כתב נושא: הרגשת היתמות שלנו במקום שמאלני ובוגדני !  (נקרא 4630 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הדר אביזוב

• -חסום-
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
היום נאלצתי לצורך פגישתי עם עורך דיני לסוע לעסקו של אחי בת"א עבור הדפסת חומר היות ואין לי מדפסת בבית. אח שלי (אמנם רק מאמא) הוא שמאלני קיצוני (מרצ) והוא גם (הומו) והוא עשיר מאוד ! גר בכפר שמריהו ! וגם אותי אישית הוא שונא היות ואני יהודי אמוני,לאומי וכו'. הוא נתן לי יחס איום ונורא במשרדו. אני לא יכול לקללו היות והוא אחי. אבל הרגשתי את ההרגשה שאתה מוקף באנשים עם נטיות מיניות זרות לנו (הומואים,לסביות וכו' נטיות שהאנשים הללו מלאים בהם. הרי הם לא אנשים "נורמלים" מרצ,שרצ, זה הכל "מיני" אנשים. שאף אחד לא רוצה להכיר.......עם ערבים....... אספסוף אמיתי ! "הבית הפתוח")ואני הרגשתי שם איום ונורא. אני גר בבני ברק. זו אמנם עיר חרדית ואני לא חרדי אבל לפחות החרדים הם יותר נורמלים מהשמאלנים. כי לפחות יש להם את המוסריות של הדת מה שאין לשמלאנים החילונים. אמנם הם לא ציוניים. לא אכפת להם גם לגור בניו יורק. (היות והם לא לומדים תנ"ך. רק גמרא. ומי שלא לומד תנ"ך לא יודע מהי יחודיותה של ארצנו. זו עובדה ! ורק בציבור הדתי לאומי ישנו עניין ללמוד תנ"ך. גם בציבור שלנו כמעט כבר אין. כמו החרדים. אבל ישנו קצת וה"קצת" הזה נותן להם את האהבת ארץ ישראל......)בקיצור אני כל כך שמחתי לעבור לצאת מת"א מוקד השמלניות הקיצונית ! זה נורא. שמה האנשים זה נורא ! האווירה כל כך לא נעימה. פשוט כך. ואני לא גזעני ! אני לא מבדיל בן יהודי ליהודי ! הסיבה שיהודי הוא חילוני היא רק מתוך בורות גרידא ! אם כל יהודי היה יודע תנ"ך כמו שצריך והיה יודע מישניות והיה יודע גמרא והיה יודע טור והיה יודע שו"ע בוודאי לא היה חילוני כבר. אבל הם פשוט לא יודעים ממש כלום ! ממש כלום ! גורנישט ! הבורות בציבור החילוני בענייני דת ויהדות היא נוראית ! השאלה היא מה גרם לזה? הקב"ה שכתב את התורה הוא ניסה לעצור זאת על ידי מצוות "ושיננתם לבניך" כשאני שולח את בני לבית ספר דתי אני מעביר מצווה זאת למורה שמלמדו ועושה אותו שליח עבורי. מה שקרה אצל החילונים שבאחד הדורות הפסיקו לשלוח את הילדים לבית ספר דתי או לפחות דתי מספיק ! ואז הילדים לא קיבלו השכלה ונעשו בורים ! ומתוך בורות לא היו דתיים ! עובדה שאתה מדבר היום עם כל חילוני והוא בור ועם הארץ ביהדות. גם ה"חרדים" הם בורים בתנ"ך לפחות ! המסד של הדת. גם בתחום שהם אמורים להצטיין בו הם בורים. אבל שמאלנות זה נורא ! בהיותי שם בת"א אפפה אותי אווירה של....... אני לא יודע איך להסביר לכם........ פשוט אנשים רשעים ! והם....... אני אומר לכם בשיא הרצינות אל תצחקו עלי ! הם השמאלנים העדינים והנחמדים בחיהם ובמותם לא נפרדו..... הם באחד הימים יוכיחו על ברבריות איומה ונוראה. חכו תראו..... אתם תראו זאת.
גם הנאצים יש"ו היו אנשים מאוד אינטיליגנטים והומניים בזמנו ואף אחד לא האמין שהם יגיעו לרמות כאלו של אכזריות. אותו דבר הם. אנשים שאין להם תורה ! אנשים שאין להם מוסר ! אנשים שאין להם דין ! שאין להם דיין ! אנשים בוגדים ! כל המוסר שלהם וכל ה"אנושיות" שלהם היא אפס ! צביעות ! ובאחד הימים אנו נראה אותם (ואני תמיד סברתי כך...) עושים דברים איומים ונוראים כלפינו ! וגם חיים הצדיק אמר שה"יהודונים" הללו הם גרועים מהערבים ! ואכן אנו מאמינים (אני לא יודע מאיזה מקור..) שהם ערב רב ! יהודים אמיתיים לא בוגדים בעמם ! לא מבחינה פוליטית קרי "התאבדות לאומית" (מה שאומר חיים בן פסח) ולא מבחינה מוסרית (עיין ערך "מצעד הגאווה") ועוד הם גאים בזאת ! הם שם בת"א יש להם קן. קן שמאלני ! לא רק בת"א. גם ברעננה....... גם בכפר סבתא........ גם בהרצליה....... רמת השרון....... הוד השרון...... וכו'. יש להם מוקדים !
לסיום אני רוצה להגיד לכם: אני מרגיש כל כך טוב אתכם ! אני מרגיש חם אתכם ! אתם האנשים היחידים ! שאיתם אני יכול להוציא מה שאני מרגיש באמת. אני מאחל לכם כל טוב בעולם הזה. שיהיה לכם הרבה כסף. שיהיה לכם הרבה טוב. שתאחלו לי שידוך טוב. (אני כבר בן 29...) (שתעזרו לי למצוא שידוך טוב..אולי..) (אולי יש פה איזה שליח/ה בשבילי...לכו תדעו....) אני מברך אתכם בכל טוב. באמת. לילה טוב !

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
בעניין: הרגשת היתמות שלנו במקום שמאלני ובוגדני !
« להגיב #1 ב- : ינואר 12, 2007, 03:01:48 »
משתתף בצערך ומאחל לך הצלחה במציאת אשה טובה!
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא צדק, ועכשיו הכל ברדק!
« להגיב #2 ב- : ינואר 12, 2007, 08:10:16 »
בן 29?? באמת? אני קרתי כמה הודעות שלך אתה נשמע בן 10 אל תעלב אבל אתה קצת אינפנטיל בכתיבה שלך

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #3 ב- : ינואר 12, 2007, 12:32:05 »
משתתף בצערך ומאחל לך הצלחה במציאת אשה טובה!
מצטרך לחברי.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

בייקר

• אורח
« להגיב #4 ב- : ינואר 12, 2007, 15:49:45 »
אנו שמחים שאתה מרגיש איתנו בבית ומטרתנו שכולם כאן ירגישו שזה הבית שלהם.
הכללות הן נוחות אבל לא תמיד מדויקות.
דת זה עניין של בחירה חופשית.עובדה שלא כולם דתיים.הכל צפוי והרשות נתונה.הרשות נתונה לאדם לעשות טוב ורע.
דרום ת"א והשכונות שונות מאיזורים אחרים.
כסף לא תמיד מביא אושר.הוא אמצעי למטרה ולא מטרה בפני עצמה.בריאות חשובה מכסף.
יש גם הומואים בעולם,יש גם שמאלנים,יש גם חוטאים.לא כולם אותו הדבר.גם לא כולם בפורום אותו הדבר.
אתה נוהג להביע רגשות הדר אבל העולם מורכב ומסובך. 

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : ינואר 13, 2007, 05:30:46 »
כשאנשים נמצאים בסירת הצלה באוקינוס, הם לא יכולים להרשות לעצמם לבדוק את הציציות של כל אחד,
עליהם לעבוד כצוות על מנת שלא יטבעו
אנחנו הישראלים נמצאים בסירת הצלה ישראל באוקינוס של אכזריות ובורות של העולם הערבי . מתי כבר נקלוט ששנאת היהודי השונה זה מותרות שאיננו יכולים להרשות לעצמנו. אני חושבת שהרבה רבנים מדברים על חשיבות האחדות.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #6 ב- : ינואר 13, 2007, 10:14:47 »
כשאנשים נמצאים בסירת הצלה באוקינוס, הם לא יכולים להרשות לעצמם לבדוק את הציציות של כל אחד,
אנחנו הישראלים נמצאים בסירת הצלה ישראל באוקינוס של אכזריות ובורות של העולם הערבי . מתי כבר נקלוט ששנאת היהודי השונה זה מותרות שאיננו יכולים להרשות לעצמנו. אני חושבת שהרבה רבנים מדברים על חשיבות האחדות.
הבעיה שבזמן שאנו מנסים להגיע לחוף מבטחים יש כמה יהודנים שעושים לנו חורים בסירה  ;)
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #7 ב- : ינואר 14, 2007, 05:26:07 »
ציפורה,
האויב שלנו ושל עם ישראל אינו כל היהודים החילוניים אלא קומץ של בוגדים מושחתים, שחלקם שמאל קיצוני וחלקם חובשי כיפה מזויפים, שמחריפים את הסכנה הקיומית שמרחפת על עמנו.  אהבת ישראל לא כוללת בתוכה אהבה כלפי בוגדים---זו תהיה רחמנות של טפשים.  כמובן שיש משבר אמונה שנמשך כבר עשורים במגזר החילוני, אבל האמת היא שישנו משבר לא פחות חמור במגזר הדתי.  הרב כהנא נהג בהרבה מאוד הזדמנויות להגיד לתלמידיו, ואני מצטט: "אנחנו חייבים להחזיר את הדתיים בתשובה."  זה אולי יראה מאוד יהיר מצדי לטעון שהדרך שלנו היא היחידה שנכונה, מכיוון שכך גם טוענים כל השאר, אבל זו האמת.  ואם את תבחרי לא להאמין לי, כמובן שאני מבין אותך.

הבעיה היא זאת:  כדי שעם ישראל ישרוד, חובה להעיף מכאן את כל הערבים, את כולם.  צעד זה גם מוצדק מבחינה הלכתית.  כך שחילוניים שמתנגדים לו הם או חולי נפש או בוגדים, ודתיים שמנגדים לו הם מזויפים צבועים.  בכל מקרה אלו ואלו מהווים אויב פנימי, גיס חמישי, ו"אהבת ישראל" אינה חלה עליהם, מכיוון שאנו ניצבים בפני סכנת כליה רח"ל.  אחדות---כמובן!  אבל לא עם בוגדים.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "גונב איש ומכרו...מות יומת"
« להגיב #8 ב- : ינואר 14, 2007, 07:37:05 »
ציפורה,
האויב שלנו ושל עם ישראל אינו כל היהודים החילוניים אלא קומץ של בוגדים מושחתים, שחלקם שמאל קיצוני וחלקם חובשי כיפה מזויפים, שמחריפים את הסכנה הקיומית שמרחפת על עמנו.  אהבת ישראל לא כוללת בתוכה אהבה כלפי בוגדים---זו תהיה רחמנות של טפשים.  כמובן שיש משבר אמונה שנמשך כבר עשורים במגזר החילוני, אבל האמת היא שישנו משבר לא פחות חמור במגזר הדתי.  הרב כהנא נהג בהרבה מאוד הזדמנויות להגיד לתלמידיו, ואני מצטט: "אנחנו חייבים להחזיר את הדתיים בתשובה."  זה אולי יראה מאוד יהיר מצדי לטעון שהדרך שלנו היא היחידה שנכונה, מכיוון שכך גם טוענים כל השאר, אבל זו האמת.  ואם את תבחרי לא להאמין לי, כמובן שאני מבין אותך.

הבעיה היא זאת:  כדי שעם ישראל ישרוד, חובה להעיף מכאן את כל הערבים, את כולם.  צעד זה גם מוצדק מבחינה הלכתית.  כך שחילוניים שמתנגדים לו הם או חולי נפש או בוגדים, ודתיים שמנגדים לו הם מזויפים צבועים.  בכל מקרה אלו ואלו מהווים אויב פנימי, גיס חמישי, ו"אהבת ישראל" אינה חלה עליהם, מכיוון שאנו ניצבים בפני סכנת כליה רח"ל.  אחדות---כמובן!  אבל לא עם בוגדים.

צריך לחדד את הנקודה הזו. "אהבת ישראל" על מי זה חל ומי לא. לא כל שמאלן הוא בוגד. לא כל מי ששם "אמת" בקלפי הוא בוגד. נכון?
לדעתי בוגדים אלו אלה שפועלים להקמת מדינה דו-לאומית (במסווה של שוחרי שלום), ותו לא. וכשאני אומר "פועלים" אני מתכוון להפעלת לחץ כלשהו על הממשלה.

בייקר

• אורח
« להגיב #9 ב- : ינואר 14, 2007, 13:16:49 »
הממשלה עצמה פועלת להקמת מדינה פלשתינית.אנו כבר מדינה דו לאומית עם מליון ורבע ערבים שפועלים כאירדנטה בתוכנו.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #10 ב- : ינואר 14, 2007, 14:55:25 »
הממשלה עצמה פועלת להקמת מדינה פלשתינית.אנו כבר מדינה דו לאומית עם מליון ורבע ערבים שפועלים כאירדנטה בתוכנו.
היה מי שהזהיר הרב מאיר דוד כהנא זצ"ל הי"ד.
היום כבר כולם יודעים...
כהנא צדק!!!
יגאל=גואל