כתב נושא: - שימו לב! אזהרה על איסוף מידע על גולשים בפורום -  (נקרא 10593 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

עז77

• אורח
לאחרונה גיליתי שהגולש הדר אביזוב מנסה לאסוף מידע על כמה מהגולשים שלנו,
הוא שואל שאלות ללא הרף ומתנהג בצורה לא ראויה.

על לפחות גולש אחד שלנו שנידב מידע זה, גילה הדר לגולשים אחרים את גילו, שמו הפרטי, מקצועו, ועוד פרטים אישיים,
הדר מנדב כמו כן מספר טלפון וכתובת ומנסה ליזום בצורה מחשידה ועקבית ללא הרף קשר אישי עם הגולשים שלנו.

אין ספק שבעולם נורמאלי ובמדינה נורמאלית היינו שמחים כולנו להפגש,
אולם אנחנו עדיין חיים תחת משטר עריצות בולשביקי ועלינו לנהוג בזהירות המתבקשת!

כתוצאה מהתנהגות זו שחורגת מכללי הפורום, חשבונו של הדר הוסב לחשבון מוגבל, שלב אחד לפני חסימה,
הוא לא יוכל מעתה לקרוא ולשלוח מסרים אישיים, ואתם מתבקשים בכל לשון של בקשה להישמר בכל משמר
מלנדב מידע על עצמכם לו או לכל זר באינטרנט שאינכם מכירים!!

אנא נהגו במשנה זהירות!!
כי למרות שאנחנו בפורום לא לוקחים אחראיות על מעשיכם,
כיהודים וכהניסטים, אכפת לנו ואנו דואגים באופן אישי לרווחתם ובטיחותם של הגולשים.

היו זהירים ואל תסמכו על איש באינטרנט.

אם אכן הדר יהודי תמים שנעלב מזה, אני מתנצל - אבל!! וזה אבל חשוב הדר!
בטיחותם של הגולשים ופרטיותם היא בעיניי עדיפות עליונה מעל לכל!!
אתה חצית קו אדום שמעלה בך חשדות סבירים, ואף שאין בידי עדיין יכולת לוודא אם אתה מי שאתה או לא,
אני חייב לפעול בעקבות הדברים שגיליתי עליך - מדאיגה אותי מאוד ההתעסקות האובססיבית שלך בפרטיהם האישיים של הגולשים שלנו,
ואני כאן להגן עליהם וזאת מה שאני אעשה, במידה ואני אגלה שאתה ממשיך בניסיונותיך לאסוף מידע על הגולשים שלנו אתה גם תושעה משימוש בפורום - ראה הוזהרת.

עז77.
« עריכה אחרונה: ינואר 14, 2007, 01:27:40 על ידי עז77 »

עז77

• אורח
אם קיבלתם מהדר אימייל או הודעה פרטית שמשדלת אתכם למסור מידע על עצמכם,
בשום אופן אל תסכימו לעשות כך, לא איתו ולא עם אף גולש אחר!!!

עז77

• אורח
אני פותח את האשכול לדיון, למקרה שיש גולשים לרבות הדר שרוצים להגיב.
אגב חשוב להבהיר, שאין שום נסיון "לזרוע פאניקה" בסה"כ המידע שאתם מוסרים לאנשים זרים
זה המידע שיכול להגיע לכל אדם, זכרו זאת! וזה ככה בכל האינטרנט ולא רק פה. כולל מסנג'ר!

במסנג'ר ניתן לקרוא את ה IP שלכם, ואפילו להכנס למחשב שלכם באמצעות פרצות אבטחה של המסנג'ר.
במסנג'ר ניתן לתעד כל שורה שאתם כותבים בקבצי טקסט עם תאריך ושעה,
המנעו בהחלט מלהתכתב במסנג'ר עם אדם זר מהפורום או מאתרים כהניסטים בארץ ובעולם.
« עריכה אחרונה: ינואר 14, 2007, 01:18:30 על ידי עז77 »

מנותק כך או כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בהחלט העניין חשוב מאוד אני מחזק את דבריו של עוז .
במיוחד לצעירים בחבורה לא למסור פרטים גם אם האדם ניראה לכם אמין או סופר אמין .
בשביל זה יש פורום ופה אפשר לשוחח או להעביר מסרים .
שיהיה לכולנו שבוע טוב ושקט .
ויישר כוח על כל המאמרים הניפלאים שנוספו במהלך השבוע .אני נהנה לקרוא אותם .
איכות זה לא כמות !!!

מנותק קיצוני ימני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
רגע אחד,שאני אבין,אנחנו עושים מעשה לא חוקי?
יש לנו ממה לפחד?
מישהו יכול להגיד לי במי לתמוך פוליטית?!אנחנו בסך הכל גולשים ומביעים כל אחד את דעתו בפורום שפתוח לכולם.אני לא רואה בכך שום פסול!
אני לא מפחד מאף אחד,פרט לאבינו שבשמיים!!!

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
יש לנו ממה לפחד?
מישהו יכול להגיד לי במי לתמוך פוליטית?!אנחנו בסך הכל גולשים ומביעים כל אחד את דעתו בפורום שפתוח לכולם.אני לא רואה בכך שום פסול!

מנהלי הפורום מתנגדים ברמת העיקרון לכל ניסיונות של משתמשים לברר פרטים אישיים על משתמשים אחרים.  אנו ממליצים שכל יוזמה ופעילות תהיה אך ורק במסגרת הארגון של נועם פדרמן ואיתמר בן-גביר, טל' 0528-693867
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "גונב איש ומכרו...מות יומת"
כן. יש פה משהו לא "חוקי". באתר הזה לפעמים יש התבטאויות "גזעניות" כביכול.
אני רוצה להוסיף שחוץ מהדר אביזוב, יש גם מתסיסים ופרובוקטורים. הדר אביזוב לא לבד.
צריך להזהר מגולשים שבאופן אובסיסיבי מכניסים התבטאויות לא מתאימות.
למשל, לבוא לומר על כל אחד "נאצי" וימ"ש, לדעתי זה מוזר וצריך לבדוק.
עז7, צריך לבדוק גם גולשים שכותבים יותר מ20 הודעות ביום, ופעילים רק בשעות העבודה. (ואני לא רוצה לנקוב בשמות).
המטרה שלהם, היא מצד אחד לחשוף מידע על הגולשים אבל גם לנסות להפיל אותם בפח.
עז77, יישר כח על האשכול שפתחת.

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
באמת הודעה חשובה מאוד עז77 , הדלקת אצלי נורה אדומה. תודה שהבאת את הדברים לתשומת לב הציבור הקדוש.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
כן. יש פה משהו לא "חוקי". באתר הזה לפעמים יש התבטאויות "גזעניות" כביכול.
אני רוצה להוסיף שחוץ מהדר אביזוב, יש גם מתסיסים ופרובוקטורים. הדר אביזוב לא לבד.
צריך להזהר מגולשים שבאופן אובסיסיבי מכניסים התבטאויות לא מתאימות.
למשל, לבוא לומר על כל אחד "נאצי" וימ"ש, לדעתי זה מוזר וצריך לבדוק.
עז7, צריך לבדוק גם גולשים שכותבים יותר מ20 הודעות ביום, ופעילים רק בשעות העבודה. (ואני לא רוצה לנקוב בשמות).
המטרה שלהם, היא מצד אחד לחשוף מידע על הגולשים אבל גם לנסות להפיל אותם בפח.
עז77, יישר כח על האשכול שפתחת.
הממ...  כל עוד יודע כל אחד מהגולשים בפורום שאסור לנדב מידע אישי, לא נשקפת סכנה.  אולי צריך להדגיש זאת בדף שבו נרשמים משתמשים חדשים, להזהיר אותם שאף פעם לא ינדבו פרטים אישיים, אפילו אם התבקשו לעשות זאת על-ידי מנהלי האתר, כביכול.  דרך אגב, המשתמש שבשמו לא רצית לנקוב ויתר מרצון על סמכויות ניהול לאחר שניתנו לו...  באמת קשה לשפוט ולהיות פסיכולוג.  יש לנו כל מיני משתמשים, תלמידים צעירים ומבוגרים שעובדים, מתלהמים ומתונים, אנשים שחייהם האישיים מתנהלים על מי מנוחות ואחרים שחווים קשיים ותסכולים---כל מיני!  יחי הגיוון.  ;)  כמובן שיש גם טרולים שמאלניים שאותם קל מאוד לזהות, אבל אלו בטח לא שב"כניקים, שכן בשב"כ פסיכולוגים מקצועיים בונים עבור הסוכנים שלהם פרופיל שלם ומעבירים אותם "אימונים" על יבש לפני שהמנוולים נרשמים לפורומים, כך שאם אחרי כל זה אנחנו מזהים אותם, אז הם באמת לא עשו את שיעורי הבית שלהם בצורה רצינית.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

עז77

• אורח
יש לנו ממה לפחד?

לא, אין לכם ממה לפחד - אנחנו לא עוברים על שום חוק,
מצד שני במשטר של עריצות, חוקים הם רק לקישוט,
אם אפשר לשים רב במעצר מנהלי בלי משפט על דברים שציטט מהתורה,
אז מה אנחנו נגיד...

זה פשוט אמצעי זהירות בריא, ללא קשר לאתר שלנו
אלא המלצה לכל אתר - בגלל שהתנועה הכהניסטית יש לה הרבה אויבים,
יהודונים, שמאלנים ערבים - אז זה לא רעיון רע להיות זהיר כמו שציינתי ולהמנע ממפגשים עם אנשים,
במיוחד כשהם יוזמים זאת ובאובססיביות יתר, צריך לשאול מדוע גולש אחד מנסה להיות בקשר אישי עם כל כך הרבה גולשים בו זמנית?

משנה זהירות, זה כל המסר של ההודעה הזו.

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא צדק, ועכשיו הכל ברדק!
ידעתי שהוא פסיכי גם לי הוא שלח  >:(

(ללא נושא)
« נשלח אל: DolphinBoy ב- : יום שבת 13 לינואר 2007 - שעה 21:15 »
   ציטוטציטוט תגובהתגובה הסר הודעה זוהסרה
מה רע בלכתוב כך מני דברים כאלה? למה נתנו לנו פונטים? בשביל לא להיות שטחיים ומשעממים !
אני ילדותי? מה אני יעשה. יש לי בלאק אאוט אני לא מרגיש כך.
תגיד צדיק. מה אתה עושה בחיים? נשוי? רווק? חילוני? דתי? איפה גר וכו'?
דווח למנהל

בייקר

• אורח
לי אין מה לחשוש פרטי ידועים לגולשים אחרים בפורומים אחרים.כל עוד אני עובד לפרנסתי אין לי ממה לחשוש.
מי שהחשידו אותו שלא בצדק כסוכן הוא איתמר בן גביר.
מי שמשתמש בביטוי נאצי הוא חיים בן פסח וגולשים אחרים כאן ובאינטרנט בכלל כולל שמאלנים.
גם בפורומים אחרים גולשים מתיידדים אחד עם השני ומוסרים פרטים.
שמי הפרטי ידוע לאלפי אנשים,עבודתי גלויה,ברגע שרואים אותי מראי וגילי נחשף.
אגב לי היה חבר שעבד בשב"כ במחלקה הערבית ואם אני כה מסוכן הוא עצמו היה חושף את פרטי לשב"כ.
אני פירסמתי פרטים עלי בפורומים פתוחים.
האם אני גנב או חייב למישהו כסף?להפך.

בייקר

• אורח
גם אם נחשוש מכל גולש הפורום לא יגדל.בואו נניח שחלק פועלים בארגונם של איתמר ופדרמן האם הם לא נחשפים כך ונפגשים.מה משנה שמי הפרטי?
יתרה מכך אם לפני הבחירות נעזור למרזל ולחזית או שנעזור למתנחלים בעת פינוי גם נחשף.
אם נתרום כסף לישיבת הרעיון היהודי פרטינו יחשפו.
ממה נפשכם?אם הפורום הזה וכתיבה בו לא חוקית אז מה אנו עושים כאן?
אם רשימת מרזל לא חוקית למה בייניש אישרה אותה?אולי השב"כ יעצור את בייניש בחשד סיוע לארגון טרור?
אנשים חייבים לעמוד מאחורי מה שהם כותבים ואומרים.
נניח שמישהו חושב שהערבים הם נאצים וחיים בן פסח חושב כך חיים עומד מאחורי דבריו!
אני שהתנגדתי לשימוש בביטוי נאצים אמרתי זאת לחיים ולגולשים בריש גלי.
העמדות שלי ברורות לגמרי וחשיפת שמי הפרטי לא תשנה אותן.
נניח שאתם מדברים עם גולש באי סי קיו או במסנג'ר יש גולשים שבעמוד הפרטים חושפים גיל,מקצוע,איזור מגורים.
נניח שאתם מדברים טלפונית אפשר בקלות לאתר אותכם דרך 441 שזה שירות הפוך מ144 כלומר מציאת כתובת ושם לפי מספר טלפון.
ואם גולש נרשם נאמר לאתר שידוכים פרטיו נחשפים.
אם גולש נרשם לפורום כתובת המייל שלו נחשפת.
בקיצור אין לזה סוף.
האם חיים בן פסח לא נחשף לפנינו?האם פדרמן ובן גביר לא חושפים פרטים?
אני לא חושש לא מבדיקת שב"כ,לא מבדיקת משטרה ולא מגולשים אחרים כי אין לי מה להסתיר אני אזרח שומר חוק,עובד,משלם מיסים.
טוב שהמנהל שלנו עירני אבל לדעתי יש להמשיך לכתוב בפורום כרגיל.

בייקר

• אורח
גם לגבי שעות העבודה:כל אחד עובד בשעה אחרת.יש כאן תלמידים,תושבי ארצות הברית שעובדים ולומדים בשעות אחרות.חיים בן פסח עונה לגולשים באמצע הלילה אז מה?
יש גולשים שכותבים יותר ויש שפחות.כל אחד וסגנונו והרגליו.
מה לדעתי כן קרה?יתכן שנכנסו לכאן פרובוקטורים שמאלנים שמעונינים להציג את חיים באור נלעג או לסכסך ביננו ולהרגיז את ההנהלה.
היו מריבות בויקפידיה ויתכן שהן גלשו לכאן,לכן לדעתי בכלל אין טעם לריב עם הגולשים השמאלנים אלא לכתוב מה שאנו חושבים ולפרסם בלי להכנס למריבות אישיות.
שוב לדעתי יש לכתוב כאן ללא חשש כי זה בית רעיוני שלנו והגולשים ברמה וההנהלה ברמה ויש חופש ביטוי בניגוד לפורומים שמאלנים שההנהלה מוחקת וחוסמת גולשים ימנים.
לכן אנו פה ולא במקום אחר אם נכתוב בפורום אחר נחשף לצנזורה ימנית או שמאלנית יגידו לנו מה לכתוב,מה לעשות ואיך להתנהג!
אני עברתי כבר את שלב החינוך שלי והאינדיקטרונציה,שטיפת מוח שמאלנית לא חסרה בתקשורת.
האם הרב כהנא זצ"ל או נועם פדרמן או איתמר בן גביר או מרזל או חיים בן פסח חששו או חוששים משמאלנים,ערבים או סוכני שב"כ?להפך הם כתבו,דיברו ועשו ללא מורא וללא חשש.
האם 5 שנים בכלא גרמו לחיים בן פסח להיות שמאלני חלילה?להפך!רצח הרב כהנא הביאה לתוצאה הפוכה:איתמר בן גביר התפקד ומורשת כהנא חיה ונושמת בקרבנו.
האם מעצר מנהלי הרתיע את פדרמן?להפך.
ככל שיענונו כן נרבה וכן נפרוץ.
כהניסטים אינם אנשים פחדנים!
אני מכבד את המנהל ואתחשב באזהרתו אבל אין צורך בהגנת יתר.
אם אני אדם פתוח באופיי אמשיך להיות כזה!זה לא הסגנון שלי לפחד או לא לדבר או לא לכתוב.

עז77

• אורח
גם לגבי שעות העבודה:כל אחד עובד בשעה אחרת.יש כאן תלמידים,תושבי ארצות הברית שעובדים ולומדים בשעות אחרות.חיים בן פסח עונה לגולשים באמצע הלילה אז מה?
יש גולשים שכותבים יותר ויש שפחות.כל אחד וסגנונו והרגליו.
מה לדעתי כן קרה?יתכן שנכנסו לכאן פרובוקטורים שמאלנים שמעונינים להציג את חיים באור נלעג או לסכסך ביננו ולהרגיז את ההנהלה.
היו מריבות בויקפידיה ויתכן שהן גלשו לכאן,לכן לדעתי בכלל אין טעם לריב עם הגולשים השמאלנים אלא לכתוב מה שאנו חושבים ולפרסם בלי להכנס למריבות אישיות.
שוב לדעתי יש לכתוב כאן ללא חשש כי זה בית רעיוני שלנו והגולשים ברמה וההנהלה ברמה ויש חופש ביטוי בניגוד לפורומים שמאלנים שההנהלה מוחקת וחוסמת גולשים ימנים.
לכן אנו פה ולא במקום אחר אם נכתוב בפורום אחר נחשף לצנזורה ימנית או שמאלנית יגידו לנו מה לכתוב,מה לעשות ואיך להתנהג!
אני עברתי כבר את שלב החינוך שלי והאינדיקטרונציה,שטיפת מוח שמאלנית לא חסרה בתקשורת.
האם הרב כהנא זצ"ל או נועם פדרמן או איתמר בן גביר או מרזל או חיים בן פסח חששו או חוששים משמאלנים,ערבים או סוכני שב"כ?להפך הם כתבו,דיברו ועשו ללא מורא וללא חשש.
האם 5 שנים בכלא גרמו לחיים בן פסח להיות שמאלני חלילה?להפך!רצח הרב כהנא הביאה לתוצאה הפוכה:איתמר בן גביר התפקד ומורשת כהנא חיה ונושמת בקרבנו.
האם מעצר מנהלי הרתיע את פדרמן?להפך.
ככל שיענונו כן נרבה וכן נפרוץ.
כהניסטים אינם אנשים פחדנים!
אני מכבד את המנהל ואתחשב באזהרתו אבל אין צורך בהגנת יתר.
אם אני אדם פתוח באופיי אמשיך להיות כזה!זה לא הסגנון שלי לפחד או לא לדבר או לא לכתוב.

בייקר הדברים שלך נכונים ואני מחזק אותם,
אולם התפקיד שלי הוא גם לגונן על אנשים שאינם מעוניינים להגיע למחשבי השב"כ,
אנשים שחוששים להביע את דעתם במדינה החולה שלנו, כל מה שנאמר פה נאמר פה בגדר המלצה ותו לא,
כל יהודי הישר בעיניו יעשה..

בייקר

• אורח
אבישי רביב פעל בתוך חברון והיה בקשר עם האנשים בארגונם של פדרמן ובן גביר כלומר אין לזה סוף.
כמי שגולש בפורומים אחרים הכתיבה כאן מתונה ולא עוברים על החוק.בפורום בתפוז,בואלה משתמשים בביטוי נאצי דרך קבע כשגרה.מי שמתבטא בצורה קיצונית ועובר על החוק הוא דווקא השמאלנים שזוכים להגנה מהנהלה שמאלנית.הם מאיימים,מסיתים,מפריעים ואם עונים להם הם מתלוננים להנהלה שחוסמת ומוחקת דווקא את הימני.
לכן חיפשתי פורום עם הנהלה ימנית שתאפשר לי להתבטא בצורה חופשית בנושא רצח רבין,דוקטור גולדשטיין.
לפי דבריכם מי שעובר על החוק הוא השב"כ שמתנכל לאנשים חפים מפשע ללא שום סיבה.
אדרבא במחשבי השב"כ צריכים להיות השמאלנים הקיצונים כמו טלי פחימה ותומכיה.
השמאלנים הם אלה שעוברים על החוק:מפגינים בשטח צבאי סגור,זורקים אבנים על חיילי צה"ל בהפגנות נגד גדר ההפרדה.
הערבים עוברים על החוק:הם רוצחים,מסיתים,בוגדים,מסייעים לארגוני טרור והשמאלנים תומכים בהם.
אנו אנשים ישרים,חרוצים,עובדים וכותבים באינטרנט.
באינטרנט יש כל מיני טיפוסים:אנשים בודדים,אנשים מוזרים,מובטלים,צעירים,זקנים משועממים כמו בחיים.
אז עלינו לחשוש במדינתנו?בארץ ישראל?במדינת ישראל?שנלחמנו עבורה,ששפכנו דם עבורה?שאנו משלמים בה מיסים?
שיחששו השמאלנים ויפחדו הערבים.
לגבי רבנים שהם במעצר או נשפטו שוב אני אומר המבחן הוא חוקי המדינה ולא חוקי ההלכה.
מי שעובר על החוק יענש כחוק.
הבעיה היא כזאת אם הרב אלבה  נניח קורא לרצוח את רבין או ערבי מסוים אפשר להאשימו בהסתה לרצח,זה החוק.
עד שהחוק לא ישונה עלינו לשמור על החוק.
נניח חיים בן פסח עבר על החוק האמריקני ונענש בישיבה בכלא.
כלומר הדברים ברורים.
מצד שני אין לקיים חוק לא חוקי ולא מוסרי כמו גירוש יהודים ואז נשלם את המחיר.
אי אפשר להתמם נניח לקרוא לרצח או לרצוח ערבים כמו נניח פופר ולצפות לקבל פרס.
לכן הפעילות היא פוליטית ואיננה כוללת עברה על החוק.

בייקר

• אורח
יש כאן מלכוד 22 קלאסי כי כל פרסום הפורום באתרים שמאלנים יביא לתוצאה כזאת.השב"כ לא מתעסק בשטויות אבל הגולשים השמאלנים כן ואז נקבל תופעות מוזרות.
מצד שני במרבית הפורומים יש שמאלנים וימנים.
כשמישהו שואל שאלות את חיים אין דרך לבדוק בציציותיו,להפך אם נדבר איתו אישית נחשף.ואין חובה שרק כהניסטים ידברו עם חיים להפך יכול לשאול אותו שמאלני.
כל פעילות חושפת אותנו למשל גיל אברהם נחשף בכך שהוא מדבר איתנו.
האם ילד שכותב כאן או נער מודע לניואנסים בחוק?הרי לא כולנו עורכי דין.
מי בכלל שומר על כל החוקים במדינה?בית המשפט העליון?הנשיא?ראש הממשלה?השרים?חברי הכנסת?המשטרה?השב"כ?כולם מושחתים ועוברים על החוק.
הביטוי נאצי הושמע בכנסת אז מישהו רוצה שהוא לא יושמע בפורומים?
בכנסת מקללים,מגדפים,מסיתים ומשתמשים בלשון שבשוק היו מתביישים!

בייקר

• אורח
יתרה מכך בפורומים אחרים גולשים נפגשים ביניהם ואז ברור שהם נחשפים.ומה אנו שונים כאן?לא הבנתי עד עכשיו מה לא חוקי בלהאזין לחיים או לשאול אותו שאלות ואם זה לא חוקי למה אנו עושים את זה?
נהפוך הוא אני מספר לאנשים שאני מכיר על חיים בן פסח ואני גאה שיהודי צדיק כזה טורח להקדיש לי זמן ולדבר איתי.הכבוד הוא כולו שלי ואני דיברתי בעבר עם נתניהו,מרידור,לנדאו,ליברמן,אלדד במסגרת פעילות פוליטית,נפגשתי איתם בסניפים,דיברתי איתם טלפונית,הזדהתי בשמי ולא ראיתי שאני מסוכן.
אם מרזל מסוכן אז שלא יתנו לו לרוץ לכנסת.
אם לחיים בן פסח מותר להתראיין בטלביזיה בניו יורק מותר לו לדבר כאן בארץ באינטרנט עם גולשים.
מה שמספיק טוב לאמריקה טוב גם לי.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
באמת הודעה חשובה מאוד עז77 , הדלקת אצלי נורה אדומה. תודה שהבאת את הדברים לתשומת לב הציבור הקדוש.
כן כל הכבוד עז תודה על העידכון.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

עז77

• אורח
אבישי רביב פעל בתוך חברון והיה בקשר עם האנשים בארגונם של פדרמן ובן גביר כלומר אין לזה סוף.
כמי שגולש בפורומים אחרים הכתיבה כאן מתונה ולא עוברים על החוק.בפורום בתפוז,בואלה משתמשים בביטוי נאצי דרך קבע כשגרה.מי שמתבטא בצורה קיצונית ועובר על החוק הוא דווקא השמאלנים שזוכים להגנה מהנהלה שמאלנית.הם מאיימים,מסיתים,מפריעים ואם עונים להם הם מתלוננים להנהלה שחוסמת ומוחקת דווקא את הימני.
לכן חיפשתי פורום עם הנהלה ימנית שתאפשר לי להתבטא בצורה חופשית בנושא רצח רבין,דוקטור גולדשטיין.
השמאלנים הם אלה שעוברים על החוק:מפגינים בשטח צבאי סגור,זורקים אבנים על חיילי צה"ל בהפגנות נגד גדר ההפרדה.
הערבים עוברים על החוק:הם רוצחים,מסיתים,בוגדים,מסייעים לארגוני טרור והשמאלנים תומכים בהם.
באינטרנט יש כל מיני טיפוסים:אנשים בודדים,אנשים מוזרים,מובטלים,צעירים,זקנים משועממים כמו בחיים.
אז עלינו לחשוש במדינתנו?בארץ ישראל?במדינת ישראל?שנלחמנו עבורה,ששפכנו דם עבורה?שאנו משלמים בה מיסים?
לגבי רבנים שהם במעצר או נשפטו שוב אני אומר המבחן הוא חוקי המדינה ולא חוקי ההלכה.
הבעיה היא כזאת אם הרב אלבה  נניח קורא לרצוח את רבין או ערבי מסוים אפשר להאשימו בהסתה לרצח,זה החוק.
כלומר הדברים ברורים.

אני לא מבין מה נתפסתם על הביטוי "נאצי", למי אכפת אני שם פס על זה
לא על זה אני מדבר בייקר, אני פה פשוט למען גולשים שמאוד רוצים לכתוב דברים שלעיתים בוא נגיד לא מרשים לנו להגיד,
כמו למשל מי צריך למות ואיך וכו', או כל מיני דברים שונים שבשאר המקומות משתיקים אותך ככותב, פה הרעיון הוא שמותר לומר הכל!
וכדי להרגיש שבטוח לומר פה הכל, עליי לדאוג לכך שהכותבים פה לא יהיו חשופים לגורמים עוינים.

אין ספק שהשמאלנים המניאקים האלה צריכים להתחבא ולפחד,
אבל יש להם גב מהממשלה, אז ככה המצב החולה והאבסורד יוצא,
שאת האנשים מהתנועה שלנו שולחים למעצר מנהלי במקום שזה יהיה הפוך..

רוב הגולשים שלנו הם גם לא גרעין קשה מחברון כמו איתמר ונעם,
הם חבר'ה מהמרכז שמעולם בטח לא ביקרו בתחנת משטרה וגם לא היו רוצים לעשות זאת לעולם,
אנשים איכותיים, אולי טיפה מעודנים, חבר'ה טובים חילוניים מהמרכז שלא רוצים שמידע עליהם יגיע לידיים הלא נכונות, זה הכל.

כמו שאמרתי איש הישר בעיניו יעשה,
זה שלא פוחד להחשף יישר כח לו, ואני מברך על כך שצריך לצאת ולהיות פעיל ולא לפחד להגיד את המסר שלנו בריש גלי,
אבל אני לא יכול להאשים את אלו שמעדיפים לאמץ את האנונימיות כשהם כותבים כאן,
כי באמת כל המטרה של הפורום הזה מעבר להעצמת התנועה והרחבתה היא מקום לפרוק הכל ללא צנזורה.
« עריכה אחרונה: ינואר 14, 2007, 15:27:50 על ידי עז77 »

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
כלומר הדברים ברורים.

אני לא מבין מה נתפסתם על הביטוי "נאצי", למי אכפת אני שם פס על זה
לא על זה אני מדבר בייקר, אני פה פשוט למען גולשים שמאוד רוצים לכתוב דברים שלעיתים בוא נגיד לא מרשים לנו להגיד,
כמו למשל מי צריך למות ואיך וכו', או כל מיני דברים שונים שבשאר המקומות משתיקים אותך ככותב, פה הרעיון הוא שמותר לומר הכל!
וכדי להרגיש שבטוח לומר פה הכל, עליי לדאוג לכך שהכותבים פה לא יהיו חשופים לגורמים עוינים.

אין ספק שהשמאלנים המניאקים האלה צריכים להתחבא ולפחד,
אבל יש להם גב מהממשלה, אז ככה המצב החולה והאבסורד יוצא,
שאת האנשים מהתנועה שלנו שולחים למעצר מנהלי במקום שזה יהיה הפוך..

רוב הגולשים שלנו הם גם לא גרעין קשה מחברון כמו איתמר ונעם,
הם חבר'ה מהמרכז שמעולם בטח לא ביקרו בתחנת משטרה וגם לא היו רוצים לעשות זאת לעולם,
אנשים איכותיים, אולי טיפה מעודנים, חבר'ה טובים חילוניים מהמרכז שלא רוצים שמידע עליהם יגיע לידיים הלא נכונות, זה הכל.

כמו שאמרתי איש הישר בעיניו יעשה,
זה שלא פוחד יישר כח לו, ואני מברך על כך שצריך לצאת ולהפגין ולא לפחד,
אבל אני לא יכול להאשים את אלו שמעדיפים לאמץ את האנונימיות כשהם כותבים כאן,
כי באמת כל המטרה של הפורום הזה מעבר להעצמת התנועה והרחבתה היא מקום לפרוק הכל ללא צנזורה.
פה לפחות אפשר להתבטא בצורה שאנו רוצים, ואין לי בעיה גם להפגין אני לא מתבייש ואני לא מפחד ממשטרה או לשבת באיזה צינוק העיקר לא לוותר על העקרונות.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

עז77

• אורח
יתרה מכך בפורומים אחרים גולשים נפגשים ביניהם ואז ברור שהם נחשפים.ומה אנו שונים כאן?לא הבנתי עד עכשיו מה לא חוקי בלהאזין לחיים או לשאול אותו שאלות ואם זה לא חוקי למה אנו עושים את זה?
נהפוך הוא אני מספר לאנשים שאני מכיר על חיים בן פסח ואני גאה שיהודי צדיק כזה טורח להקדיש לי זמן ולדבר איתי.הכבוד הוא כולו שלי ואני דיברתי בעבר עם נתניהו,מרידור,לנדאו,ליברמן,אלדד במסגרת פעילות פוליטית,נפגשתי איתם בסניפים,דיברתי איתם טלפונית,הזדהתי בשמי ולא ראיתי שאני מסוכן.
אם מרזל מסוכן אז שלא יתנו לו לרוץ לכנסת.
אם לחיים בן פסח מותר להתראיין בטלביזיה בניו יורק מותר לו לדבר כאן בארץ באינטרנט עם גולשים.
מה שמספיק טוב לאמריקה טוב גם לי.

בייקר אין שום דבר לא חוקי בתנועתנו ובאתר שלנו,
קצת סובבת את האשכול הזה יותר ממה שזה היה, סה"כ אזהרה ידידותית,
אני לא אגיד לגולשים איך לפעול ומה לעשות - אבל יש סיבה שמרזל לא עושה תוכנית אצל חיים,
ויש סיבה שלא כל מה שאנחנו יכולים לומר הוא יכול לומר, בכל זאת יש סוג עין פקוחה עלינו.

אבל שוב פעם, אתה אומר דברים נכונים וחכמים ואני מסכים איתך,
וזה לא סותר את העצה שלי לגולשים לנהוג עם שיקול דעת,
בעיניי אם גולש שואל אחד אחד מה הוא עושה ואיפה הוא גר, משהו כאן לא תקין,
ועל דברים כאלה צריך להיות זהיר - זה כל מטרת האשכול הזה, כל השאר זה דברים שלקחת לכיוון קצת רחוק ממה שהכוונה היתה פה.

בכל אופן העניין הובן והופנם אני מקווה,
נסכם את זה שמטרת האשכול היא להיות זהיר עפ"י השיקול האישי של כל גולש או גולשת,
ושממילא הפורום הזה והתנועה הזו אינם מפרים שום חוק פלילי.

-ננעל-
« עריכה אחרונה: ינואר 14, 2007, 15:35:59 על ידי עז77 »