כתב נושא: דעתי בעניין הסכסוך + טור משקף  (נקרא 10352 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Adam55

 • משתמש(ת) חדש(ה)
 • *
 • הודעות: 1
דעתי בעניין הסכסוך + טור משקף
« ב- : פברואר 25, 2014, 12:38:23 »
היי חבריי הימינים, רציתי לשתף אתכם בקטע שלקוח מאיזה כתבה, וקצת גם שלי...לדעתי הוא משקף במלואו את סף דעתי בנוגע לסכסוך היהודי-פלסטיני

ההתנגשות שאנו עדים לה בכל העולם היא לא התנגשות בין דתות, ולא בין תרבויות, זאת התנגשות בין שני הפכים, בין שני עידנים. זאת התנגשות בין תרבות ופיגור, בין התרבותי לפרימיטיבי, בין ברבריות לרציונליות, בין דמוקרטיה לדיקטטורה. המוסלמים הם אלה שהתחילו את ההתנגשות בין התרבויות. נביא האיסלאם אמר: "ציוויתי להילחם באנשים עד שיאמינו באללה ובשליחו". המוסלמים טוענים שאינם פוגעים באמונתם של אחרים, אז איזו תרבות בעולם מותירה להם לקרוא ליהודים קופים, חזירים, או לקרוא להם "עם הספר". אנחנו לא עם הספר, אנחנו עם של ספרים רבים, כל ספרי המדע רבי התועלת שיש כיום הם ספרינו. היהודים יצאו מטרגדיית השואה ואילצו את העולם לכבד אותם בזכות הידע שלהם, לא באמצעות הטרור שלהם. באמצעות עמלם לא זעקתם. 15 מיליון אנשים שפרושים בעולם התאחדו והשיגו את זכויותיהם באמצעות עבודה וידע. מעולם לא ראינו אף יהודי מתפוצץ במסעדה, מעולם לא ראינו יהודי מוחה על ידי הרג אנשים. רק המוסלמים מגנים על דתם על ידי שריפת בתי כנסת, כנסיות, הריגת אנשים, ושריפת שגרירויות. הדרך הזאת לא תביא לשום תוצאות. על המוסלמים לשאול עצמם מה ביכולתם לעשות עבור האנושות לפני שהם דורשים שהאנושות תכבד אותם.
שחרור מחבלים זאת ההוכחה ליחס שעומד בין שני הצדדים. כאשר מקבלים את פניהם של רוצחים בחגיגות.

אין ספק שכיום המחלה הכי גדולה שיש היום בארץ ישראל היא הערבים, לא לחזור לגבולות 67 ולא להחזיר שום שטחים, לצאת למבצע טיהור הארץ ולגרש את כל הערבים.

מנותק Rafoe

 • מנהל(ת) גלובלי(ת)
 • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
 • *
 • הודעות: 11045
 • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
בעניין: דעתי בעניין הסכסוך + טור משקף
« להגיב #1 ב- : פברואר 25, 2014, 20:50:45 »
ראשית כל ברוך הבא לפורום שלנו  :old_afro:


ההתנגשות שאנו עדים לה בכל העולם היא לא התנגשות בין דתות, ולא בין תרבויות, זאת התנגשות בין שני הפכים, בין שני עידנים. זאת התנגשות בין תרבות ופיגור, בין התרבותי לפרימיטיבי, בין ברבריות לרציונליות, בין דמוקרטיה לדיקטטורה.
לא מדוייק.
ההתעקשות שלנו, כיהודים, לשמור על המסורת שלנו ועל התרבות שלנו מתפרשת בכל העולם כ"פרימיטיביות".
השמאלנים בישראל הולכים אף יותר רחוק - חלקם אף הצדיקו את הנאצים בכך שרצו להרוג את ה"דוסים".

ישנם שמאלנים שכדי להוכיח שהיהדות לא יותר טובה מהאסלאם אפילו מצטטים פסוקים הקוראים להשמדת עמים שלמים, וזה נכון - הציווי שלנו להשמיד את עמלק ואת הכנענים יכול להתפרש כברבריות, אבל חשוב לזכור - הציווי מתייחס לארץ ישראל בלבד. הנצרות והאסלאם לעומת זאת מכוונים לכל העולם.

המוסלמים הם אלה שהתחילו את ההתנגשות בין התרבויות. נביא האיסלאם אמר: "ציוויתי להילחם באנשים עד שיאמינו באללה ובשליחו". המוסלמים טוענים שאינם פוגעים באמונתם של אחרים, אז איזו תרבות בעולם מותירה להם לקרוא ליהודים קופים, חזירים, או לקרוא להם "עם הספר". אנחנו לא עם הספר, אנחנו עם של ספרים רבים, כל ספרי המדע רבי התועלת שיש כיום הם ספרינו.
גם כאן נדייק - אנחנו עם הספר.
הספר שלנו הוא תורת ישראל. כל הגויים יודעים זאת.

אין ספק שכיום המחלה הכי גדולה שיש היום בארץ ישראל היא הערבים, לא לחזור לגבולות 67 ולא להחזיר שום שטחים, לצאת למבצע טיהור הארץ ולגרש את כל הערבים.
המחלה הכי גדולה היא הגייס החמישי שנקרא שמאל.
ללא השמאל הערבים ושותפיהם לא יכלו לצעוד אפילו לא צעד אחד קדימה.

http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק אביר הקרנפים

 • חבר(ה) V.I.P
 • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
 • *
 • הודעות: 8016
 • מוסר, כבוד, יהדות.
בעניין: דעתי בעניין הסכסוך + טור משקף
« להגיב #2 ב- : פברואר 26, 2014, 01:14:52 »
אני רוצה להוסיף שגם הנוצרים הגנו על דתם בשריפת בתי כנסיות, או שריפת אנשים בעודם בחיים. פוגרומים, טבח המוני, גירוש המוני, אינקוויזיציה וכו'.

העובדה שהנצרות כיום לא דוגלת בכך בפומבי, היא לא בגלל שהנוצרים כאלה צדיקים גדולים, אלא בגלל שהכנסיה עושה מאמצים כל כך גדולים כדי להתאים את עצמה לדעת הקהל בעולם המערבי.
לכן נשמעים קולות בין בכירי הכנסיה שמתירים ומאפשרים דברים שבעבר הכנסיה רדפה עד חורמה. לא בגלל שפתאום זה מותר, אלא מחשש לאבד מאמינים.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!