כתב נושא: עוד תגובה שנתתי פעם לשמאלן באתר כיפה  (נקרא 2434 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
עוד תגובה שנתתי פעם לשמאלן באתר כיפה
« ב- : נובמבר 12, 2007, 01:53:19 »
אתה בוחר לעוות את דבריי ואז לתקוף ככל שזה מסייע לתפיסת עולמך, לזה ידידי קוראים בתמציתיות: "הדמגוגיה של הבולשביזם".

ולעיניינו, אני אענה על סעיפיך אחד לאחד,

א.) אני מכיר את האליטה מצוין וידע להצביע מי מהאנשים מרכיבים אותה, אך איפה כתבתי שהיא צלבנית?
אתה יודע מה, הלוואי והיו צלבנים, לפחות אז הם לא היו כותבים הסכמי כניעה עם האיסלם פעם אחר פעם, ולא בורחים מהם עם הזנב בין הרגליים, הם לא צלבנים ואפילו לא הייתי קרוב לכתוב או לחשוב כך.
כל השוואה בינם לצלבנים הוא עלבון לצלבנים.
לבנה? לא בהכרח, יש ביניהם גם הרבה מאחינו מיהודי המזרח שהצטרפו אליהם בגלל שטעו בדרך.
הניק שלי מעיד על הדרך שבחרתי לי "ניציות" היא לא מטרה, היא אף עם לא הייתה מטרה, ניציות היא תפיסת עולם שהיא רק כלי להגעה למטרות הסופיות.
זה טקטיקה נכונה ולא האסטרטגיה רבתי.

ב.) בן גביר ומרזל לא מייצגים אותי את דעותיי, ואגב, הם כן היו בכלא, ואתה שואל באיזה שיטות, בבקשה, את כ"ך הוציאו מחוץ לחוק, בעוד את בל"ד השאירו גם אחרי סיפור בשארה, שימוש במכבסת מילים, דיווחי חדשות מוטים פוליטית, הבאת פרשנים "אובייקטיביים" ללא קונטרה, גם בתוכניות שנותנים לימין להתבטא, אז או שמשתדלים לעשות מזה בדיחה היכוחא והיטלולא, או שמביאים מולו 5 שמאלנים וערבים כקונטרה כדי שכסחו אותו מילולית מכל הכיוונים.
על כל כותב טור או מאמר ימני יהיו 6 שמאלנים, וגם זה בעמודים הראשונים ואפילו בעמוד השער, וימני יידחק לשוליים של עמודי מודעות האבל.
את ערוץ 7 פסלו מלשדר, בעוד הערבים עם הרדיו הפיראטי שלהם ממשיכים לחגוג (ולחסום את נתב"ג),
בג"ץ-קעאדן, מזוז-קק"ל, ישובים בלתי מוכרים מול מאחזים בלתי חוקיים, הערבים מקבלים אישור בדיעבד לכל הפרת חוק קטן כגדול בעוד ימנים ודתיים חוטים על הראש, ואל תגיד לי מהומות אוקטובר או בילעין כדוגמא, כי אז אני אגיד לך שזה לא מייצג, וששם הם פשוט חצו את קו הגבול של הקריצה שהם מקבלים ממערכת המשפט של האליטה, קול "השלום" אייבי נתן מול ערוץ וכו´ וכו´, הנה הוכחתי לך על רגל אחת, שהן התקשורת, הן המשפט והן בפוליטיקה, הימין מדוכא בשיטות של הספר של ג´ורג´ אורוול "1984".
אה, ושכחתי, ההצעה של הימין לסדר יום מדיני, "טרנספר" נפסל קטגורית על ידי האליטה כי הוא לדידם: "גזעני".
אז אל תספר לי שהימין לא מדוכא.

ג.) אני לא מפורר את העם לקבוצות, זה רק אתה בדמיון שלך, אני כן בא במסר של אחדות (למעט אותה שכבת אליטה דקה), הגישה שלי פשוט נותנת הצעה לפתרון טוב יעיל ונכון לעם ולמדינה, מתוך דאגה כנה לבטחונו ולהשרדותו, זה כל הסיפור, לי אין שום קשר ולו הדק ביותר לאנשי "מצפן".
ואגב, אני מזכיר לך את גזיזת הפאות, הDDT, ילדי תימן, החינוך של שומר הצעיר במעברות, כל אלה גרמו לפילוג בעם, מי שאשם בזה הוא שמאל, לא הימין, השמאל פילג והאשים בארלוזורוב, השמאל רצח את דה-האן, ביצע את ה"סזון" והסגיר אחיו לבריטים, השמאל במדיניותו של לא להעלות לארץ יהודים ממקומות מסוימים באירופה תוך כדי השואה, גרם לכך שיכל להציל עוד עשרות אלפי יהודים אם לא יותר מכך, ועשה הכל כדי לא להרוס לנאצים.
תזכור את קסטנר, תזכור את העיסקה עם ויסלצני, התמיכה בריבנטרופ-מולוטוב, שבירת החרם על גרמניה בעזרת ארלוזורוב, אלטלנה, יאיר שטרן, הפנקס האדום.
מה קרה, הספקנו לשכוח את כל זה?

ד.) הימין הרס את מדינת הרווחה? מה עם השמאל שכה דאג ל"זכויות" הערבים עד כדי כך שהם אוכלים לנו בשנה 60% מכספי ביטוח לאומי? אם אתה באמת רוצה לדעת מי המקור להרס מדינת הרווחה, זה השמאל והערבים הם אלו שאוכלים את כל כספי הרווחה שלנו, אז בבקשה אל תחפש את הימין, שבראותו את נפילת רוסיה הסובייטית וקריסת הסוציאליזם, נאלץ לפנות לאפיק שיציל את הכלכלה השוקעת שלנו, אם אתה הייתה ממשיך באותה מדיניות רווחה כמו ראש בקיר, היינו פשוט פושטים את הרגל, העיקר שלאחמד יהיה ביטוח לאומי בעודו זועק "אללללה אכבר".

ה.) אני אוהב את עם ישראל, אני לא אוהב את מי שפנה עורף לעם ישראל וקידש את עצם מהות השלטון מעל לעם ישראל, והקדים אותו בסדר העדיפויות שלו (עיין ערך מפא"י).

ו.) השמאל הציוני? אל תצחיק אותי, איזה שמאל ציוני בראש שלך? חברה צודקת? על מי אתה מדבר? אתה מנסה להחיות גופה וזה לא ילך לך, אתה עדיין מדבר כאילו דוד בן גוריון הוא ראש הממשלה, ואבא אבן שר החוץ.
דו מי איי פייבר.
תראה את בניהם של כל גוורדיית מפא"י שאתה כל כך מנסה להגן עליהם, בא נעבר אחד אחד.
הבן של בן גוריון ירד מהארץ ותומך בשונאינו.
הבן של משה שרת כותב נגד המדינה בשצף קצף דרך עיתון גרמני.
הנכדה של ישראל גלילי משתמשת במדיה בכדי להיץ שנאה עזה למתנחלים שהם על פי תפיסתה, מקור לכל צרותינו עלי אדמות.
הילדים של משה דיין?- "בנים גידלתי ורוממתי והם פשעו בי" ואין צורך להוסיף.
כנ"ל פנחס ספיר, כצנלסון, ברנר, קציר, וייצמן, נורדאו, הרצל וכו´ וכו´ וכו´.

ז.) מסכים שאכן צריך לעבוד דרך העם, עם המשפט הזה אני מסכים איתך במאה אחוז, ולא, בטווח הזמן הקרוב! הפיכה תהיה דבר לא נכון, ולא חכם.
כך שאתה יכול להיות רגוע, בנתיים, אני לא מתכנן הפיכה/מהפכה כלשהי.
הציונות נפחה את נשמתה על הר הבית כשמשה דיין נתן את מפתחות הר הבית לווקף.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #1 ב- : נובמבר 12, 2007, 02:00:22 »
הייתה לו בכלל תגובה לאותו חרטטן?
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #2 ב- : נובמבר 12, 2007, 02:55:06 »
הייתה לו בכלל תגובה לאותו חרטטן?
א.) הוא ענה תשובה דמגוגית ומתחמקת לחלוטין.
ב.) לגבי דברים שהיו מבחינתו מכות מתחת לחגורה הוא התעלם לחלוטין, ובזה זה הסתכם
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #3 ב- : נובמבר 12, 2007, 02:57:05 »
א.) הוא ענה תשובה דמגוגית ומתחמקת לחלוטין.
ב.) לגבי דברים שהיו מבחינתו מכות מתחת לחגורה הוא התעלם לחלוטין, ובזה זה הסתכם
שמלאני מצוי. 8)
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק Altalena

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : נובמבר 12, 2007, 14:48:38 »
אפשר קישור לפורום שבו זה מתקיים? נשמע מעניין

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #5 ב- : נובמבר 12, 2007, 15:38:12 »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל