כתב נושא: כיצד העובדה שהערבים המוסלמים רוצים בשלום סותרת את דתם  (נקרא 5739 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק זרובבל

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
קודם כל שלום לכולם אני חדש בפורום מקווה לתרום ולהשכיל

נפתח בנושא הזה(אגב השאלה מופנית לחיים בן פסח אם תוכל לענות ולהרחיב בנושא)

כיצד הערבים המוסלמים הדתיים והלא דתיים טוענים שהם רוצים שלום עם העם היהודי שעל פי חוקיי האסלאם והקוראן אסור להם בתכלית האיסור להיות נשלטים ע"י "כובש" זר
 האם הם משקרים
אשמח אם תענו לשאלתי

בתודה מראש זרובבל

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
ברוך-הבא לפורום :smil064:
איך הגעת אלינו?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק כהנא צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • בֵּית, יַעֲקֹב--לְכוּ וְנֵלְכָה, בְּאוֹר יְהוָה
    • לשחרר את יגאל עמיר !
כי הם לא רוצים שלום, הם אומרים שהם רוצים שלום כדי להשאיר בחיים אנשים טיפשים ומעוכים כמו יוסי שריד ימך שימו! לעשות משתה ביום שימות !
אזכרות של יהודים צדיקים ה' יקום דמם !! הרב מאיר דוד כהנא - י"ח בחשון הרב בנימין זאב וטליה כהנא - ה' בטבת ד"ר ברוך גולדשטיין - י"ד באדר עדן נתן זדה - כ"ח בתמוז "יִשְׂמַח צַדִּיק, כִּי-חָזָה נָקָם;    פְּעָמָיו יִרְחַץ, בְּדַם הָרָשָׁע."

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
קודם כל שלום לכולם אני חדש בפורום מקווה לתרום ולהשכיל

נפתח בנושא הזה(אגב השאלה מופנית לחיים בן פסח אם תוכל לענות ולהרחיב בנושא)

כיצד הערבים המוסלמים הדתיים והלא דתיים טוענים שהם רוצים שלום עם העם היהודי שעל פי חוקיי האסלאם והקוראן אסור להם בתכלית האיסור להיות נשלטים ע"י "כובש" זר
 האם הם משקרים
אשמח אם תענו לשאלתי

בתודה מראש זרובבל
כנראה שלא שמעת בחייך על המושג הערבי: "אל תאקיה" שכוונתו סילוף והונאה של האויב על ידי הטעייתו שכוונת המוסלמי להסתיר זהותו או דתו או בדברו שקר על עקרונות דתו וכוונותיו כשהוא מציגו כהאמת המוחלטת.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק כעין ה-צדק

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
זה פשוט מאוד

זה כמו שאני אגיד שהתורה היא בעלת זיקה ימנית אם אני אשמע את דבריו של הרב מאיר כהנא
או שאני אגיד שהיא אינה ימנית בהכרח אם אני למשל אשמע את דבריו של הרב עמיטל
או שאני אחשוב שאין לה זיקה פוליטית כלל אם אני אשמע את דברי פרופ' ישעיהו ליבוביץ

70 פנים לקוראן?

תגובת המנהל: הרב מאיר כהנא הי"ד איננו חבר שלך, וכבודו הוא כבוד התורה, כך שאי הוספה של תוארו ליד שמו הוא פגיעה בכבוד התורה וכבוד המת
« עריכה אחרונה: פברואר 14, 2008, 22:35:25 על ידי נץ וגאה בזה »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
זה פשוט מאוד
זה כמו שאני אגיד שהתורה היא בעלת זיקה ימנית אם אני אשמע את דבריו של הרב מאיר כהנא
או שאני אגיד שהיא אינה ימנית בהכרח אם אני למשל אשמע את דבריו של הרב עמיטל
או שאני אחשוב שאין לה זיקה פוליטית כלל אם אני אשמע את דברי פרופ' ישעיהו ליבוביץ
70 פנים לקוראן?
א.) פרופ' ישעיהו לייבוביץ' הוציא את עצמו מחוץ לגבולות 70 פנים לתורה, האסכולה שלו אפילו אליבא דרבנים סופר-ליברליים כגון הרב שרלו והרב סתיו כבר קבעו שלייבוביץ' לא נכנס לתוך כתלי בית המדרש, כך שהוא איננו רלוונטי לצורך הדיון.

ב.) עצם העובדה המוחצת שתנועת "מימד" היא תנועה אזוטרית ומהווה עמדת מיעוט בטלה במאות אלפים בתוך חברת חובשי הכיפות הסגורות מעידה כאלף עדים על כך שהרב עמיטל איננו מייצג את דעת הרוב על פרשנות התורה בנדון דידן, מה גם שמפסיק סקרי עומק ומחקרים כבר נערכו על הנדון, ואין צורך להוסיף בנדון.

ג.) אם תבדוק לעומק תגלה, שרמת הייצוג בפועל של הרב כהנא, בחברה הדתית בכלל וקרב חובשי הכיפות הסרוגות בפרט (הס מלהזכיר שיש לו תמיכה גדולה בקרב הרחוב החרדי) עולה על זו של הרב עמיטל, וכל בר דעת יודע היטב, שכדי לייצג פן בתורה, צריך שיהיה לך ציבור משמעותי הנשמע לדבריך, ואין צורך ביותר מכך כדי להוכיח את הנדון.

ד.) ונעבור לקוראן, 1.) ההשוואה כשלעצמה היא נואלת, כל בר דעת שעורך עבודת מחקר של תיאולוגיה השוואתית בין היסודות של האיסלם לבין אלו של היהדות יגלה מייד כבר באופן אובייקטיבי/מחקרי, ללא צורך במסקנות פוליטיות וכו', שהדוקטרינה האיסלמית המתגלמת על ידי חובת הג'יהאד, ובאוניברסליות שלו (אל מול מלחמת המצווה המצומצם לגבולות א"י בלבד ביהדות), כן הדבר נכון לגבי הגדרת הכופר והמשמעיות העולות ממנו, הדבר שוב מצטייר באופן נהיר לגבי חלוקת העולם האילסמית לשני מחנות "דאר אל איסלם" מול "דאר אל חארב", כמובן שגם נכנס לפה ההבדל התהומי בין תפיסת גן העדן והחיים שלאחר המוות באתוס האיסלמי למול תפיסת היהדות, כפועל יוצא גם מובן אתוס ה"שוהאדה" או איסתישהאד אל מול "מות קדושים" או מוות על קידוש ה' היהודי, הדבר ממשיך להיות מגולם ביחס למיניות באיסלם, והעלאתו לרמות שבו הם שניים בלבד לאמונה בשליחות מוחמד אל מול הארוס ביהדות שעובר קידוש בחיי העולם הזה דבר שלא קיים באיסלם, כפועל יוצא גם מגיע היחס לשבויי ושבויות מלחמה באיסלם אל מול היהדות, כן הדבר נכון ביחס לאישה בין שני הדתות הנ"ל.
2.) בעוד לתורה ישנם 70 פנים לתורה לאיסלם ישנם 4 בלבד, שבקצה הלא מזיק נמצא האיסלם ה-"סופי"/מיסטי ובקצה האחר האיסלם המזיק מאוד בדמותו ה"סלאפית", מי שמכיר את ההסטוריה האיסלמית של 130 שנה האחרונות יגלה, שבזכות גילוי הנפט והפטרו-דולריים+תהילכים פנימיים בתוככי הציויליזציה האיסלמית, גרם לכך שהבון טון האיסלמי היום הוא זה ה"סלאפי" שמהווה היום רוב מוחץ בתוככי האיסלם וכל השאר הם מיעוטים בסכנת הכחדה, תהליך זה הוא בלתי הפיך.
כל זאת מוכח על פי נתונים הסטוריים במאמרי בפורום הספריה של האתר במאמר: "האיסלם והמערב, מי יצר את המפלצת? ומי משלם את המחיר?" (עיין ערך)
3.) אם אתה עדיין מעוניין בציטוטים רלוונטיים מהקוראן והחדית' (התורה שבעל פה האיסלמית והמסורות על חיי מוחמד) להלן שני אתרים רלוונטיים בנדון, וכל זאת כדי להוכיח לך באופן מוחלט את צדקתי וטעותך הגורפת:
(כל מה שצריך זה רק לדעת אנגלית)
http://www.thereligionofpeace.com/Quran/quran.htm

והשני: http://www.prophetofdoom.net/Islamic_Quotes.Islam
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.