עמלק ואויבי ישראל > האמת מאחורי דת האיסלם

תרבות איסלם בבית הספר

(1/4) > >>

liorso:
הישגתי ברוך השם פתור מערבית ועכשיו אני לומד כבר מתחילת השנה תרבות איסלאם. ממש נורא מה שמלמדים אותנו שם. קודם כל אני רוצה להבהיר אני לומד בביצפר חילוני ממלכתי במרכז... המורה מלמדת כל מיני שטויות על האיסלם ולא מה שחשוב באמת כמובן שהיא מספיקה ללמד רק 10% בערך מהחומר כי אני פשוט לא נותן לה להמשיך אני כל הזמן מתווכח איתה לפי דעת באיסלם אין שום דבר נגד יהודים וזה סתם קיצוניים החליטו שרשום שם משהו על ג'יאהד וכבר הבאתי לה פסוקים מהקוראן ואני מתווכח איתה רוב הזמן... זה ממש נורא המצב בישראל אם כבר לומדים את האיסלם אז שילמדו את האמת!

דוקא_כך:

--- ציטוט של: liorso על אוקטובר 17, 2006, 20:02:26 ---הישגתי ברוך השם פתור מערבית ועכשיו אני לומד כבר מתחילת השנה תרבות איסלאם. ממש נורא מה שמלמדים אותנו שם. קודם כל אני רוצה להבהיר אני לומד בביצפר חילוני ממלכתי במרכז... המורה מלמדת כל מיני שטויות על האיסלם ולא מה שחשוב באמת כמובן שהיא מספיקה ללמד רק 10% בערך מהחומר כי אני פשוט לא נותן לה להמשיך אני כל הזמן מתווכח איתה לפי דעת באיסלם אין שום דבר נגד יהודים וזה סתם קיצוניים החליטו שרשום שם משהו על ג'יאהד וכבר הבאתי לה פסוקים מהקוראן ואני מתווכח איתה רוב הזמן... זה ממש נורא המצב בישראל אם כבר לומדים את האיסלם אז שילמדו את האמת!

--- סוף ציטוט ---
טעות.  כדאי לך ללמוד את השפה של האויבים שלך.  ידע בערבית כבר הציל חיי חיילי צה"ל.

Dante:

--- ציטוט של: דוקא_כך על אוקטובר 17, 2006, 20:40:08 ---
--- ציטוט של: liorso על אוקטובר 17, 2006, 20:02:26 ---הישגתי ברוך השם פתור מערבית ועכשיו אני לומד כבר מתחילת השנה תרבות איסלאם. ממש נורא מה שמלמדים אותנו שם. קודם כל אני רוצה להבהיר אני לומד בביצפר חילוני ממלכתי במרכז... המורה מלמדת כל מיני שטויות על האיסלם ולא מה שחשוב באמת כמובן שהיא מספיקה ללמד רק 10% בערך מהחומר כי אני פשוט לא נותן לה להמשיך אני כל הזמן מתווכח איתה לפי דעת באיסלם אין שום דבר נגד יהודים וזה סתם קיצוניים החליטו שרשום שם משהו על ג'יאהד וכבר הבאתי לה פסוקים מהקוראן ואני מתווכח איתה רוב הזמן... זה ממש נורא המצב בישראל אם כבר לומדים את האיסלם אז שילמדו את האמת!

--- סוף ציטוט ---
טעות.  כדאי לך ללמוד את השפה של האויבים שלך.  ידע בערבית כבר הציל חיי חיילי צה"ל.

--- סוף ציטוט ---

בושה וחרפה, במקום שזה יהיה ההיפך,
הם צריכים ללמוד עברית כדי שלא למות!!
עם ממשלה כהניסטית אחח, הערבית שלהם היתה נמחקת מהמפה
לא שאני מייחל לזרע השטן הזה לחלל את שפת הקודש העברית...

דוקא_כך:

--- ציטוט של: Dante על אוקטובר 18, 2006, 02:07:57 ---
--- ציטוט של: דוקא_כך על אוקטובר 17, 2006, 20:40:08 ---

--- סוף ציטוט ---

--- סוף ציטוט ---

בושה וחרפה, במקום שזה יהיה ההיפך,
הם צריכים ללמוד עברית כדי שלא למות!!
עם ממשלה כהניסטית אחח, הערבית שלהם היתה נמחקת מהמפה
לא שאני מייחל לזרע השטן הזה לחלל את שפת הקודש העברית...

--- סוף ציטוט ---
צודק 100%.  אבל במצב הנוכחי, אם הייתי עכשיו תלמיד חטיבה או תיכון, הייתי בוחר ערבית במקום צרפתית (לצערי, למדתי צרפתית בזמנו---איזו טעות!).

ליעד:
אני דתי ולומד בבצפר ממלכתי דתי ואין לי כל כך מה להיתוכך אם המורה כי הוא ימיני.
ובכל זאת לדעתי צריך לדעת את השפה של האויבים שלך זה יעזור בשעה האמיתית ואני מצתער שלא לומדים עצלנו ערבית.

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

עבור לתצוגת גירסה מלאה