כתב נושא: ברכה ליניב אופנהיימר  (נקרא 2198 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • בֵּית, יַעֲקֹב--לְכוּ וְנֵלְכָה, בְּאוֹר יְהוָה
    • לשחרר את יגאל עמיר !
ברכה ליניב אופנהיימר
« ב- : נובמבר 15, 2007, 09:32:05 »
ציטוט
בס"ד
שלום ובוקר טוב
רציתי לדעת בבקשה מה שם אימו ואביו של מזכ"ל התנועה יריב אופנהיימר, אני מעוניין לברך אותו ואת משפחות בבית הכנסת למעדן יחזרו בתשובה שלמה לפני הקדוש ברוך
תודה רבה ויום טוב

זה האימייל ששלחתי לשלום עכשיו
אזכרות של יהודים צדיקים ה' יקום דמם !! הרב מאיר דוד כהנא - י"ח בחשון הרב בנימין זאב וטליה כהנא - ה' בטבת ד"ר ברוך גולדשטיין - י"ד באדר עדן נתן זדה - כ"ח בתמוז "יִשְׂמַח צַדִּיק, כִּי-חָזָה נָקָם;    פְּעָמָיו יִרְחַץ, בְּדַם הָרָשָׁע."

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
ברכה ליניב אופנהיימר
« להגיב #1 ב- : נובמבר 15, 2007, 11:05:27 »
הם יחשבו שזה עוד דתי מטורלל-מתלהם-משיחיסט-הזוי, והם לא יטרחו לענות לך כלל.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק כהנא צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • בֵּית, יַעֲקֹב--לְכוּ וְנֵלְכָה, בְּאוֹר יְהוָה
    • לשחרר את יגאל עמיר !
ברכה ליניב אופנהיימר
« להגיב #2 ב- : נובמבר 15, 2007, 12:24:21 »
הם יחשבו שזה עוד דתי מטורלל-מתלהם-משיחיסט-הזוי, והם לא יטרחו לענות לך כלל.
עצם זה שאנחנו קיימם גורם להם לחשוב הרב דברים, וחוץ מיזה ממתי זה מעניין אותנו מה הם חושבים?
אזכרות של יהודים צדיקים ה' יקום דמם !! הרב מאיר דוד כהנא - י"ח בחשון הרב בנימין זאב וטליה כהנא - ה' בטבת ד"ר ברוך גולדשטיין - י"ד באדר עדן נתן זדה - כ"ח בתמוז "יִשְׂמַח צַדִּיק, כִּי-חָזָה נָקָם;    פְּעָמָיו יִרְחַץ, בְּדַם הָרָשָׁע."

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
ברכה ליניב אופנהיימר
« להגיב #3 ב- : נובמבר 15, 2007, 12:43:44 »
האמת זה לא מעניין אותי מה הם חושבים, או שכן, כי כדי לנצח יריב/אויב, צריך גם לדעת מה הוא חושב.
הקיום שלנו הוא עצם בגרון מבחינתם, אחרת הם לא היו מבזבזים עלינו זמן בהתקפות חוזרות ונשנות.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.