כתב נושא: יוזמה בימין: בוחרים דגל והמנון למדינת איו"ש  (נקרא 7253 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
יוזמה בימין: בוחרים דגל והמנון למדינת איו"ש
« להגיב #25 ב- : דצמבר 09, 2007, 19:33:39 »
"בקיצור אתה אומר להשפיע מבפנים?
רק להזכירך, כל מיני 'קוקניקים' [והלוואי שהם היו קוקניקים אמיתיים!!] אמרו בגירוש הגדול התשס"ה שהם 'ישפיעו מבפנים' ואכן השפיעו מבפנים - לרעה...!! גירוש יהודים!!"- תגיד לי אריה, טרחת לקרוא את דעותיי בפורום הזה בכלל? מי שמכיר אותי, ומי שיש לו קצת יותר ותק בפורום ממך, יודע היטב, שאני אנטיתזה של גישת "להשפיע מבפנים- אני טוען שזה ביזבוז זמן משאבים וכוח אדם קולוסאלי ומהווה הונאת הרבים פר אקסלנס.
אני טוען שכל הקשקוש של "המשחק הדמוקרטי" הוא בעצם בית כלא רעיוני/מחשבתי שהחונטה השלטת שמה בתוכה את כל נאמני העם והארץ.
מעין לופ בלתי נגמר של מחול שוטים לקול צלילי החלילן מהמלין.
אתה קורא לי ממלכתי? תומך בהשפעה מבפנים?  :D ;D :D ;D :D ;D :D :D ;D :P ::) ;D :D ;D :idiot2: :idiot2: :idiot2: ^-^ :tickedoff: :knuppel2: ;)

בס''ד

נץ וגאה בזה --זכית לכך שהקב''ה חשף את עיני רוחך למציאות למרות שטיפות המוח החוזרות ונשנות ב''מערכת-החינוך '' וכן ב '' כלי-התשקורת'' , את התיאור האמיתי של האמת שמאחורי '' המשחק הדמוקראטי '' יש לחרוט על ליבם של כל אלו שמטילים ספק להיותנו תחת שלטון שמטרתו לשמד את שארית הפלטה של  הקהילות היהודיות , והם עושים זאת בתחכום רב ובהדרגה ר''ל ,עליהם אמרו רבותינו ע''ה זיע''א   ''  אין אדם דר עם נחש בכפיפה אחת ! ''  לכן ,גם אם נצליח לפעול מבפנים תחשוף ה '' חונטה הבולשביקית '' את שיניה הארסיות ותקיש אותנו ללא רחם , כפי שעשו לגדול-דורנו  כמוהר''ר מאיר-דוד כהנא ולמשפחתו זצוק''ל הי''ד זיע''א , כאשר לא יכלו להם באופן '' דמוקראטי '' , חשפו אותם לשיניו צמאות הדם היהודי של האויב הערבי הנאצי יש''ו , וזאת בשיטות שונות , תארתי זאת בסרטון שלי  שאצרף לכאן בע''ה קישור אליו , הסרטון מציין את העובדה שכל מי שפעל מבפנים כנגד ה '' חונטה הבולשביקית '' , לא מת מוות טבעי ( נרצח בשיטתיות ) , מומלץ לצפות בסרטון , ואשמח אם תגיבו ותצרפו למועדפים על-מנת להפיצו כמה שיותר , ואם תפיצו קישורים לאתרים אחרים תהיו שותפים למצווה הזו של '' מילת הלב הערל של חלק גדול מעמנו , שלדאבוננו הולך שולל אחרי ערכים שקריים למען הובילו לשמד ר''ל '' --דהיינו להציל את הלבבות הערלים הללו .הקב''ה  ישים בלב כל יהודי את האמת שהצגת כאן , יישר כוח !!להלן הקישור לסרטון :מי רצח את רבין ומה היתה המטרה:
ביוטוב:
חלק 1:

חלק 2:

בפליקס:
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2019754

חג-חנוכה שמח , ויהי רצון שנזכה לאור האמיתי , הוא אור תורתנו הקדושה ,ונזכה בביאת גואל-צדק בב''א .
                                                                    הגולה בארץ  :smil037:
« עריכה אחרונה: דצמבר 09, 2007, 19:45:54 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #26 ב- : דצמבר 10, 2007, 00:56:48 »
לק"י [!!!]

עברית קשה שפה... הא?

ממש לא. כוונתי היתה שאני לא עוקב באופן אישי אחרי ההודעות שלך כדי להבין ולהכיר את דעותיך והשקפותיך ואולי אח"כ לעשות על זה עבודה .... ואני בכ"ז מכיר את דעותיך מעיון באשכלות בהן יש בין היתר תגובות שלך בהן אתה מביע את דעתך.

הייתי מספיק ברור?

לך. באופן כללי.
ובכל זאת אני עדיין אינני מבין איך אחרי כל מה שאמרת, הגעת למסקנה ההזויה שאני בעד להשפיע מבפנים ובעל גישה ממלכתית?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #27 ב- : דצמבר 10, 2007, 00:58:05 »
מישהו צריך לפרסם "דוקטרינית נץ-המדריך המלא".
אתה רוצה להיות הביוגרף שלי?

תעזבו את נץ  :-X
מי יתן ויהיה לנו 20 חברים כמונו  :)
תודה על המחמאה O0

« עריכה אחרונה: דצמבר 10, 2007, 00:59:16 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #28 ב- : דצמבר 10, 2007, 01:02:55 »
בס''ד

נץ וגאה בזה --זכית לכך שהקב''ה חשף את עיני רוחך למציאות למרות שטיפות המוח החוזרות ונשנות ב''מערכת-החינוך '' וכן ב '' כלי-התשקורת'' , את התיאור האמיתי של האמת שמאחורי '' המשחק הדמוקראטי '' יש לחרוט על ליבם של כל אלו שמטילים ספק להיותנו תחת שלטון שמטרתו לשמד את שארית הפלטה של  הקהילות היהודיות , והם עושים זאת בתחכום רב ובהדרגה ר''ל ,עליהם אמרו רבותינו ע''ה זיע''א   ''  אין אדם דר עם נחש בכפיפה אחת ! ''  לכן ,גם אם נצליח לפעול מבפנים תחשוף ה '' חונטה הבולשביקית '' את שיניה הארסיות ותקיש אותנו ללא רחם , כפי שעשו לגדול-דורנו  כמוהר''ר מאיר-דוד כהנא ולמשפחתו זצוק''ל הי''ד זיע''א , כאשר לא יכלו להם באופן '' דמוקראטי '' , חשפו אותם לשיניו צמאות הדם היהודי של האויב הערבי הנאצי יש''ו , וזאת בשיטות שונות , תארתי זאת בסרטון שלי  שאצרף לכאן בע''ה קישור אליו , הסרטון מציין את העובדה שכל מי שפעל מבפנים כנגד ה '' חונטה הבולשביקית '' , לא מת מוות טבעי ( נרצח בשיטתיות ) , מומלץ לצפות בסרטון , ואשמח אם תגיבו ותצרפו למועדפים על-מנת להפיצו כמה שיותר , ואם תפיצו קישורים לאתרים אחרים תהיו שותפים למצווה הזו של '' מילת הלב הערל של חלק גדול מעמנו , שלדאבוננו הולך שולל אחרי ערכים שקריים למען הובילו לשמד ר''ל '' --דהיינו להציל את הלבבות הערלים הללו .הקב''ה  ישים בלב כל יהודי את האמת שהצגת כאן , יישר כוח !!להלן הקישור לסרטון :מי רצח את רבין ומה היתה המטרה:
ביוטוב:
חלק 1:

חלק 2:

בפליקס:
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2019754

חג-חנוכה שמח , ויהי רצון שנזכה לאור האמיתי , הוא אור תורתנו הקדושה ,ונזכה בביאת גואל-צדק בב''א .
                                                                    הגולה בארץ  :smil037:
"נץ וגאה בזה --זכית לכך שהקב''ה חשף את עיני רוחך למציאות למרות שטיפות המוח החוזרות ונשנות ב''מערכת-החינוך '' וכן ב '' כלי-התשקורת''- איך אמר מרק טוויין: "לא נתתי ללימודים שלי להשפיע על ההשכלה שלי".

חג חנוכה שמח, ואמן כן יהיה רצון.

אלוף מיל. בני פלד ז"ל