כתב נושא: לזכרון!  (נקרא 11475 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק מאיר

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • ✡ -✡ -✡
לזכרון!
« ב- : דצמבר 01, 2007, 21:26:43 »
מתוך דבריו של מו"ר הרב מאיר דוד כהנא זצוק"ל הי"ד:
יוסי שריד יש"ו שר"י!!!
« עריכה אחרונה: דצמבר 01, 2007, 21:29:47 על ידי מאיר »

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
לזכרון!
« להגיב #1 ב- : דצמבר 02, 2007, 08:15:59 »
יואו איזה עצבים :tickedoff:איזה דרישות יש לכלב בן כלב הזה יימח שמו וזכרו
שישרף וירקב בכלא אמן

אני ידרוש שישמו אותו בכלוב של קופים,המקום שממנו הוא בא
החרא הזה קורא לאוהדי בית''ר גזענים?אין לו בושה,הוא זה שגזעני למזרחיים וגם לאשכנזים שחושבים בצורה ימינית(אמרתי ימינית, ולא כהניסטיט).
איזה עצבים,אני משתגע ממנו,הוא בוגד מדינה כלב ששונא ת'יהודים,אני לא יתפלא אם הוא לא יהודי בעצמו,בטח הוא מוסלמי בהכחשה.
יום יבוא ועם ישראל יראה אותו תלוי מת בכיכר מלכי ישראל,יחד עם שמעון פרס יריב אופנהיימר או איך שלא קוראים לו,יוסי ביילין,שולמית אלוני,נסראאלה ואבו מאזן ועם כל הבוגדים של מדינת ישראל...
יום יבוא ותיהיה נקמה ושהיא תבוא היא תיהיה כל כך מתוקה.
יום יבוא ואנחנו ננקום על כל העוול שנעשה לעם היהודים,גם בגלות וגם בארץ ישראל.
עם ישראל חי!!!

« עריכה אחרונה: דצמבר 02, 2007, 08:16:56 על ידי אושרי »

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
לזכרון!
« להגיב #2 ב- : דצמבר 02, 2007, 08:20:22 »
איך הרב עובדיה יוסף שליט"א אמר על יוסוף שריד: "ארור המן ארור יוסי שריד"

ועל החזירה שולמית אלוני:"צריך לעשות משתה ביום שתמות".
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לזכרון!
« להגיב #3 ב- : דצמבר 02, 2007, 08:24:10 »

חשבתי שהאידיוט הזה שנקרא עובדייה הוא שמאלני קיצוני.
פתאום הוא אומר עליהם דברים רעים?
הרב הזה כנראה מסטול מרוב אלכוהולXD  ;)

מנותק אורי'ין

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הלוואי ויבנה המקדש בקרוב ותבוא הגאולה!!
לזכרון!
« להגיב #4 ב- : דצמבר 02, 2007, 11:23:34 »
בס"ד,
חשבתי שהאידיוט הזה שנקרא עובדייה הוא שמאלני קיצוני.
פתאום הוא אומר עליהם דברים רעים?
הרב הזה כנראה מסטול מרוב אלכוהולXD  ;)
אושרי תרגע!
אין לך זכות לדבר ככה על רב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
הרב כהנא צדק!!!!!
נוער כהנא חי!!!!!!!

מנותק נאור

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
לזכרון!
« להגיב #5 ב- : דצמבר 02, 2007, 15:43:23 »
אושרי,הרב אדיוט?או לך שפיך ככה מדבר.אם לא שמעת פסיק ממילותיו של הרב הגאון מר"ן עובדיה יוסף אינך יכול לפתוח את פיך ואילו הייתה שומע פסיק לא הייתה יכול בכלל.
אתה בן-אדם טיפש שמדבר על אחד מגדולי הדור שלנו,בן-אדם גאון[60 מסכתות בע"פ!!!!!].מה אתה?כולה ילד קטן,מה אתה מרשה לעצמך בכלל?אחחח,איזה דבר זה.

לא שאני משווה,אבל אני רוצה לראות לפני 300 שנה איזה ילד אחד קורא לרבנו נחמן "טיפש" או איזה ילדון מעפן מכנה את הרמב"ם כסיל.
לא סתם אומרים שפני הדור כפני כלב...אדרבא,פני הדור כפני חזיר!!

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לזכרון!
« להגיב #6 ב- : דצמבר 02, 2007, 16:27:47 »

הרב יסוף עובדייה זה ההוא ממפלגת ש''ס?
הוא אמר...סליחה פסק שהגולן הוא של הערבים,הוא פסק שיהודה ושומרון ורצועת עזה הם של הערבים,הוא תמך במלוא המובן בהסכמי האסלה(אוסלו),שאני חושב על זה הוא גם סוג של רוצח
« עריכה אחרונה: דצמבר 02, 2007, 16:30:36 על ידי אושרי »

מנותק אורי'ין

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
לזכרון!
« להגיב #7 ב- : דצמבר 02, 2007, 19:08:26 »
בס"ד,
הרב יסוף עובדייה זה ההוא ממפלגת ש''ס?
הוא אמר...סליחה פסק שהגולן הוא של הערבים,הוא פסק שיהודה ושומרון ורצועת עזה הם של הערבים,הוא תמך במלוא המובן בהסכמי האסלה(אוסלו),שאני חושב על זה הוא גם סוג של רוצח
אתה מדבר שטויות בקצב מטורף...
קוראים לו הרב עובדיה יוסף שליט"א, הוא לא פסק את זה, והוא לא סוג של רוצח!
הרב כהנא צדק!!!!!
נוער כהנא חי!!!!!!!

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
לזכרון!
« להגיב #8 ב- : דצמבר 03, 2007, 08:45:27 »
אוריין ש"ס כן תמכה באוסלו.. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לזכרון!
« להגיב #9 ב- : דצמבר 03, 2007, 16:50:55 »
אושרי,הרב אדיוט?או לך שפיך ככה מדבר.אם לא שמעת פסיק ממילותיו של הרב הגאון מר"ן עובדיה יוסף אינך יכול לפתוח את פיך ואילו הייתה שומע פסיק לא הייתה יכול בכלל.
אתה בן-אדם טיפש שמדבר על אחד מגדולי הדור שלנו,בן-אדם גאון[60 מסכתות בע"פ!!!!!].מה אתה?כולה ילד קטן,מה אתה מרשה לעצמך בכלל?אחחח,איזה דבר זה.

לא שאני משווה,אבל אני רוצה לראות לפני 300 שנה איזה ילד אחד קורא לרבנו נחמן "טיפש" או איזה ילדון מעפן מכנה את הרמב"ם כסיל.
לא סתם אומרים שפני הדור כפני כלב...אדרבא,פני הדור כפני חזיר!!
בס"ד,אתה מדבר שטויות בקצב מטורף...
קוראים לו הרב עובדיה יוסף שליט"א, הוא לא פסק את זה, והוא לא סוג של רוצח!

אני לא בא לפגוע בך אוריין או בך ניר,אבל אני חושב שיש לו שיבושים במוחו של הרב הזה.
איזה מן רב הוא אם הוא תומך בנסיגת שטחים?
איזה רב הוא כשהוא תמך בהסכמי אוסלו המקוללים.
איזה רב הוא כשהוא תומך בשמעון פרסקי וביצחק רעבין יימח שמם וזיכרם שם רשעים ירקב.
מבחינתי הרב עובדייה הזה אינו יהודי.אלוהים ישמור,הוא תומך בנסיגת שטחים,והא הוא יפסוק שצריך לחזור חס וחלילה לגבולות אוושוויץ,גבולות טרום 67,גבולות שארוכה של מדינת ישראל היה 10 ק''מ.
בתנ''ך כתוב במפורש שאלוקים אמר לנו שאסור לנו לוותר על אף שטח של ארץ ישראל,ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל,על פי ציווי אלוקים.!
זה כתוב בתנ''ך ואז בא ה"גאון" הרב עובדייה וסוטר את התננ'ך,הוא פוסל את אלוקים ואת התנ''ך.
הוא תמך ברבין ופרסקי,הוא תמך באוסלו,פסק שהגולן זה של סוריה,הוא תמך בנסיגות מרצועת עזה ומיהודה ושומרון,ואתם יודעים מה זה אומר,מדינה פלאסטינאצית בלב ליבה של מדינת ישראל,שכלולים בא כל מזרח ירושליים כולל הכותל המערבי,את חברון עיר הקודש שבה קבורים כל אבותינו,וקיריית ארבע,אם חס וחלילה תיהיה כאן  מדינה פלאסטינאצית  הם ישחיטו את הקבר של ברוך גולדשטיין,וגם את האנדרטאות לזכרו של גדול דורנו מורנו ורבינו הרב מאיר דוד כהנא זכר צדיק וקדוש לברכה ה' יינקום דמו.
הרב עובדייה בן אדם לא שפוי,אם כל הכבוד לא מגיע לו להיות רב.
איזה רב זה אם הוא סוטר את אלוהים?
איזה יהודי זה אם הוא מוכן לוותר על ארץ ישראל?
איזה בן אדם זה אם הוא תמך בטרור?

חוץ מזה הוא גם תמך בשמעון פרסקי יש''ו בבחירות לנשיאות,וכנראה היו הרבה חרידים שהצביעו לבוגד פרסקי יש''ו.

הרב עובדייה הוא כמעט כמו יצחק רעבין יש''ו שם רשעים יירקב.
הוא שמאלני קיצוני,זאת האמת אם תרצו בה וגם אם לא.
מבחינתי הרב עובדייה פושע שצריך להיכנס לכלא!

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לזכרון!
« להגיב #10 ב- : דצמבר 03, 2007, 18:11:30 »
אני חושב שצריך להיאמר כאן משהו.
יש להפריד בין מעלותיו של עובדיה יוסף בתחום לימודי התורה, ובין דעותיו בתחומים המדיניים.
ייתכן שהוא באמת גדול הדור בפסיקותיו ההלכתיות, אלה שלא קשורות לתחומים המדיניים.
מצד שני, מבחינה מדינית-פוליטית האדם הזה עושה שגיאה אחר שגיאה, אמון הציבור הימני בו התנפץ, ולכן מבחינה מדינית אני נאלצץ להסכים עם אושרי.

מנותק אורי'ין

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
לזכרון!
« להגיב #11 ב- : דצמבר 04, 2007, 15:35:23 »
בס"ד,
אני לא בא לפגוע בך אוריין או בך ניר,אבל אני חושב שיש לו שיבושים במוחו של הרב הזה.
איזה מן רב הוא אם הוא תומך בנסיגת שטחים?
איזה רב הוא כשהוא תמך בהסכמי אוסלו המקוללים.
איזה רב הוא כשהוא תומך בשמעון פרסקי וביצחק רעבין יימח שמם וזיכרם שם רשעים ירקב.
מבחינתי הרב עובדייה הזה אינו יהודי.אלוהים ישמור,הוא תומך בנסיגת שטחים,והא הוא יפסוק שצריך לחזור חס וחלילה לגבולות אוושוויץ,גבולות טרום 67,גבולות שארוכה של מדינת ישראל היה 10 ק''מ.
בתנ''ך כתוב במפורש שאלוקים אמר לנו שאסור לנו לוותר על אף שטח של ארץ ישראל,ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל,על פי ציווי אלוקים.!
זה כתוב בתנ''ך ואז בא ה"גאון" הרב עובדייה וסוטר את התננ'ך,הוא פוסל את אלוקים ואת התנ''ך.
הוא תמך ברבין ופרסקי,הוא תמך באוסלו,פסק שהגולן זה של סוריה,הוא תמך בנסיגות מרצועת עזה ומיהודה ושומרון,ואתם יודעים מה זה אומר,מדינה פלאסטינאצית בלב ליבה של מדינת ישראל,שכלולים בא כל מזרח ירושליים כולל הכותל המערבי,את חברון עיר הקודש שבה קבורים כל אבותינו,וקיריית ארבע,אם חס וחלילה תיהיה כאן  מדינה פלאסטינאצית  הם ישחיטו את הקבר של ברוך גולדשטיין,וגם את האנדרטאות לזכרו של גדול דורנו מורנו ורבינו הרב מאיר דוד כהנא זכר צדיק וקדוש לברכה ה' יינקום דמו.
הרב עובדייה בן אדם לא שפוי,אם כל הכבוד לא מגיע לו להיות רב.
איזה רב זה אם הוא סוטר את אלוהים?
איזה יהודי זה אם הוא מוכן לוותר על ארץ ישראל?
איזה בן אדם זה אם הוא תמך בטרור?

חוץ מזה הוא גם תמך בשמעון פרסקי יש''ו בבחירות לנשיאות,וכנראה היו הרבה חרידים שהצביעו לבוגד פרסקי יש''ו.

הרב עובדייה הוא כמעט כמו יצחק רעבין יש''ו שם רשעים יירקב.
הוא שמאלני קיצוני,זאת האמת אם תרצו בה וגם אם לא.
מבחינתי הרב עובדייה פושע שצריך להיכנס לכלא!
הרב עובדי'ה שליט"א י'הודי צדיק והוא לא סותר את ה' והוא לא מוכן לוותר על ארץ ישראל והוא לא תומך בטרור!
הוא לא תמך בנסיגות!!! הוא הי'ה מגדולי הנאבקים בהנתקות!!!
הוא תמך בפרס בגלל שהוא אמר שהוא יפעל נגד מצעד התועבה ויתקן את החוק מיהו י'הודי!
הרב עובדי'ה ימני וממש לא מתקרב אפילו ליצחק רעבין!
הרב כהנא צדק!!!!!
נוער כהנא חי!!!!!!!

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לזכרון!
« להגיב #12 ב- : דצמבר 04, 2007, 16:08:41 »
בס"ד,הרב עובדי'ה שליט"א י'הודי צדיק והוא לא סותר את ה' והוא לא מוכן לוותר על ארץ ישראל והוא לא תומך בטרור!
הוא לא תמך בנסיגות!!! הוא הי'ה מגדולי הנאבקים בהנתקות!!!
הוא תמך בפרס בגלל שהוא אמר שהוא יפעל נגד מצעד התועבה ויתקן את החוק מיהו י'הודי!
הרב עובדי'ה ימני וממש לא מתקרב אפילו ליצחק רעבין!

הוא כן תמך בנסיגת שטחים.
מצד שני הוא מקלל את הנאצים האלה יוסי שריד ושולמית אלוני יימח שמם וזיכרם שם רשעים ייקרב.
האמת שאני לא יודע מה עובדייה אומר לגבי התורה ומה הוא פסק
אבל הוא אכן פסק שצריך לסגת משטחי ארץ ישראל.ותמך באוסלו.
את זה נשאיר לפעם אחרת.

ותרשי לי לצטט את עצמי:"אבל כל אחד ודעותיו."

מנותק אריה י

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
לזכרון!
« להגיב #13 ב- : דצמבר 05, 2007, 19:28:43 »
לק"י [!!!]

יוסף עובדיה הוא רב. רב גדול בתורה. ולכן נכנה אותו 'הרב יוסף עובדיה' / הגר"ע יוסף וכו'. הוא לא חבר שלנו ולא ברמה שלנו. קצת מעלינו.
ש"ס תמכה והתנגדה לאוסלו אולי עשר פעמים בסה"כ... ובל נשכח שעל ה'קול' של חברי ש"ס נחתמו הסכמי אסלה. כך שמאז המפלגה הזאת [מפלגה=פילוג. אנחנו נגד מפלגות. בעד תנועות] היא מפלגה מתה. ואני מתפלל ומאחל לאחד אחד שם שכל מעשי ידיו ילכו לטמיון עד שיבין שמקומו כיהודי, הוא הרחק מתנועה זו. ש"ס הוקמה ע"י או יותר נכון ביוזמת הרב שך. היה בזה עניין טוב וחשוב, יותר מזה - זה גרם ליותר פילוג ומריבות שלא חסרים אצל היהודים שמתיימרים להיות 'שומרי מצוות'.
אגב, סיפור ששמעתי על המקובל כדורי זצוק"ל [סתם נזכרתי בזה - בלי קשר מיוחד]. הנ"ל הוטס במסוק מעל רמת הגולן ולחש לחשים, ולבסוף אמר שלא יפנו. טס מעל גוש קטיף ואמר שכן יפנו. אגב, מעל עזה הוא אמר שזה לא חלק מארץ ישראל. אני לא יודע מה איתו, אבל אני יודע שרש"י שחי לפני כ 750 שנה אומר איפשהו "לך אל מדבר עזה" ומזהה את האיזור כחלק מארץ ישראל!

ולעניין תמיכת הרב עובדיה באוסלו, פרס ושאר התולעים. בעצם, גם איכשהו קשור לרבנים בסגנון הרב אלישיב, פחות אצל הרבנים ה'דתיים לאומיים'. הרב עובדיה הוא לא אלהים ולא אשתו. כשהוא לא נמצא בכנסת/ברחוב הוא לא יודע מה קורה שם, אלא מפי השליחים שלו. אלה האחרונים מכניסים לו שטויות ושקרים, מעוותים דברים, מסלפים ופשוט מאוד - שקרנים תאבי בצע שתמורת סכום סימלי לתמיכה באחד מהמוסדות שלו, ימכור את אימא שלו! אז אמנם, נכון, אצל הרב אלישיב זה הרבה יותר מסובך. הוא בכלל לא יודע מה קורה בציבור. מלעיטים אותו בשקרים עד לב השמים. אני לא חושב שהוא אידיוט חלילה. מדובר בפוסק אדיר! באמת! אבל לפי הנתונים שלו, הפסיקה היא כך וכך... לעניין הרב עובדיה - עדיין, עם כל השקרים שמכניסים לו, אני חושב שנדבקה בו קליפת הגלות. ועליו אמר יהודי צדיק ת"ח "הרב עובדיה - פוליטיקאי". מישהו כתב כאן שהוא אידיוט. אידיוט מי שאומר כזה דבר. הרב עובדיה ידוע כבעל זכרון פנומינלי, הבדיחה הידועה היא, כששואלים אותה שאלה של איסור והיתר, הוא עונה "חמישים ושניים בעד, ארבעים ושבעה נגד - תבין לבד". הוא פוליטיקאי. חבר'ה, הדבר הזה קיים. גם אצל הרבנים הגדולים ביותר.

אושרי, סתם כדי לסבר את האוזן. גם הרב כהנא החליף את דעתו בנושאים לא מעטים מספר פעמים. אבל הרב כהנא מה שהיה חשוב, תמיד, ללא נשוא פנים, זה שבאותו רגע שהוא אמר את דעתו בעניין ע"פ איך שהוא הבין את דעת התורה בעניין, שזאת האמת לאמיתה! אח"כ הוא שינה את זה, כי הבין אחרת, ולא היה לו קשה להודות בטעות שלו. ואכן עשה כך. וידוע שבי"ד דלמטה [כאן בארץ] שפוסק דין לצד מסויים, ובאמת באמת שמדובר בטעות, [ז"א שלא יודעים שזאת טעות / א"א להוכיח שזאת טעות] כך פוסקים בבי"ד למעלה. והפסיקה שלהם היא קיימת. לעתיד-לבא תתוקן הטעות.

ומי ש"נאלץ להסכים עם אושרי" - טמטום הוא לומר שהרב עובדיה = יצחק רבין שר"י.

אגב, משהו שנראה לי שחשוב שתבינו.
ימני שמאלני מרכז, נאור ליברל.. הכל בולשיט.
התורה מצווה אותנו לא לסור ימין ושמאל.
בשונה [לא בניגוד!] למפז"ל אנחנו לא ימין וגם לא 'ימין אמיתי'. בשונה בתכלית מהסמאל אנחנו לא 'שמאל' אנחנו דרך האמצע. דרך התורה. אדרבא - כיהודים שומרי מצוות אנחנו מתפללים לקץ הימין!

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לזכרון!
« להגיב #14 ב- : דצמבר 05, 2007, 20:44:15 »
אריה, אמנם אני מסכים עם אושרי על דברים מסויימים ביחס לרב עובדיה, אך לא בכך שהוא כמו רבין.
בעניין הכבוד לרב עובדיה יוסף.
כשמדובר באדם ש"פיו הולך לפניו", והידיעות בנוגע אליו בד"כ עוסקות בהשמצות שלו כלפי אישים, איכשהו אני לא מאוד נפגע כשלא מכנים אותו רב.
אמנם לתואר "ראש ממשלה", "שר", "פרופסור", כנראה שאין יותר מדי משמעות בשבילך, וכנראה שגם בשבילו, אך לא זכור לי שהרב עובדיה יוסף כינה את מושאי השמצותיו בתאריהם המתאימים, ואני מתאר לעצמי שכשאתה מבקר את צרת החינוך למשל, אתה לא מקדים ב"הפרופסור".
כשהרב עובדיה יוסף ינהג בכבוד כלפי אנשים אחרים, אז אאבק על כבודו.
(כמובן שאני אדם מסורתי, לא דתי, ולכן אין לי הכבוד ואפילו היראה שיש לדתיים מרבנים, וזה כנראה מסביר את דעתי בעניין.)
« עריכה אחרונה: דצמבר 05, 2007, 20:45:13 על ידי פּז »

מנותק נאור

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
לזכרון!
« להגיב #15 ב- : דצמבר 08, 2007, 23:04:39 »
אריה, אמנם אני מסכים עם אושרי על דברים מסויימים ביחס לרב עובדיה, אך לא בכך שהוא כמו רבין.
בעניין הכבוד לרב עובדיה יוסף.
כשמדובר באדם ש"פיו הולך לפניו", והידיעות בנוגע אליו בד"כ עוסקות בהשמצות שלו כלפי אישים, איכשהו אני לא מאוד נפגע כשלא מכנים אותו רב.
אמנם לתואר "ראש ממשלה", "שר", "פרופסור", כנראה שאין יותר מדי משמעות בשבילך, וכנראה שגם בשבילו, אך לא זכור לי שהרב עובדיה יוסף כינה את מושאי השמצותיו בתאריהם המתאימים, ואני מתאר לעצמי שכשאתה מבקר את צרת החינוך למשל, אתה לא מקדים ב"הפרופסור".
כשהרב עובדיה יוסף ינהג בכבוד כלפי אנשים אחרים, אז אאבק על כבודו.
(כמובן שאני אדם מסורתי, לא דתי, ולכן אין לי הכבוד ואפילו היראה שיש לדתיים מרבנים, וזה כנראה מסביר את דעתי בעניין.)

אתה יודע מה העניין ? שאני לא ירא מהרב עובדיה , אני פשוט מכבד אותו . בן אדם גאון [גאון = ג-3 , א-1 , ו=6 , נ-50 = 60! , יודע 60 מסכתות בע"פ ! זה לפי התורה ! ] שאי=אפשר בכלל לקטרג עליו . אבל זה הטבע של האנשים במדינה הזאת , וסליחה אם אני יותר מדי ישיר ותקיף ... אבל כשבבית הספר היסודי מלמדים אותנו שדוד המלך זצ"ל זכותו יגן עלינו חטא , ששולמה המלך זצ"ל חטא ושאפילו אליהו הנביא ומשה רבינו הם לא כ"כ טהורים - זה פשוט מייצר חברה יהודית שפשוט לא מסתכלת על עצמה . ראבק , ילד בגיל 16 קורא לרב גאון במילה אדיוט . זה בושה וחרפה .

אתה בחור מסורתי , ז"א שאתה מאמין בתורה ומשתדל ללכת בדרך מסורת ... אז יש לי שאלה אלייך :

הרב עובדיה הוא גדול דור , גאון ה' ישמור עליו!עכשיו , לא שאני משווה או משהו , אבל תאר לך נער עברי
שפוגש בדוד המלך וקורא לו אדיוט . או עזוב את דוד המלך זצ"ל זכותו יגן עלינו אמן סלה!!!

תאר לך שנער עברי קטן וצנום היה הולך בדרך , פוגש ברב נחמן או רב שלמה יצחקי או אור החיים  הקדוש או הבעל שם טוב או הפרי מגדים או כל גדול דור אחר ופוסקים אדירים בעלי השגות בעולמות עליונים  - ופשוט קורא להם טיפישים . מה היית אומר על זה ? אם היית עכשיו פוגש ברבן גמליאן זצ"ל היית מסוגל בכלל להביט לו בעיניים מרב יראה וכבוד?!?!?!

אבל זה מה שנדפק בדור שלנו , לא סתם אומרים שפני הדור כפני כלב .
"הבן אינו מתבייש מאביו" - הנער אינו מתבייש ממורו ורבו -

זה סימן מובהק לאחרית הימים

מנותק אריה י

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
לזכרון!
« להגיב #16 ב- : דצמבר 08, 2007, 23:18:41 »
לק"י [!!!]

נאור - ביקורת חשובה! תודה לך!

זה שאנחנו ב'אחרית הימים' קיבלנו מספיק הוכחות.
זה שאנחנו יכולים למנוע את ההרס המתמשך ולקצר את השלמת תהליך הגאולה וביאת הגואל - זה בידינו!

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לזכרון!
« להגיב #17 ב- : דצמבר 09, 2007, 00:34:34 »
אתה יודע מה העניין ? שאני לא ירא מהרב עובדיה , אני פשוט מכבד אותו . בן אדם גאון [גאון = ג-3 , א-1 , ו=6 , נ-50 = 60! , יודע 60 מסכתות בע"פ ! זה לפי התורה ! ] שאי=אפשר בכלל לקטרג עליו . אבל זה הטבע של האנשים במדינה הזאת , וסליחה אם אני יותר מדי ישיר ותקיף ... אבל כשבבית הספר היסודי מלמדים אותנו שדוד המלך זצ"ל זכותו יגן עלינו חטא , ששולמה המלך זצ"ל חטא ושאפילו אליהו הנביא ומשה רבינו הם לא כ"כ טהורים - זה פשוט מייצר חברה יהודית שפשוט לא מסתכלת על עצמה . ראבק , ילד בגיל 16 קורא לרב גאון במילה אדיוט . זה בושה וחרפה .

אתה בחור מסורתי , ז"א שאתה מאמין בתורה ומשתדל ללכת בדרך מסורת ... אז יש לי שאלה אלייך :

הרב עובדיה הוא גדול דור , גאון ה' ישמור עליו!עכשיו , לא שאני משווה או משהו , אבל תאר לך נער עברי
שפוגש בדוד המלך וקורא לו אדיוט . או עזוב את דוד המלך זצ"ל זכותו יגן עלינו אמן סלה!!!

תאר לך שנער עברי קטן וצנום היה הולך בדרך , פוגש ברב נחמן או רב שלמה יצחקי או אור החיים  הקדוש או הבעל שם טוב או הפרי מגדים או כל גדול דור אחר ופוסקים אדירים בעלי השגות בעולמות עליונים  - ופשוט קורא להם טיפישים . מה היית אומר על זה ? אם היית עכשיו פוגש ברבן גמליאן זצ"ל היית מסוגל בכלל להביט לו בעיניים מרב יראה וכבוד?!?!?!

אבל זה מה שנדפק בדור שלנו , לא סתם אומרים שפני הדור כפני כלב .
"הבן אינו מתבייש מאביו" - הנער אינו מתבייש ממורו ורבו -

זה סימן מובהק לאחרית הימים
נו, ומה האמת לפי דעתך?
דוד, שלמה, משה, אליהו, כולם היו מושלמים?
אני דווקא חשבתי שהיהדות היא נגד שלמות והאדרה אנושית, וזאת כדי להראות את אפסות האדם מול גדולת האל (בניגוד לדתות כמו נצרות, איסלאם וכד').
לענייננו. כפי שכתבתי בתגובה קודמת, אני חושב שיש להפריד בין שני הצדדים של הרב עובדיה יוסף.
האם אי אפשר לקרוא לפרופסור לפיזיקה, או לחתן פרס נובל לכלכלה אידיוט?
אפשר לומר שהוא גאון בתחום מסויים, אבל יש תחומים שבהם פשוט לא מבין, ודעתו בתחום מסויים שגויה.
מנקודת מבט חילונית, הרב הוא זה שיש לו ידע רב בתורה, בהלכה, יודע הרבה מסכתות וכד'. מנקודת מבט דתית, הרב הוא השליח לה', והידע הרב שיש לו זה לא כמו ידע של פיזיקה, או מתמטיקה, אלא משהו קדוש.
אך שוב, כשהרב עובדיה קורא לאנשים בשמות גנאי טיפשיים למדי, מה אני אמור לחשוב?
אני לא שומע רבנים גדולים אחרים מתבטאים ככה, ואלמלא ידעתי שסיעת ש"ס אוהבת את הכיסא, ניתן היה לחשוב שהרב פשוט אומר את כל מה שעולה על רוחו, בלי לפחד מהשלטון.
בקיצור, כבודו של רב בעיני חילוני לא מאוד גדול, ולכן אם נער יהודי ברח' שיינקין בתל-אביב היה פוגש את רבן גמליאל זצ"ל, אני לא בטוח שהנער היה חש את היראה והכבוד לחכם.
« עריכה אחרונה: דצמבר 09, 2007, 00:35:12 על ידי פּז »

מנותק אריה י

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
לזכרון!
« להגיב #18 ב- : דצמבר 09, 2007, 02:08:47 »
לק"י [!!!]

אחי, אל תפריד בין מחשבות של יהודי שומר ומצוות לזה שלו בעניין זה. ועדיף כמה שפחות.
מעבר לכך שהרבה ממה שמזרימים לרב עובדיה ידיעות וכו' אלה הם שקרים - וחשוב לנו, הציבור שפה ושם שומע ציטטות מאוד בוטות בתשקורת מפיו לדעת איך להתייחס לדברים. ובעיקר להבין שהכניסו לו דברי שקר והכל לטובת הכסא והכסף שאותם אנשים שהכניסו לו מילים, מקבלים. אז מעבר לכך, הרב עובדיה הוא לא שליח של אלהים ולא לה'. הוא פוסק. בעל דעה מעמיקה בהלכה.
לעניינו אנו - הוא פוליטיקאי. עם כל מה שמכניסים לו ידיעות שקריות, יש גם את הצד באישיות שלו. לענ"ד הוא חטא בזה.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
לזכרון!
« להגיב #19 ב- : דצמבר 09, 2007, 07:18:40 »
אני חושב שצריך להיאמר כאן משהו.
יש להפריד בין מעלותיו של עובדיה יוסף בתחום לימודי התורה, ובין דעותיו בתחומים המדיניים.
ייתכן שהוא באמת גדול הדור בפסיקותיו ההלכתיות, אלה שלא קשורות לתחומים המדיניים.
מצד שני, מבחינה מדינית-פוליטית האדם הזה עושה שגיאה אחר שגיאה, אמון הציבור הימני בו התנפץ, ולכן מבחינה מדינית אני נאלצץ להסכים עם אושרי.
אתה נותן לו יותר מדי קרדיט.  פסקים כמו "אסור לחטט באף בשבת" לא מרשימים אותי כגאוניות בהלכה...
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק נאור

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
לזכרון!
« להגיב #20 ב- : דצמבר 09, 2007, 11:44:02 »
אתה נותן לו יותר מדי קרדיט.  פסקים כמו "אסור לחטט באף בשבת" לא מרשימים אותי כגאוניות בהלכה...

אתה פוסק ולא ידעתי?

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
לזכרון!
« להגיב #21 ב- : דצמבר 09, 2007, 17:10:20 »
אוי באמת אני לא מוכן להודות בגדולתו של אף אדם היושב אם אולמרט באותה הממשלה.
ומבחינתי ש"ס לא יותר טובה מישראל ביתינו כבר דיברתי מספיק על כמה שהמפלגות האלה דומות וזהות.
ועובדיה יוסף (לא רב ולא נעלים) הינו קדוש וצדיק בדיוק כמו אביגדור ליבירמן.
הוא תמך באוסלו הוא יושב עכשיו באותה ממשלה אם אולמרט.
בעעעעעעעעעעע.........
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק אריה י

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
לזכרון!
« להגיב #22 ב- : דצמבר 09, 2007, 17:23:39 »
לק"י [!!!]

שאלה לא קשורה ורטורית; בהנחה שחיים ב"פ יהיה ח"כ. ונניח שיחייבו אותו לקרוא לח"כים האחרים בכינוי הנהוג בבהימ"ש השונים 'חברי'. נכון שהוא יכנה למרות שזה לא בהכרח ישקף את דעותיו? נכון שהוא יכנה למרות ולא ירגיש שהוא לא אמיתי? - כי האמת נבחנת בדברים הרבה יותר חשובים...!!! ??? !!!

מנותק נאור

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
לזכרון!
« להגיב #23 ב- : דצמבר 09, 2007, 23:40:53 »
אני מתבייש שהציבור בישראל שומע לתקשורת שמסלפת דברים של גדול דורנו מר"ן הרב עובדיה יוסף שליט"א . אריה , לא כולם היו ככה - רק הדור שלנו נדפק . כמו שאמרתי לא היה אחד שהיה מעז להתסכל על רבנים גדולים מההסיטוריה המפוארת של העם היהודי דוגמאת רבן גמליאל , רב אונה , רב רבא . אנשים בזמנם היו מקבלים פיק ברכיים רק מהמחשבה שהם זוכים לראות את שליח האל .

פה היום , באחרית הימים , פני הדור כפני כלב . הבן אינו מתבייש מאביו , בת קמה באימה כלה בחמותה , אנשים לא מכבדים את מוריהם ורביהם . חבל ... באמת שכואב לי הלב על מה שנהיה מאיתנו . אתם יודעים שהתורה אוסרת על בן-אדם לקחת חיים ? אתם יודעים שהתורה אוסרת על רצח בזדון של כל בריאה!אתם יודעים שאולי ברוך גולדשטיין ז"ל מנע פרעות של ערבים יימח-שמם וזכרם , אבל עדן-נתן זאדה שאתם כ"כ משבחים אותו הוא פשוט רוצח שפל . אתם , חושבים שהתורה מטיפה לרצח ?! . בגלל זה אתם עדיין לא ברמה של להבין את החכמה הגדולה שטמונה במרן הרב עובדיה וקל בחומר שבתורת משה רבינו .

מנותק אריה י

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
לזכרון!
« להגיב #24 ב- : דצמבר 10, 2007, 00:12:58 »
לק"י [!!!]

כנראה שה'נאורות' וה'קידמה' השפיעו עליך לרעה!
עדן זאדה צדיק וקדוש עליון! וזה מהיכרות!
רוצח הוא מי שמאפשר רצח של יהודים! - אנשים כמוך!

והגבתי לגופו של כותב ולא לגופה של הודעה כי אתה פשוט לא הגבת לעניין.
באת להכפיש!