כתב נושא: נצחון הדמוגראפיה  (נקרא 4547 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Altalena

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
נצחון הדמוגראפיה
« ב- : דצמבר 05, 2007, 15:41:03 »
כבר חודשים שהחברה הישראלית נמצאת תחת מתקפת תעמולה פרו-נסיגתית,תולדה של ועידת אנאפוליס.
כידוע,עוד מימי אוסלו השתמש השמאל בטכניקה המתוחכמת של מכירת אידיולוגייות שמאלנית במעטפת ימנית.לדוגמא: "ניתן להם להלחם בטרור בלי בג"צ ובלי בצלם" דרך "נשים וילדים יהיו מטרות לגיטימיות" והיום גולת הכותרת-יש לסגת מהשטחים,עם או בלי הסכם,מפני שבמוקדם או במאוחר יהיה רוב ערבי בין הנהר לים והשלטון היהודי יעורער.הדמוגראפיה ניצחה רבים וטובים בימין,דווקא,שטענו שעל אף שחלום ארץ ישראל השלמה הוא צודק וראוי-לא נוכל לקיים אותו תחת התנאים האלה ושיש להתמקד ביצירת רוב יהודי מוצק בתוך שיטחי הקו הירוק.זה קרה לאנשי השמאל הציוני,זה קרה לשרון,והיום זה קורה לאולמרט (על אף,כמובן,שהמניעים האמתיים שלו מוטלים בספק).

מר חיים בן פסח,מנהל הפורום ומנהיג התנועה,טוען שאת הבעיה הזאת ניתן לפתור באמצעות טרנספר,בעידוד או בכפייה.האם אתם שותפים לדעה הזאת? האם אתם באמת מאמינים שמאז ועידת מדריד ואוסלו וגיבושו המוחלט של העם הפלסטיני (על אף היותו מלאכותי ואינטרסטי מלכתחילה) ניתן באמת ותמים לסובב את הגלגל אחורה ולבטל כל התחייבות ישראלית להקמת מדינה פלסטינית,שכידוע נבלמת היום רק מפאת עניניים טכניים של ביטחון והתעקשות פלסטינית על עקרונות מוגזמים.

האם באמת ניתן היום להגיד לאו מוחלט למדינה פלסטינית,כאשר בשטחים בהם הם יושבים,הם רוב מוחלט? האם אין ממש בטענה שמדינה פלסטינית יכולה אף להוות לגיטימציה לביטול זכויותיהם הלאומיות של ערביי ישראל (שטוענים להיותם פלסטינים)?

על אף ההתעקשות הפלסטינית על דברים כמו זכות השיבה,על אף העובדה שההשתלטות החמאס על יהודה ושומרון נבלמת אך ורק על ידי פעולות סזיפיות של צה"ל ושל השב"כ,על אף העובדה שמהלך כזה עלול לערער את ביטחון ישראל,האם באמת ניתן לחמוק ממדינה פלסטינית?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נצחון הדמוגראפיה
« להגיב #1 ב- : דצמבר 05, 2007, 19:59:01 »
דווקא הטיעון הדמוגרפי הוא בלוף, קבוצת המחקר של יורם אטינגר מראה זאת בבירור.
וכן, ניתן לחמוק מבניית המדינה הערבית ה-23, הכל פשוט מתחיל בשינוי תפיסתי/פסיכולוגי משם כבר יהיה הרבה יותר קל לבצע את שאר הדברים.
« עריכה אחרונה: דצמבר 05, 2007, 20:01:10 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
נצחון הדמוגראפיה
« להגיב #2 ב- : דצמבר 06, 2007, 21:04:15 »
הפתרון היחידי הוא להקים משרד לענייני-דמוגרפיה ולעודד הגירה ערבית למדינות-ערב תמורת תמריצים כספיים כי זה או אנחנו או הם.
יהודים לציון
ערבים-לערב
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נצחון הדמוגראפיה
« להגיב #3 ב- : דצמבר 06, 2007, 21:09:14 »
אין צורך לעודד, צריך לגרש בפועל בכח.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
נצחון הדמוגראפיה
« להגיב #4 ב- : דצמבר 06, 2007, 21:16:01 »
אין צורך לעודד, צריך לגרש בפועל בכח.

נכון.
הגירה מרצון של 1,500,000 ערבים תגרום לשואה כלכלית.
רק גירוש
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק Altalena

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
נצחון הדמוגראפיה
« להגיב #5 ב- : דצמבר 06, 2007, 23:11:13 »
אתם מדברים איתי על גירוש בו בעת שהממשלה שלכם מדברת על מדינה פלסטינית? למה הימין לא מצליח לתת אלטרנטיבות יישימות ופרגמטיות.

מנותק למדיהו

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
נצחון הדמוגראפיה
« להגיב #6 ב- : דצמבר 06, 2007, 23:12:13 »
אתם מדברים איתי על גירוש בו בעת שהממשלה שלכם מדברת על מדינה פלסטינית? למה הימין לא מצליח לתת אלטרנטיבות יישימות ופרגמטיות.
ראה את "היוזמה הישראלית":
http://www.hayozma.org/
"לא ארץ נכריה לקחנו ולא ברכוש נכרים משלנו, כי אם נחלת אבותינו אשר בידי אויבנו בעת מן העתים בלא משפט נכבשה. ואנחנו כאשר היתה לנו עת השיבנו את נחלת אבותינו".
תשובת שמעון החשמונאי לאנטיוכוס השביעי (סידיטס)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נצחון הדמוגראפיה
« להגיב #7 ב- : דצמבר 06, 2007, 23:31:09 »
ראה את "היוזמה הישראלית":
http://www.hayozma.org/
למרות שאני לא תומך ביוזמה הזו, היא יוזמה ברוכה לתחילת מתן אלטרניבה, אבל לא שזה משנה בכלל, כי אין פה דמוקרטיה בכל מקרה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק Altalena

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
נצחון הדמוגראפיה
« להגיב #8 ב- : דצמבר 06, 2007, 23:40:29 »
הנה.כאלה דברים אני אוהב.

תהליכים.צעד אחר צעד.מחשבה פרגמטית,רציונאלית,כזאת שמתחשבת מהתחייבויות הישראליות ובעובדה שהפיקוח על ישראל הוא הגדול בעולם.לא ההרס,המוות והחזיונות האפוקליפטים של מר נץ.

ולשאלה האמיתית-האם יש מנהיג שמסוגל לדחוף את הרעיון הזה? להגיד "לא למדינה ערבית בשטחי ישראל,כן לפתרון אמיתי של הסכסוך" ולתקן את האסון שרבין הביא עלינו במתן החותמת הכמעט סופית ללאומיות הפלסטינית? שנבלמה רק באיוולתם.

הרי ביבי אומר כבר היום שהוא הולך על מדינה פלסטינית."חיזוק אבו מאזן" והפחד מהחמאס (הערבי הרע) אלו הדברים היחידים שמעקבים את המדינה הפלסטינית.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נצחון הדמוגראפיה
« להגיב #9 ב- : דצמבר 06, 2007, 23:48:38 »
הנה.כאלה דברים אני אוהב.

תהליכים.צעד אחר צעד.מחשבה פרגמטית,רציונאלית,כזאת שמתחשבת מהתחייבויות הישראליות ובעובדה שהפיקוח על ישראל הוא הגדול בעולם.לא ההרס,המוות והחזיונות האפוקליפטים של מר נץ.

ולשאלה האמיתית-האם יש מנהיג שמסוגל לדחוף את הרעיון הזה? להגיד "לא למדינה ערבית בשטחי ישראל,כן לפתרון אמיתי של הסכסוך" ולתקן את האסון שרבין הביא עלינו במתן החותמת הכמעט סופית ללאומיות הפלסטינית? שנבלמה רק באיוולתם.

הרי ביבי אומר כבר היום שהוא הולך על מדינה פלסטינית."חיזוק אבו מאזן" והפחד מהחמאס (הערבי הרע) אלו הדברים היחידים שמעקבים את המדינה הפלסטינית.
אזי כנראה שאתה באמת אין לך שמץ של מושג מהו הדוגמה הפוליטית שלי והדרכים להגשמתו, ההרס והמוות שאני מציג (חזיונות אפוקליפטיים? אתה חי על גבי כדור הארץ? או שבאת מעולם מקביל בו אין מוסלמים?) הם לקראת סוף התהליך, ישנו עוד ריצת מאראתון פוליטי-מדיני-כלכלי-אינדוקטרינציונרי-תקשורתי, עד להגעה לשם ומשם אל היעד הסופי, אז נא לא לקשקש בקומקום.
ולא, התשובה לשאלתך שכרגע אין מנהיג שיקדם כל תוכנית אלטרנטיבית, כי, שוב פעם בפעם המי יודע כמה, מדינת ישראל איננה דמוקרטיה!
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק Altalena

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
נצחון הדמוגראפיה
« להגיב #10 ב- : דצמבר 06, 2007, 23:53:50 »
אזי כנראה שאתה באמת אין לך שמץ של מושג מהו הדוגמה הפוליטית שלי והדרכים להגשמתו, ההרס והמוות שאני מציג (חזיונות אפוקליפטיים? אתה חי על גבי כדור הארץ? או שבאת מעולם מקביל בו אין מוסלמים?) הם לקראת סוף התהליך, ישנו עוד ריצת מאראתון פוליטי-מדיני-כלכלי-אינדוקטרינציונרי-תקשורתי, עד להגעה לשם ומשם אל היעד הסופי, אז נא לא לקשקש בקומקום.
ולא, התשובה לשאלתך שכרגע אין מנהיג שיקדם כל תוכנית אלטרנטיבית, כי, שוב פעם בפעם המי יודע כמה, מדינת ישראל איננה דמוקרטיה!

נכון.אין לי מושג.כי כל פעם שאני שואל וקורא כאן בפורום אני מקבל תשובה כמו "נגרש אותם ויהיה בסדר" (ובמקרה שלך זה מעט יותר ארוך,ומעט יותר דרמטי).עוד לא ראיתי מאף אחד תשובה הגיונית ומקובלת על הדעת (כדוגמאת היוזמה הישראלית)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
נצחון הדמוגראפיה
« להגיב #11 ב- : דצמבר 07, 2007, 00:02:18 »
נכון.אין לי מושג.כי כל פעם שאני שואל וקורא כאן בפורום אני מקבל תשובה כמו "נגרש אותם ויהיה בסדר" (ובמקרה שלך זה מעט יותר ארוך,ומעט יותר דרמטי).עוד לא ראיתי מאף אחד תשובה הגיונית ומקובלת על הדעת (כדוגמאת היוזמה הישראלית)
א.) אני מייצג את עצמי ואת עצמי בלבד, אז נא לא לכלול אותי עם אחרים.

ב.) אם אתה חושב שכל מה שאי פעם אמרתי פה בפורום זה ואריאציה דרמטית של "נגרש אותם ויהיה בסדר"- אז:
1.) לא באמת עברת על כל דבריי בפורום, אלא ראית רק קמצוץ, מה גם שאורך הזמן שלך בפורום הזה, הוא אפילו לא פרומיל בהשוואה אליי.
2.) עדיין לא ישבתי וכתבתי משהו מסודר בדמות ספר/חוברת שמהווה מניפסט מסודר של תפיסת החיים, שלי, ולכשזה יקרה, אתה הראשון שתדע.
3.) לי אין מישהו שמסדר את דבריי, עורך עליהם הגיה, אין לי יועצים פוליטיים ומשפטיים כמו שיש לח"כ הרב בני אלון (שכבודו במקומו מונח), אין לי כותבי נאומים ועוזרים פרלמנטריים, ואני עדיין עוד צעיר בהשוואה אליו (ועדיין לא מסכים עם היוזמה שלו).

אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
נצחון הדמוגראפיה
« להגיב #12 ב- : דצמבר 07, 2007, 12:16:13 »
אלטלנה יש את ברוך מרזל.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!