כתב נושא: כשערבי אומר לי אנחנו היינו פה לפניך...  (נקרא 6633 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק wjw

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
כשערבי אומר לי אנחנו היינו פה לפניך...
« ב- : נובמבר 28, 2007, 14:23:41 »
מה אני אמור להגיד לו?
שאומרים לי אתה גזען מה אני אמור להגיד? (אני בעקרון יודע להגיד שאני לא שונא אותם בגל שהם ערבים אלא בגלל הדת שלהם שמטיפה לרצח ובגלל כל מה שהם עושים...)
לתת לי עוד כמה הוכחות שאין פלסטין(אני יודע שאין להם מטבע והם בעצמם אמרו ב-77' אם אני לא טועה שהם סתם עושים את כל הקטע של פלסטין ושפלסטין אומרים עם 'פ' דגושה ולהם אין 'פ' דגושה אלא רק רפויה ככה שזה טעות להגיד פלסטין בלי או דגושה...)
אבא שבשמים אותך אנחנו אוהבים!

מנותק כהנא צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • בֵּית, יַעֲקֹב--לְכוּ וְנֵלְכָה, בְּאוֹר יְהוָה
    • לשחרר את יגאל עמיר !
« להגיב #1 ב- : נובמבר 28, 2007, 15:35:42 »
מה אני אמור להגיד לו?
שאומרים לי אתה גזען מה אני אמור להגיד? (אני בעקרון יודע להגיד שאני לא שונא אותם בגל שהם ערבים אלא בגלל הדת שלהם שמטיפה לרצח ובגלל כל מה שהם עושים...)
לתת לי עוד כמה הוכחות שאין פלסטין(אני יודע שאין להם מטבע והם בעצמם אמרו ב-77' אם אני לא טועה שהם סתם עושים את כל הקטע של פלסטין ושפלסטין אומרים עם 'פ' דגושה ולהם אין 'פ' דגושה אלא רק רפויה ככה שזה טעות להגיד פלסטין בלי או דגושה...)

1. כנען היו פה לפנינו וזה לא עזר להם, הקדוש ברוך הוא נתן לנו את הארץ
2. הם היו פה אולי לפני השמאלנים ובן גוריון, אבל אנחנו ההינו פה לפני 2000 שנה
אזכרות של יהודים צדיקים ה' יקום דמם !! הרב מאיר דוד כהנא - י"ח בחשון הרב בנימין זאב וטליה כהנא - ה' בטבת ד"ר ברוך גולדשטיין - י"ד באדר עדן נתן זדה - כ"ח בתמוז "יִשְׂמַח צַדִּיק, כִּי-חָזָה נָקָם;    פְּעָמָיו יִרְחַץ, בְּדַם הָרָשָׁע."

מנותק ימני_גאה

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • לא נשכח ולא נסלח....
« להגיב #2 ב- : נובמבר 28, 2007, 19:02:55 »
חחחחחחה! זה התירוץ של הערבים לכבוש את א"י! הם תמיד אומרים את זה למרות שזה לא נכון!! איזו אירוניה  :2funny:

מנותק wjw

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : נובמבר 29, 2007, 01:05:49 »
חח אני יודע שזה תירוץ שלהם ושל כל שמאלנים השאלה איזה משפט ככה אני כול להביא להם שהם יסתמו את הפה
ויעלמו מבושה...

מנותק כהנא צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
    • לשחרר את יגאל עמיר !
« להגיב #4 ב- : נובמבר 29, 2007, 05:23:45 »
הם יסתמו את הפה
ויעלמו מבושה...

אתה יודע, אתמול הרב בבית הכנסת אמר לנו "רשעים לא עושים תשובה בפתח של הגהינום"
אל תחפש שהם יגידו שאתה צודק, אל תחפש שהם היתביישו
פשוט מאוד חשוב לציין שהקדוש ברוך הוא קובע כן את העיניינין, הוא נתן לנו את הארץ, שימשיכו לדבר עד שהקדוש ברוך הוא יסתום את הפה שלהם :)
אזכרות של יהודים צדיקים ה' יקום דמם !! הרב מאיר דוד כהנא - י"ח בחשון הרב בנימין זאב וטליה כהנא - ה' בטבת ד"ר ברוך גולדשטיין - י"ד באדר עדן נתן זדה - כ"ח בתמוז "יִשְׂמַח צַדִּיק, כִּי-חָזָה נָקָם;    פְּעָמָיו יִרְחַץ, בְּדַם הָרָשָׁע."

Aaron

• אורח
« להגיב #5 ב- : נובמבר 29, 2007, 09:18:07 »
רוב הערבים באו לכאן לאחר שהתחלו עליות היהודים לא"י. הערבים המסריחים ראו שהיהודים חוזרים לאדמתם והגרו לא"י מירדן, סוריה, לבנון ומצריים. תשאל את הערבי הזה מאיפה סבא שלו והוא יגיד לך שהוא מאיזה מדינה ערבית אחרת. בתכלס, המדינה הערבית הלגיטימית היחידה שיש לה זכות להתקיים היא ערב הסעודית. ירדן, לבנון, סוריה ומצריים זה שטח כבוש של א"י.

וכמו שכהנא צדק אמר, גם אם הם היו פה לפנינו, אז מה? גם האינדיאנים היו באמריקה לפני האמריקאים, אצלינו זה גם דבר שונה, הקב"ה הבטיח לנו את ארץ הקודש. ונגיד שמישהו לא מאמין בתנ"ך ולא מאמין בה' - אז יש לי עוד סיבה בשבילו, לערבושים יש 22 מדינות שזה פי 600 ממה שיש לנו, כל המדינות שלהם זה כמעט חצי מכדור הארץ, לעם היהודי יש בקושי מדינה אחת קטנה שרוב העולם מכיר בא.

לערבי הזה יש 22 מדינות ענקיות שהוא יכול להגר אליהם, לנו יש מדינה אחת מסכנה בלי משאבים, בלי כלום, אצלינו זה או יש או אין בכלל. צריך להיות נוכל, חזיר נאצי מנוול ומכוער בשביל לדרוש עוד מדינה ערבית. 99% מהמזה"ת שייך לערבים.

מנותק wjw

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : נובמבר 29, 2007, 12:42:57 »
כהנא צדק,אהרן תודה רבה לכם יישר כוח!
:)

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #7 ב- : נובמבר 29, 2007, 19:29:54 »
ומה אני אמור להגיד לערבי/שמאלני שאומר לי שבגלל שמסגד אל-אקצא קדוש למוסלמים אז בגלל זה יש להם גם "זכות" כביכול על ארץ-ישראל?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק כהנא צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
    • לשחרר את יגאל עמיר !
« להגיב #8 ב- : נובמבר 29, 2007, 21:36:12 »
ומה אני אמור להגיד לערבי/שמאלני שאומר לי שבגלל שמסגד אל-אקצא קדוש למוסלמים אז בגלל זה יש להם גם "זכות" כביכול על ארץ-ישראל?

1. הקדוש ברוך הוא נתן לה את הארץ
2. אם אני אבנה מחר ספסל בחצר של מישהו ויטען כי הוא קדוש ולכן יש לי זכות על כל הוילה של אותו אחד
3. תמיד אפשר להרוס את אל אקצה
4. מה צריך לעניין אותנו מה ערבי חושב?! הקדוש ברוך הוא נתן לנו את הארץ, זה לא מספיק ?!?!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #9 ב- : נובמבר 29, 2007, 21:53:54 »
כמה תוספות לדברים הנכונים ברובם שכבר נאמרו לעיל:

א.) מעל 85% סיכויים שהערבי הזה שקרן בריבוע, כי הרוב המוחלט של הערבים הגיע לפה אחרי הכיבוש הבריטי של השטח במלחמת העולם הראשונה.

ב.) טעויות הסטוריות צריך לתקן ומעל לכל את הכיבושים של הח'ליף השני עומר איבן אל חטאב מהמאה ה-7 לספירה.

ג.) לא ירושלים, ולא כל השטח שבין הירדן לים התיכון לא היווה מעולם כל חשיבות- לא דתית- לא צבאית- לא אדמניסטרטיבית/ממשלית- לא מחוזית- לא כלכלית עבור איזהשהו גורם איסלמי כל שהוא עד הצהרת בלפור, כל העניין הוא בגדר סחטנות גרידא.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #10 ב- : נובמבר 29, 2007, 22:53:00 »
אבל מה יגיד העולם האנטישמי במידה ונהרוס את מסגד אל-אקצה?
מישהו יכול לתת תרחיש?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

Aaron

• אורח
« להגיב #11 ב- : נובמבר 30, 2007, 00:14:03 »
מישהו יכול לתת תרחיש?
מה העולם אמר כשהערבים המוסלמים הנאצים בעזה שרפו 21 בתי כנסת אחרי הגירוש מעזה? מה העולם אמר על השחטת קבר יוסף?

אני משתין על מה שהעולם יגיד...

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #12 ב- : נובמבר 30, 2007, 00:26:54 »
מה העולם אמר כשהערבים המוסלמים הנאצים בעזה שרפו 21 בתי כנסת אחרי הגירוש מעזה? מה העולם אמר על השחטת קבר יוסף?

אני משתין על מה שהעולם יגיד...
הרשה לי לנסח זאת בשפת התנ"ך: "הן עם לבדד ישכון, ובגויים לא יתחשב"
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק כהנא צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
    • לשחרר את יגאל עמיר !
« להגיב #13 ב- : נובמבר 30, 2007, 05:33:37 »
מישהו יכול לתת תרחיש?
דבר כזה:
"רבות המחשבות בלב איש אך עצת הק היא תקום !"

מנותק Altalena

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : נובמבר 30, 2007, 13:28:59 »
כמה תוספות לדברים הנכונים ברובם שכבר נאמרו לעיל:

א.) מעל 85% סיכויים שהערבי הזה שקרן בריבוע, כי הרוב המוחלט של הערבים הגיע לפה אחרי הכיבוש הבריטי של השטח במלחמת העולם הראשונה.

על פי מה אתה קובע את זה?

מנותק נאור

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #15 ב- : דצמבר 01, 2007, 20:39:32 »
המשך לכותרת:

כשערבי אומר לי אנחנו היינו פה לפנייך...אני נותן לו פיצוץ לראש .

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #16 ב- : דצמבר 02, 2007, 00:23:32 »
על פי מה אתה קובע את זה?
עובדות היסטוריות, תעיין, במפקדי האוכלוסיה שערכו העות'מאנים והמנדט הבריטי, ראה את יומני הנוסעים והתיירים בארץ לפני מאה שנה, לדוגמא : מארק טווין, משלחות ארכיאולוגיות מהמעקרב דוגמת זו של רובינסון וכו' וכו' ישנם כל כך הרבה מידע על זה, שתמהני עד כמה בנאדם צריך להיות בור בשביל ליפול לשקרים של איזה ערבוש מצוי.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק כהנא צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
    • לשחרר את יגאל עמיר !
« להגיב #17 ב- : דצמבר 02, 2007, 08:51:01 »
המשך לכותרת:

כשערבי אומר לי אנחנו היינו פה לפנייך...אני נותן לו פיצוץ לראש .
בדיוק !!!! :knuppel2:

מנותק Altalena

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #18 ב- : דצמבר 03, 2007, 19:44:36 »
עובדות היסטוריות, תעיין, במפקדי האוכלוסיה שערכו העות'מאנים והמנדט הבריטי, ראה את יומני הנוסעים והתיירים בארץ לפני מאה שנה, לדוגמא : מארק טווין, משלחות ארכיאולוגיות מהמעקרב דוגמת זו של רובינסון וכו' וכו' ישנם כל כך הרבה מידע על זה, שתמהני עד כמה בנאדם צריך להיות בור בשביל ליפול לשקרים של איזה ערבוש מצוי.

לגבי מפקדי האוכלוסיה של העותומאנים,תמיד תהיתי איך הם אינם מספקים הוכחות חד משמעיות לטענות הנחרצות של כל צד.איפה אני יכול לקרוא עוד על זה?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #19 ב- : דצמבר 03, 2007, 22:15:28 »
אני מתאר לעצמי שבויקיפדיה באנגלית תקבל מבט מאוזן, או תריץ חיפוש בגוגל אני מתאר לעצמי שתקבל תוצאות
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק אריה י

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #20 ב- : דצמבר 05, 2007, 13:12:07 »
לק"י [!!!]

מה אני אמור להגיד לו?

קשה לי להבין למה חשוב לך לבוא בשיח ובמו"מ ואפילו מילולי-היסטורי על זכות קיומנו, מוצאנו וכו'.
יש משפט שאומר "אנחנו כאן מכח הזכות, בזכות הכח". ברמת העיקרון אני מסכים ומחזק.
ותסביר לי אתה; כשאתה כובש טריטוריה מסיבה כלשהי, אתה מחוייב להסברים לעם הכבוש? לענ"ד, ממש לא. ובזה מסתכם הדיון. בעצם, רגע אחרי השאלה שלו, הוא יוצא להורג כחותר תחת השלטון.

במשפט אחד; די אם נאמר של'לא יהודי' אסור לחיות בארץ הזאת אלא בתנאים ממש ממש מצומצים. תנאים אלו יכולים להיות מפורטים בפורום שו"ע, אא"כ כבר דנו בהם ויהיה מעניין לעיין בהם ולהחכים. אין מצב היום להכניס לא יהודי כלשהו לקטוגריה כלשהי בעלת אישור שהייה בארץ ישראל. ולסיום בקצרצרה; ענישה קולקטיבית היא דבר יהודי לחלוטין.

הערבי לא היה כאן לפנינו. אומות אחרות היו. לדעת רבים הם נכחדו. מהם אנחנו אנחנו ירשנו את הארץ. השליטה שלנו עליה היא רק כשאנחנו שומרים את מצוות התורה [בין אם נרצה בין אם לא. זאת לא דעה, זאת התורה שקובעת עובדות והן נראות בשטח!]
יהודים חיו בארץ ישראל לאורך כל הדורות. להרבה מהתקופות יש עדויות מהימנות ביותר. ולא רק של יהודים. אדרבא - ההיפך.
כשהוא אומר לך משפט כזה, תזכיר לו שכחמולה חדשה בעלת זרוע מגיעה לשטח מסויים במדבר, הוא לא יאמר לראש החמולה היינו לפניך. הוא ייאבק. והחדש ייאבק איתו. ובעל הזרוע ינצח. אותו הדבר אצלנו. ואל לנו לחשוש שלאומות העולם יש יותר כוח מאיתנו. כי לנו יש את התורה והקב"ה. ואנחנו לא כובשים את הארץ והתורה מחזקת אותנו וחיזוק בשבילנו. אנחנו מקיימים את התורה, וכחלק מזה כובשים את הארץ והיושבים בה והקב" הבטיח שיעזור לנו. וכך היה ויהיה. וזה לא קשור ל'לסמוך על הנס' כלל.

גזען - באיזה הקשר?
במידה ו'האשמה' כזאת היתה מופנית אליי, כלל לא הייתי מתרגש. אני יודע שהקב"ה בחר בנו מכל העמים, הבדיל אותנו ורומם אותנו מהם. אנחנו מעליהם. מי שקשה לו עם העובדה הזאת שיתאבד.
אולם לעצם ה'האשמה' [וזה לא תשובה לערבים. אלא לדיון בין אדם לעצמו. כדי לסדר לו את הדברים שיהיו ברורים לו! - בראש! ולא יבוא חלילה לידי מחשבות כפרניות] - אני יודע שהתורה, תורת ישראל היא תורת אמת. היא התורה הכי מוסרית שקיימת, הכי הומנית, הכי רחמנית, הכי צודקת והכי נכונה. גם אם אני לא מבין חלק מהדברים, אם ה' ירצה בהמשך הוא יוכיח לי את זה. אבל זאת אמונה שממנה צריכה לצאת ה'ידיעה'! מה שנראה למח הקטן שלנו כ'טובתו' של האחר, אולי זה נכון ואולי לא. אבל כשאנחנו מצווים להתנהג בדרך מסויימת, בה ננהג. והיא באמת תהיה לטובת כולם בדרך הכי טובה!
אגב, אם-אתה שואל אותי, אין לי משהו נגד הערבים כ'ערבים'. אדרבא, יש לי משהו הרבה יותר נגד הנוצרים. אולם גם זה לא שייך לכאן.   כיהודי אני מחוייב לאהוב יהודים. כל יהודי! כן-גם אחד שטועה ותועה. ואם צריך ל'נתח' אותו, זה לטובתו גם אם הוא לא מכיר בזה וגם אם זה כואב! ואם צריך לכרות רגל כי יש נמק - גם זה לטובתו! ולתת צדקה, לתמוך ולעזור, לקדם, ללמד, להרביץ, לשנוא, להשליך אבנים וכו' [קהלת ג' כמדומני - ואיתו על תתווכחו - החכם מכל אדם שלמה {קהלת} המלך ע"ה!] יש עת לכל דבר. ובזמנים נתונים לכל דבר יש עת. וגם המעשה הכואב כמו המעשה הנוח הוא לטובתו ומאהבתו כיהודי, בן למלך מלכי המלכים. ואנחנו מצווים להחזיר אותו למוטב. ויש דרכים וסדרי עדיפויות. מתי לקלל ומתי לעודד וכו'. ומזה שאני אוהב יהודים, יוצא שאותו אחד שיוצא, או מתכוון לצאת נגד יהודים וח"ו להרוג אותם, או אפי' האומה אליה הוא משתייך! [מהר"ל פרש"ק וישלח] הוא בן מוות! לא כי יש לי משהו נגד הערבים כיצורים אנושיים ערבים-לא יהודים. יש המון כאלה ואין לי זמן להשקיע שנאה בכולם, וזה חסר ערך. מזה שאני אוהב יהודים, אני חייב לשנוא ערבים וכל אומה שמרעה לעם ישראל! חד וחלק! - המשפט האחרון והסכין שתשסף את גרונו של אותו בן מוות!
אם יש או אין פלסטין זה ממש לא אמור לעניין אותך. יש קבוצת יצורים אנושיים ארעיים, במקרה זה ערבים חלקם מוסלמים. כולם בני מוות מהסיבה הלא פשוטה - שאומתם הכריזה על היהודים מלחמה! פלסטין, המשולש, באקע אל גרבייה, מזרח ירושלים, שיח מוניס-ת"א לא משנה איך תקרא לזה ואם יש לזה שם.

ככלל - אני חושב שהתשובות לערבים אמורות להיות ישירות חדות וחלקות - בלי דיון ארוך.
לשמאלנים לעומת זאת צריכים להשיב ולהשיב - אבל גם להיות הרבה יותר נוקשים, קשוחים ובוטים.
הרבה יותר גרוע יהודי שמגרש יהודי, מגוי שמגרש יהודי. מזה האחרון אני לא מתפלא. חז"ל לימדו אותנו: 'בידוע שעשיו שונא ליעקב'. ולא משנה מה יבלבלו לכם את השכל!