כתב נושא: מה הקמנו כאן?  (נקרא 12902 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
מה הקמנו כאן?
« ב- : נובמבר 12, 2007, 17:08:54 »
מדינה עצמאית?
לא, מי ששולט פה זה המערב ובמיוחד ארה"ב.
מדינה של קבצנים, מדינה בעלת תודעה גלותית של שטעטל פולני ממוצע מהמאה ה-18, מדינה בעלת קוד אתי צבאי נוצרי ומנטליות לבנטינית (שילוב ביזארי בין תרבות ערב לתרבות מערב), מדינה אוכלת פטריוטיה, מדינה שמי שעומד בראשה הוא ליצן תורן שאין לו יותר סמכויות מאשר גבאי ועד קהילה המחזיק במיליציה שהיא לא יותר מקצועית מאשר כזו של ברון סמים קולומביאני.
מדינה אשר מחזיקה בארגון פארא-ביטחוני שכל מהותו הוא דיכוי פוליטי מחד, ומאידך מתנהגת כמו עבד נרצע כלפי חוץ.
מדינה אשר מחזיקה בנשק יום הדין אך בפועל היא מדינת וואסל.
מדינה אשר השם הזה אליבא דועידת ווסטפאליה- איננה עומדת בקריטריונים הכי בסיסיים בכדי להקרא מדינה.
מדינה אשר חברה בארגון בינלאומי, תורמת לו יותר כסף מידי שנה, מאשר כל מדינות OPEC ביחד, אך הארגון הזה בפועל הוא פורום עליהום, שכל מטרתו הוא הוקעת המדינה הלזו, פריסת שקרים פתולוגיים במסגרת ועדותיו (האו"ם) והפיכתה ללא יותר מאשר - דחליל עלוב.
מדינה אשר מוגדרת כדמוקרטיה פרלמנטרית, אך אפילו הפרלמנט הנ"ל שאמור להיות סמל ריבוניותה, הוא עצמו יושב על אדמה חכורה, ששייכת כלכלית נדל"נית לארגון דתי הייושב מחוץ לגבולותיו ובעל אג'נדה שונה לגמרי מאשר הדת המוצהרת של מדינה זו, בעקבות כך ובעקבות עצם העובדה שישנם עוד דונמים על גבי דונמים ששיכים לארגון זה כולל גם אגב, בית הנשיא, בשל כך המדינה משלמת מאות
מיליוני דולרים מדי שנה, דמי חכירה לכנסיה היוונית האורתודוכסית!
מדינה אשר מדינה אחרת קובעת עם מי היא תסחר בנשק, וכן תסחר בכלל.
מדינה אשר פורום מדינות אחרות קובעות מה יעשה ולא יעשה צבאה בכל רגע נתון.
מדינה אשר מדינה אחרת מבטלת לה חוזי נשק חתומים עם מדינה שלישית בתואנות שקריות, ואחר כך אותה המדינה חותמת במקומה על אותם חוזים בגלל אינטרסים כלכלים של תאגידים אצלה בבית.
מדינה אשר אותה מדינה אחרת מבטלת לה פרוייקטים צבאיים/טכנולוגיים, בגלל אינטרסים כלכליים שלה + סנקציות באם המדינה הלזו לא תענה לדרישתה זו.
מדינה אשר מוסרת שטחיה שלה בעבור חתיכת נייר חסרת משמעות.
מדינה שלא אכפת לה מאזרחיה שלה, העיקר שאזרחי האויב ימשיכו לחיות.
מדינה אשר דואגת לאינטרסים הדתיים השקריים של האויב, בעודה מוחקת את דתה שלה.
מדינה אשר הוקמה ללא כל קשר לשטח עליה היא יושבת ושמבחינת מקימיה יכלה גם לקום במקומות הבאים: בירוביג'אן, אלסקה, מאדאגסקאר, ניאגרה, דרום ארגנטינה או אוגנדה.
מדינה אכולת פחדים, מדינה שאין לה מדיניות חוץ (כמאמר היהודון הנרי קיסינג'ר).
מדינה שכנראה שצריך להגיע למסקנה העצובה: "אם ה' לא בנה בית, שווא עמלו בניו בו".

מדינה יהודית ?
לא, מדינה אשר מעלה לארץ ניאו-נאצים, גלוחי ראש, פרוצות, שיכורים, בנדיטים, ואנדלים וכתות אפריקאיות נוצריות.
מדינה שאסור לגדל בה חזיר, אבל נמכר בה "בשר לבן" בכל עיר ואם בישראל בראש חוצות.
מדינה שנותנת קנס עלוב למוכרי חמץ בפומבי.
מדינה שמוסדותיה דורסים את השבת ברגל גסה פעם אחר פעם.
מדינה שהמוסר הצבאי שלה הוא נוצרי, ושעוברת על "לא תחנם" בכל רגע נתון.
רק בפריז גופה יש יותר מסעדות כשרות מאשר בכל המדינה הזו כולה.
מדינה אשר מסתובבים ברחובותיה משל היו בחוף מיאמי ביץ'.
מדינה אשר מודעות ופרסומי זימה והתערטלות ליד ומעל כבישיה הראשיים.
מדינה אשר עשתה ככל שיכלה בכדי לאבד את דתם של עולים ממדינות המזרח ואפריקה.
ראשיה בעבר לא היה אכפת להם שיהודים הולכים לקרמטוריום, לא הקימו קול זעקה, ולא הרימו אצבע בכדי לשנות דבר, אנשים אשר לא רצו פליטים דתיים שיבחרו מתוך מרחב הגיהנום עלי אדמות.
מדינה שמוסדותיה חטפה ילדים, גזזה פאות וזקנים, הוציאה להורג ללא משפט יהודים טובים, בדיוק כמו אחותה הגרמנית.
מדינה המכירה בניאוף וסטיות מיניות כנורמה, מדינה אשר מאפשרת מצעדי זוהמה בעיר הקודש קריה נאמנה.

מדינה דמוקרטית ?
לא, מדינת חונטה הנשלטת על ידי חבורת בוגדים השולטים בכל הכלים הדרושים בכדי לשלוט בהמונים הנבערים.
הבחירות הם פרטאצ', אותה מדיניות כל הזמן, אותה דורסנות כלפי פנים, אותה השתקת אופוזיציה, אותה צליבה תקשורתית, אותה עליהום ציבורי, אותן פסיקות "משפטיות", אותה תעמולת אנטי-פטריוטיה.
אותה פסילה גורפת של כל אופוזיציה אמיתית.
אותה מכבסת מילים שכל מטרתה לגרום להרס מיידי של כל דיון פוליטי רציני, ופסילה על הסף של כל מי שאיננו משחק לפי החוקים של החונטה.

אז מישהו מוכן לעזאזל להסביר לי, מה לכל הרוחות הקמנו כאן?
« עריכה אחרונה: דצמבר 02, 2007, 11:40:50 על ידי דוקא_כך »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה הקמנו כאן?
« להגיב #1 ב- : נובמבר 12, 2007, 17:13:53 »
מדינת הקומבינות , זה מה שהקמנו פה..
בימקום להפוך את המקום הזה למקום הכי קדוש ויפה בעולם הפכנו אותו ללא יודע למה..

בושה וחרפה.

מנותק הימני האשקלוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • שואה לכל הערבים!!!!!!!!!
מה הקמנו כאן?
« להגיב #2 ב- : נובמבר 13, 2007, 08:53:58 »
מדינה של ליצנים זה מה שהקמנו כאן
בחיים לא שמעתי במדינה אחרת ארגון [שלום עכשיו וכל המכוערים האלה] שעוזרים לאויב
כבר מתחיל להמאס עליי כל הדברים האלה
הקב"ה אנחנו אוהבים אותך!!!!!!!!!!!

מנותק הַיְּמָנִי הָאֲמִתִּי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק,מוות למחבלים המוסלמים!!!!!
מה הקמנו כאן?
« להגיב #3 ב- : נובמבר 16, 2007, 03:39:22 »
אנחנו לא הקמנו כלום.
את הכל בנו בצורה שמאלנית בולשביקית,שאם הינו משווים אותה לצורת בנייה,כנראה שזה היה פל קל.
אם רוצים פה מדינה שתתפקד כמו שצריך,צריך להרוס הכול עד היסוד היסודי{באופן מטאפורי!או שלא...}ולבנות מחדש!
"אין דו קיום איתם!!! אין דו קיום עם סרטן!!!"
]

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
מה הקמנו כאן?
« להגיב #4 ב- : נובמבר 17, 2007, 23:02:03 »
מה לעשות, יהודים בנו את המדינה, לכן הלשון הנכונה זה "הקמנו" אבל השאלה היא מה?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מה הקמנו כאן?
« להגיב #5 ב- : נובמבר 18, 2007, 10:49:30 »
האם אתה מזדהה עם מפלגת המפא"י?
אם כן,אז מקומך במלגת העבודה.
]

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה הקמנו כאן?
« להגיב #6 ב- : נובמבר 18, 2007, 13:42:42 »
אם כן,אז מקומך במלגת העבודה.
מפלגת העבודה של ימינו היא לא מפא"י.
אמנם חלקם התנגדו להחזקת ה"שטחים", והיו בעלי דעות שבימינו נחשבות שמאלניות, אך חלקם היו ציוניים מאוד (בניגוד למפלגת העבודה של ימינו).
מי הקים את תנועת ארץ ישראל השלמה?
וותיקי תנועת העבודה (מפא"י) וותיקי הרוויזיוניסטים.

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מה הקמנו כאן?
« להגיב #7 ב- : נובמבר 18, 2007, 13:46:47 »
כן,אבל אנחנו,הכהניסטים לא הקמנו כלום.
לא מדינה יהודית,ולא כהניסטית.
]

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
מה הקמנו כאן?
« להגיב #8 ב- : נובמבר 18, 2007, 15:12:31 »
כן,אבל אנחנו,הכהניסטים לא הקמנו כלום.
לא מדינה יהודית,ולא כהניסטית.
מה זאת מדינה כהניסטית?
והאם יש עכשיו בכלל מדינה יהודית?? יש לנו כרגע מדינת יהודים שיצרו בן זן חדש שנקרא "הישראלי" ולא מדינה יהודית.
« עריכה אחרונה: נובמבר 18, 2007, 15:14:13 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מה הקמנו כאן?
« להגיב #9 ב- : נובמבר 18, 2007, 23:39:19 »
מדינה כהניסטית=מדינה יהודית אמיתית נקודה.
]

מנותק יהודי בלב ובנשמה

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מה הקמנו כאן?
« להגיב #10 ב- : נובמבר 20, 2007, 16:21:26 »
נץ אני שומר את כל המאמרים שלך בקובץ טקסט וכל פעם נהנה לקרוא אותם מחדש.. ובעזרתם אני מגיב באתרים שמאלנים
"חיילי האויב ייסוגו אחור מול עצמתו של צה"ל ורוחו העשויה ללא חת. ביום הדין יוצאים חיילי האוגדה יחד עם כל צבא ישראל להכות באויב ולהוסיף דף מפואר בספר מערכות ישראל"

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
מה הקמנו כאן?
« להגיב #11 ב- : דצמבר 02, 2007, 11:43:01 »
נץ,
אלו שאלות חשובות שכל "ישראלי" (יהודי שרואה עצמו כ"ישראלי" לפני/במקום שהוא רואה עצמו כיהודי) צריך לשאול, ותשובות שכל יהודי חייב לדעת.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
מה הקמנו כאן?
« להגיב #12 ב- : דצמבר 03, 2007, 18:51:35 »
אם כן,אז מקומך במפלגת העבודה.
להפך הם הם האליטה הבוגדנית הראשונית שקמה כאן, אבל בשל העובדה שמספיק יהודים שפכו את דמם כאן מכל קצווי הקשת הפוליטית למען יצירת המדינה הזו על כל תחלואיה היא הנותנת לי את הזכות לומר "הקמנו" מבלי כל קשר להזדהות או לאי ההזדהות שלי עם מפלגת מפא"י ההסטורית.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק האמת_תנצח

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
מה הקמנו כאן?
« להגיב #13 ב- : דצמבר 23, 2007, 09:18:57 »
אני אוהב את המדינה הזאת, למרות כל הנגודים. הייתי בן 3 כשעליתי אליה מרוסיה, וכולם התייחסו אלינו בחום רב.

אני אוהב את החוצפה הישראלית, הרוח של החופש, הטבע שלנו, הטיולים בארץ. אני אוהב את הילדים הישראלים והנוער, השכל היהודי, והרוח הצה"לית, שלמרות כל הפרופוגנדה הבולשביקית, דבקים לרוח היהודית.

אני חושב שהמדינה הזאת היא נס משמים - כן, הקמנו אותה לא אנו, אבל ירשנו אותה ויש לנו גם את כל ההזדמנויות לשנות אותה ולעצב אותה. המדינה הזאת הי סה"כ עובר, רק קמה, עוד לא הספקנו אפילו להפנים את זה שיש לנו אותה. עכשיו יש זמן לחשוב ולפעול ולתכנן את העתיד.

אני אופטימי - רק שה' ישמור עליה ועל כל עם ישראל, ושכל הנוער בארץ יצטרף לפורום הזה והתנועה הזאת. ואז מה שלא נרצה - יהיה זה בהישג ידינו.

נ.ב. כשאני מדבר על חוצפה ישראלית, אני מדבר על זה -

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
מה הקמנו כאן?
« להגיב #14 ב- : דצמבר 23, 2007, 09:51:59 »
אני אוהב את המדינה הזאת, למרות כל הנגודים. הייתי בן 3 כשעליתי אליה מרוסיה, וכולם התייחסו אלינו בחום רב.

אני אוהב את החוצפה הישראלית, הרוח של החופש, הטבע שלנו, הטיולים בארץ. אני אוהב את הילדים הישראלים והנוער, השכל היהודי, והרוח הצה"לית, שלמרות כל הפרופוגנדה הבולשביקית, דבקים לרוח היהודית.

אני חושב שהמדינה הזאת היא נס משמים - כן, הקמנו אותה לא אנו, אבל ירשנו אותה ויש לנו גם את כל ההזדמנויות לשנות אותה ולעצב אותה. המדינה הזאת הי סה"כ עובר, רק קמה, עוד לא הספקנו אפילו להפנים את זה שיש לנו אותה. עכשיו יש זמן לחשוב ולפעול ולתכנן את העתיד.

אני אופטימי - רק שה' ישמור עליה ועל כל עם ישראל, ושכל הנוער בארץ יצטרף לפורום הזה והתנועה הזאת. ואז מה שלא נרצה - יהיה זה בהישג ידינו.

נ.ב. כשאני מדבר על חוצפה ישראלית, אני מדבר על זה -
אני מבין שעלית מרוסיה, יפה מאוד, רק שאלה קטנה, קראת אי פעם את אחד מהספרים של אלכסנדר סולז'ניצין?
מדינת ישראל ממשיכה בדרכה של רוסיה הסובייטית עם הרבה יותר מקורטוב פאשיסטי, אזי חלומות על לשנות את המדינה לחוד ומציאות עגומה לחוד.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק ניר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • בית"ר ירושלים אהבת חיי!
מה הקמנו כאן?
« להגיב #15 ב- : דצמבר 27, 2007, 15:10:39 »
וואלק אתה תותח באמא שלי הכול נכון...

אפשר להעביר לפורום אחר?
כהנא צדק!
להישאר ולהילחם לא לקום ולברוח!

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מה הקמנו כאן?
« להגיב #16 ב- : דצמבר 27, 2007, 15:20:40 »
וואלק אתה תותח באמא שלי הכול נכון...

אפשר להעביר לפורום אחר?
מותר,אני מרשה לעצמי לדבר בשם "נץ" כי גם אני שאלתי אותו אותה שאלה והוא הסכים.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
מה הקמנו כאן?
« להגיב #17 ב- : דצמבר 27, 2007, 16:01:01 »
מותר,אני מרשה לעצמי לדבר בשם "נץ" כי גם אני שאלתי אותו אותה שאלה והוא הסכים.
אמנם אני עומד מאחורי כל המאמרים שנמצאים בשמי בספריה, אבל אני בהחלט יותר ממעודד, אני בעצם דוחק בכל אחד ואחד מכם לפרסם את הדברים בכל פורום אפשרי, רק תוסיפו את הכינוי שלי מעל או מתחת למאמרים הנ"ל שידעו מי עומד מאחורי הדברים בבחינת מתן קרדיט ולא יותר.

אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מה הקמנו כאן?
« להגיב #18 ב- : דצמבר 27, 2007, 16:14:41 »
אמנם אני עומד מאחורי כל המאמרים שנמצאים בשמי בספריה, אבל אני בהחלט יותר ממעודד, אני בעצם דוחק בכל אחד ואחד מכם לפרסם את הדברים בכל פורום אפשרי, רק תוסיפו את הכינוי שלי מעל או מתחת למאמרים הנ"ל שידעו מי עומד מאחורי הדברים בבחינת מתן קרדיט ולא יותר.

מן הסתם. :)

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
מה הקמנו כאן?
« להגיב #19 ב- : דצמבר 30, 2007, 07:36:02 »

יפה.  ובכך קיימת "לפני עור לא תתן מכשול" שלא יכשל/תכשל אף אחד/אחת מאיתנו בטעות בגניבת דעת.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מה הקמנו כאן?
« להגיב #20 ב- : ינואר 11, 2008, 00:47:58 »
ואני הייתי רוצה להוסיף:

מדינה אשר משרד החינוך שלה שלה מגדל מיליון וחצי יהודים על ברכי הכפירה והתנתקות מהמסורת.

מדינה אשר הרשות השופטת שלה זה "חילול ה' נוראי" כפי שהגדיר אותה הרב הרצוג זצ"ל (הרה"ר בקום המדינה).

מדינה אשר מכספי הציבור מתחזקת בתי עבודה זרה ממש, לדוגמא:
בית הדין השרעי: דן מוסלמים סונים. השופט מכונה קאדי. דן לפי החדית' השאפעי הנהוג בקרב המוסלמים באזור.
בתי דין דרוזיים.
בתי דין לעדות נוצריות שונות הנוהגים לפי הדין הקאנוני.

מהכסף שלכם מממנים בתי עבודה זרה, ומשלמים משכורות לכמרים שידונו על פי חוקיהם!!!!!!!!!!!!!!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
מה הקמנו כאן?
« להגיב #21 ב- : ינואר 12, 2008, 18:36:30 »
ואני הייתי רוצה להוסיף:

מדינה אשר משרד החינוך שלה שלה מגדל מיליון וחצי יהודים על ברכי הכפירה והתנתקות מהמסורת.

מדינה אשר הרשות השופטת שלה זה "חילול ה' נוראי" כפי שהגדיר אותה הרב הרצוג זצ"ל (הרה"ר בקום המדינה).

מדינה אשר מכספי הציבור מתחזקת בתי עבודה זרה ממש, לדוגמא:
בית הדין השרעי: דן מוסלמים סונים. השופט מכונה קאדי. דן לפי החדית' השאפעי הנהוג בקרב המוסלמים באזור.
בתי דין דרוזיים.
בתי דין לעדות נוצריות שונות הנוהגים לפי הדין הקאנוני.

מהכסף שלכם מממנים בתי עבודה זרה, ומשלמים משכורות לכמרים שידונו על פי חוקיהם!!!!!!!!!!!!!!
אין מה לומר, צודק.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק יהודי בלב ובנשמה

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מה הקמנו כאן?
« להגיב #22 ב- : פברואר 19, 2008, 17:06:19 »
הכל נכון.
« עריכה אחרונה: פברואר 19, 2008, 17:07:33 על ידי יהודי בלב ובנשמה »
"חיילי האויב ייסוגו אחור מול עצמתו של צה"ל ורוחו העשויה ללא חת. ביום הדין יוצאים חיילי האוגדה יחד עם כל צבא ישראל להכות באויב ולהוסיף דף מפואר בספר מערכות ישראל"