עמלק ואויבי ישראל > המאבק על ארץ ישראל

קיבלתי במייל: הצילו את יהודיי יפו

(1/2) > >>

כהניסט:
שלום לכולם

 אי אפשר להתעלם מהמקרה הרצ"ב, אשר מפנה לפתע זרקור למקום בלתי צפוי.
 אין ספק שסיוע של כולנו הינו טבעי ומתבקש.


 בתפילה לחורף טוב ובריא ולעליית קרן ישראל

 צחי פנטון

 המטה המשותף

 

הצילו משפחה יהודית מהערבים ביפו-הצילו את יהודי יפו
לכל אנשי התקשורת הציבור והמשפטנים,בעלי רשימות התפוצה ופעילי הרשת אנא הפיצו מקרה זה ועשו ככל יכולתכם למציאת פתרון וסיוע.

 

מקרה חרום פרטי של משפחה אחת מזעיק אותנו לסיוע ולתת דעתנו אל האסון הכללי שהולך ונרקם בערים מעורבות כיפו –הברחת  האוכלוסיה היהודית.

קיבלתי את המכתב הבא מאחד מידידי התייחסו עליו ברצינות הראויה.

 

אלה קובלנץ.

 

לכל מאן דבעי
 

ידועות ומפורסמות התנכלויות הערבים למתיישבים באזורי יו"ש. ידועה גם אוזלת היד של משטרת ישראל, ומקרים רבים של העדפת עמדת הערבי על זו של היהודי מתפרסמים השכם וערב. לכולם ברור גם הקושי היומיומי הנגרם למתיישבים באזורים אלו, והפגיעה החמורה באינטרסים של העם היהודי.

מה שלא רבים יודעים הוא שהתופעה לא מוגבלת לאזורי יו"ש! במכתב זה באתי לספר לכם על המקרה החמור שארע ביפו בשבת האחרונה (שמחת תורה):

 

חברי שמשון מתגורר עם אימו ביפו – רבע שעה מהקריה ומרכזי עזריאלי, ללא צורך לעבוד ולו מחסום משטרתי אחד. ממש מרכז המדינה נכון להיום. הבית הפרטי הקטן בו הם גרים חולק חצר משותפת עם בית דומה, בו מתגוררת משפחה ערבית. מזה מספר שנים התנכלויות הערבים לשמשון ואימו פשוט לא מפסיקות. ההתנכלויות כוללות השתלטות מוחלטת על החצר המשותפת כולל בניה לא חוקית, לכלוך וזוהמה תמידים וכתובות בערבית על הקירות, גידול בעלי חיים – ארנבים, ברווזים וכלב אמסטף. שמשון מנסה להחזיר מלחמה ע"י מערכות אכיפת החוק, ואף הצליח לגרום להרס חלקי של הבניה. כמובן החשש לפגיעה פיסית מצד הערבים קיים תמיד, ושמשון מסתובב בשכונה עם רובה M-16 (שמשון הינו קצין בצה"ל), אך אימו נמצאת ברוב שעות היממה ללא הגנה פיסית כלשהי.

 

בשבת האחרונה ארע ארוע חמור בו האימא חזרה לביתה לפני צהריים מבית הכנסת ומצאה את חפציה מושלכים ממפתן הדלת של הבית לחצר. כששאלה למה ועל מה , התנפלו עליה 3 מהחמולה והכו בה בכל חלקי גופה עד אובדן ההכרה. האימא , אישה מבוגרת כבת 56, נזקקה לטיפול רפואי ושהתה בחדר מיון בבי"ח וולפסון עד הלילה.

 

האימא צריכה לשהות בבית לבדה רוב היום, כאשר התוקפים שוחררו לביתם חזרה וכאשר היא בקושי מסוגלת לתפקד שכולה חבולה.

 

כעת מחכים שמשון ואימו להתפתחויות במישור הפלילי. אין ברשותם ממון לשכור שרותיו של עו"ד איכותי, שיעזור להבטיח עונשים כבדים לתוקפים ופיצוי שיגרום להם להרהר פעמיים לפני התקפה נוספת. כמובן גם החשש לחייהם גבר, והם אף שוקלים ברצינות למכור את הנכס (!), למרות הקשר למקום והבנת החשיבות שבסרוב לוותר.

 

יש לציין שהמקרה המסופר אינו יחיד במינו באזור, ושכיחות התקפות על יהודים מצד ערבים ביפו עולה מיום ליום. היהודים העשירים ביפו, בעלי הבתים המפוארים, פשוט מגדרים עצמם בכל צורה מהסביבה. ליהודים הפשוטים, שחיים ביפו זה דורות – אין מה לעשות. יהודים רבים נטשו את בתיהם ועברו למקומות בטוחים יותר והקהילה היהודית הולכת ומידלדלת. אלו שנשארו חיים בפחד מתמיד וללא יכולת להתמודד עם הפורעים הערבים מחוסר תמיכה ואמצעים. מערכות המדינה האחראיות על בטחון התושבים – פשוט לא עוזרות מספיק, אם לא מזיקות ע"י נקיטת עמדת הערבים. רוב האנשים במדינה כאמור אינם מכירים כלל את הבעיה שנמצאת ממש מתחת לאפם, באחד האזורים החשובים מבחינה אסטרטגית במדינה. המצב כבר הידרדר לרמת חרום!

 

אני פונה לכל מי שקורה מכתב זה להפיצו ולספר לחברים על המקרה והבעיה הלאומית. כמו כן, אם יש בידי מישהו להציע עזרה משפטית או אחרת לשמשון ואימו – אנא צרו עימם קשר בהקדם.

אמצעי קשר – טל' של שמשון   0578-127-311 . מייל שלי [email protected]  /.

תודה רבה,  פבל

ליעד:
אני שולח עכשיו לכל החברים של במייל

Dante:

--- ציטוט של: ליעד על אוקטובר 18, 2006, 23:33:55 ---אני שולח עכשיו לכל החברים של במייל

--- סוף ציטוט ---

כנ"ל

Berk0:
מזעזע, כך הם מנסים לגרש תיהודים מיפו, איפה השמאלני שיגיד שביפו חיים באחווה ושלום והרמוניה?

popmart:
לפי דעתי כולנו צריכים להתארגן ללילה אחד ולהיכנס במשפחה הערבית שם.
מה דעתכם??
לדעתי זה אפשר!!!

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

עבור לתצוגת גירסה מלאה