כתב נושא: איך עונים למאמר של הערבי הזה?  (נקרא 3021 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
איך עונים למאמר של הערבי הזה?
« ב- : נובמבר 17, 2007, 19:35:43 »
איך הייתם עונים לערבי הזה על כל פרט ופרט?

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/505/897.html
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #1 ב- : נובמבר 17, 2007, 22:38:34 »
עם ערבים אין מה להכנס לפרטים:

1.) צריך לתקן את העיוות ההסיטורי ששמו הכיבוש הערבי/מוסלמי מהמאה השביעית לספירה.

2.) שנאת ערבים איננה גזענות, אלא שנאה על רקע דתי בלבד, אין כאן כל פונקציה של גזע, הערבים הם גם שייכים לגזע השמי, ואין אנו טוענים לעליונות גזעית, או השמדה או רצון לשעבדם על רקע גזעי, כך שזה פשוט הבל, יועיל נא הכותב לבדוק מילון אבן שושן למונח "גזענות".

3.) ובכלל אני הייתי מציע סיסמא טובה למען הערבוש: "אין ערבים, אין גזענות".
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק ימני_גאה

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • לא נשכח ולא נסלח....
« להגיב #2 ב- : נובמבר 22, 2007, 00:31:32 »
רן אחי הכהניסט, לערבים אי אפשר לענות במילים... צריך רק לנקנק אותם ואז הם יישתקו, למשל: אבי הי"ו סיפר לי שכאשר נגמרה מלחמת ששת הימים
הערבושים כל-כך פחדו שלא פתחו אפילו את הפה, היה אפשר ללכת לכפרים שלהם והם היו מכבדים אותך בכוס תה.... ערבים מבינים רק כוח

ימני_גאה

מנותק Altalena

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : נובמבר 22, 2007, 01:08:53 »
קראתי הרבה טיעונים מכל צד וצד,והכל מתחיל ונגמר במי היליד ומי הכובש.הכל.זאת "תורת הפוליטיקה של ארץ ישראל" על רגל אחת.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #4 ב- : נובמבר 22, 2007, 01:14:20 »
אין פה עניין של טיעונים שווים, זה פשוט עניין של עובדות הסטוריות מול שקרים.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק Altalena

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : נובמבר 22, 2007, 01:16:37 »
רן אחי הכהניסט, לערבים אי אפשר לענות במילים... צריך רק לנקנק אותם ואז הם יישתקו, למשל: אבי הי"ו סיפר לי שכאשר נגמרה מלחמת ששת הימים
הערבושים כל-כך פחדו שלא פתחו אפילו את הפה, היה אפשר ללכת לכפרים שלהם והם היו מכבדים אותך בכוס תה.... ערבים מבינים רק כוח

ימני_גאה

אראל סג"ל כתב בזמנו שאבא שלו סיפר לו שבזמן כיבוש חברון הערבים לא הניפו דגל לבן,הם הניפו סדינים לבנים על כל הבתים מחשש שהיהודים באו לנקום בהם בטבח עצום.כי ככה ההגיון הערבי שלהם אמר להם.

אבל עברו 40 שנה,ולא היה טבח ולא הייתה נקמה,ושוב יהודים נטבחים בקבר יוסף.

אין בכך לרמוז שכן היה צריך להיות טבח-רק להציג את הבדלי המנטליות.את פירוש המציאות של שני הצדדים.