כתב נושא: קראתי שני ספרים של הרב ה' יקום דמו - סיכום  (נקרא 2705 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • בֵּית, יַעֲקֹב--לְכוּ וְנֵלְכָה, בְּאוֹר יְהוָה
    • לשחרר את יגאל עמיר !
שלום
קראתי לאחרנה שני ספרים של הרב מאיר דוד כהנא זיכרון צדיק וקדוש לברכה ה' יקום דמו אמן ואמן !
אני אחד שלא קורא ספרים (ואם כן אז לוקח לי זמן, אני לא מסוגל לשבת שעתיים רצוף)
בכל זאת הבנתי שהגיע הזמן, ובימים האחרונים סיימתי לקרוא את הספר "לשיכים בעיניכם" ואתמול בערב שבת התחלתי לקרוא את הספר "נאומים במליאת הכנסת" (חלק א') ולפני כחצי שעה בערך סיימתי לקרוא אותו, זה היה הספר הטוב ביותר שקראתי אי פעם ולא ההיתי מסוגל להפסיק
הספר כולל ביוגרפיה קצרה, הפעילות של הרבה כהנא עוד בארה"ב, סיוע ליהודים בברית המועצות ובמדינות ערב
מומלץ מאוד לכל אחד לקרוא את הספרים של הרב, כמו שיהודים שחוזר בתשובה לומד הלכות ותורה ככה צריך כל יהודי שמבין שיש פה בעיה וקוראים לה ערבים\שמאלנים\מתייוונים ככה צריך לקרוא ספרים של הרב כהנא הי"ד

כאשר מתעמקים בתורתו של הרב שלנו הי"ד מבינים יותר עד כמה אדם גדול הוא היה, איזה כוח היה לו, ועד כמה השמאלנים פחדו מימנו יותר מאשר הערבים כי הם ידעו שזה האדם היכול להחזיר את הסנדרין ולקיים מדינת הלכה על פי דין תורה ומיזה הם פחדו
הרב גם מסביר על כל הצביעות השמאלנית שמטרת היא אחת להוציא את הדת מהמדינה כמה שיותר, נותן דוגמאות של סיכסוכים בין לאומיים בהן הרוב הוא השליט והמיעוט מקבל זכויות של מיעוט או מגורש (ובצדק)

למשל בלבנון רק נוצרי יכול להיות ראש ממשלה\נשיא (אחד מהם או שניהם לא העיקרון)
מישהו פוצה פה? לא! אז דווקא בישראל מדינת היהודים שיש חיוב מהתורה לגבי נושאים מהסוג הזה יהיה ח"כ ערבי?

http://www.kahane.org.il
באתר הזה יש מספר ספרים למי שמעוניין, חשוב לנו להפיץ את תורתו של מורנו ורבנו הי"ד, אנשים שומעים רק השמצות של התשקורת ואין להם מושג באיזה אדם גדול מדובר
אזכרות של יהודים צדיקים ה' יקום דמם !! הרב מאיר דוד כהנא - י"ח בחשון הרב בנימין זאב וטליה כהנא - ה' בטבת ד"ר ברוך גולדשטיין - י"ד באדר עדן נתן זדה - כ"ח בתמוז "יִשְׂמַח צַדִּיק, כִּי-חָזָה נָקָם;    פְּעָמָיו יִרְחַץ, בְּדַם הָרָשָׁע."

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
קראתי שני ספרים של הרב ה' יקום דמו - סיכום
« להגיב #1 ב- : נובמבר 11, 2007, 01:23:48 »
ליקוטי הנאומים זו ללא ספק הקריאה המלהיבה ביותר מכל ספרי הרב.
יש לך את מהדורת שלושת הכרכים או את המהדורה החדשה?

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #2 ב- : נובמבר 11, 2007, 01:27:54 »
שלום
קראתי לאחרנה שני ספרים של הרב מאיר דוד כהנא זיכרון צדיק וקדוש לברכה ה' יקום דמו אמן ואמן !
אני אחד שלא קורא ספרים (ואם כן אז לוקח לי זמן, אני לא מסוגל לשבת שעתיים רצוף)
בכל זאת הבנתי שהגיע הזמן, ובימים האחרונים סיימתי לקרוא את הספר "לשיכים בעיניכם" ואתמול בערב שבת התחלתי לקרוא את הספר "נאומים במליאת הכנסת" (חלק א') ולפני כחצי שעה בערך סיימתי לקרוא אותו, זה היה הספר הטוב ביותר שקראתי אי פעם ולא ההיתי מסוגל להפסיק
הספר כולל ביוגרפיה קצרה, הפעילות של הרבה כהנא עוד בארה"ב, סיוע ליהודים בברית המועצות ובמדינות ערב
מומלץ מאוד לכל אחד לקרוא את הספרים של הרב, כמו שיהודים שחוזר בתשובה לומד הלכות ותורה ככה צריך כל יהודי שמבין שיש פה בעיה וקוראים לה ערבים\שמאלנים\מתייוונים ככה צריך לקרוא ספרים של הרב כהנא הי"ד

כאשר מתעמקים בתורתו של הרב שלנו הי"ד מבינים יותר עד כמה אדם גדול הוא היה, איזה כוח היה לו, ועד כמה השמאלנים פחדו מימנו יותר מאשר הערבים כי הם ידעו שזה האדם היכול להחזיר את הסנדרין ולקיים מדינת הלכה על פי דין תורה ומיזה הם פחדו
הרב גם מסביר על כל הצביעות השמאלנית שמטרת היא אחת להוציא את הדת מהמדינה כמה שיותר, נותן דוגמאות של סיכסוכים בין לאומיים בהן הרוב הוא השליט והמיעוט מקבל זכויות של מיעוט או מגורש (ובצדק)

למשל בלבנון רק נוצרי יכול להיות ראש ממשלה\נשיא (אחד מהם או שניהם לא העיקרון)
מישהו פוצה פה? לא! אז דווקא בישראל מדינת היהודים שיש חיוב מהתורה לגבי נושאים מהסוג הזה יהיה ח"כ ערבי?

http://www.kahane.org.il
באתר הזה יש מספר ספרים למי שמעוניין, חשוב לנו להפיץ את תורתו של מורנו ורבנו הי"ד, אנשים שומעים רק השמצות של התשקורת ואין להם מושג באיזה אדם גדול מדובר
יישר כח,אור הרעיון זאת הפנינה שבפנינות.
לשכים בעינכם שובר כל מיתוס ישראלי. :2funny:
הכי חשוב זה אור הרעיון לפי דעתי.
יש גם את הספר:"על האמונה ועל הגאולה",בקיצור כל ספר הוא פשוט פנינה,אבל אור הרעיון זה השורש.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק כהנא צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
    • לשחרר את יגאל עמיר !
« להגיב #3 ב- : נובמבר 11, 2007, 02:33:49 »
יש לי אור הרעיון, קניתי אותו באזכרה האחרונה של מורנו ורבנו הי"ד
נאומים במליאת הכנסת יש לי רק חלק א' בנתיים

וכן בהחלט לשיכים בעיניכם שובר כל מיתוס שמאלני
אני יכול לשער שאי אפשר לומר שיש ספר מסויים שהוא "הכי חשוב" מיכוון שזה תלוי ביחס הנוחכי של האדם ליהדות, לדתות בכלל, לערבים ימך שימם, להיסטוריה וכו' למשל אדם שיודע היסטוריה טוב פחות צריך להיתמקד בנושא היסטורי למשל אלה יותר באמונה
בסופו של דבר רבנו ומורנו הי"ד מכסה את כל האופציות, הן מבחינה היסטורית, הן מבחינת התורה (פירוש התורה והחזרה בתשובה) והן מבחינה הגיונית וישירה שלא מתחסדת, אומר את האמת הלא נעימה
מה שיפה ברבנו שהוא פונה לעם בצורה הכי מופשטת שככה גם אנשים לא דתיים כלל יכולים להיזדהות איתו

ד.א. אני חושב שאולי הדבר הכי חשוב אצל הרב הוא שרבנו פשוט לא חוסך במילים, אומר את הכל והדבר האחרון שאיכפת לו זה מה חושבים עליו
במהלך עשרות השנים האחרונות לא היתה מפלגה אחת ולא שתיים שהן דתיות ולא זכור לי שכל המפלגות יחד מאז קיומן נתנו ציטוטים של פסוקים מהתורה כמו רבנו ומורנו, לא מעוניין להזכיר אנשים כאלה או אחרים או מפלגות אבל הם לא משדרים אמונה כמו רבנו ומורנו הי"ד
אזכרות של יהודים צדיקים ה' יקום דמם !! הרב מאיר דוד כהנא - י"ח בחשון הרב בנימין זאב וטליה כהנא - ה' בטבת ד"ר ברוך גולדשטיין - י"ד באדר עדן נתן זדה - כ"ח בתמוז "יִשְׂמַח צַדִּיק, כִּי-חָזָה נָקָם;    פְּעָמָיו יִרְחַץ, בְּדַם הָרָשָׁע."

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : נובמבר 11, 2007, 02:41:38 »
כל ספר שלו זאת פנינה אין לי ספק,אבל ספרי ההיסטוריה שלו זה כלי טוב לוויכוח עם ערבים,ושמלאנים.
ספרי יהדות הם הבסיס להכל.
לא היה מנהיג שאמר את האמת בכל מצב,רבנו הי"ד לא התפשר,הלך עם העקרונות שלו עד הסוף.
הכריזמה שלו פשוט יכולה לרומם כל נפש בעם ישראל.
« עריכה אחרונה: נובמבר 11, 2007, 02:42:29 על ידי אֵיתָן »

מנותק כהנא צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
    • לשחרר את יגאל עמיר !
« להגיב #5 ב- : נובמבר 11, 2007, 03:18:51 »
אבל ספרי ההיסטוריה שלו זה כלי טוב לוויכוח עם ערבים,ושמלאנים.

ויכוחים? מהניסיון שלי איתם זה מסתיים ככה: "אתה נאצי, צריך להרוג אותך"
הבנתי שהם ברברים, פראי אדם, הם לא רוצים לשמוע את האמת ומישום מה אפילו לא מגיבים כאשר אומרים להם שרע-בין ימך שימו וזיכרו רצח יודים באלטלנה אלה הם תוקפים אותי כאילו רצחתי בן אדם כאשר אני אומר שרע-בין ימך שימו וזיכרו רצח יהודים באלטלנה

אז רק בשביל לעצבן אותם במידה ויבוא לפה שמאלני מתיוון

רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!!

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : נובמבר 11, 2007, 03:22:15 »
ויכוחים? מהניסיון שלי איתם זה מסתיים ככה: "אתה נאצי, צריך להרוג אותך"
הבנתי שהם ברברים, פראי אדם, הם לא רוצים לשמוע את האמת ומישום מה אפילו לא מגיבים כאשר אומרים להם שרע-בין ימך שימו וזיכרו רצח יודים באלטלנה אלה הם תוקפים אותי כאילו רצחתי בן אדם כאשר אני אומר שרע-בין ימך שימו וזיכרו רצח יהודים באלטלנה

אז רק בשביל לעצבן אותם במידה ויבוא לפה שמאלני מתיוון

רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!! רע-בין רצח יהודים באלטלנה ! רוצח !!!
ברור שאין טעם להתווכח עם שמלאנים שהולכים עם הראש בקיר,אבל טוב לדעת הסיטוריה אמיתית.
כשהכהניסט ינהל וויכוח בטמבלויזיה עם ימני או שמלאני או כל ישראלי אחר,ספריו מאוד יעזרו.
את הרב כהנא הי"ד לא ניצחו בעימותים,יש עימות מאוד מפורסם של הרב כהנא ואהוד אולמרט באנגלית ביוטוב.
« עריכה אחרונה: נובמבר 11, 2007, 03:23:55 על ידי אֵיתָן »

מנותק ליעד

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא חי!!!
« להגיב #7 ב- : נובמבר 11, 2007, 17:38:58 »
אני באמצע לקרוא את "סיפורי הליגה להגנה יהודית"
אי אפשר ללמוד  מזה הלכה אבל ככל שאתה קורא יותר אתה מתחיל להבין את העוצמה והנחישות  של הרב.
ולמי שלא כלכך אוהב לקרוא אני ממליץ לו על "צופה ומנהיג". זה דברי תורה של הרב ונתנאל עוזרי הי"ד ערך אותם.

http://www.jewishidea.org/start.htm 
רבנו שאג בקול גדול "אין שום יאוש בעולם כלל!"(רבי נחמן)