כתב נושא: וידיאו  (נקרא 6414 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק מר מקלדת

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
וידיאו
« ב- : ינואר 14, 2007, 17:46:25 »
יהיה הרבה יותר טוב אם תעלו את הסרטים (וגם האודיו) שלכם לגוגל וידיאו (לפחות הסרטים מהחודש האחרון), כי זה די מעצבן לראות אותם דרך הנגן (מה גם שיש בעייה למי של משתמש בחלונות) ואי אפשר להריץ אותם קדימה (אם לא מורדים אותם למחשב) והכי חשוב - אין אפשרות לצפות בסרטים של שבעות שעברו.

למיטב ידעתי youtube מגבילים את גודל הקבצים, ככה שהם לא יתאימו לסרטים ארוכים. ב-Google Video אין הגבלה כזאת.

עז77

• אורח
בעניין: וידיאו
« להגיב #1 ב- : ינואר 14, 2007, 17:50:54 »
יהיה הרבה יותר טוב אם תעלו את הסרטים (וגם האודיו) שלכם לגוגל וידיאו (לפחות הסרטים מהחודש האחרון), כי זה די מעצבן לראות אותם דרך הנגן (מה גם שיש בעייה למי של משתמש בחלונות) ואי אפשר להריץ אותם קדימה (אם לא מורדים אותם למחשב) והכי חשוב - אין אפשרות לצפות בסרטים של שבעות שעברו.

למיטב ידעתי youtube מגבילים את גודל הקבצים, ככה שהם לא יתאימו לסרטים ארוכים. ב-Google Video אין הגבלה כזאת.

דבר ראשון, שאתה רואה אותם בנגן באתר לחיצה כפולה על מסך הנגן מגדילה את החלון על כל המסך,
עם אופציה ל FULL SCREEN (אם אתה לוחץ אחרי זה על המסך לחיצה בודדת ולא נוגע בעכבר).
תוך כדי צפיה הסרט מוריד את עצמו להמשך הצפיה ב-ד-י-ו-ק כמו בגוגל ויוטיוב, שזה מסתיים, אפשר בלי בעיה להריץ קדימה ואחורה
וכל זאת ללא צורך להוריד את הקובץ עצמו למחשב, בנוסף לכך ועוד איך יש לנו תוכניות מהחודש האחרון חבל שלא שמת לב לכך,
אולי אנחנו צריכים לחשוב על דרך בולטת יותר להדגיש זאת, כי הארכיון נמצא מתחת למסך, מתחת למסך של שידורים מהאתר
ישנו תפריט נשלף שנקרא ארכיון שידורים, ע"י בחירה באופציה ארכיון חודשי, תוכל לראות את כל התוכניות מהחודש האחרון של כל המגישים.

ככה שרוב הדברים שאמרת פשוט לא נכונים,
אם תצטרך עוד עזרה אשמח - ואתה מוזמן לכתוב בפורום ולא רק לצפות בו,
בזכותך הרי יש לנו סרטון ויקיפדיה מצויין כזה - ל 5 פעמים לשעבר  ;)
« עריכה אחרונה: ינואר 14, 2007, 17:54:43 על ידי עז77 »

מנותק מר מקלדת

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : ינואר 14, 2007, 17:56:16 »
בגוגל וידיאו וכו' הסרטון יורד *תוך כדי הצפייה בו*... מעדיף שתעלו את זה לשמה. גם את האודיו.  וגם באנגלית.
לדוגמא האזנתי לפני שבועיים לתוכנית שלו באנגלית של שאלות ותשובות ועכשיו אני לא יכול לשמוע את זה כי לא שמרתי את זה במחשב...

עז77

• אורח
« להגיב #3 ב- : ינואר 14, 2007, 18:04:02 »
בגוגל וידיאו וכו' הסרטון יורד *תוך כדי הצפייה בו*... מעדיף שתעלו את זה לשמה. גם את האודיו.  וגם באנגלית.
לדוגמא האזנתי לפני שבועיים לתוכנית שלו באנגלית של שאלות ותשובות ועכשיו אני לא יכול לשמוע את זה כי לא שמרתי את זה במחשב...

נו אבל אני מסביר לך שזה באתר כל התוכניות חודש אחורה, לא קראת?

מנותק מר מקלדת

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : ינואר 14, 2007, 19:14:55 »
קראתי אבל רק עכשיו שמתי לב, ובכל זאת כדאי לכם להעלות את הכל גם לשמה. גם ככה תקבלו חשיפה.

Aaron

• אורח
« להגיב #5 ב- : ינואר 14, 2007, 19:22:05 »
מומלץ לעלות את קטעי הוידאו לכל מקום אפשרי.
אני ארשם לגוגל ואעלה את זה בהקדם.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #6 ב- : ינואר 14, 2007, 19:25:03 »
מומלץ לעלות את קטעי הוידאו לכל מקום אפשרי.
אני ארשם לגוגל ואעלה את זה בהקדם.
בדיוק לא רק מקום אחד בכל המקומות שבכל מקום זה ידבר לאנשים שונים.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

עז77

• אורח
« להגיב #7 ב- : ינואר 14, 2007, 19:33:08 »
קראתי אבל רק עכשיו שמתי לב, ובכל זאת כדאי לכם להעלות את הכל גם לשמה. גם ככה תקבלו חשיפה.

זה משהו אחר, זה בהחלט רצוי ומתבקש מהגולשים שלנו שירשמו ויעלו את התוכניות אם ניתן
אבל התוכניות ימשיכו להתפרסם באתרנו ללא שום קשר...

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #8 ב- : ינואר 14, 2007, 19:35:56 »
דרך אגב בלי שום קשר תמיד תגיבו ותדרגו את הסרטונים שלנו בכל מקום!
ככה אני עשיתי נרשמתי לאיפה שהעלתם את הסירטונים דירגתי הגבתי ויצאתי.
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

Aaron

• אורח
« להגיב #9 ב- : ינואר 14, 2007, 19:52:11 »
עכשיו זה בגוגל: - דרגו!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #10 ב- : ינואר 14, 2007, 20:03:13 »
עכשיו זה בגוגל: - דרגו!
כל הכבוד אהרון, תתחילו לדרג אנשים...
יגאל=גואל

מנותק מר מקלדת

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : ינואר 14, 2007, 21:49:07 »
אגב הסרטון של "ארץ נהדרת" לא בדיוק במקום. אתם עושים פרומו לתוכנית מפגרת. ואגב לידעתכם עם השוו את ליברמן להיטלר במערכון לפני כמה שבעות ("היי(ל) ליברמן") ככה שהם שמאלנים מאד...

הרעיון שלי הוא *לרכז* את כל הסרטונים הרגלים של חיים בן פסח ושל פדרמן בגוגל וידיאו תחת שם משתמש אחד. וכל פעם שאתם מעלים סרט לעלות אותו גם לגוגל וידיאו ולתת קישור לכל סרטון באתר שלכם. כולל הרצאות באודיו בלבד.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #12 ב- : ינואר 14, 2007, 21:55:34 »
אגב הסרטון של "ארץ נהדרת" לא בדיוק במקום. אתם עושים פרומו לתוכנית מפגרת. ואגב לידעתכם עם השוו את ליברמן להיטלר במערכון לפני כמה שבעות ("היי(ל) ליברמן") ככה שהם שמאלנים מאד...

הרעיון שלי הוא *לרכז* את כל הסרטונים הרגלים של חיים בן פסח ושל פדרמן בגוגל וידיאו תחת שם משתמש אחד. וכל פעם שאתם מעלים סרט לעלות אותו גם לגוגל וידיאו ולתת קישור לכל סרטון באתר שלכם. כולל הרצאות באודיו בלבד.
הם מאוד שמלאניים כל תוכנית הם משמיצים את המתיישבים הקדושים.
בנוסף לכל הפרובוקציות שלהם בתוכנית.
יש מי שמקבל את זה כהומור ויש מי שלא...
יגאל=גואל

מנותק מר מקלדת

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #13 ב- : ינואר 14, 2007, 21:58:32 »
בעצם ההעלת הסרטון הזה אתם עושים מעצמכם צחוק. שלא נדבר על כך שאם "שידורי קשת" תרצה היא יכולה לגרום להם להסיר את הסרטון.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #14 ב- : ינואר 14, 2007, 22:01:12 »
בעצם ההעלת הסרטון הזה אתם עושים מעצמכם צחוק. שלא נדבר על כך שאם "שידורי קשת" תרצה היא יכולה לגרום להם להסיר את הסרטון.
צריך להעיף אותו באמת מי בכלל העלה את זה..
יגאל=גואל

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #15 ב- : ינואר 14, 2007, 22:06:55 »
לא מסכים, זה מקרב את העם אלינו... אנחנו מתקרבים בעזרת זה לעם בלי להתפשר!
הרב כהנא צדק!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #16 ב- : ינואר 14, 2007, 22:09:59 »
את מתכוון לסרטון של ארץ נהדרת?..
יגאל=גואל

Aaron

• אורח
« להגיב #17 ב- : ינואר 14, 2007, 22:13:15 »
הסרתי את הסרטון. מר מקלדת, במקום להגיד כל הזמן לאנשים אחרים מה לעשות ומה כדאי, אולי תעשה משהו בעצמך, תעלה אתה את הסרטונים לגוגל.
לדעתי אין שום בעיה לראות את הסרטונים בחלון מדייה פלייר. זה בדיוק אותו דבר כמו לראות ב- YOUTUBE וגוגל וידאו.

Aaron

• אורח
« להגיב #18 ב- : ינואר 14, 2007, 22:14:38 »
צריך להעיף אותו באמת מי בכלל העלה את זה..
לפני שנייה אמרת לי כל הכבוד שהעלתי את הסרטון.
שיגעתם לי את השכל.

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #19 ב- : ינואר 14, 2007, 22:38:16 »
את מתכוון לסרטון של ארץ נהדרת?..

כן, לא עליו דיברתם?
הרב כהנא צדק!

עז77

• אורח
« להגיב #20 ב- : ינואר 15, 2007, 07:51:50 »
אני אשתדל השבוע להכין לנו סרטון רציני ומקצועי כמו שעשיתי לאמריקאים

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא צדק, ועכשיו הכל ברדק!
« להגיב #21 ב- : ינואר 15, 2007, 08:54:08 »
הקטע של ארץ נהדרת ענננק אהבתי עכל מה אתם מדברים אתם חשבים שכל הארץ כהניסטוים כמוכם? אנשים אוהבים גם לצחוק קצת

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #22 ב- : ינואר 15, 2007, 14:05:46 »
הקטע של ארץ נהדרת ענננק אהבתי עכל מה אתם מדברים אתם חשבים שכל הארץ כהניסטוים כמוכם? אנשים אוהבים גם לצחוק קצת

מה זאת אומרת כהניסטים כמוכם? אני כהניסט (לפחות רוצה להיות) ואני מת על לצחוק ולא רואה שום דבר רע בצחוק ורוב הזמן אני צוחק ומתבדח! אפילו שזה קשה במצב שלנו אין ברירה.
הרב כהנא צדק!

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #23 ב- : ינואר 15, 2007, 14:17:08 »
יש לך בעיה איתנו לך בא לנו לצחוק עם מי שצוחק עלינו.
יגאל=גואל