כתב נושא: אוהדי בית"ר גועל נפש  (נקרא 12191 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק amidror

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
אוהדי בית"ר גועל נפש
« ב- : נובמבר 08, 2007, 05:42:46 »
אני מאחל לכל אחד ששקר בוז ליצחק רבין ז"ל
שמישהו מהמשפחה שלו ימות וישרקו לו בוז בלוויה מעניין איך תרגישו
אתם בושה לעולם
אני מאחל לכם רע ואם לא יהודים
אני אוהד הפועל ת"א ותאמינו לי שאוהד אחד של הפועל ת"א שווה את כל הקבוצה הרקובה שלהם
אתם יותר גרועים מנאצים!
הלוואי ה' יקח אותכם נאצים
« עריכה אחרונה: נובמבר 08, 2007, 05:43:16 על ידי amidror »

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
אוהדי בית"ר גועל נפש
« להגיב #1 ב- : נובמבר 08, 2007, 08:09:17 »
רבין רצח 19 יהודים מהאצ"ל.
בעת מסיבת יום העצמאות, נתבקש לספר על אירוע מעניין מתקופת קום המדינה, השגריר קם על רגליו וסיפר בגאווה על פרשיית "אלטלנה", ואמר: "דפקתי (יריתי) אותם בים, ודפקתי אותם שוחים אל החוף".
מעניין במה הרוצח התגאה כל כך.

במלחמת העצמאות ,20.04.1948 ברח רבין, מפקד חטיבת "הראל", משדה הקרב ונטש את פקודיו הפצועים והנהרגים מוכי ההלם.

רבין כינה את כל נרצח טרור הערבי "קורבנות השלום",ואת כל משפחתויהם "פרופלורים.

יצחק רבין היה הרמטכ"ל של ישראל במלחמת ששת הימים, אך הוא עצמו לא היה שותף למלחמה זו כלל וכלל, הוא התמוטט ולא תפקד במשך כל תקופת המלחמה. רבין היה שתיין ומעשן בשרשרת ולפני המלחמה הוא לקה בהרעלת ניקוטין וכאמור לא תפקד כלל. עובדה זו לא העיבה על התהילה שקיבל על אותה מלחמה, עד עצם היום הזה.

למה גועל נפש אוהדי ביתר??
זאת דמוקרטיה,אף אחד לא חייב להסכים ולעמוד דקה דומיה לכבוד רוצח מתועב.
רבין לא אליל,ואף אחד לא חייב לסגוד לעגל הזהב המודרני בשם רעבין.
אני חושב שיש לך עוד הרבה מה ללמוד.

חחח אתה אוהד הבועל ת"א,לי זכור שאוהדים של הבועל ת"א ריססו צלב קרס על קברי משפחתו של מישהו
« עריכה אחרונה: נובמבר 08, 2007, 12:51:12 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אוהדי בית"ר גועל נפש
« להגיב #2 ב- : נובמבר 08, 2007, 11:40:00 »
בס''ד

עמידרור, אתה כותב שאתה מאחל לאוהדי בית''ר כל מיני קללות איומות.

ברוח זו, אני מאחל לך ולכל יתר השמאל הבוגדני שיקרה לכם מה שקרה ל19 היהודים מהאצ''ל שרעבין רצח בדם קר באלטלנה.

ואני מאחל לך ולכל יתר השמאל האנטישמי שיקרה לכם מה שקרה ל1800 היהודים חפים מפשע הי''ד שנרצחו בגלל הסכמי אוסלו שרעבין הביא לנו.

אוהדי בית''ר הם יהודים טובים ונאמנים ואתה והממסד הבולשביקי שונאים אותם דוקא כי הם יהודים טובים ונאמנים.

אתם הרוצחים שאומרים לנו, "לא נשכח ולא נסלח!" איזו חוצפה יש לכם!

אנו אומרים לכם, "לא נשכח ולא נסלח!", על רצח 19 ניצולי השואה באלטלנה ועל רצח 1800 היהודים בהסכמי אוסלו שהמטתם על עם ישראל.

מנותק שלום ימין

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אוהדי בית"ר גועל נפש
« להגיב #3 ב- : נובמבר 08, 2007, 12:22:23 »
עמידרור הוא דוגמא לעוד תינוק שנשבה בשטיפת המוח של התקשורת,
אם הוא היה יודע את ההסטוריה האמיתית - הוא היה מדבר אחרת.
בכל מקרה, לא צריך להגיע לשנאת אחים משני הכיוונים.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
אוהדי בית"ר גועל נפש
« להגיב #4 ב- : נובמבר 08, 2007, 12:34:29 »
בס''ד

ידידי היקר !!!

אתה בחור שהתחנך במסגרת מערכת החינוך השמאלנית ממלכתית -ציונית שסילפה לך את הפרטים האמיתיים לגבי ההסטורי'ה האמיתית , ונתנה לך יסודות שמאלנים סמויים כך שאתה גיבשת דעות על-פי יסודות מוטעים אלו. הרשה נא לי להציג בפניך מספר עובדות , ואודה לך אם תבדוק ערכים אלו טרם תשיב על הנאמר . תוכל לבדוק בGOOGLE  ולהכנס לכל אתר שתרצה על-מנת לבדוק זאת , ואני לא משאיר לך קישורים בכדי שלא תחשוב שאני מגמתי ושולח אותך לאתרים בעלי אופי דעות כמו שלי, אלא שאני נותן לך את הבררה לבדוק את הערכים האלה בכל אתר שתרצה , למען האובייקטיביות שבעניין :

הערך הראשון= '' חאג' אמין אלחוסייני '' יש''ו --המופתי של ירושלים בתקופת מלחמת העולם השני'ה , נערץ מאד על-ידי האויב הערבי הנמצא בארץ הקודש, חברו הקרוב של הצורר אדולף היטלר יש''ו , תמך במעשה ההשמדה של 6000,000 היהודים שנרצחו בשואה הי''ד , והקים פלוגת SS  שמטרתה להשמיד יהודים בתאי-הגזים , סייר במחנות ההשמדה ובהם מחנה אוושויץ-בירקנאו הידוע כ ''בית -חרושת של רצח תעשייתי בתאי גזים '' , ותגובתו הייתה '' אתם יודעים כיצד לטפל ביהודים!! '' .
לאחר שתבדוק את הערך הנ''ל , תענה לי , איך אפשר לכרות ברית עם האויב הערבי הנאצי יש''ו שעדיין מעריץ את הנאצים ובייחוד את אדולף היטלר יש''ו ? וכל שכן לשתפם במשחקים ? או לקבלם כ ''אזרחים '' , כל אויב ערבי נאצי יש''ו רוצה להשמיד את המדינה ולשלוט על הארץ ועל העולם כולו , והוכחתי זאת מספרי דתו שמהם ציטטתי בסרטונים שלי המוצגים באתר שלנו. ועכשיו תענה לי , מהו הקשר בין האויב הערבי יש''ו לנאצים ?

הערך השני '' רחבעם זאבי המכונה גנדי'' ז''ל הי''ד --אלוף בצה''ל , חבר כנסת  ואף כיהן כשר , ידוע בדעותיו הימניות , איש אשכולות ורב-פעלים, נרצח על-ידי בני עוולה אוייבים ערבים נאצים יש''ו , בתוך תחומי המדינה במלון היאט בירושלים, מבצעי הרצח הנתעב '' נמלטו '' --שזהו דבר בלתי אפשרי ביחס למקום בו בוצע הרצח , וכן  לא יכלו לחמוק מכל טבעות ההגנה והמחסומים , אלא בסיוע מבפנים , והמבין-יבין !!.
מדוע לא עושים לכבודו '' פסטיבל '' , או '' יום-זיכרון '' ? --התשובה היא , בשביל לא להעלות את המוראל של אנשי הימין !, והיכן ה '' דמוקראטי'ה '' ?, והתשובה היא , הדמוקראטי'ה לא קיימת כאשר היא סותרת ערך שמאלני !!--והיכן הצדק ? , התשובה , בשמים !!

ישנן עוד דוגמאות רבות לשקר השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי ,אינני יכול לפרט כאן את כולן מכיוון שאינני רוצה להלאות אותך מלקרוא , ואני תקווה שתכנס לערכים הנ''ל , ותבדוק בכל אתר שתרצה את הקישורים הללו ואז תבין באיזו שטיפת-מוח שרויים כל המסכנים שהם תוצאה של מערכת החינוך השמאלנית-ציונית ממלכתית בולשביקית ,והתשקורת הממלכתית שמאלנית בולשביקית שהיא מגמתית ופועלת בתחכום רב כנגד היהדות והימין האמיתי , ואנו בוטחים בבורא-עולם שירים קרננו ויורידם לבאר-שחת שלשם מגמתם , וישלח לנו גואל-צדק בב''א
                                                                                  הגולה בארץ  :smil037:                                                                  

בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אוהדי בית"ר גועל נפש
« להגיב #5 ב- : נובמבר 08, 2007, 12:36:38 »
אתם בושה לעולם
אני אוהד הפועל ת"א ותאמינו לי שאוהד אחד של הפועל ת"א שווה את כל הקבוצה הרקובה שלהם
אתם יותר גרועים מנאצים!
בס''ד

ידידי היקר !!!

אתה בחור שהתחנך במסגרת מערכת החינוך השמאלנית ממלכתית -ציונית שסילפה לך את הפרטים האמיתיים לגבי ההסטורי'ה האמיתית , ונתנה לך יסודות שמאלנים סמויים כך שאתה גיבשת דעות על-פי יסודות מוטעים אלו. הרשה נא לי להציג בפניך מספר עובדות , ואודה לך אם תבדוק ערכים אלו טרם תשיב על הנאמר . תוכל לבדוק בGOOGLE  ולהכנס לכל אתר שתרצה על-מנת לבדוק זאת , ואני לא משאיר לך קישורים בכדי שלא תחשוב שאני מגמתי ושולח אותך לאתרים בעלי אופי דעות כמו שלי, אלא שאני נותן לך את הבררה לבדוק את הערכים האלה בכל אתר שתרצה , למען האובייקטיביות שבעניין :

הערך הראשון= '' חאג' אמין אלחוסייני '' יש''ו --המופתי של ירושלים בתקופת מלחמת העולם השני'ה , נערץ מאד על-ידי האויב הערבי הנמצא בארץ הקודש, חברו הקרוב של הצורר אדולף היטלר יש''ו , תמך במעשה ההשמדה של 6000,000 היהודים שנרצחו בשואה הי''ד , והקים פלוגת SS  שמטרתה להשמיד יהודים בתאי-הגזים , סייר במחנות ההשמדה ובהם מחנה אוושויץ-בירקנאו הידוע כ ''בית -חרושת של רצח תעשייתי בתאי גזים '' , ותגובתו הייתה '' אתם יודעים כיצד לטפל ביהודים!! '' .
לאחר שתבדוק את הערך הנ''ל , תענה לי , איך אפשר לכרות ברית עם האויב הערבי הנאצי יש''ו שעדיין מעריץ את הנאצים ובייחוד את אדולף היטלר יש''ו ? וכל שכן לשתפם במשחקים ? או לקבלם כ ''אזרחים '' , כל אויב ערבי נאצי יש''ו רוצה להשמיד את המדינה ולשלוט על הארץ ועל העולם כולו , והוכחתי זאת מספרי דתו שמהם ציטטתי בסרטונים שלי המוצגים באתר שלנו. ועכשיו תענה לי , מהו הקשר בין האויב הערבי יש''ו לנאצים ?

הערך השני '' רחבעם זאבי המכונה גנדי'' ז''ל הי''ד --אלוף בצה''ל , חבר כנסת  ואף כיהן כשר , ידוע בדעותיו הימניות , איש אשכולות ורב-פעלים, נרצח על-ידי בני עוולה אוייבים ערבים נאצים יש''ו , בתוך תחומי המדינה במלון היאט בירושלים, מבצעי הרצח הנתעב '' נמלטו '' --שזהו דבר בלתי אפשרי ביחס למקום בו בוצע הרצח , וכן  לא יכלו לחמוק מכל טבעות ההגנה והמחסומים , אלא בסיוע מבפנים , והמבין-יבין !!.
מדוע לא עושים לכבודו '' פסטיבל '' , או '' יום-זיכרון '' ? --התשובה היא , בשביל לא להעלות את המוראל של אנשי הימין !, והיכן ה '' דמוקראטי'ה '' ?, והתשובה היא , הדמוקראטי'ה לא קיימת כאשר היא סותרת ערך שמאלני !!--והיכן הצדק ? , התשובה , בשמים !!

ישנן עוד דוגמאות רבות לשקר השמאלני הציוני-ממלכתי בולשביקי ,אינני יכול לפרט כאן את כולן מכיוון שאינני רוצה להלאות אותך מלקרוא , ואני תקווה שתכנס לערכים הנ''ל , ותבדוק בכל אתר שתרצה את הקישורים הללו ואז תבין באיזו שטיפת-מוח שרויים כל המסכנים שהם תוצאה של מערכת החינוך השמאלנית-ציונית ממלכתית בולשביקית ,והתשקורת הממלכתית שמאלנית בולשביקית שהיא מגמתית ופועלת בתחכום רב כנגד היהדות והימין האמיתי , ואנו בוטחים בבורא-עולם שירים קרננו ויורידם לבאר-שחת שלשם מגמתם , וישלח לנו גואל-צדק בב''א
                                                                                  הגולה בארץ  :smil037:                                                                   

בס''ד

מנותק יהודי בלב ובנשמה

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אוהדי בית"ר גועל נפש
« להגיב #6 ב- : נובמבר 08, 2007, 12:56:00 »
הברחתם אותו..
"חיילי האויב ייסוגו אחור מול עצמתו של צה"ל ורוחו העשויה ללא חת. ביום הדין יוצאים חיילי האוגדה יחד עם כל צבא ישראל להכות באויב ולהוסיף דף מפואר בספר מערכות ישראל"

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אוהדי בית"ר גועל נפש
« להגיב #7 ב- : נובמבר 08, 2007, 13:00:46 »
בס''ד

אני חולק עליך שלום ימין.

רוצחי 19 הגיבורים מהאצ''ל באלטלנה - הרוצחים האלה הם לא האחים שלי ואני כן שונא אותם.

רוצחי 1800 היהודים שנרצחו כקורבנות "תהליך השלום" מאז הסכמי אוסלו - הרוצחים האלה הם לא האחים שלי ואני שונא אותם.

המלשינים מההגנה שהלשינו נגד האצ''ל והלח''י ומסרו את הגיבורים האלה לבריטים - המלשינים האלה הם לא האחים שלי ואני שונא אותם.

משתפי הפעולה עם הגרמנים הנאצים בשואה כמו קאסטנר שבן גוריון תמך בהם, ושגרמו לרציחתם של לפחות מיליון יהודים הי''ד - המשת''פים האלה הם לא האחים שלי ואני שונא אותם.

חוטפי 10,000 תינוקות יהדות תימן מהוריהם על ידי משטר המפא''י ובן גוריון - החוטפים האלה הם לא האחים שלי ואני שונא אותם.

אלה שגזלו את היהדות מעדות המזרח ושתמיד קיפחו את המזרחיים - הגוזלים האלה הם לא האחים שלי ואני שונא אותם.

אלה שבגדו ביהדות ברה''מ וששונאים את אחינו הרוסים עד היום הזה - הם לא האחים שלי ואני שונא אותם.

אמנם יש יהודים שרק טועים ואנו כן חייבים לאהוב אותם ולחשוף להם את האמת. אבל גם יש מרושעים מהערב רב שלא סתם טועים אלא ממש רודפים אחרינו בזדון, כמו התשקורת, בג''ץ, שלום עכשיוניקים, מערכת ה"חינוך", מערכת ה"משפט", אלופי צה''ל השמאלניים, המשטרע ויתר הממסד הבולשביקי. הגורמים האלה מהווים האוייב הגדול ביותר לעם ישראל ואם לא נביס אותם, אין לנו סיכוי לשרוד ר''ל.
« עריכה אחרונה: נובמבר 08, 2007, 13:34:17 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אוהדי בית"ר גועל נפש
« להגיב #8 ב- : נובמבר 08, 2007, 13:02:23 »
הברחתם אותו..
בס''ד

ההיחשפות לאמת קשה מאד, ובמיוחד לאחר שטיפת-המוח השיטתית של מערכת החינוך השמאלנית-ציונית ממלכתית בולשביקית , והטיפטוף המתמיד של אמצעי-התשקורת השבויים בידי אותו נגע שמאלני , אנו לא הברחנו אף אחד , חשפנו בפניו את האמת , והיא תתן בע''ה אותותיה , לא צריך לפחד לחשוף את האמת , לפעמים לוקח זמן לעכל אותה , במיוחד לאחר הנ''ל.
 הקב''ה ישלח לנו גואל-צדק בב''א .
                                                                                                 הגולה בארץ  :smil037:
בס''ד

מנותק שלום ימין

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אוהדי בית"ר גועל נפש
« להגיב #9 ב- : נובמבר 08, 2007, 13:27:00 »
לחיים שלום,
האם יש לי אפשרות לשלוח לך מסר אישי או מייל?

תודה.

מנותק הַיְּמָנִי הָאֲמִתִּי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק,מוות למחבלים המוסלמים!!!!!
אוהדי בית"ר גועל נפש
« להגיב #10 ב- : נובמבר 08, 2007, 14:08:14 »
תגיע ל25 הודעות תוכל.
"אין דו קיום איתם!!! אין דו קיום עם סרטן!!!"
]

מנותק כהנא צדק

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • בֵּית, יַעֲקֹב--לְכוּ וְנֵלְכָה, בְּאוֹר יְהוָה
    • לשחרר את יגאל עמיר !
אוהדי בית"ר גועל נפש
« להגיב #11 ב- : נובמבר 08, 2007, 15:21:57 »
אתם בושה לעולם
אתם יותר גרועים מנאצים!

יש לי רק בקשה אחת, תגיד על נרצחי אטלנטה ה' יקום דמם ונראה מה יוצא לך מהמשוואה הזו :)
אזכרות של יהודים צדיקים ה' יקום דמם !! הרב מאיר דוד כהנא - י"ח בחשון הרב בנימין זאב וטליה כהנא - ה' בטבת ד"ר ברוך גולדשטיין - י"ד באדר עדן נתן זדה - כ"ח בתמוז "יִשְׂמַח צַדִּיק, כִּי-חָזָה נָקָם;    פְּעָמָיו יִרְחַץ, בְּדַם הָרָשָׁע."

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אוהדי בית"ר גועל נפש
« להגיב #12 ב- : נובמבר 08, 2007, 15:26:17 »
בס''ד

אני חולק עליך שלום ימין.

רוצחי 19 הגיבורים מהאצ''ל באלטלנה - הרוצחים האלה הם לא האחים שלי ואני כן שונא אותם.

רוצחי 1800 היהודים שנרצחו כקורבנות "תהליך השלום" מאז הסכמי אוסלו - הרוצחים האלה הם לא האחים שלי ואני שונא אותם.

המלשינים מההגנה שהלשינו נגד האצ''ל והלח''י ומסרו את הגיבורים האלה לבריטים - המלשינים האלה הם לא האחים שלי ואני שונא אותם.

משתפי הפעולה עם הגרמנים הנאצים בשואה כמו קאסטנר שבן גוריון תמך בהם, ושגרמו לרציחתם של לפחות מיליון יהודים הי''ד - המשת''פים האלה הם לא האחים שלי ואני שונא אותם.

חוטפי 10,000 תינוקות יהדות תימן מהוריהם על ידי משטר המפא''י ובן גוריון - החוטפים האלה הם לא האחים שלי ואני שונא אותם.

אלה שגזלו את היהדות מעדות המזרח ושתמיד קיפחו את המזרחיים - הגוזלים האלה הם לא האחים שלי ואני שונא אותם.

אלה שבגדו ביהדות ברה''מ וששונאים את אחינו הרוסים עד היום הזה - הם לא האחים שלי ואני שונא אותם.

אמנם יש יהודים שרק טועים ואנו כן חייבים לאהוב אותם ולחשוף להם את האמת. אבל גם יש מרושעים מהערב רב שלא סתם טועים אלא ממש רודפים אחרינו בזדון, כמו התשקורת, בג''ץ, שלום עכשיוניקים, מערכת ה"חינוך", מערכת ה"משפט", אלופי צה''ל השמאלניים, המשטרע ויתר הממסד הבולשביקי. הגורמים האלה מהווים האוייב הגדול ביותר לעם ישראל ואם לא נביס אותם, אין לנו סיכוי לשרוד ר''ל.
בס''ד

על שונאי-ישראל שמאלנים ממלכתים בולשביקים אמר דוד מלכנו זיע''א , בספר תהלים '' תכלית שנאה שנאתים, כאויבים היו לי '' , וכל שכן שאנו שנפגעים ממעלליהם כשנשפך דם אחינו וקרובינו לעיננו ,איך הם מעיזים לשתף פעולה בהפגנות והכאת אחינו בית-ישראל עד זוב דם , והשפלתנו לעיני מצלמות העולם בקריאות בוז יחד עם האויב הערבי הנאצי יש''ו , הם היו ראויים להיטבח בפיגועים של אותו אויב ערבי נאצי יש''ו שעשה ועושה זאת מידי יום בשם דת הדמים שלו כפי שהוכחנו בסרטונים רבים בהם ציטטנו מספר הדמים המוסלמי הנאצי שלו ,( ראו סרטונים בדף הראשי באתר ) הקב''ה  במהרה יקום דם עבדיו השפוך  וישלח לנו גואל-צדק בב''א.
                                                                                 הגולה בארץ  :smil037:
« עריכה אחרונה: נובמבר 08, 2007, 15:31:07 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד

מנותק הימני האשקלוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • שואה לכל הערבים!!!!!!!!!
אוהדי בית"ר גועל נפש
« להגיב #13 ב- : נובמבר 08, 2007, 16:07:18 »
בואנה אתה מאיפה באת יהומלס???
חתיכת שמלאני מטומטם הלוואי יעשו לך פיגוע בבית
יאללה סע סעעעעע
הקב"ה אנחנו אוהבים אותך!!!!!!!!!!!

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
אוהדי בית"ר גועל נפש
« להגיב #14 ב- : נובמבר 08, 2007, 22:26:14 »
חחחח הוא לא רוצה לחזור אין לו מה להגיד איזה אפס הוא בלי הוכחות בלי טענות ישר קופץ עם קללות ועלבונות כמו ילד קטן  :tickedoff:

חחחחח אני רוצה לראות אותו עומד מאחורי דעותיו
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק dfgv

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אוהדי בית"ר גועל נפש
« להגיב #15 ב- : נובמבר 09, 2007, 00:35:09 »
רבין רצח ניצולי שואה באלטנה וגרם למות אלפי יהודים בפיגועים ה' יקום דמם
עכשיו רבין מת והקב"ה מעניש אותו על המעשים האלו
אנחנו לא צריכים לקלל אותו ולבזות את זכרו כי את מה שמגיע לו הוא מקבל עכשיו מהקב"ה ולכל יהודי שמת אפילו אם הוא היה אנס רוצח רשע גמור צריך לתת קבורה וכבוד אחרון מינימאלי
לכן אני לא שרקתי במשחק והייתי נגד  השריקות

אבל אני לא מבין מה יש לאוהדי הפועל ת"א דווקא לבוא בטענות כשכל משחק שלהם אנחנו שומעים את השיר הידוע לשמצה "אומרים מכבי נאצים שרמוטות חזירים נשרוף אתכם בגאזים שתשרפו חיים", כשכל פעם כשאני מגיע לבלומפילד אני רואה כתוב על הקיר "שער 11 למשרפות", שכולנו ראינו צלבי קרס על הקברים של ההורים של חולדאי, שיוסי אבוקסיס נפצע מרימון הלם שנועד להרוג את שמעון גרשון, שאדהם שביטה נפצע מאבוקה בראש שכוונה לאוהדי מכבי ת"א, שבמשחקי כדורסל נשמע השיר "אני מודה לאלוקים שלמזרחי אין הורים שישרף בגיהנום שמעון מזרחי הוא יתום" לאחר שנפטרו ההורים של שמעון מזרחי יו"ר מכבי ת"א, כשנזרקה למגרש בובה מוכתמת בדם בדמות הבן של שורה אובארוב, ועוד המון דוגמאות לקהל האלים והאנטישמי הזה

עריכה: ואיך שכחתי את ביזוי ההמנון בשריקות בוז בכל פעם שנשמעת התקווה באיצטדיון ובאוהד הפועל הצדיק בסדום שחטף מכות אחרי שניסה להניף ביציע דגל ישראל במשחק בינלאומי
« עריכה אחרונה: נובמבר 09, 2007, 00:37:08 על ידי עופר פרדו »

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
אוהדי בית"ר גועל נפש
« להגיב #16 ב- : נובמבר 10, 2007, 19:17:19 »
עמידרור איפה היית שאוהדי בני-סכנין שרפו את דגל-ישראל ביציע?
איפה היית שאוהדי בני-סכנין שרקו בוז בזמן השמעת ההמנון?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק Ultras_Maccabi

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
אוהדי בית"ר גועל נפש
« להגיב #17 ב- : נובמבר 10, 2007, 19:20:28 »
סתם קומוניסט מסריח

ככה זה כל אוהדי הפועל שמאלנים מאנייקים

יופי של קהל יש לכם תמשיכו ככה בית'ר

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
אוהדי בית"ר גועל נפש
« להגיב #18 ב- : נובמבר 10, 2007, 19:26:43 »
סתם קומוניסט מסריח

ככה זה כל אוהדי הפועל שמאלנים מאנייקים

יופי של קהל יש לכם תמשיכו ככה בית'ר

ברוך הבא! :)

אתה מוזמן לכאן להכרוּת:

Meetings 2 / הכרויות 2.

מנותק אורן הצדיק

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אוהדי בית"ר גועל נפש
« להגיב #19 ב- : נובמבר 12, 2007, 15:57:03 »
כל הקללות הנ"ל שאמרת  יבואו על כל שמאלני בוגד שיש לו במדינה הזאת כולל את\ה
שמלאנים - בוגדים!
לא יותר ולא פחות!

מנותק ימני קיצוני!

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
אוהדי בית"ר גועל נפש
« להגיב #20 ב- : נובמבר 16, 2007, 04:09:34 »
מאחל לך שאלוהים יביא עליך את כל הרע שבעולם יחתיכת שמאלני מפגר הלואי שיהיה לך פיגוע בבית תקבל סרטן במוח ינאצי מסריח

מנותק ימיני משכונת התקווה

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אוהדי בית"ר גועל נפש
« להגיב #21 ב- : נובמבר 20, 2007, 11:56:57 »
תראו איזה גבריים אוהדי הפועל חחחח
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1410252

חחח אנחנו מרביצים להם בשכונה שדרך אגב,עשרות אוהדי הפועל הלכו לבית חולים חחח
"אין ערבים אין פיגועים"

כהנא צדק.!

מנותק ברוך גולדשטיין המלך

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אוהדי בית"ר גועל נפש
« להגיב #22 ב- : נובמבר 29, 2007, 19:57:53 »
מסכים עם אוהדי ביתר.
אני אוהד חיפה וישבתי ביציע ג ושרקתי בוז בכל זאת.
כולנו יהודים בסופו של דבר

מנותק אבירם

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
אוהדי בית"ר גועל נפש
« להגיב #23 ב- : דצמבר 18, 2007, 00:16:48 »
רק תראו מזה אוהד הפועל ..
לא ינום ולא יישן שומר ישראל

מנותק דור1992

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אוהדי בית"ר גועל נפש
« להגיב #24 ב- : דצמבר 25, 2007, 21:53:36 »
עם כל זה שרבין גרם בעקבות הסכמי אוסלו להמון הרוגים, אתם יודעים שלשרוק בוז ליהודי שמת זה חילול ?