ישראל לכל מדינת גלות אחרת, שבה יהודים הם מיעוט בזוי, מושפל וחסר הגנה?). 
צודק.
ציונות ודמוקרטיה נוסח המערב נמצאים בסתירה זה כנגד זה.  מה הפתרון שאתה מציע?
פשוט: ציונות ודמוקרטיה נוסח היהודים: בדיוק מה שמתקיים כאן היום.
ופעם אחרונה שאני קראתי, יש יותר יהודים ויהיו יותר יהודים: הילודה של הפלישתים פחותה היום מבעבר ולחרדים דווקא יש את מספר הילדים הגדול ביותר, כך שאני ממש לא מודאג מדמוגרפיה.

אם כך, אז הרי שעלינו לפסול את הפרק בתורה שעוסק בבני לוי שהרגו רבים מעם ישראל בפקודתו של משה רבינו ע"ה, וכן עלינו להפסיק לחגוג את חג החנוכה, לזכר נצחונם של המכבים שחיסלו את כל המתיוונים.
לפסול? לא צריך לפסול דבר אלה ללמד מה נכון ומה לא נכון.
נכון: לחגוג את ניצחון חופש הדת והפולחן. את ניצחון אוהבי החיים על שונאי ישראל.
לא נכון: לחגוג בפה מלא מלחמת אחים או ללמד ולחנך שלהרוג יהודים מותר.

לא סתם החוק שלנו בארץ לא מאפשר הוצאות להורג.
ממש לא סתם.

הלקח של חורבן בית שני הוא ששנאת חינם, גסות רוח וגאווה אישית (במקום גאווה לאומית) מביאה להרס וחורבן.
זה הפירוש האישי שלך לנושא.
ממש שאני יודע שנאת חינם, כלומר, שנאה לשם שנאה ובעיקר שנאה לאחים שלך בדם - היא שהביאה להרס והחורבן. אם אני טועה, יצטט נא כבודו מדבריו של רב או מקובל/בעל אוטוריטה אחר, בתודה מראש.

בן-כוזיבה היה "אריק שרון" דאז, מצביא מבריק אך אדם גס רוח ויהיר, לא פעל מתוך קבלת עול מלכות שמיים טהורה.  התנגדות לשונאי ישראל (כינוי בגמרא שניתן ליהודים ששונאים את התורה ולמעשה הכריזו מלחמה על ה', משתפים פעולה עם אויבים חיצוניים, מוסרים ומלשינים, וכו') היא לגיטימית ואינה נחשבת לשנאת חינם.  כפי שכתב נעים זמירות ישראל, דוד המלך ע"ה, "משנאיך ה' אשנא ובמתקוטטיך אתקוטט ".
אתה בוחר לפרש את המציאות של היום לפי הפרמטרים הקיצוניים שלך. זכותך. אך במחילה ממך, אל נא תחשוב לרגע שזכותך להחיל את דעתך הקיצונית עליי ללא רצוני.
לא עליי ולא על רוב היהודים היושבים הארץ שלנו.

מקווה שאנחנו מבינים אחד את השני.

א. "קיצוניותם" ומרדנותם של בני המושבות באמריקה (שנחשבו לנתינים בריטים) בין השנים 1775 ו-1783 למניינם זיכתה אותם בחופש ובעצמאות.
אז הם נשלטו בידיי אימפריה אוטוקרטית לא שלטון דמוקרטי.
אז זה לא היום.
ילמד נא כבודו את ההבדלים - ויכבדם.

ב. "קיצוניותם" של החשמונאים זיכתה את עמנו בעצמאות לאחר מלחמת חנוכה.
הם הגנו על אמונתם. מעולם לא איימתי על אמונתך.
היחידים שמאיימים כאן זה אתם... או שאני טועה?

ג. קיצוניותו של פנחס בהריגתו את זמרי זיכתה אותו בכהונה.
כלומר: לרצוח יהודים "לשם שמיים" מותר היום, למרות שעברו 2,000 שנה מאז ועד היום, אני צודק?
ושוב - יש לך רב בעל סמכות שמלמד את הדברים האלה או שאתה פשוט כותב את דעתך האישית ? (הלגיטימית)

אין לי זמן להמשיך את הויכוח הזה.  אני אתן את הכבוד לנץ.

כל טוב.
גם לך.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 29, 2008, 13:51:49 על ידי אלון »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #32 ב- : אוקטובר 30, 2008, 04:19:56 »
בס"ד

ציטוט
1.   למה אדם שאינו יהודי דתי מאמין כלומר רוב תושבי המדינה שלנו, יעצב את השקפת עולמו בדומה לך - אך ורק לפי התורה?
2.   כלומר, אתה מצדיק את השימוש בטיהורים אתניים לפי ציווי מהתורה.
הגדרות של מושגים חשובות לא רק במדעים המדוייקים אלא גם בתאולוגיה.  מושגים כמו "יהודי", "אמונה", "מוסר", ו"צדק" מוגדרות בכתבי הקודש של עמנו, התנ"ך.  אחת המחלוקות הקשות ביותר בין יהודים אמוניים וחילוניים היא למי יש את הזכות להגדיר מיהו יהודי.  האם לאדם עצמו יש זכות להגדיר את עצמו כיהודי, ולא משנה מהו אורח חייו, או שההגדרה היא אובייקטיבית ואין לאדם כל שליטה עליה?  האם החוק התורני הוא מעל האדם, או שהאדם מעל החוק התורני?  אלו שאלות רטוריות, מכיוון שאני יודע את התשובה שלך, בדיוק כפי שאתה יודע את התשובה שלי.  אחד מאיתנו מקבל עול מלכות שמיים, והשני מסרב לקבל עול מלכות שמיים ומגדיר לעצמו מהי יהדות ומיהו יהודי כפי שנוח לו.

ההגדרה של יהדות ויהודי היא כדלהלן:
יהודי מאמין שיש א-להים אחד, והוא ברא את עולמנו.
הקב"ה נגלה למשה בהר סיני וכל עם ישראל היו נוכחים ועדים להתגלות.
הקב"ה הכתיב למשה את התורה.
על הר סיני משה קיבל לא רק את התורה אלא גם את התורה שבעל-פה (הלכה).
הקב"ה בחר בעם ישראל להיות נציגו הבלעדי בעולמו, להיות ממלכת כהנים וגוי קדוש, אור לגוים.

אם אתה לא מסכים אפילו עם אחד מהמשפטים שלמעלה, הרי שעבור יהודי אמוני אתה בגדר "יהודי תועה", "תינוק שנשבה", וכו'.  לא רשע שדינו מוות, אלא יהודי שפשוט סטה מהדרך הישרה, או שמעולם לא היה על הדרך הישרה מלכתחילה.

אתה יכול כמובן לתת הגדרה משלך ליהדות ולחיות על-פיה (ומן הסתם, בדיוק כך אתה ורבים אחרים במדינת ישראל חיים).  אבל זה לא כדאי, בדיוק כמו שזה לא כדאי לתת הגדרה משלך לקבוצה (המושג המתמטי) ששונה מההגדרה המקובלת, שכן זה יוביל לסתירות פנימיות במתמטיקה.

האם אני מצדיק שימוש בטיהורים אתניים לפי ציווי מהתורה?  ועוד איך!  "והורשתם את כל יושבי הארץ מפניכם".  רש"י מפרש, "והורשתם - וגרשתם".  פרוש די מתון, ומקביל למושג החילוני של "חילופי אוכלוסין".  השלב הראשון הסתיים כאשר מדינות ערב גרשו 800,000 יהודים בתש"ח.  עלינו לסיים את השלב השני---הם העבירו לנו יהודים מארצות ערב (ללא כל פיצויים עבור הרכוש היהודי שהוחרם), ואנו נעביר להם את ערביי ישראל.  זה עבד עבור הפולנים והצ'כים שגרשו עשרות מליוני גרמנים (בהסכמה מלאה של האו"ם), זה עבד עבור היוונים שגרשו תורכים, זה עבד עבור הודו שגירשה עשרות מליוני מוסלמים לפקיסטן, וזה יעבוד גם במקרה שלנו.

ציטוט
שאני אבין, יש לך רב שהוציא "צו הלכה" בנושא או שאתה כולה כותב כאן את דעתך שלך וזהו? אני רק שואל כדי שאוכל לתבוע אותו בבית דין על הסטה פרועה לרצח עם, זה הכול ...
כל מה שאני כותב כאן הוא דעתי האישית בלבד, ואינו משקף את מצע ארגון הימין האמיתי ודעותיו של מקימו, חיים בן-פסח.  רצח עם?  כלל וכלל לא.  מדובר בסיום תהליך חילופי אוכלוסין בין מדינת ישראל ומדינות ערב, למען שלום צודק ובר-קיימא.  בנוגע לפסיקה: כיום לא פוסקים בהסתמך אך ורק על התורה, אלא בהסתמך על הלכה שכבר פסוקה, וגם זאת ניתן אך ורק לרבנים מסויימים שמוסמכים לפסוק.

ציטוט
זה שאתה חוגג את ניצחונם של המכבים על המתיוונים לא אומר ששאר העם היהודי שחי במדינה הזו וברחבי התפוצות חוגג באותו האופן. זה גם לא אומר שרוב הרבנים היהודים האורטודוקסים תומכים בקביעה שלך שעל היהודים לחגוג את חג החנוכה לזכר מלחמת האזרחים וההוצאה להורג של המתיוונים. לי זכור וידוע דברים שונים לחלוטין על חג החנוכה "משום מה".
הוא שאמרתי, שאתה עם הארץ מוחלט כשזה מגיע לתורה והלכה, בדיוק כמו שאני הייתי פעם, וכמו שרבי עקיבא היה עד גיל 40.  אנחנו לא חוגגים ושמחים שהחשמונאים הרגו יהודים מלשינים ובוגדים, אלא אנחנו שמחים שבאופן כללי אויבי ה' הובסו וחילול השם של עם ישראל שחי תחת מרותו של שלטון זר שמנע מאבותינו קיום מצוות מרכזיות כמו שבת, מילה וקידוש הלבנה הוסר והובס בע"ה.  שפלותו של עם ישראל היא שפלותו של הקב"ה לעיני הגוים ומהווה חילול השם, מכיוון שאנו הנציג הבלעדי של הקב"ה בעולמו.  כל נסיון למחוק את חילול השם או לקדש שם שמיים תוך מסירות נפש הוא המדרגה הגבוהה ביותר שאליה יכול להגיע יהודי או יהודיה.

ציטוט
1.   שיהיה לך ולכל מי שקורא ברור שאני לא אחד מאלה.
2.   האם לאלמנטים האלה יש כוח משמעותי בחברה שלנו? ואם כן, היכן ההוכחות החותכות שלך?
3.   אני מאוד אשמח לקרוא את "הצהרת המלחמה" הזו שלהם,
האם יש להם כח משמעותי?  ועוד איך!  הם יושבים בבג"ץ.  הם יושבים בכנסת ובממשלה.  הם קצינים בכירים בצה"ל.  הם אנשי עסקים בעלי השפעה.  הם אנשי תקשורת, מרצים באוניברסיטה, ומורים בבתי-ספר.  הצהרת המלחמה שלהם היא סדרה בהמשכים שהחלה בכתביהם ובדבריהם של

ברנר ("האם לא יציפו את רחובותינו עכשיו פרצופים ידועים מכל הגטאות, חלאת המין האנושי?")

וייצמן (יהדות אירופה היא אבק על גלגלי ההסטוריה),

הרצל ("ואני מחולל תנועה כבירה בין היהודים שיעברו באופן חופשי וגאה לנצרות"),

גרינבוים ("כששאלו אותי, הלא תוכלו לתת מכספי קרן היסוד להצלת היהודים בארצות הגולה אמרתי - לא!! ואני אומר עוד פעם לא!!"),

הזז ("אין הציונות והיהדות דבר אחד, אלא שני דברים השונים זה מזה, בודאי שני דברים הסותרים זה את זה!  כשאדם אינו יכול להיות יהודי, הוא נעשה ציוני. הציונות מתחילה ממקום הריסת היהדות, ממקום שתש כוחו של העם...דבר אחד ברור הציונות לא המשך, לא רפואה למכה, והיא עקירה והריסה."),

בן-גוריון, אוסישקין, ועוד רבים ו"טובים";

ממשיכי דרכם הם

רבין ("דפקנו את האנשים שנותרו על הסיפון ודפקנו את האנשים שקפצו למים ושחו לחוף")

שמעון פרסקי ("היום היהודים ניצחו והישראלים הפסידו"),

מאיר שלו ("כשאתה רואה את הצבא הישראלי המתוחכם, המצויד, הנועז, עם מסוקי הקרב ועם ה"תבור" החדש ועם ה"מרכבה" החדשה – אתה מבין שרק כלי-נשק אחד חסר בכל הארסנל המופלא הזה, והוא "התותח הקדוש". אותו תותח שדה פשוט ומיושן, שעמד על החוף בתל-אביב וירה בספינה "אלטלנה". ולמען העמד את הדברים על דיוקם, אומר שלא הירי מעורר בי געגועים, אלא האנשים שעמדו מאחוריו, ולהבדיל מעלובי הנפש של הממשלה הזאת, היה להם השכל להבין והעוז להחליט."),

עמוס עוז ("אם צריך אני מוכן לירות למתנחל בין העיניים"),

שטרנהאל ("לעלות עם טנקים על עפרה"),

חיים ברעם ("הסוחרים בדם"..."סרסורי הגזענות"..."פרצופיהם המעוותים של האספסוף"---כינויי גנאי ליהודים דתיים ליד מקום פיגוע),

וילן ("לשתק אותם! לרסס אותם! ולהרוג את כולם! וזה לא נחשב להרוג בני-אדם... רק חיסול עשבים שוטים"),

ירון לונדון ("לנפץ ראשיהם של מתנחלים"),

ועוד רבים ו"טובים".

ציטוט
יש לך קישור בבקשה?
יש גוגל.

ציטוט
אין לי בעיה אם זה שאתה מאמין שזה פרט משמעותי מאוד ושזו זכותך המלאה להאמין באמונה שלמה במה שאתה רוצה - זו מדינה דמוקרטית חופשית למרות דעתך הרעה עליה. אבל, אם אתה מאמין שזה פרט שצריך להשפיע באיזושהי מידה על הדיון שלנו או על דעתי שלי - אז יש לי בעיה.
[בתגובה על הסיפור על פנחס בן אלעזר בן אהרן הכהן שהרג את זמרי]  כל פרט ופרט, כל מלה, כל אות בתורה הקדושה משמעותית עבורי, והיתה משמעותית עבור סבא של סבא שלך.  אבותיך מתהפכים בקברם בידיעה שיש להם כזה צאצא בור ועם הארץ שמבייש אותם.  עדיין לא מאוחר עבורך להתחיל ללמוד תורה, ללמוד את מה שאבותיך למדו, ואת מה שבגללו סבלו רדיפות ופוגרומים, ולמרות כל הנסיונות לא כפרו באמונה.

ציטוט
נראה אם הצלחתי להבין אותך נכון: אתה משתמש ברצח של יגאל אמיר כדי לטעון שמותר לעבור על חוקי מדינת ישראל ולרצוח אדם אם מאמינים באמת ובתמים שהרצח יקדש שם שמיים ויציל חיי יהודים, הבנתי אותך נכון?
רבין לא נרצח אלא נהרג.  אם יגאל עמיר אכן היה זה שלחץ על ההדק שירה את הכדור שהרג את רבין, הוא עדיין אינו אשם, משום שהמדינה (באמצעות השב"כ ואבישי רביב) הסיתה אותו לעבור על חוקיה ולהרוג את רבין.  בכל מדינה מתוקנת, הסתה כזאת בלתי-חוקית, והקורבן (כן, יגאל עמיר הוא הקורבן בכל הסיפור הזה) זכאי מכל אשמה.

ציטוט
הדת היהודית ידעה יפה מאוד להתקדם עם הזמן ולעדכן את עצמה על מצוותיה. היום יש מי שהמציאו את הדמוקרטיה ושוויון הזכויות: לא מערכת מושלמת זו לשון המעטה ובהגזמה, אבל דיקטטורה עדיפה בעינך? אולי קומוניזם נשמע לך טוב?
יש לי (ולכל יהודי אמוני) בעיה עם נתינת דמוקרטיה נוסח המערב ונתינת שוויון זכויות לערבים.  ביהדות כבר יש דמוקרטיה עבור אנשים שקיבלו על עצמם את מסגרת ההלכה---הסנהדרין פוסק באופן דמוקרטי (הצבעה).  בסנהדרין ישבו, ובעתיד ישבו, אך ורק רבנים, ולא פוליטיקאים מתבוללים ושונאי ישראל כמו טומי לפיד, אהוד אולמרט, צפורה שפיצר, ודומיהם.  דיקטטורה פסולה מפני שאפילו מלך חייב להיות כפוף לחוקי התורה.  קומוניזם גם כן פסול.

ציטוט
לפיכך - לעולם לא תמצא רוב שיתנגד למצוות "ואהבת לרעך כמוך": לא חרדי, לא דתי ולא חילוני, עכשיו נראה אותך משיג רוב כלשהו! ל2 המצוות האחרות שהעלית, מתורגמות ומובנות באופן הדברים כפי שהם מובאים כאן בפורום. (האם-אמא של הקיצוניות היהודית). אין לך סיכוי ואתה יודע את זה!
הבעיה היא בהגדרה של "רעך".  תמיד מפליאים אותי מחדש הנחישות והבטחון העצמי של עמי הארץ שמעולם לא קראו פרוש של אור החיים, או תנחומא, או רש"י, או רמב"ם, או רמב"ן, או ספורנו, או רבינו תם, או הגאון מוילנא, או הרב כהנא, ובכל זאת מרגישים מוסמכים להסביר את משמעותם של פסוקים מן התורה.  לידיעתך, "רעך" אינו כולל את שונאי ישראל, ובטח שלא גוים.  לא אכפת לי מ"סיכויים" ואני לא צריך שרוב עמי הארץ הבורים, התנוקות שנשבו התועים והטועים, יסכימו אתי.  הסכמתם או אי-הסכמתם לא משנה את האמת.  אתה יכול להתעקש מהיום ועד סוף ימיך ש 1+1 זה 3, אבל זה לא ישנה לעולם את האמת המתמטית.

ציטוט
הנה הציטוט עליו כתבתי, שוב:
אנו נמצאים היום בשפל המדרגה,  נאמני העם והארץ מדוכאים על ידי האוליגרכיה השלטת (נוסח "1984") המוכרת את עמנו וארצנו למפלצת האיסלמית, שלטונה של האוליגרכיה הזו כלפי פנים הוא אבסולוטי. שלטון ביד ברזל, וכלפי חוץ הם חבורת מלחכי פנכה, יהודונים כפופי גוו המהווים יודנראט אולטימטיבי הלוקח את קהילתו אלי שאול ואבדון."
1. כשקראתי את "אנו" הבנתי את זה כ:"אנו כולנו - חרדים, דתיים, חילונים = יהודים בארץ ישראל". אם הכותב התכוון רק ל"אנו" - החרדים/דתיים הקיצונים, אתקן עצמי ואגיד שאתה צודק והוא לא הכליל.
2. להכליל על כל העומדים בשלטון שהם X או Y - זו הכללה פרועה. הגם נתניהו, שנוא נפשם של התשקורת הסהרורית, הגם הוא בין מלחכי הפנכה? גם בני איילון ואריה אלדד? גם ליברמן? גם זבולון אורלב?
3. נשמע לך נכון לכנות קבוצה שלמה בעם בשם הנבזה "יהודון כפוף גוו"?
1. הכותב התכוון ליהודים שיש להם לפחות כבוד לאומי, כבוד למסורת ולמורשת היהודית, ושנאה לאויבים חיצוניים (הערבים)---היינו, יהודים אמוניים, יהודים חילוניים "ימניים" או שפויים במרכז.  למי אתה מתכוון כשאתה כותב "קיצוניים"?  בתורה, אין כזה דבר "קיצוניות".  יש קטנות אמונה ולעומתה יש מסירות נפש ואידאליזם, והם נחשבים למדרגה הגבוהה ביותר שאליה יש לשאוף.
2. נראה שלא שמת לב שהכותב דיבר על ה"אוליגרכיה השלטת".  לא כל מי שיושב בכנסת, לא כל איש עסקים, לא כל מי שעובד בתקשורת הוא חלק מהאוליגרכיה השלטת.  לגבי הפוליטיקאים שהזכרת: נתניהו וליברמן חלשים, הם כלים ביד האולגרכיה השלטת.  אריה אלדד הוא גיבור ואידאליסט.  בני איילון וזבולון אורלב---לא יודע מספיק עליהם כדי לחוות דעה.
3. "יהודון כפוף גו" הוא כינוי מדוייק ליהודים מסויימים בעמנו.  אהוד אולמרט, שמעון פרסקי, יוסי שריד, טומי לפיד, שולמית אלוני ודומיהם.  כינויים יותר מסורתיים ופחות מלוכלכים שאנשים אמוניים היו עושים בהם שימוש הם "מלשין", "מוסר", "שונא ישראל".

ציטוט
ובלי קשר: לא מספיק לנו אנטישמיות מבחוץ צריך לשמוע את אותם ביטויים מגעילים גם מבית?
האנטישמים האמיתיים הם מנוולים כמו שמעון פרסקי, טומי לפיד, עמוס עוז, א.ב. יהושע, חיים ברעם, ירון לונדון, שולמית אלוני, יוסי שריד, דדי צוקר ודומיהם, דור ההמשך של הקאפוים והיודנראט משתפי הפעולה של הנאצים במלחה"ע השניה, וחלק מחברי ההגנה (כמו טדי קולק שר"י) משתפי הפעולה של הבריטים בתקופת המנדט.

ציטוט
ערבים רוצים "פלשתין" שילכו לגור בירדן. כאן זה מדינת היהודים היא מדינת ישראל.
נ-ק-ו-ד-ה.
וואו!  אני בטוח שעמדה תקיפה זו תשכנע את החמאס למתן את עמדותיו...  כל זה סתם דיבורים של מישהו שיושב נינוח בביתו ומתפלסף, ובינתיים המתנחלים הם שמפגינים גבורה ומסירות נפש וקובעים עובדות בשטח.

ציטוט
שוויון זכויות כולל בתוכו שוויון הזדמנויות ובלי אפליה, בטח ובטח שלא על רקע לאומני או דתי.
מה בקשר לאפשרות שהערבים יהפכו לרוב בדרכי שלום (ע"י ילודה מואצת), ואז באופן דמוקרטי יהפכו את מדינת ישראל למדינת "פלשתין", יבטלו את ההמנון "התקוה" ואת חגיגות יום העצמאות (שעבורם הוא יום אבל לאומי שמזכיר את תבוסתם ואת ה"נכ'בה" של תש"ח)?  הרחם של האשה הערביה מהווה איום דמוגרפי הרבה יותר חמור מכדורים או חגורות נפץ.  איך אתה מציע למנוע זאת?

ציטוט
פשוט: ציונות ודמוקרטיה נוסח היהודים: בדיוק מה שמתקיים כאן היום.
מה שמתקיים כאן היום זה פולחן סגידה יהודוני "ציוני" למדינה ולצבא שנועדו מלכתחילה להחליף את היהדות האמיתית (ראה למעלה ציטוטים של הרצל, ברנר, וייצמן, וכו').  דמוקרטיה?  לעג לרש.  על איזה דמוקרטיה אתה מדבר כאשר אולמרט נשאר במשרתו במשך חודשים רבים עם 3% תמיכה?  מה בקשר לפסילת תנועת כ"ך?

ציטוט
ופעם אחרונה שאני קראתי, יש יותר יהודים ויהיו יותר יהודים: הילודה של הפלישתים פחותה היום מבעבר ולחרדים דווקא יש את מספר הילדים הגדול ביותר, כך שאני ממש לא מודאג מדמוגרפיה.
אין יותר כזה עם "פלשתים".  אני מניח שהתכוונת לערבים שמכונים בטעות ע"י רוב העולם "פלשתינאים".

ציטוט
נכון: לחגוג את ניצחון חופש הדת והפולחן. את ניצחון אוהבי החיים על שונאי ישראל.
לא נכון: לחגוג בפה מלא מלחמת אחים או ללמד ולחנך שלהרוג יהודים מותר.
אתה מציג את שונאי ישראל כאילו הם אוהבי מוות.  למה?  ברור שביניהם היו וישנם יהודונים אוהבי חיים, אוהבים לבלות, לשמוח.  הבעיה היא לא השנאה שלהם ליהדות, אלא השאיפה שלהם לשנות (לסלף!) את היהדות.  הם התנהגו כמו כופרים והסיתו אחרים לכפור, ובו-זמנית התעקשו להמשיך להיקרא יהודים.  בימים ההם, בזמן הזה.  ישנם יהודונים כמו קספר וואינברגר שר"י, שר ההגנה לשעבר של נשיא ארה"ב רייגן.  אותו קספר וואינברגר כל כך התבייש מיהדותו, שבכל פעם שהיה מציג את עצמו, היה לוחץ ידיים ומצהיר, "שלום.  שמי קספר וואינברגר ואני לא יהודי."  (סיפור אמיתי.)  כזה יהודון לא מהווה איום על היהדות, הוא לא שונא ישראל.  אבל יהודונים שנלחמים באופן אקטיבי בכל החזיתות נגד יהודים אמוניים, נגד הדת היהודית, הם "שונאי ישראל" ומהווים איום מסוכן.  הדעה האישית שלך וה"פרושים" שלך לגבי "מלחמת אחים" והריגה של יהודונים שונאי ישראל לא משנה את משמעותם האמיתית של כתבי הקודש שלנו, שנלמדים כיאות בכל הישיבות בארץ ובחו"ל.

ציטוט
לא סתם החוק שלנו בארץ לא מאפשר הוצאות להורג.
ממש לא סתם.
אני מקווה שתשנה את דעתך בגלל שתחכים ותתבגר, ולא בגלל שחס ושלום אמך או אחותך יאנסו אונס קבוצתי ויומתו במיתה משונה ע"י כנופיה של ערבים.  אגב, מה דעתך על ארה"ב הנאורה והמתקדמת שממיתה רוצחים?

ציטוט
זה הפירוש האישי שלך לנושא.
ממש שאני יודע שנאת חינם, כלומר, שנאה לשם שנאה ובעיקר שנאה לאחים שלך בדם - היא שהביאה להרס והחורבן. אם אני טועה, יצטט נא כבודו מדבריו של רב או מקובל/בעל אוטוריטה אחר, בתודה מראש.
חפש בגוגל את כתביו של הגאון מוילנא.

ציטוט
אתה בוחר לפרש את המציאות של היום לפי הפרמטרים הקיצוניים שלך. זכותך. אך במחילה ממך, אל נא תחשוב לרגע שזכותך להחיל את דעתך הקיצונית עליי ללא רצוני.
לא עליי ולא על רוב היהודים היושבים הארץ שלנו.

מקווה שאנחנו מבינים אחד את השני.
הפרמטרים ה"קיצוניים" שלי הם אותם פרמטרים שהיו לסבא של סבא שלך שלמד ב"חדר" וידע תורה והלכה על בוריים.  אין לי שום כוונה להחיל עליך את דעתי ה"קיצונית".  כל מה שאני יכול לעשות זה ללמד ולחנך, לחשוף יותר יהודים לאמת.  מה אתה תעשה עם האמת הזאת---זה כבר עניינך.

ציטוט
אז הם נשלטו בידיי אימפריה אוטוקרטית לא שלטון דמוקרטי.
אז זה לא היום.
ילמד נא כבודו את ההבדלים - ויכבדם.
"אז זה לא היום".  המשפט הזה נאמר ע"י בורים בכל דור ודור, בכל אומה.  "המלחמה האחרונה שעברנו היתה כל כך נוראה, לא יכול להיות שתהיה עוד מלחמת עולם".  זה התאור שניתן למלחה"ע הראשונה, "המלחמה שמהווה סוף לכל המלחמות", ע"י טפשים שלא יודעים היסטוריה ולא יודעים לקשר בין העבר להווה.  אתה רצית דוגמה לקיצוניות באופן כללי, וקיבלת אותה.  עכשיו אתה מתעקש שלמעשה התכוונת לדוגמה של קיצוניות נגד דמוקרטיה.  בסדר, הנה: היוונים, כמו הרומאים וכמו ארה"ב של היום, התעקשו להפיץ את תרבותם בכל רחבי האימפריה שלהם.  תרבותם כללה דמוקרטיה.  אז למה החשמונאים דחו את הדמוקרטיה ובכל זאת נלחמו בהם ובמשת"פים היהודונים המתיוונים שלהם?  מפני שהדמוקרטיה הזאת היתה עולה במחיר מצוות שבת, מילה וקידוש הלבנה.  אז במקום לחגוג את חג החנוכה, אני מציע לך להחליף אותו בשמונה ימי אבל לזכר הדמוקרטיה היוונית שהיינו יכולים לקבל ואיבדנו בגלל הקיצוניות של החשמונאים.

ציטוט
הם הגנו על אמונתם. מעולם לא איימתי על אמונתך.
היחידים שמאיימים כאן זה אתם... או שאני טועה?
אתה יכול להירגע, אף אחד לא מאיים עליך.  אם אתה רוצה ביום הכיפורים לזלול פיתות וצלי חזיר, לצפות בטלוויזיה, ולקיים יחסי-מין עם אשה שאינה נשואה לך ושיש לה מחזור---זכותך.  אף אחד לא ירגום אותך באבנים.  ישראל זה לא אירן.  אבל אם אתה מכנה את הרמב"ם "נאצי" ומנסה לשכנע יהודים שתורת ישראל שקרית, אחראי לגרוש יהודים מאדמתם והריסת בתים של יהודים, אז אתה שונא ישראל, על כל המשתמע מכך.

ציטוט
כלומר: לרצוח יהודים "לשם שמיים" מותר היום, למרות שעברו 2,000 שנה מאז ועד היום, אני צודק?
לרצוח אסור.  נקודה.  לא יהודים ולא גוים.  הריגה --- סיפור אחר.  חשוב לעשות הבדלה בין השניים ולא להתבלבל.

ציטוט
ושוב - יש לך רב בעל סמכות שמלמד את הדברים האלה או שאתה פשוט כותב את דעתך האישית ? (הלגיטימית)
כל מה שאני כותב הוא אך ורק דעתי האישית, ואינו משקף את מצע ארגון הימין האמיתי ו/או את דעותיו של מקימו, חיים בן-פסח.

הייתי שמח להמשיך את הדיון המרתק, אבל זה גוזל יותר מדי מזמני, כך שלתגובתך הבאה לא אוכל להגיב, לצערי.

כל טוב.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #33 ב- : יוני 03, 2009, 06:56:39 »
גם אני מאמין שצריך להיות פה מלך אבל הבעיה היחידה שלי בנושא היא איך לשמר את טובת העם. המלך יוכל להחזיר שטחים או להכריז מלחמה על רוסיה או אני לא יודע מה ולעם לא תהיה מילה בעניין.

מנותק gambito

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #34 ב- : ספטמבר 23, 2009, 15:55:20 »
אכן דווקא אצלינו בישראל האוליגרכים הם אנשיי שמאל בעיקר מרץ ודווקא הימין תומך ברווחה לעם!!
השמאל האוליגרכי הוא המדכא בישראל!!!

מנותק חזון ארץ ישראל השלמה

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #35 ב- : אפריל 22, 2010, 16:33:55 »
חזק וברוך נץ! כמה שאלות: איך אתה מצפה למצוא מישהו מבית דוד שימלוך על ישראל (מישהו עם ממצאים מדוייקים שחס וחלילה לא יוליך אותנו שולל)? העם היהודי בתקופת מלכים רבים סבל אני מאמין שגם היום סובל אבל ברוך השם-אפשר לסבול, כאשר אתה רוצה להתחיל שלטון מלוכני בארצנו איך תגרום שהעם שרוב העם יתמוך בו. ושאלה חשובה ביותר: דעותי ימניות זה בדוק אך הרשה לי לשאול מה תעשה לבוגדים השמאלנים אם ינסו לעשות הפיכה למשטר המלוכני שתקים? אני מקווה שזה לא הרג כי לפי דעתי זאת לא הדרך להביא משיח

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #36 ב- : אפריל 22, 2010, 23:01:11 »
חזק וברוך נץ! כמה שאלות: איך אתה מצפה למצוא מישהו מבית דוד שימלוך על ישראל (מישהו עם ממצאים מדוייקים שחס וחלילה לא יוליך אותנו שולל)? העם היהודי בתקופת מלכים רבים סבל אני מאמין שגם היום סובל אבל ברוך השם-אפשר לסבול, כאשר אתה רוצה להתחיל שלטון מלוכני בארצנו איך תגרום שהעם שרוב העם יתמוך בו. ושאלה חשובה ביותר: דעותי ימניות זה בדוק אך הרשה לי לשאול מה תעשה לבוגדים השמאלנים אם ינסו לעשות הפיכה למשטר המלוכני שתקים? אני מקווה שזה לא הרג כי לפי דעתי זאת לא הדרך להביא משיח
שאלות טובות שאלת, מכיוון שהם נשאלו בצורה תרבותית ונאותה ומסבירת פנים מתוך רצון כנה לבירור, אשתדל לענות על כל שאלה בפירוט:
1.) איך אני מצפה לבואו של מישהו כזה מבית דוד, ישנם משפחות בישראל שיכולים דווקא להוכיח הוכחות גנאולוגיות שמתייחסות לדוד המלך ושושלתו, בהן משפחות דיין (נשיא), פרץ, אברבנאל, שאלתיאל, דון-יחיא, חרל"פ ועוד, מי שיתחיל שלטון מלוכני זה דווקא סנהדרין לאחר החזרת הסמיכה הרבנית לדון דיני קנסות וכו', ובתוספת נביא אמת (סביר שזה יהיה אליהו הנביא).
בנתיים, אני מעדיף משהו כמו משטר נשיאותי דמוקרטי אמיתי ולא איזה בלוף בדמות שלטון אוליגרכי שיש היום.

2.) בוגדים יוצאו להורג, בדגש על קומוניסטים בגלוי ובמסווה במציאות שתבוא עם שינוי השלטון המיוחל, את הערב רב צריך לטהר אחת ולתמיד מן הארץ והעם.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק TzionIL

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #37 ב- : יולי 01, 2010, 09:33:27 »
ישר כוח!! אני חדש בפורום, סוף סוף מצאתי מקום בו יש אנשים שחושבים כמוני, ממש הימין האמיתי! אני ממפוני גוש קטיף לשעבר וסוף סוף מצאתי מקום שאני יכול לקרוא ולראות דברים ולדעת שיש עוד אנשים שסובלים מהמחלה שפוקדת את המדינה שלנו. כל הכבוד לך :)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #38 ב- : יולי 01, 2010, 13:16:43 »
ישר כוח!! אני חדש בפורום, סוף סוף מצאתי מקום בו יש אנשים שחושבים כמוני, ממש הימין האמיתי! אני ממפוני גוש קטיף לשעבר וסוף סוף מצאתי מקום שאני יכול לקרוא ולראות דברים ולדעת שיש עוד אנשים שסובלים מהמחלה שפוקדת את המדינה שלנו. כל הכבוד לך :)
אתה לא ממפוני גוש קטיף, זבל מפנים, אתה ממגורשי גוש קטיף!
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "...ובחרת בחיים..." (דברים ל, יט)
    • אני בפייסבוק
« להגיב #39 ב- : ספטמבר 04, 2010, 07:41:42 »
לצערי יש פה עדת מזוכיסטים אכולי שנאה עצמית המחכים בכליון עיניים לשלב הייסורים.

1. האם יש באמת הוכחות לכך שאנשים כמו בן גוריון וכו' היו בעצם בוגדים מלכתחילה? לא נראה לי אינטואיטיבית, אני חושב שהוא סתם היה יהודי לא מספיק אגרסיבי ולא מספיק מציאותי, שכל זה לא תחליף לקומון סנס. ואחרי הכל.. יהודי ממוצא פולני. לאחר כזה קשה לצעוק 'מוות לערבים' או דברים בסגנון. ברור למה. אז אשמח להוכחה לטיעון הימני-אמיתי של הימין הפחות חזק כמזויף. לדעתי גם ביבי לא מזויף. אחרת למה שהתקשורת תתנגח בו (בפעם הראשונה שהוא עלה לשלטון)? למה שהוא יפעל נגד איראן כשהוא באופוזיציה? למה כשהוא עלה אחרי ברק הפיגועים פסקו כמעט בוואת אחת? ולמה הוא ייצב את הכלכלה על חשבון המוניטין שלו? היה עוד משהו חשוב אחד שהוא עשה ושכחתי. גם מנהיגים מפחדים מטרור אולי, לא יודע כמה מוגנות המשפחות שלהם מארגוני טרור. ו/או גם מנהיגים מושפעים מרוח התקופה, המערב בלבל חזק בשכל, בעיקר בשנות ה- 90 אני אומר (אני 1983), אלה לא בהכרח אנשים בוגדניים, סתם מושפעים. ואנשים, בניגוד לדיעה הרווחת, יכולים בכל גיל להשתנות, גם ביומם האחרון. מי שהמציא את המשפט "מבוגרים לא משתנים" אין לו טיפת כבוד לפלא הזה שנקרא 'אדם'.

2. מלוכה. קודם כל, הרעיון עצמו של מלוכה. אני נמשך אליו אבל זה בעיקר כי מלוכה מכילה בה מיתולוגיה יפה - אבירים, כס מלכות, רשלייה - הוזיר הרשע, כתר, שרביט. אבל בקשר לנצר דוד. קודם כל, אם היה היום נצר לדוד, הוא לא אמור איכשהו לבלוט כך שניתן יהיה לזהות אותו? דבר שני, הוא לא אמור להיות איזשהו פשוט עם שלא חושב אפילו על מלוכה? כמו דוד המקורי? למה שזו תהיה נצר מלוכה? זה נשמע שגוי בהתחשב בעובדה שאוגוסטוס עשה טעות כאשר מינה לקיסר את בנו האידיוט שרק עשה צרות. בטח שמעת על "חומץ בן יין". גם הבן של מהטמה גנדי מדבר היום שטויות ודברי שיטנה.. זאת לא שיטה. אני אמנם לא בעל פתרון, (נראה לי שאמורים לחפש את האדם הכי טהור ותמים, אבל אולי אני טועה כי.. יש פוליטיקה בעולם ואדם תמים מדי לא יבין אותה ויסתבך ויהיה קל לעבוד עליו.. קשה קשה.) לדעתי ראש הממשלה הבא של ארה"ב צריך להיות פטריק ביוקנן. נורא התרשמתי מהידע שלו.

אז אין לי פתרונות משלי, ואני מנסה לסתור את רעיונותיך שלך.. מה תאמר על זה..

אם תשאל אותי, אני יכול להיות משנה למנהיג (אחד מני רבים. כמו שר בממשל.). המנהיג עצמו? אני אתמוטט מפחד ואהיה לא החלטתי. יחד עם זאת.. אין לי ידע עצום כמו שלך ושל Hebraic... כמעט רק בפורום הזה פגשתי אנשים שאני בבטחון יכול לומר 'הם חכמים ממני'. (אני גאוותן. יש בי תכונה כזאת. האם פגעתי כך במישהו? לא. אינני מאמין בענוות שווא, יש להשתדל לשמור על יחס ישר בין ידיעותיך בתחום מסוים לבין גאוותך לגבי תחום זה. ידיעותיי בתחום נפש האדם היא הרבה ביותר שלי. הייתי אדם שהיה בדיכאון (מגיל 6 התחיל המצב סביבי להיות נורא ואיום. בגיל 22 או 23 יצאתי מהדיכאון. היום אינני בדיכאון. כל התרופות נראות לי חרטה. כי הדיכאון נובע מהצורה בה אתה חושב, שהתפתחה בצורה עקומה ע"מ לשמור על רגש מסוים בלב. הדיכאון גם מתפתח מהמצב בו אתה נמצא (אם אתה חי בין אנשים שיש סיכוי גבוה שיעליבו אותך, תהיה במצב דכאוני. זה לא מעיד על תפיסה עקומה אצלך, או על רגש פגוע.))
אני אדם שלא מושפע כמעט בהכרה שלו - קפה לא מעורר אותי, סתם עושה לי רע. אלכוהול (ערק, וודקה) עושה לי לכל היותר ראש צלול יותר מהמחשבות על העבר. אבל מעולם לא איבדתי שליטה על מה שאני אומר עקב אלכוהול. גם כשהעיניים גדולות וההליכה לא יציבה. אני לא שותה או מעשן, גם לא קפה - זה כאב ראש או בטן. מה מעורר בזה?
אני בז לכל הפסיכולוגיה כולה. בקירוב טוב. ואני מדבר בתור 'אחד שהיה שם'.

3. כשאני כותב דברים מתוך זעם וכאב לב. אני הרבה יותר אלים מזה. אתה די רציונלי כשאתה זועם וכואב. (אינני אדם ציני, אם הייתי רוצה להיות, לא הייתי משאיר מקום לספק)
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

"...לֹא בְחַיִל וְלֹא בְכֹחַ כִּי אִם בְּרוּחִי אָמַר ה' צְבָאוֹת" (זכריה ד, ו)
"...לֶב מֶלֶךְ בְּיַד ה'..." (משלי כא, א)

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
« להגיב #40 ב- : ספטמבר 04, 2010, 07:53:52 »
כן, אפשר אשכרה לצאת מדיכאון ע"י זה שאתה יושב וחושב. צריך לשבת ולחשוב הרבה. לגלות המון דברים יפים על המציאות, ולשבור המוני קלישאות. אבל כתבתי בלוג בערך 4 שנים (אפשר לראות במאמרים הראשונים שהייתי עוד קצת בדיכאון בו), בבלוג כתבתי את כל האמת שלי כמעט. לא קיבלתי תמיכה נפשית מאף אחד. ולמרות זאת. כן - זה עובד. אם יכול לבד לצאת מדיכאון. זה גם הגיוני - לא נולדתי בדיכאון - הוא איכשהו לאט לאט נוצר בי. אז אפשר גם לצאת - זו הייתה חשיבת המפתח שלי במוצא מהדיכאון - ילד אחר גדל אחרת, ולכן הוא לא בדיכאון. כך שזה חייב להיות מושגים ודברים שאני ספגתי והוא לא, שגרמו לכך. - הנה תקווה שנוצרה באמצעות לוגיקה.

אבא שלי חשב שאפשר לשבור מרה שחורה ע"י עבודה קשה. אני רואה אותו היום.. הוא טעה. צריך לבחור נכון בקטעים האלה, להיות זהיר מאד. וברוך השם הייתי זהיר.
"לוּלֵי ה' שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם : אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ : ... : בָּרוּךְ ה' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם" (תהלים קכד; ב-ג, ו)

מנותק yossso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
    • אני בפייסבוק
« להגיב #41 ב- : ספטמבר 04, 2010, 08:07:15 »
ואם מה שאני אומר נשמע לך מיותר ולא קשור. דע לך שיש קשר בין שמאל לדיכאון. מי מעשן סמים? אדם שרע לו. נכון? אז מה זה וודסטוק? שמאל קיצוני.

אני לא הייתי שמאלני אמנם. אולי לרגעים קצרים. בטח ובטח שלא ברמות של השמדת מדינה.

אדם בראש בריא, לא יכול להיות שונא ישראל. לא צריך להיות גאון כדי להיות ימני, רק צריך שהלב יהיה במקום הנכון.

אדם בדיכאון, הרבה פעמים מנסה 'לדחוק הצידה את המחשבות, שלא יפריעו'. - זאת אחת הטעויות החמורות. זה לא רק אצלי, גם אדם אחר, בעל דיכאון קל דווקא, אמר שכך הוא עושה. אם המחשבות מציקות לך, "רוצות צומי", תתייחס אליהם. לפעמים הדרך להשתחרר מצרה היא דווקא להיכנס אליה יותר לעומק, להיות (זמנית) עוד יותר בדיכאון, ולתת לכעס נורא להתבטא החוצה. כעס יש להביע. כלל ראשון בדיכאון. בסופו של דבר גם נגמר. (זה יכול להיות שנים, אבל בסופו של דבר, אין יותר כעס לשחרר), להרגיש את הצדק זורם בעורקים, לזעום, לבכות, לא להקשיב לקלישאות שעוזרות לבנאדם להישאר בדיכאון כמו "הוא מרחם על עצמו" (תמיד נאמר בציניות). אין כל רע בכך שאדם מרחם על עצמו. הכעס נגמר כמו שאתה לא יכול לצחוק מבדיחה, בלי סוף. אפשר לצחוק ממנה המון אמנם.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #42 ב- : ספטמבר 04, 2010, 19:00:25 »
1. יוסו, רוצה הוכחות? הנה-
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,13158.16.html

http://hayamin.org/forum/index.php/topic,27784.0.html

http://hayamin.org/forum/index.php/topic,13684.0.html

תתחיל באלו, אם אתה רוצה עוד מקורות, אני אשמח לתת לך

2. אין הכרח שמשיח יהיה מלך, מופיע גם במקורותינו בחז"ל שהמשיח יהיה דווקא נשיא ולא מלך שמתחיל שושלת חדשה עם דם כחול.
ולארה"ב הברית אין ראש ממשלה כי אם נשיא, ופט ביוקנן הוא אסון אם הוא יהיה נשיא, הוא אנטישמי נאלח.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל